Найсильніші українці змагалися на Світязі. ФОТО
На Світязі відбувся Етап кубка України зі стронгмену.
13 липень, 20:16
Волинянин переміг на всеукраїнських змаганнях. ВІДЕО
Уродженець Володимира-Волинського Вадим Кравчук здобув перемогу у командному чемпіонату України з легкої атлетики, який відбувся у Кропивницькому.
13 липень, 08:38
Волинські веслувальники - призери національних змагань
У місті Добротвір Львівської області 6-8 липня відбувалися всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» (західна зона) з веслування на байдарках та
12 липень, 19:38
Волинянки посіли призове місце на командному чемпіонаті України з дзюдо
Волинська збірна виборола призове місце серед жінок на командному чемпіонаті України з дзюдо у Сумах.
12 липень, 15:12
Волинянин здобув три «золота» на чемпіонаті України з легкої атлетики
У місті Кропивницький на чемпіонаті України з легкої атлетики три золоті медалі здобув вихованець Любешівської ДЮСШ Сергій Березюк.
12 липень, 08:33
Матч «Волині» з угорцями закінчився нічиєю
У звітному матчі підопічним Андрія Тлумака протистояв серйозний суперник.
09 липень, 20:27
Волиняни здобули перемогу на фестивалі «Козацькі розваги». ФОТО
Фінал фестивалю «Козацькі розваги – 2018»
09 липень, 08:32
Віталій Кличко повернеться на ринг
Мер Києва та вічний чемпіон світу WBC Віталій Кличко проведе матч-реванш проти Леннокса Льюїса.
05 липень, 20:39
«Волинь» поступилася львів'янам у першому матчі на зборах
Протягом перших днів збору команда Андрія Тлумака зазнала досить відчутних кадрових втрат: одразу декілька футболістів травмувалися
05 липень, 17:01
Волинська спортсменка візьме участь у юнацьких Олімпійських іграх
На чемпіонаті Європи серед юнаків у місті Дьйор (Угорщина) Дарина Касян на дистанції 5000 метрів зі спортивної ходьби фінішувала восьмою.