Помер екс-чемпіон світу зі змішаних єдиноборств
У Львові помер боєць змішаних видів єдиноборств Ігор Слюсарчук
05 лютий, 23:03
Волинська спортсменка виборола медаль на Кубку світу
На фінальному Кубку світу з лижних перегонів та біатлону волинянка Юлія Батенкова-Бауман виборола срібну медаль
05 лютий, 00:25
Збірна України з футзалу вийшла в чвертьфінал Євро-2018
Збірна України з футзалу програла збірній Португалії в другому поєдинку групи С, але кваліфікувалася в плей-офф ЧЄ-2018.
04 лютий, 07:50
Українська тенісистка тріумфувала на турнірі в Берні
15-річна українська тенісистка Марта Костюк виграла фінал уже другого дорослого турніру - ITF у Берні (Австралія).
01 лютий, 22:39
Волинські легкоатлети створили сенсацію на чемпіонаті України
Командний чемпіонат України з легкої атлетики в Сумах укотре виправдав сподівання на юну зміну, яка незабаром захищатиме честь Волині
31 січень, 23:07
Лучанка завоювала три медалі на Кубку світу
Луцька паралімпійка Юлія Батенкова-Бауман здобула три нагороди на Кубку світу з лижних видів спорту
30 січень, 16:50
У Луцьку відбудуться міжнародні змагання богатирів
У Луцьку вперше планують провести Кубок Європи зі стронгмену.
30 січень, 09:31
У Луцьку відбувся масштабний турнір з дзюдо. ФОТО
У Луцьку відбувся вперше відкритий всеукраїнський турнір "Кубок Континіуму", який зібрав 57 команд дзюдоїстів з 17 регіонів України.
29 січень, 15:44