Правила   Реклама   Контакти

спорт

28 травень, 08:25
Луцький нацгвардієць став призером чемпіонату світу з пауерліфтингу
Луцький гвардієць Валерій Попович став бронзовим прризером чемпіонату світу з пауерліфтингу.
24 травень, 19:21
Лучани здобули медалі на чемпіонаті світу з пауерліфтингу
Двоє лучан стали призерами чемпіонату світу, який відбувся у Японії.
22 травень, 19:42
Волинянка виграла золоту медаль на Чемпіонаті Європи з параканое
Волинянка Марина Мажула виборола «золото» на Чемпіонаті Європи, який відбувся у Познані (Республіка Польща).
21 травень, 20:26
Збірна Волинської області перемогла на Чемпіонаті України з рукопашного бою
Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів 2019 року, що проходив у Києві 17 – 20 травня, завершився перемогою збірної команди Волині
21 травень, 19:40
Волинянин вдруге переміг на Кубку світу з кікбоксингу
18-річний ковельчанин Роман Кухта став переможцем Кубка світу з кікбоксингу WAKO-2019.
21 травень, 18:38
Волинянка стала абсолютним переможцем на Чемпіонаті України з велоспорту
16-19 травня на оновленому Київському велотреку проходив Чемпіонат України серед дорослих та юніорів.
20 травень, 11:39
Лучанка Яна Беломоіна виборола «бронзу» на етапі Кубка світу з маунтинбайку
Велосипедистка з Луцька Яна Беломоіна посіла третє місце на першому етапі Кубка світу з маунтинбайку.
20 травень, 00:21
«Я зможу!» – у місті на Волині вперше проведуть спортивні змагання для діток з особливими потребами
Вперше в місті Ковелі для особливих діток проведуть змагання зі спортивного орієнтування "Я зможу!".
18 травень, 18:49
Волиняни взяли участь у всеукраїнському чемпіонаті з важкої атлетики
У Чорноморську, що на Одещині, відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики та Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті ЗМС Я.Куценка.
17 травень, 19:39