Правила   Реклама   Контакти

спорт

25 листопад, 21:54
Волинян запрошують взяти участь у турнірі з міні-футболу
У Рожищі стартує турнір з міні-футболу присвячений пам'яті легендарного футболіста Степана Наконечного.
25 листопад, 17:40
Волиняни з інвалідністю стали призерами Кубку Західної ліги з гри боча
У Луцьку відбувся Кубку Західної ліги з гри боча серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату. Серед переможців – волиняни.
25 листопад, 07:19
Що таке добові ритми та як вони впливають на здоров'я людини
Циркадні ритми - це фізичні, психічні та поведінкові зміни, які слідують за 24-годинним циклом.
24 листопад, 23:01
Луцькі студенти перемогли на міжнародному турнірі з волейболу
Волейбольна команда Луцького національного технічного університету перемогла в міжнародному турнірі «Кубок ректора–2019».
24 листопад, 21:49
Шацькі дзюдоїсти здобули перемогу на всеукраїнських турнірах
Спортсмени СК «Континіум» смт Шацьк побували на турнірах з дзюдо в Луцьку і Дніпрі.
24 листопад, 18:23
Команда луцького університету стала переможцем міжнародного турніру. ФОТО
Волейбольна команда Луцького національного технічного університету перемогла в міжнародному турнірі «Кубок ректора-2019».
24 листопад, 13:13
Луцькі волейболістки здолали суперниць з Вінниці. ВІДЕО
Волейболістки луцької команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ» перемогли команду «Білозгар-Медуніверситет» з Вінниці та завдяки цьому піднялися з дна таблиц
24 листопад, 10:31