Волинські гребці здобули понад 20 медалей на чемпіонаті України
Ковельські каноїсти вкотре довели свою майстерність
26 травень, 02:03
Волинські каноїсти вибороли 23 медалі на чемпіонаті України
У Дніпрі відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 2000-2001 років народження та молоді до 23 років
24 травень, 14:12
Волинська «молодіжка» розгромила львів'ян з рахунком 10:0
Молодіжна збірна ФК «Волинь» перемогла своїх суперників з винниківського «Руху» з рахунком 10:0.
22 травень, 15:40
На Волині відбудеться міжнародний турнір з боксу пам’яті Ігоря Єремеєва
У Любешові влаштують міжнародний турнір з боксу, присвячений пам'яті Ігоря Єремеєва — українського бізнесмена і політика, народного депутата України
22 травень, 12:32
Волинські боксери здобули перемоги на чемпіонаті
У Володимирі-Волинському 18-20 травня відбувся відкритий Чемпіонат Волинської області з боксу за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна».
21 травень, 00:59
Яна Беломоїна здобула «срібло» на змаганнях у Німеччині
Лучанка Яна Беломоїна виборола друге місце на третьому етапі Кубка світу з маунтибайку, що завершився у німецькому Альбштадті
20 травень, 17:51
Українка Світоліна виграла престижний турнір у Римі
Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір WTA "Premier 5" у Римі з призовим фондом $3,3 млн.
Дівчинка з Волині на змаганнях підкорила вагу, більшу за свою у 1,5 раза
Юна важкоатлетка Софія Козак з Каменя-Каширського здобула перемогу на чемпіонаті України, що відбувся у місті Славутич Київської області