Волинянин виборов ще одну медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики
Волинянин Сергій Березюк виборов бронзу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
27 серпень, 18:16
У Луцьку завершився міжнародний турнір з футболу серед ветеранів. ФОТО
У Луцьку завершився Міжнародний турнір з футболу серед ветеранів 2018, присвячений Дню Незалежності України
27 серпень, 04:34
Команда шацьких лісівників перемогла у місцевому турнірі з футболу. ФОТО
24 серпня, у День Незалежності України, відбулися фінальні ігри на Кубок Шацького району з футболу
26 серпень, 21:45
Волинянин став переможцем Odesa Half Marathon 2018
У останні вихідні літа 26 серпня перлина чорноморського узбережжя Одеса прийняла одну з найбільших бігових подій всього чорноморського басейну
26 серпень, 19:26
Пливли, крутили педалі і бігли: на Волині відбувся Чемпіонат України з крос-триатлону
В Турійському районі на озері Сомине 26 серпня стартував Чемпіонат України з крос-триатлону (спринт) «Polissia Challenge Cup».
25 серпень, 20:30
Волиняни стали чемпіонами світу з параканое. ФОТО. ВІДЕО
Українські веслувальники Сергій Ємельянов та Марина Мажула, які представляють Волинь, стали чемпіонами світу з параканое.
24 серпень, 10:38
У Луцьку стартував кубок Незалежності зі стрітболу. ФОТО
У Луцьку відбулося офіційне відкриття луцького кубку Незалежності з стрітболу 3 на 3.
23 серпень, 17:05
Коли поховають легенду волинського футболу Андрія Федецького
Перестало битися серце відомого волинського футболіста Андрія Федецького. Його поховають у селі Лаврів Луцького району.
22 серпень, 05:44
Волиняни гідно виступили на чемпіонаті України з веслування. ФОТО
Команда Волинської області виборола 5 місце на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное
21 серпень, 21:44
Волинянин став чемпіоном Європи з легкої атлетики
Волинянин Сергій Березюк виборов золоту нагороду на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні