Колишній гравець «Волині» гратиме за клуб Першої ліги
Черкаський «ЛНЗ» офіційно повідомив про те, що відправив в оренду до сумської «Вікторії» двох своїх футболістів: 21-річного півзахисника Сергія Копила
11 лютий, 16:54
Ольга Харлан перемогла на Кубку світу з фехтування
Блискучою перемогою українки Ольги Харлан завершилася індивідуальна першість на Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок у Лімі.
06 лютий, 16:26
Юний волинянин виборов бронзу на всеукраїнських змаганнях із лижних гонок
16-річний біатлоніст Кирило Кульчицький, який навчається у Підгайцівському ліцеї виборов бронзу на Гімназіаді з лижних гонок в Скольному на Львівщині
06 лютий, 03:42
Волиняни завоювали чотири медалі на Кубку світу з парабіатлону та лижних перегонів
Троє волинян: Богдана Конашук, Дмитро Суярко та Назар Шевчик здобули чотири медалі на другому етапі Кубку світу з парабіатлону та лижних перегонів сер
05 лютий, 21:56
«Старий Луцьк-Університет» у напруженому матчі переміг «БІПу» з Одеси
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» у напруженому матчі переміг одеську «БІПу».
04 лютий, 16:18
Волиняни вибороли 2 «бронзи» на Кубку світу з лижних перегонів
Волинь має ще двох бронзових призерів Кубку світу з лижних перегонів та біатлону – Назара Шевчика та Богдану Конашук
29 січень, 19:17
ДЮСШ із Волині перемогла на чемпіонаті України з легкої атлетики
Володимирська ДЮСШ імені Олексія Зінкевича посіла перше місце серед 42 українських спортшкіл за підсумками чемпіонату України з легкої атлетики
27 січень, 02:17
Спортсменка з Волині завоювала бронзу на чемпіонаті України
Скороходка Оксана Лук'янович взяла участь у чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших
26 січень, 21:16
Футболіст з Луцька гратиме у третьому футбольному дивізіоні Англії
Лучанин Антон Дудік підписав контракт із клубом третього англійського дивізіону "Карлайл Юнайтед" до кінця сезону.
26 січень, 16:27
Луцький баскетболіст встановив історичний рекорд
Рекордсменом чемпіонату України з баскетболу за реалізованими триочковими став гравець БК «Старий Луцьк» Олександр Кольченко