Правила   Реклама   Контакти

спорт

31 січень, 23:07
Лучанка завоювала три медалі на Кубку світу
Луцька паралімпійка Юлія Батенкова-Бауман здобула три нагороди на Кубку світу з лижних видів спорту
30 січень, 16:50
У Луцьку відбудуться міжнародні змагання богатирів
У Луцьку вперше планують провести Кубок Європи зі стронгмену.
30 січень, 09:31
У Луцьку відбувся масштабний турнір з дзюдо. ФОТО
У Луцьку відбувся вперше відкритий всеукраїнський турнір "Кубок Континіуму", який зібрав 57 команд дзюдоїстів з 17 регіонів України.
29 січень, 15:44
«Доброволець-2018» - змагання, яке під силу не кожному. ВІДЕО
В Ківерцівському районі відбудуться екстремальні перегони «Стежками Героїв «Доброволець-2018».
29 січень, 12:32
«Відфутболь диктатора – зупини Путіна!»: вимагають не проводити ЧС у Росії
У Лондоні українці бойкотують проведення фінальної частини Кубку світу ФІФА.
29 січень, 12:19
Еліна Світоліна - у трійці лідерів жіночого тенісу
Українка Еліна Світоліна зайняла третю позицію на світовому рейтингу тенісисток.
28 січень, 22:31
У Луцьку - масштабні танцювальні змагання. ВІДЕО
600 людей на одній сцені. Усі вони учасники фестивалю-конкурсу спортивних бальних танців «Різдвяні зірочки»
28 січень, 21:17
Україна завоювала золото на чемпіонаті Європи з біатлону
Збірна України виграла останню гонку на чемпіонаті Європи з біатлону в італійському Ріднау - змішану естафету.
28 січень, 09:37
Усик здолав Брієдіса і став чемпіоном світу за двома версіями
Українець Олександр Усик переміг у Ризі латвійця Майріса Брієдіса
26 січень, 18:30
У Луцьку – всеукраїнський турнір з більярду. ФОТО
У Луцьку розпочався 1-й етап Відкритого кубка Федерації більярдного спорту України серед ветеранів