Правила   Реклама   Контакти

спорт

16 квітень, 05:15
У Ковелі хочуть провести спортивне змагання для особливих дітей
Вперше в м. Ковелі 2 червня, з нагоди "Міжнародного дня захисту дітей", для особливих діток будуть проведені змагання зі спортивного орієнтування "Я з
13 квітень, 11:44
Ломаченко зламав руку під час нокауту Кролли
Василь Ломаченко в бою проти Кролли отримав травму.
13 квітень, 09:01
Василь Ломаченко нокаутом переміг британця Ентоні Кролла
Український боксер Василь Ломаченко в четвертому раунді нокаутував британця Ентоні Кроллу і захистив свої титули чемпіона світу в легкій вазі.
07 квітень, 21:16
На Волині відбувся традиційний чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед юнацтва
Впрододовж 5-7 квітня у Ковелі проходив 47 відкритий чемпіонат Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнацтва.
07 квітень, 09:14
Боксера з Луцька впізнають навіть в Таїланді. ВІДЕО
Луцький спортсмен Сергій Снитюк переміг бразильця на топовому ринзі Таїланду. Проте, аби здобути чергову перемогу – потрібно було пройти чимало важких
04 квітень, 18:46
Луцькі велосипедистки тріумфували на всеукраїнському весняному чемпіонаті
Луцькі велосипедистки завоювали 12 медалей на весняному Чемпіонаті України з маунтенбайку.
01 квітень, 12:59
Волинянка виборола «бронзу» на чемпіонаті України з вільної боротьби
Ковельчанка Анастасія Падошик стала бронзовою призеркою юніорського чемпіонату України з вільної боротьби
31 березень, 17:00
Велогонщиця Яна Беломоіна виборола «срібло» на престижних змаганнях в Австрії
Велогонщиця з Луцька Яна Беломоіна виборола друге місце на турнірі в Австрії.
29 березень, 10:38
Історичний рекорд: «Волинь» розгромила сумчан з рахунком 7:0
Матч 20-го туру, у якому "Волинь" перемогла ПФК "Суми" з рахунком 7:0, хоча й відбувався в Луцьку, проте де-юре це був для лучан гостьовий поєдинок.
28 березень, 19:17
У Луцьку відбувся міжнародний волейбольний турнір серед дівчат. ФОТО
З 26 по 29 березня у спортзалі Луцького педколеджу відбувся ХХVІІІ-й Міжнародний волейбольний турнір серед дівчат "Волинь зустрічає друзів - 2019".