Правила   Реклама   Контакти

спорт

22 грудень, 2019, 08:33
Баскетболісти «Старого Луцька» обіграли команду з Житомира. ФОТО
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк – Університет» на власному майданчику впевнено переміг БК «Житомир» у першому матчі спарки – 84:71.
21 грудень, 2019, 05:13
Волинські кікбоксери стали переможцями міжнародного турніру. ФОТО
Волинські спортсмени [b]Юрій Зубчук[/b] та [b]Роман Кухта[/b] стали переможцями міжнародного турніру з кікбоксингу.
21 грудень, 2019, 02:07
Колишній гравець «Волині» попрощався з прем'єр-ліговим клубом
Півзахисник "Десни" Андрій Богданов, який свого часу грав за "Волинь", покинув чернігівський клуб.
20 грудень, 2019, 17:48
Волинська боксерка готується до літньої олімпіади в Токіо
Волинська боксерка Тетяна Коб влітку 2020 року змагатиметься на олімпіаді в Токіо.
19 грудень, 2019, 17:43
Волинські спортсмени привезли 15 золотих медалей з чемпіонату світу з козацького двобою
Волинські спортсмени – серед лідерів в Україні з національного виду спорту – козацького двобою.
19 грудень, 2019, 01:19
Повідомили, в якій формі збірна України зіграє на Євро-2020
Збірна України у фінальній частині Євро-2020 гратиме у формі від Joma.
18 грудень, 2019, 21:25
Волинські акробати стали чемпіонами України. ФОТО
Спортсмени з Волині вибороли золото Чемпіонату України зі спортивної акробатики серед юніорів.
17 грудень, 2019, 08:10
Показали найкращі моменти «Волині» в осінній частині чемпіонату. ВІДЕО
На офіційному сайті футбольного клубу "Волинь" з`явилася відеопідбірка найкращих моментів осінньої частини сезону.
17 грудень, 2019, 00:13
Повідомили, яке місто прийматиме фінал Кубку України з футболу
Виконком УАФ прийняв одноголосне рішення, що фінал Кубку України 2020 пройде на міському стадіоні Тернополя.
15 грудень, 2019, 23:23
«Старий Луцьк» вдруге не переміг франківську «Говерлу»
БК «Старий Луцьк» у виїзному матчі поступився «Говерлі».