Правила   Реклама   Контакти

спорт

16 вересень, 13:01
Волинські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з легкої атлетики
Команда Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи здобула перше місце на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ
14 вересень, 19:24
Лучани – у топі на Чемпіонаті України з велоспорту
Луцькі спортсмени вдало виступили на Чемпіонаті України з велосипедного спорту (маунтебайк).
12 вересень, 14:28
На Волині футбольні ворота впали на дитину. ФОТО
У нововолинській школі №1 футбольні ворота впали на 9-річну дитину.
12 вересень, 13:47
Екс-гравець «Волині» гратиме в «Динамо»
29-річний центральний нападаючий Даніель Суботіч став гравцем бухарестського «Динамо».
11 вересень, 12:23
Лучани у складі збірної вибороли «золото» на змаганнях з волейболу. ФОТО
Лучани, які виступали у складі збірної України, вибороли золоті медалі на змаганнях з волейболу.
11 вересень, 08:03
Волинський кікбоксер на фінал вдягнув вишиванку і переміг росіянина
Волинянин Юрій Зубчук тріумфував на етапі Кубка Європи з кікбоксингу WAKO К-1
10 вересень, 08:35
Море позитиву, блискучі результати та командна підтримка: «КроШу» взяв участь у «Luchesk Half Marathon». ФОТО*
Команда з луцького заводу «Кромберг енд Шуберт» зайняла призові місця та показала вражаючі результати під час забігу у "Dmytruk Luchesk Half Marathon"
07 вересень, 14:47
Студенти луцького політеху влаштували спортивний флешмоб. ФОТО
Напередодні Дня фізичної культури і спорту України, студенти Луцького національного технічного університету підготували запальний флешмоб.
06 вересень, 12:22
«Гладіатор» з волинського хутора, або Хто такий Петро Янковський
У 1861 році на хуторі Юзефин поблизу Луцька народився Петро Янковський. Свою популярність він завоював завдяки численним перемогам в спорті
05 вересень, 19:35