У Києві 30 березня відбулась урочиста зустріч учасників XII Зимових Паралімпійських ігор-2018 з Президентом України Петром Порошенком.
Виїзну гру з «Сумами» лучани проводили на рідному «Авангарді» через погану підготовку поля на «Ювілейному».
У Луцьку футболісти оригінально вітатимуть один одного
Учасники матчу «Суми» – «Волинь» тиснутимуть одне одному ліву руку.
01 квітень, 10:58
Українська шахістка посіла третє місце на чемпіонаті Європи
Українська шахістка Анна Музичук отримала бронзу на чемпіонаті Європи зі швидких шахів в Тбілісі, Грузія.
28 березень, 15:51
На Світязі проведуть етап кубка України зі стронгмену
На Світязі влітку планують провести етап кубка України зі стронгмену «Світязь strongman cup».
27 березень, 20:38
Український спортсмен прийняв російське громадянство
Відомий гімнаст Олег Степко, який виступав за збірні України та Азербайджану, офіційно став громадянином Російської Федерації.
26 березень, 16:10
69-річна львів’янка пробігла 200-кілометровий марафон
Львів’янка Лариса Лабарткава зайняла друге місце серед жінок під час 48-годинного пробігу «Самоподолання» у Білорусі, пробігши 212 км
26 березень, 05:35
Волинянин увійшов до десятки кращих на чемпіонаті із шашок
10-річний ківерчанин Олександр Волох представив Волинь на чемпіонаті України із шашок та увійшов до десятки кращих гравців.
25 березень, 11:48
Великий боксерський турнір у луцькому «ПортCity»: як це було. ФОТО
У Луцьку за підтримки благодійного фонду Степана Івахіва "Патріоти Волині" відбудеться боксерський турнір за участі команд з Польщі і України.
25 березень, 05:51
Український гімнаст виборов два «золота» на етапі Кубка світу
Український гімнаст Ігор Радівілов виграв друге золото Кубка світу зі спортивної гімнастики, який відбувається в Катарі