спорт

29 листопад, 2023, 15:36
Волинянин виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи зі стрільби
Представник Волині Олександр Колодій став бронзовим призером чемпіонату Європи з кульової стрільби
27 листопад, 2023, 11:18
Лучани вибороли два «золота» на кубку України з пауерліфтингу
Представники Луцька Оксана Мотрунчик та Владислав Комар вибороли перші місця на Кубку України з класичного пауерліфтингу у Коломиї
26 листопад, 2023, 11:13
Волинянка стала першою в історії 14-разовою чемпіонкою України з боксу
Тетяна Коб стала чотирнадцятиразовою чемпіонкою України з боксу у ваговій категорії до 50 кілограмів.
21 листопад, 2023, 22:20
«Луцькі соколи» привезли 7 медалей з Чемпіонату України зі стрільби з лука. ФОТО
Члени клубу «Луцькі соколи» вдало виступили на Чемпіонаті України зі стрільби з лука та завоювали 7 медалей різного ґатунку.
17 листопад, 2023, 23:18
Сумоїст з Луцька переміг на чемпіонаті Європи
Спортсмен з обласного центру Волині Євген Макаров взяв участь у чемпіонаті Європи з сумо серед кадетів і юніорів та тріумфував на змаганнях.
16 листопад, 2023, 03:41
Як букмекери оцінюють шанси збірної України вийти на Євро-2024
Збірна України з футболу продовжує боротися за вихід до фінального турніру Євро-2024.
14 листопад, 2023, 02:17