спорт

01 листопад, 2023, 12:11
Волинянин виборов «срібло» на Всесвітніх іграх єдиноборств
Ковельчанин Юрій Зубчук здобув срібну медаль в останній день Всесвітніх ігор єдиноборств
30 жовтень, 2023, 18:57
Судді вкрали фінал у кікбоксерки з Луцька
Лучанка Анастасія Коновальчук стала бронзовою призеркою Всесвітніх ігор з єдиноборств — World Combat Games 2023 у Саудівській Аравії
23 жовтень, 2023, 11:07
Збірна Волині посіла перше місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби
На командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих і молоді на 20 кілометрів тріумфувала збірна Волині
19 жовтень, 2023, 08:25
Боровся і з важчими на 50 кілограм: лучанин – бронзовий призер чемпіонату світу із сумо. ФОТО
Спортсмен з обласного центру Волині Євген Макаров взяв участь у чемпіонаті світу з сумо та завоював звання бронзового призера.
18 жовтень, 2023, 22:37
«Старий Луцьк» у Києві переміг «Кривбас»
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» вдало розпочала бабл у Києві і перемогла суперника з Кривого Рогу.
17 жовтень, 2023, 05:28
Луцька велогонщиця здобула срібло на змаганнях з маунтенбайку в Греції
Спортсменка з Луцька Яна Беломоіна посіла друге місце на змаганнях з маунтинбайку Salamina Epic MTB races 2023, які тривали п'ять днів. Велогонщиця зм
13 жовтень, 2023, 08:35
Кікбоксерка з Волині Анастасія Коновальчук готується до Всесвітніх ігор з єдиноборств
Майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу, спортсменка Анастасія Коновальчук, яка представляє Волинь, готується до Всесвітніх ігор з єдиноборств
12 жовтень, 2023, 12:47
Волинянин виборов «бронзу» на Кубку України
На змаганнях на Кубок України із гирьового спорту волинянин Віктор Смичук посів третє місце
10 жовтень, 2023, 18:22
Юний боксер із Волині тріумфував на міжнародному турнірі
Спортсмен з Володимира Глєб Іванчук отримав першість на міжнародному турнірі з боксу — International boxing tournament EUBC SARAJEVO TROPHY
03 жовтень, 2023, 14:18
На міжнародному матчі з боксу в Луцьку для ЗСУ зібрали майже 30 тисяч
Під час міжнародної боксерської матчевої зустріч збірних команд Волині та Люблінського воєводства для потреб Збройних сил України зібрали 30 тис грн