вхід реєстрація

Туберкульоз і політика

Туберкульоз і політика
Волинські чиновники і медики рапортували про перемогу над страшною хворобою, використовуючи занижені цифри.

Захворюваність на туберкульоз завжди була в полі особливої уваги чиновників. Хворобу звуть соціальною, адже більшість хворих – соціально незахищені. А тому показник захворювання – кількість хворих на 100 тисяч населення – завжди був одним з показників роботи влади.

Очевидно, це і є одна з причин того, що статистика захворюваності на туберкульоз на Волині останні роки ...фальшувалася. Чиновники обласного управління охорони здоров’я і разом з попереднім керівництвом обласного протитуберкульозного об’єднання оперували цифрами, які на третину були нижчими від реальних. Принаймні, так стверджує теперішній генеральний директор Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання Олег Яковенко.

ШОКОВІ ЦИФРИ

П’ять років поспіль чиновники і медики звітують про зменшення на Волині захворюваності на туберкульоз. Олег Яковенко, який очолив об’єднання в жовтні 2013 року, каже, що вся статистика завжди велася в паперовому вигляді, що дозволяло маніпулювати цифрами.

Новий керівник взявся запроваджувати електронну систему обліку хворих на туберкульоз. І коли глянув на цифри, каже – був шокований.

Яковенко розповідає: за результатами внесення даних в електронний реєстр отримали загальний показник захворювання, який був на 30,6% більшим за показник попереднього 2012 року. А, наприклад, окремо взятий показник захворювання на туберкульоз в поєднанні зі СНІДом, зріс на 50 %, дитячий туберкульоз – на 76 %. (До слова, туберкулінова діагностика серед дітей на Волині у 2013 році була проведена лише на 26 % від потреби).

«Це не значить, що виросла захворюваність. Ми просто зробили дані об’єктивними. Мені багато говорили: «Що ти робиш? Це питання політичне!». Але я на себе чужі гріхи брати не хочу. Коли я прийшов на цю посаду, то мені назвали цифру, яку я маю «малювати» для керівництва. Я відмовився», – розповів Олег Яковенко.

«Є райони які завжди подавали правдиву інформацію, такі як Ковельський. Тут електронний реєстр не показав розходження даних між 2012 і 2013 роком. Нажаль, не всі райони такі сумлінні», – зазначає спеціаліст.

«ПЕРЕЛОМНИЙ» 2007-Й

За його словами, аналізуючи рівень захворюваності на туберкульоз, можна чітко побачити, коли саме почалося фальшування статистики: крива захворюваності на сухоти поповзла донизу у 2007 році.

З року в рік чиновники і керівництво протитуберкульозного об’єднання декларували зниження захворюваності. Але результати електронного реєстру за 2013 рік показали статистику, що збігається з показниками 2007 року.

На думку Олега Яковенка, ці неправдиві дані дозволяли рапортувати про успішну боротьбу з туберкульозом. Такі відомості були дуже доречними в умовах зменшення фінансування системи охорони здоров’я, коли туберкульозні лікарні фактично розвалювалися на очах.

ЗМІНА МЕТОДОЛОГІЇ – НЕ ФАЛЬШУВАННЯ

І заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Іван Грицюк, і колишній керівник обласного протитуберкульозного об’єднання Василь Загорулько категорично не погоджуються, що статистику штучно «підганяли».

Такі розходження у цифрах зумовлені тим, що при «паперовому» і «електронному» підрахунках використовувалась різна методологія підрахунку, запевняє Іван Грицюк.

«Ми маємо статистичний зріст, який пов’язаний з тим, що саме в кінці 2013 року почалося впровадження електронного реєстру. Ми стали реєструвати так звані «малі форми туберкульозу», і так виходило, що ми їх раніше начебто не реєстрували в загальній статистиці. Малі форми дають ураження, але лабораторно їх визначити не можна, хоча і вони повинні бути враховані», – пояснює Грицюк.

І додає: «Це я кажу не в виправдання. Ситуація складна, але завдяки державній програмі ми будемо цю ситуацію виправляти».

ГРОШЕЙ НЕ УРІЗАЛИ, АЛЕ «ОРДЕНІВ» СОБІ ДОДАВАЛИ

І Олег Яковенко, і Іван Грицюк в один голос запевняють: розбіжність у цифрах не впливала на рівень фінансування протитуберкульозних закладів. Всі хворі отримували лікування в тих межах, що їх може надати держава.

Яковенко впевнений: роблячи приписки, чиновники і медики намагалися продемонструвати свою начебто успішну роботу.

Хоча реально ситуація не покращувалася: рівень захворюваності стабільний уже 5 років. Епідемії туберкульозу в області немає, – каже Олег Яковенко.

Волинська область за результатами 2013 року знаходиться на 14 рейтинговому місці серед 27 регіонів України.

Але показово: роком раніше, у 2012-му Волинь була на 4 місці! Себто мала одні з найнижчих показників захворювання на туберкульоз.

Що ж виходить, таке річне падіння – тільки через «зміну методології статистичного обліку»?...

Сергій ШАПОВАЛ (ВолиньPost)
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 506
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Та все в нас в області стосовно туберкульозу, як і в інших областях . Просто молодий головний лікар Яковенко хоче пропіаритись , використовуючи критику попереднього керівництва. Як нічого раніше не робилось для бідних хворих з туберкульозом, так і зараз не робиться. А новий головлікар почав політику боротьби з облаштування свого кабінету ... все як завжди. а заразні хворі їздять в громадському транспорті поруч з нашими дітьми. І примусового лікування, на жаль, досі немає...
Відповісти
А Ви зайдіть до нього в кабінет, може чим допоможете?
Відповісти
А Яковенко має вхагалі профільну освіту, чи може є практичний досвід у данному напрямку? Загорулько вже багато років був керівником, і тримав ситуацію під контролем по мірі можливостей, а Яковенко Олег першим ділом вирішив відокремитися від лікарняного корпусу, щоб ба не щаразитися - от вам і ремонт і т.д. створити благодійний фонд, бачите лаври Сидора і компаніі хоче перебрати? А чи не круто береш Олежко? Про сидоа читайте тут - https://www.facebook.com/profile.php?id=100007867658521
Відповісти
Справжній Українець! Вам до Сидора...!
Відповісти
Хлопці, це не перехожий, це тітушка! Тільки масло в огонь підливає!!!
Відповісти
Згоден,перехожий повний ідіот
Відповісти
Шановний перехожий! Ви взагалі знаєте, що таке інфекційний контроль в протитуберкульозних закладах? Ви взагалі знаєте, який рівень захворюваності на ТБС серед медичних працівників даного закладу? Ви взагалі знаєте, в якому стані приймальне відділення яке знаходиться поруч з бухгалтерією і не тільки? Ви взагалі знаєте, як фінансується цей заклад? Пробачте, але Ви просто байдужа та далека людина від суті проблеми яка існує в ОТМПО!!! Навіщо Ви підливаєте "масло у вогнище"? Може це помста? Може це заздрість? Може це просто Ваша некомпетентність?
Китайська народна мідрість. Знання без роздумів не корисні, а роздуми без знань небезпечні!!!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Мене цікавить одне-пан Яковенко зараз у відпустці чи у відгулі-досить тролити в робочий час, чи це прописано у ваших функціональних обовязках.
Відповісти
А чому працівник КРУ маючі свої робочі обов'язки сам в робочий час сидить, читає, та пише прововокуючі коментарі? Заказуха? І такі як Боря, Оля, Саша, Маше...відчіпіться від Яковенка! Краще прийдіть в Тубік, подивіться що тут та як тут! Заодно зробіть собі БЕЗКОШТОВНО рентген, та перевірте чи немає у Вас туберкульозу!
Відповісти
категорично не погоджуюся з тим ,що пише лучанка, Яковенко = хорощий лікар, скілько він дітей -астматиків спас, батьки яких досі моляться за його здоровя. я доросла жіночка, також хворіла постійно, бо лікарі поліклініки номер 2 все писали бронхіт і бронхіт, а як тільки до яковенка потрапили - результат на лицо. так що, люди не грішить тут в коментах, людей не знаєте, а просто ображаєте. ви думаєте так просто піти в тубік молодому фахівцю працювати, у вогнище інфекції.
Відповісти
І я лікувалася в Олега, такий приємний хлопчина, кажу Борису треба молодь в керівництво просувати!!! Тільки по профілю нічого не було для нього, тому й пристроїли його туда.
Відповісти
Провокатори, не чипайте хоча б Світлану Олексіївну, порядну та інтелегентну людину, яка ніколи не опуститься до Вашого рівня писати подібне! Бог Вас суддя!
З пов. ОК
Відповісти
Олеже, то вони нам заздрять!
Відповісти
А яку суму коштів заплатив не спеціалізований лікар туберкульозу , хворій-- на рахунок партії регіонів за назначення на таку посаду???
Відповісти
Ви часом не чорний ангел? Цікаво кого саме та від чого охороняєте? Можливо своіх друзів та однодумців від справжнього правосуддя? Не переживате, адже на кожну чорну силу є справедлива сила захисту! А домен чорного Ангела-писаки ми обов'язково перевіремо просто зараз не до цього!
Відповісти
Пані Лучанка, зайдіть спочатку до кабінету Яковенка та подивіться як він його собі облаштував, а потім будете говорити! Та взагалі зайдіть у лікарню та подивіться, що йому залишилось у спадок від попереднього головного!!!
Відповісти
Так запитайте Яковенка за які гроші він той кабінет облаштував. Людина має хороший менеджерський досвід, працював в бізнес-структурах, зараз їх консультує. В нього просто заграли амбіції змінити щось на краще. А ремонт в кабінеті за власні кошти зробив. До речі, при звільненні його з собою не забере. Всі хто знають Яковенка підтвердять, амбіційний професіонал.
Відповісти
Про який ремонт Ви говорите, та його кабінет як халупа!!! Закличьте правий сектор та нехай самі переконаються!!!
Відповісти
Про ремонт за власний кошт будь-ласка розкажіть, для справи... )))
Відповісти
Зверніться до Музалевської З.К. та вона вам все розкаже!
Відповісти
про його амбіції - ніхто не спорить. про те, що він фахівець в алергології, імунології - також. добре, в пульмонології, може теж добре тямить. А в справах Благомеду - тим паче. Проти пана Яковенка я взагалі нічого немаю проти. Але людина, яка палець об палець не зробила для того тубіка не має права говорити на персонал та керівництво, які працюють там в туберкульозі все життя ... та ще й піаритись на цьому. це мабуть, була заказна стаття, щоб люстраційний комітет ставленика Клімчука не зачепив. Політика та й годі. ніякої медицини
Відповісти
Доберемось і до нього, але після дедушкі сидура.
Відповісти
Хтось вирішив вирити ямку. Я то думала, хто ж це ямку викопає - давно мріяла про басейн, тут і напружуватись не потрібно. Я її теж знаю.
Відповісти
А ви зайдіть в тубік, побачте в якому стані заклад та запитайте в його колег і тоді побачите про який піар ідеться мова! Гроші треба для тубіка, гроші треба щоб ремонти робити та хворих кормити!!! А Грицяк з управління каже що у нас ситуація з тубіком під контролем! А ви взагалі особисто знаєте яковенка чи може лікувались у нього?
Відповісти
Справжнісінький піар перед новою владою! Нехай краще розкаже хто його призначив на цю посаду і за які заслуги. Це ж ставленик Клімчука який хоче перефарбуватись під патріота перед новою владою. А за які заслуги йому дали цю посаду всі знають. Легко критикувати попередників, але так робити не порядно та ганебно. Що він може знати про боротьбу з туберкульозом якщо він хворих на туберкульоз не бачив.
Відповісти
Шановний бувший! Та напевно побільше за тебе, якщо він особисто їздить по циганах і просить їх лікуватися.
Відповісти
Шановний бувший,нажаль,ми всі стикаємося з хворими на tbc(транспорт,магазини).А боротьба з туберкульозом якраз і починається з правдивої оцінки ситуації(цифр).
Певно,Ваші заслуги були зовсім непомітними,якщо Вас не обтяжили посадою...
Відповісти
Не всі мою дружину .... лікують...
Відповісти
Через те, щоб було менше хворих на туберкульоз він приймає пульмонологічних хворих в новому кабінеті,завідомо знаючи, що вони контактують з туб.хворими. Пацієнти ,Яковенка, не йдіть в тубдиспансер, щоб не заразитись. А працівники установи годинами стоять під дверима,щоб вирішити робочі питання.Між іншим,крім кабінету,ще й персональний туалет зробив.Царьок.
Відповісти
Дурень ти, бо заздриш та сам нічого зробити не можеш! А туалет він зробив не собі а колегам! Не нереживай, після звільнення він з собою унітаз не забере! А санітарочки дезрозчинами цей унітаз будуть обробляти, щоб тебе БАЦИЛУ знезаразити!
Відповісти
Ех Іван...!
Відповісти
Пане Іване (впізнав ваш стиль висловлювання), він туберкульозу побачив більше ніж Ви собі думаєте так як постійно перенаправляв свої хворих із своєї пульмонології в тубдиспансер! І мати його також там цілих сім місяців лежала, і думаю, що як лікар він багато про туберкульоз прочитав! Ганебно брехати, що у нас з туберкульозом в області все ок! А виходить як, бачиш? Розумію, що тобі образливо, але Олег не з тих хто буде займатися піяром! Навіщо?
Відповісти
ти думаєш.що крім Івана немає більш порядочних людей?
Відповісти
ти думаєш.що крім Івана немає більш порядочних людей?
Відповісти
Я не думаю а просто констатую. І побачив я багато "порядних людей" в нашій лікарні які чомусь не захотіли підписатись у підтримку Сидора коли захотіли його зняти. І серед тих "порядних людей" був і Іван! А Сидор для них і для лікарні стільки зробив!
Відповісти
Яковенко не піариться, а веде правдиву статистику, на відміну від свого "попєрєдніка". А ремонт почав далеко не зі свого кабінету!!!
Відповісти
А звідки, будь-ласка факти! Для справи...
Відповісти
В Музалевської!
Відповісти
Хочу звернутися до бувшого співробітника :я працювала з Яковенком , стала його теж " колишнім співробітником " а потім доля звела по роботі знову- не поливайте людину лайном , заради ОСОБИСТОЇ неприязні.Лікар- людина аполітична , без різниці хто і як прийшов на посаду- головне - добре робити свою роботу. Якби в тубдиспансері все так було добре- ніхто б не змінював керівника.За кабінет - скажу, що він такий , яким і був , а ремонт розпочав Яковенко - з туалетів, приймального відділення ,дитячого приймального,розмовляв з хворими, персоналом.Шановні, не судіть усіх по собі.Обговорювати ситуацію з туберкульозом і робити висновки може людина- котра з ним стикається щодня ,як то кажуть : говорити не мішки носити!" а ти стань і реально щось зміни, вклади свій час , гроші, здоров"я , а тоді філосовствуй скільки влізе!
Відповісти
За чий рахунок ремонт?
Відповісти
Забрав в персонала 13 зарплату,перепрофілював гроші та зробив ремонт!!!
Відповісти
хто пише все видно і мозги скоро забере
Відповісти
ЩОБ НЕ робити в такому гадюшнику віддав би і 12 зарплату!
Відповісти
До віддайте!!!Говорити кожен може!А віддати слабо!!!
Відповісти
До Музалевської!
Відповісти
Яковенко Олег Костянтинович лікар, 1977 року народження (м.Львів). В 1997 році закінчив Ківерцівське медичне училище за спеціальністю лікуальна справа "фельдшер", в 2003 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова за спеціальністю "Педіатрія", в 2011 році закінчив аспірантуру за фахом "Імунологія та алергологія", к.м.н. Послужний список: санітар ШМД, фельдшер ФАПу, спеціалізація за фахом "імунологія", "алергологія", "дитяча алергологія", "пульмонологія". З 2004 року лікар ординатор ВОКЛ та лікар ЛМДП по сумісництву, з 2009 року завідувач відділення пульмонології Волинської обласної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст з пульмонології УОЗ ОДА. З 2012 року директор приватної медичної клініки. З 7 жовтня 2013 року призначений на посаду генерального директора ОТМПО з терміном контракту на 1 рік за поданням начальника УОЗ ОДА та за погодженням Климчука Б.П. Безпартійний!!! Чому призначили Яковенка О.К. на цю посаду? Запитайте в попередника! Чому вийшла ця стаття? Запитайте в Грицюка І.П., заступника начальника УОЗ ОДА!
Відповісти
заміТьте - на один рік.... Грошей не хватило?
Відповісти
Як гарно про себе написав, мамо нас люди хвалять...
Відповісти
а що, у вас є сумніви у його репутації?
Відповісти
Ні. Або це кадри ОТМПО або кадри ВОКЛ або кадри Благомеду виклали!
Відповісти
А, що з Партії Ригів уже вийшов? Балотуався ж в міську Раду як член Ригів. А чи не забагато одочасно -гендиректор ОТМПО, директор Благомеду, Сінево і 0,25 смавки пульмонолога в обл.лікарні для однієї людини, навіть дуже амбіційної?
Відповісти
А я думаю, що ганебно кричати "Слава Украіні" та займатись казнокрацтвом!
Відповісти
Хороший керівник та водночас грамотний спеціаліст ,такий як Яковенко в наш час - це рідкість.Тому не дивно ,коли деякі медпрацівникі та " бувші співробітники" правду сприймають за піар, а у порядності шукають " якісь заслуги", Кожен судить з власного досвіду.
Відповісти
То дивно чому Ви ховаетесь за псевдонімом - напишіть свое призвище, підтримайте Олега! Чи то не сам Олег Яковенко так про себе пише?
Відповісти
Пане Ющенко, все те, що написано мною (що в статті, що в коментарях), мною і підписано! Я не ховаюсь та думок свох не приховую! Мені лише соромно за наших українців, які під превдонімами роблять провокаційні заяви! Може дійсно це тітушки, а може це не українці?
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
а я з криму буду брати завтра тубік
Відповісти
Вам дурку треба брати і бажано санітарів попередити
Відповісти
молодих розумних тубдиспансер не любить томущо привикли до алкаша та казнокрада загорулька правий сектор нехай спитае хто йому землю в промені буде в цьому році обробляти-хіба буде платити вже своі гроші а не державними та і людей посилав працювати на будиночках чиновників з управління скільки груп по туберкульозу зробив родичам з рівненськоі області нехай в комі іде бо він з неі ще не вийшов
Відповісти
Факти, дайте факти призвища.
Відповісти
ЩО ПРАВДА ТО ПРАВДА
Відповісти
правда стосовно коментаря лучанки
Відповісти
По життю знаю Яковенка Олега, як порядну людину,вірю в нього.
Відповісти
молодець олег костянтинович успіхів тобі і так триматись а вороги нехай позатикають роти бо е порядні і серед працівників не всі ножа вам в спину хочуть дякуемо за вашу порядність та розумну та чесну голову так тримайте і далі
Відповісти
а я навпаки
Відповісти
Що до зміни методології статистичного обліку-для того,щоб не було "начебто не реєстрували малі форми"(зі слів п. Грицака)добре,що з новим керівником запроваджується електронна форма обліку хворих.Це дозволило бачити реальний показник захворюваності на туберкульоз в області. А в майбутньому,маю велику надію,це вплине на рівень фінансування протитуберкульзного об'єднання області в сторону його збільшення і тим самим дасть можливість покращити ситуацію.
Що стосується особистостей,то п.О.Яковенко великий адміністратор і хороший лікар,тому обласне протитуберкульозне об'єднання в надійних руках,на заздрість ворогам...
Відповісти
Подивимось по осінніх показниках, чи залишати його.
Відповісти
пане гузь верніть загорулька дайте попити і пожити а то цей замурдуе всіх роботою не зісти не випити сам не пье і нам не дае просимо дуже
Відповісти
нема що дивитись ЗАЛИШАТИ ПРОСИТЬ ВЕСЬ ТВЕРЕЗОМИСЛЯЧИЙ КОЛЕКТИВ
Відповісти
А ми за Загорулька, він нам був за батька.Шеф і залишиться шефом,а Яковенко шефунчик,підлиза,перевертень.
Відповісти
Доброї ночі!! Статтю прочитала, цікаво, до цього особливо не цікавилась статистикою цієї страшної хвороби! Скажу чесно, спочатку стало моторошно від статистики, а потім ще моторошніше від її справжнього приховування!!! На рахунок коментів, нажаль все як завжди, якось не можуть в нас люди вникати в суть проблеми, а натомість переходять на особистості!!! Але висновок можу зробити, що це повний конструктивний підхід до роботи, мені особисто такі люди імпонують, я взагалі не можу собі уявити, як би я змогла навіть зайти до тубдеспансеру!! В мене є велике прохання, раз зачепили таку тему, то будь-ласка давайте висвітлювати тему цієї хвороби ширше і частіше, а також хочу почитати як ви плануєте п.Олег боротися з нею, які для цього треба кошти і тд. Дякую
Відповісти
Абсолютно розділяю погляди Олега Яковенка.Тільки такі честні люди, як він, мають право очолювати заклади охорони здоровя і вагалі - стояти біля керма управління українською державою.І справжній лікар в своїй діяльності повинен керуватись не ,, політичною доцільністю,, ,а, в першу чергу - клятвою Гіпократа. А відносно статистики - статистика, як наука, потребує лише достовірної інформації. Інакше порушується вся программа. Абсолютно підтримую Олега і горджуся ним, так як в свій час, він був моїм учнем в карате. Підтримую та дякую за життєву позицію.
Відповісти
тільки чого зараз він дані оприлюднює? хоче на посаді лишитись? то сосе з пальця дані і на них піариться?
Відповісти
Ви би про себе розказали, пане перехожий! А то все компроментуючі закиди робите! Може Ви тітушка???
Відповісти
Олегу можна - а всім іншим зась? Стараюсь бути обьективним - чи він послідовник путіна - скаже зараз що то не піар і папередніка він не ганить? Дані з пальця - і вставлені в потрібному місці в потрібний контекст, тільки не сподівався Яковенко, що стане настільки "популярним". Думаю що вже й не радий...
Відповісти
Кому війна, кому мати рідна. Поки люстраційні процеси заморожені вирішив відмити своє минуле. Поки час є треба діяти.Я так розумію похвалитись немає чим,
Відповісти
І ремонт якій ще Загорулько почав - зараз виставить собі в заслуги! )
Лоречі мігьи вже й фото вставити, а то до До Музалевської та До Музалевської!
Відповісти
Ремонт почав та виділив кошти Климчук Б.П. А бігала по стройці Музалевська, а що в цей час робив Василь...
Відповісти
Так в Музалевської ноги боліли, хіба бігала тоді,мохе тепер розігналась.щоб не вигнали
Відповісти
Слабо уявляю ситуацію з туберкульозом.
Але Яковенка знаю уже більше 10 років. За цей час не було жодних підстав хоч на йоту засумніватися в його порядності.
Це небайдужа людина, яка постійно розвивається, самовдосконалюється і вимагає того ж від підлеглих та співробітників.
Його думці можна довіряти.
Відповісти
п олександр запитайте свого друга як він лікував свою мама як ім дитяче віддприслуговуволо а зараз т2 слугуе хворому клімчука перевірте


Відповісти
Статистика - штука брехлива. як кому вигідно, той так і подає. А Яковенко дійсно хоче щось змінити та внести нове,хоч і креатура Клімчука. Тільки щоб не перегнув палку. Успіхів Олеже.
Відповісти
Внесе те саме,що і в пульмонологію. Показники найгірші в Україні. Сидор збувся, щоб не ліз на його місце,бо грошей та наглості досить.
Відповісти
А каже на люди - що він герой, тут треба розібратися. Дайте показникі для порівняння по пульмонології!
Відповісти
Хаха
ЯКОВЕНКО ти завжди був підлизою.Я памятаю це ще зі школи.Аще брехуном. Посадив зараз своіх родичів,щоб коментарі тобі хороші писали. Аж нудить. Бізнесмен,організатор...
Чого ти так боішся свого попередника Втебе вже є посада,чи боішся,що заберуть
Відповісти
Колега, я в меницині з 14 років, та повірьте, що я не нікого боюсь а тим більше свого попередника окгім Господа Бога, і повірьте, що не боюсь втратити цю посаду! Мені сумно і образливо за тих самих лікарів й паієнтів, які заслуговують на краще, адже яковенко піде і без роботи не залишиться, а проблеми в службі, нажаль, залишаться! Мені сумно, що хтось хоче щось робити а хто з працівників тільки "палки у колеса" та "ніж у спину" скандуючи патріотичні лозунги "Слава Украіні"! Мені сумно, коли я прошу гроші на розвиток служби у нової влади (НЕ ДЛЯ СЕБЕ), то саме чиновники з медицини рапотрують новій владі, що у нас проблем з туб.службою немає та говорять про інші пріоритери в медицині!!! Мені сумно, що зламати стару бюрократичну систему буде не легко, але..., я це зроблю, чого б мені цього вартувало! І ще, в мене зі школи немає жодного колеги-лікаря, тому не треба говорити, що Ви мене памятаєте зі школи! Не судіть по собі! Пробачте! З пов. Олег Яковенко
Відповісти
То тому від тебе лікарі тікають, це ти систему ламаеш? Ну дивись, аби не наламав... дров...
Відповісти
Пане ЗавХоз, в Яковенка є вакантна посада завгоспу Тубіка! Може не на словах а на ділі проявите свої здібності???
Відповісти
А мене теж вже не памятаєш
Відповісти
пане лікарю, ви зараз краще не про Яковенка а про свого родича Загорулька думайте!
Відповісти
Колектив Яковенка не сприймає,саме тому він цією статею підставляє усіх фтизіатрів,приховуючи свою неспрможність і шукає ворогів серед попередників.
Відповісти
Нажаль, серед оточення Яковенка є не його вороги, а вороги України! Знімуть Яковенка а проблеми тубіка залишаться!
Відповісти
"імунологія", "алергологія", "дитяча алергологія", "пульмонологія" .... фельДшер....
А Ви кажете фтізіатори - хто це? )
Відповісти
100% не сприймає. бо фтизіатрії не має він ніякого відношення.
Відповісти
Справа не у О.Яковенко, який є чесною, принциповою людиною і за кожну справу береться сумлінно. Справа у тому, що явище, яке він виявив, притаманне всій Україні і МОЗ бук зацікавлений у тому, щоб в Україні було уявне благополуччя щодо туберкульозу. "Зрите в корень"... Копайте глибше і все стане явним.
Відповісти
Справа не в ньому - а в тому як він до цієї посади допрацювався!
Відповісти
Тітушка, прочитай уважно всі коментарі Яковенка О.К., тоді може й зрозумієш!
Відповісти
Олег, нік зміни!
Відповісти
Якщо новому головному лікарю дадуть можливість працювати і втілити всі ті ідеї,про які він мріє,то можна з теперішнього тубдиспансера зробити сучасний європейський медичний заклад,для всіх хворих на цю страшну хворобу.Тому,що не просто зважитись на таку посаду і тим більше на таку лікарню.А туберкульзом хворіють не тільки "алкаші",а й достатньо заможні люди,правильно сказано,що факти приховують,видно комусь це вигідно-це ж списання мільйонів на різні програми.А Яковенко не подобається тим,хто не звик до порядку дисципліни,хто не хоче працювати.От і поливають брудом,бо заздрять,як "щирі Українці.Я думаю,що він наведе порядок в цій установі
Відповісти
просте питання - ЯК? Фінансування неналежне, те що напрацьоване - нищіть, дуже переживає за посаду.

з.і. Олег, пиши під своїм призвищем, не соромся!

Відповісти
Олег Констянтинович , успіхів Вам і наснаги.Роби , що повинен і будь , що буде.А заздрісники завжди будуть.
Відповісти
Правду в очі сказав у статті. Назвав речі своїми іменами. Це безумовно не всім побобається, особливо колишнім керівникам. І не дивно. Бажаю успіхів у намічених планах.
Відповісти
зі всіх коментарів дізнались про амбіції колишніх і теперішніх, політичних і аполітичних, кабінети і ділянки, пристрасті і особистісні проблеми. так давайте повернемось до головної проблеми-ТУБЕРКУЛЬОЗУ. прикро за область, яка межує з Європою, а має проблему. адже суть навіть не в плачевній статистиці, а в тому,що сьогодні люди хворіють хворобою, яка є хворобою бідних і голодних...
Відповісти
Справжня статистика. 61% вперше захворівших на туберкульоз у 2013 році в області - це безробітні, в т.ч. 21% алкоголь-наркозалежні! Лише за січень 2014 року приріст захворюваності в області на всі форми туберкульозу в 2 рази, деструктивний туберкульоз в 5 разів, смертність +28,9%!!! А мені кажуть, що проблем з туберкульозом немає, додаткових грошей немає і т.п.! Проте є 30 млн. Евро світового банку на інші речі для медицині Волині!!! А нам потрібно лише 1,8 млн. грн. на туберкулін для дітей і не тільки!!! З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Ти давай оприділяйся тобі треба гроші на туберкулін, чи на пересувний флюорограф? А то тебе не зрозумієш... Ми вже на комісії погодили флюрограф, а тут ще хочеш?! Може тобі весь бюджет області дати? Тут описано що ти просив в кінці 2013 року. І про показники доречі ще не згадував? Чому?!
http://provolyn.com/news_2013-12-11/60550-na-volini-na-nayavnist-tuberkulozu-pereviryayut-abiyak.html
Відповісти
Пане Гузь, якщо Ви хочете мене зрозуміти, то нам варто буде зустрітись! По проблемам туберкульозу я вже зустрічався з Вітером, Пірожиком, Навроцьким та говорив з Карпуком В.Г.
З пов. ОК
Відповісти
Якщо Ви чиновник, то підтримайте, плс, проблемне питання туберкульозу в області!!! А то вчора на сесії навіть не розглядали це питання!!!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
люди зі своєю позицією ніколи нікому не подобаються, звичайно важко відірватись від корита, але рано чи пізно, якщо не можеш відірватись, то тебе відірвуть, тому треба залишатись ЛЮДИНОЮ завжди
Відповісти
Ця стаття це страх, страх втратити посаду до якої йшов методом, який не властивий порядним людям. Шкода звичайно, у жовтні царьок, а тут змінилась влада (майже),яка так була за вас олеже. Не просто змістити,заставити написати заяву за особистим бажанням Заслуженого лікаря України(звання отримано за часів В.А. Ющенка,кандидата медичних наук, лікаря з трьома вищими категоріями: з торокальної хірургії, фтизіатрії, організації охорони здоровя. Мій батько з сімї репресованих, який все життя віддав тубдиспансеру, хворим - не мав змоги протистояти вашим амбіціям. Мені прикро як доньці, людині,українці чути наклепи в бік нашої родини з липня 2013 року.Ми українці і нам властива працьовитість, доброта, порядність. Працюйте, щоб ваші діти пишались вами, щоб за вас говорили позитивно у всіх куточках України, як за мого батька - Загорулько Василя Миколайовича. Щасти вам і не зраджуйте колишніх посадових осіб, що привели до займаної посади. Сьогодні час молитви за людей, що померли з любовю до України, за мир; час важкої праці, служіння хворому, а вам посада-посада.
Відповісти
Пробачте, Ірина, але я проти Вашого батька нічого не мав і нічого не маю, і завжди ставився до нього з повагою! Так, Василь Миколайович хороший сім'янин та знаю, що виростив хороших дітей, але...пробачте, мова іде лише про роботу та без особистої неприязні! Пробачте, але на цю посаду я пішов не за своїм бажанням! З першого дня своєї каденції я створив всі позитивні умови для роботи Вашого батька зробивши його своїм заступником, та жодного разу йому ні в чому не відмовив! з першого дня я був з колективом, з першого дня намагався побудувати конструктивну роботу на благо лікарів-фтизіатрів та хворих, і хочу зауважити, що без жодного слова про політику!!! Але...чомусь, коли відбулась в лютому ТРАГЕДІЯ в нашій країні, то замість того щоб згуртуватись та об'єднатись нашому колективу навколо біди, в мій адрес з уст моїх колег, нажаль з перших уст Василя Миколайовича прозвучала фраза - Ви з нами або проти нас... що було далі навіть не хочу говорити! Чомусь мене одразу захотів зняти в.о. начальника УОЗ Грицюк І.П., коментуючи новій владі, що у нас туберкульозом в області все гаразд і все, що говорить Яковенко - це його непрофесіоналізм! Пробачте, але це не помста а крик душі! Пробачте, але наші хлопці на Майдані загинули не задля того, що зараз відбувається!!! Пробачте мене, якщо образив Вашого батька! P.S. Пробачте, але я терпіти не можу лицемірства та підміни цінностей!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
P.S. Ірина, і треба переживати не про те, що люди скажуть, а про те, що Бог подумає! Людей можна обманути а себе ні!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Про майдан краще розкажіть вашу позицію при климчуку а не розказуйте байкі "наші хлопці".Наші хлопці можуть сказати ті хто підтримували майдан, як могли, а не ті що як щурі сиділи в норках і забороняли підтримувати майдан всьому персоналу.Климчук пішов чьому ви ще на посаді я не розумію. Але в очевидь вам залишилось не довго Правий сектор скоро завітає до вас в гості.
Відповісти
Що ви можете знати про цю людину? А Ви знаєте що Олег Костянтинович і колектив збирав і гроші просив зібрати в перший день для постраждалих на майдані в Києві. Ми нашим колективом зібрали цілих 16 тисяч гривень для хворих! Неприємно чути від вас такі образливі слова! Це треба щоб правий сектор таких як ви ловив! Цікаво а чи були ви на майдані та чи щось самі зробили для нашої незалежності? Чи зробили ви стільки доброго для медицини нашоі рідноі Волині як Климчук? Думаю, що ні!
Відповісти
Ірина, пригадуєте нашу з Вами зустріч в липні 2013 року, коли я Вам не відмовив та намагався допомогти по питанням наукової роботи, та саме у Вашій присутності мені зателефонували та викликали в ОДА на співбесіду! Співпадіння, збіг в часі чи доля? Та лише 7 жовтня я офіційно приступив до обовязків генерального директора ОТМПО з контрактом на 1 рік! З повагою Олег Яковенко
Відповісти
Хочу звернутись до редакції і автора цієї статті, замовлена однозначно, видно з того який інтерес вона викликала у яковенка, складається враження, що це його монолог у робочий час. Ми хочем будувати демократію, а самі анонімки?! Люди, що надають коментарі мають вказувати П.І.П. та ІР адресу (беріть приклад з Української правди).
Відповісти
Хочу звернутись до редакції і автора цієї статті, замовлена однозначно, видно з того який інтерес вона викликала у яковенка, складається враження, що це його монолог у робочий час. Ми хочем будувати демократію, а самі анонімки?! Люди, що надають коментарі мають вказувати П.І.П. та ІР адресу (беріть приклад з Української правди).
Відповісти
Ірина, пробачте, я розумію, що Вам важко сприймати те, що відбувається навколо вашого батька! Але я Вас прошу бути розсудливим, дивитись на речі з різних сторін та вміти пробачати! Не переживайте, в мене контракт до 7 жовтня 2014 року! Життя на тому не зупиняється, і я впевнений, що служба й надалі буде працювати на користь Волинянам, але працювати так як треба, з Яковенком або без нього! Повірте, я не без роботи та за посаду не переживаю, а виконую лише функцію кризисного менеджера! І Ви бачите, що я свої коментарі за анонімом не приховую! А стаття викликає інтерес лише тому, що я переживаю за ситуацію яка склалась, та мені не байдужа проблема яку я відстоюю! Сумно лише одне, що помічаєш байдужість та агресію від інших, які вже давно забули про суть статті, осджуючи Яковенка та Загорулька! Пробачте, це моя провина! З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Ирина, я побачив, що Ви хороша людина, що Ви хороша донька яка гідно відстоює свого батька! У Вас все життя попереду, тому робіть розсудливо висновки та не повторюйте чужих помилок! Ще раз пробачте! З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Мені не приємно спілкуватись з вами (нашій родині погрожували, вимагали гроші, поливали і поливають брудом); за батька Я не переживаю ВІН з дитинства працював, чесно працював: продавав на ринку те, що виростить його мати; служив у війську, був викладачем в училищі і ким ВІН був довго перелічувати (навіть будівельником). Роботи ВІН НЕ БОЇТЬСЯ, А ТИМ БІЛЬШЕ вас. Кометарі друга мене надихнули відписати. Повірте тато любив всіх в лікарні для нього всі були друзі, майже рідня від молодшого медичного персоналу до своїх заступників, в нього були кращі лаборанти, найкращі хірурги, супер рентгенологи (вибачте кого не згадала, але ВИ всі були найкращі і є найкращі). На мою думку ця посада має бути конкурсна, в батька дійсно є професіонали, науковці; люди, що прийшли працювати в тубдиспансер, бо не мали змоги влаштуватись в кращих закладах і працювали каторжно. Тривалість життя знає лише Бог, але нашими діями має керувати добро, любов, повага до ближнього, вдячність.
Відповісти
Боже, що ви говорите!!! Іра, зупиніться, що Ви говорите, що Ви намагаєтесь мені довести? Чому Ви з такою агресією до мене ставитесь, хто Вас накручує? Прочитайте розсудливо те, що я Вам писав раніше!!!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Не переживай! Ми вже Втру позвонили, всьо буде чьотко!
Відповісти
Не пригадую,щоб у статті звучало слово "посада". Стаття підняла проблему статистики захворювання на tbc і як пряму залежність-фінансування установи.
Дай Бог,новому керівнику вдасться змінити ситуацію на краще.Вам,Ірино,кращий вихід прийняти цю зміну. Миру Вам...
Відповісти
Якби мій батько вчасно відпустив,відійшов від свого дітища-відділення,яким завідував 36 років,на користь молодим-він би зараз жив,як тисячі врятованних ним людей та побачив своїх онуків.Та цього не сталося...Горіти роботою треба,та не згоріти в ній. В житті є ще інші цінності.
Відповісти
іринко подякуй яковенку що замінив тата а то було б з ним що з твоім дядею юрою а так хоч поживе та молись за нього
Відповісти
То не Яковенко, то Борис, не забувайте!!!
Відповісти
за часів Ющенка і доктор ПІ професором став особливих здобутків особливо в торокальній хірургії у Василя Миколайовича нема хоча б тому що він більше 20 років на керівній посаді працював а дисертації тепер відомо як пишуться .Залиште особисту неприязнь при собі, не заважайте людині працювати .
Відповісти
Яковенко О.К. - хороший спеціаліст своєї справи. Ви направильному шляху і гарно почали! Тримайтеся.
Відповісти
Скиглюче обливання брудом своїх попередників притаманне лише самим мерзенним працівникам. Таку оцінку я даю авторові статті! Сьогодні ніхто не вірить словам, всі дивляться на справи!!! Правління банди повністю провалились сподіваюсь провалиться і робота тих осіб які сприймають медицину як політику а не як життєвий обов'язок допомагати людям. Народна самооборона скоро займеться підлабузниками і хабарниками, і гнів спинити не всилі буде брехня!!!
Відповісти
Я зараз в себе в кабінеті на робочому місці! Будь-ласка, запрошуйте Правий сектор, прокуратуру, УБОЗ, УБЕЗ тощо хоч зараз!!! Мені буде, і не лише мені, що показати та розказати!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
от сюди народній самообороні лізти нетреба люстрація в тубдиспансері пройшла без вас не нищіть того що почало налагоджуватись.
Відповісти
Колектив не хоче сприймати нового керівника, через ряд деяких змін, а саме: на роботу і з роботи стали ходити вчасно(згідно графіку), а не як раніше, коли хочуть тоді приходять і уходять(звичайно не весь персонал, але хватало); працювати треба згідно норм і затвердженних форм, тобто як пише книжка, а не так як хочеться і коли захочеться; люди звикли пускати свою роботу на самотік, а він старається їх заставити виконувати все вчасно і правильно; вони ж привикли при бувшому, що все якось саме зробиться, а зараз кожен робить свою роботу.

Спочатку люди не розуміли його, думали прийшов «вискочка» і хоче тут щось змінити, де не змінювали нічого останні декілька років, але потім колектив зрозумів хід його думок, і з «вискочки» він став амбіційним організатором, який дійсно хоче змінити ситуацію в лікарні на краще, як для хворих так і для персоналу. І я вірю в нього, бо таких людей, які не переслідують матеріальної вигоди, і повністю віддаються роботі, бажаю кожній держ. установі таких керівників і ми дійсно тоді побудуємо Європу в області і Україні.
Відповісти
Маючи досвід роботи лікарем у протитуберкульозній службі (Миколаївський ОПТД)можу сказати, що приведеним фактам у статті вірю. Адже це завжди була система - приховати справжні показники задля показу ефективності лікування хворих, а відтак і ефективності своєї роботи. Умови та специфіка роботи у протитуберкульозній службі такі, що спеціалістів туди не загониш палкою і знаю випадки, коли люди залишали медицину, аби не йти працювати "у пекло". Тому в диспансерах, як правило, працюють десятиліттями одні і ті ж працівники, яким потрібно доказувати свою ефективність роботи.І досить часто це залежить не від рядових працівників будь це лікарі чи медичні сестри, а від керівництва різних рівнів, адже якщо показати правду, то можна получити " по шапці". На мою думку останні події у нашій Державі повинні заставити задуматися кожного з нас чи ми хочемо змін на краще, чи далі жити у брехні та лекціях " про високі надої"??? Я пишаюся та вірю у тих людей які не бояться йти проти СИСТЕМИ. Чому правду про Межигір`я ми перечитуємо і передивляємося багато разів, а правду під носом бачити не хочемо???
Відповісти
Пробачте, Ірина, але я проти Вашого батька нічого не мав і нічого не маю, і завжди ставився до нього з повагою! Так, Василь Миколайович хороший сім'янин та знаю, що виростив хороших дітей, але...пробачте, мова іде лише про роботу та без особистої неприязні! Пробачте, але на цю посаду я пішов не за своїм бажанням! З першого дня своєї каденції я створив всі позитивні умови для роботи Вашого батька зробивши його своїм заступником, та жодного разу йому ні в чому не відмовив! з першого дня я був з колективом, з першого дня намагався побудувати конструктивну роботу на благо лікарів-фтизіатрів та хворих, і хочу зауважити, що без жодного слова про політику!!! Але...чомусь, коли відбулась в лютому ТРАГЕДІЯ в нашій країні, то замість того щоб згуртуватись та об'єднатись нашому колективу навколо біди, в мій адрес з уст моїх колег, нажаль з перших уст Василя Миколайовича прозвучала фраза - Ви з нами або проти нас... що було далі навіть не хочу говорити! Чомусь мене одразу захотів зняти в.о. начальника УОЗ Грицюк І.П., коментуючи новій владі, що у нас туберкульозом в області все гаразд і все, що говорить Яковенко - це його непрофесіоналізм! Пробачте, але це не помста а крик душі! Пробачте, але наші хлопці на Майдані загинули не задля того, що зараз відбувається!!! Пробачте мене, якщо образив Вашого батька! P.S. Пробачте, але я терпіти не можу лицемірства та підміни цінностей!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Про тубдиспансер коментувати не хочу, бо не все знаю. А Яковенка знаю давно - вміє працювати і як лікар і як організатор. Так, ще молодий, але точно не лінивий і працює на перспективу. Я його поважаю і підтримую.
Відповісти
вже таких корумпованих осіб,як попередній гол.лікар та теперішній гол.бухгалтер мабуть немає в жодній установі.Та хіба Загоруйко керував установою,він навіть печатки установи не мав все було у гол.бухгалтера.І питання туберкульозу їм не дуже було цікаве,а лише збагачення свого фінансового стану.І це пише не родина Яковенка ,а людина яка це все бачила і якій від цього бридко. Яковенку повага і терпіння ВАМ!!!!!!!
Відповісти
Що тут говорити?Хто був хоч рік назад у тубдиспансері підтвердить мої слова:"Як може падати показник захворюваності при повній відсутності елементарного оснащення? Інгаляторій знаходиться в підвальному приміщення з поцвившими стінами(вибачте! але для сучасної цивілізації-це сарай!), а працівники не знали,що таке небулайзер.Мали два поломаних інгалятора.Про застосування сучасних медикаментів для лікування взагалі мовчу.Ви подивіться до якого стану доведена лікарня!Це просто жах!!! Лікарі поліклініки могли дозволити собі прийти на год. пізніше на прийом,а той взагалі знайти їх проблемно було.Тому зрозуміле обурення тих працівників,котрі при новому керівництві повинні працювати чітко по графіку,вести нормально документацію,а не пити чаї під час прийому.З людської сторони можна зрозуміти і обурення доньки екс- гол.лікаря,оскільки батьки-це святе.Але робота та сім"я це різні речі.Про роботу свідчать вчинки ,а не емоційні слова.Ось є приклад тубдиспансера,а ще є приклад обл. пульмонології.Зайдіть та порібняйте:ремонти,оснащення,підходи до лікування пацієнтів.Заїдьте в Боголюби в пумонологічне в-ня,заїдьте на Грушевського і подивіться на створене Яковенком двохповерхове відділення пульмонології.Це все зроблено за короткий час керування Яковенка цим відділенням.І він все це залишив для пацієнтів ,лікарів та наступних керівників.Тому можу побажати лише терпіння та наснаги Олегу Констянтиновичу в його починаннях.Як свідчать події на майдані,правда та бажання кращого завжди досягаються складно. Але досягаються! Закликаю наше мед.керівництво брати приклад з Яковенка. Можливо тоді в нашій Україні буде медицина якою ми будемо пишатись.
P.S.А наше "совкове"керівництво обл.здороввідділу. давно пора відправи на заслужений відпочинок.Ось де повинен працювати правий сектор.Щоб перевірити іх роботу(висновки будуть вражаючі) і поставити молодих, перспективних лікарів,Які "задихаються" від керівництва цих "комуністичних"кланів.
Відповісти
молодець
Відповісти
Віддаєм в пульмонологію назад, забирайте без калиму.
Відповісти
дякуемо! могорич хто поверне?
Відповісти
Для Яковенка щиро від душі бажаю мудрості і терпіння! Ти Олег потрапив у справжнє зміїне логово !Всі зміни які хочеш внести є адекватними та покращать роботу всім працівникам у тубіку!Що до кабінету--- зайдіть і подивіться--голі стіни, стіл і стільці--ось і вся РОЗКІШ яка дісталась у спадок від загорулька!Що до самого Загорулька-- так добре було мати свою "городню бригаду" яка все обробляла та отримувала за це півтори-дві ставки на роботі!І взагалі тут таке лайно творилось, що не вистачить місця у коментарях написати! Яковенко--респект!!!!!!
Відповісти
я з вами згоден.корупція.а казнокрад не тільки загорулько а і його гол.бухгалтер.керували державною установою як власною фірмою.страшно і стидно за таких українців.яковенко а ви тримайтесь з вами бог і люди.
Відповісти
оооооооо Що да то да тьакого гол.буха ще ПОШУКАТА треба! всю лікарню під сеье підгрібла!
Відповісти
НЕ оббріхуйте нового молодого керівника, будьте об’єктивні гляньте правді в очі,гарно почав і сумлінно продовжує працювати!А чесати язики будете в Загорулька на городах весною,літом і восени ,а тоді напишете про Яковенка.А взагалі не судіть бо Вас засудять!!!
Відповісти
Щодо головбуха не згідний, це дуже розумна іпрацьовита людина,віддана установі.думаю, що пан Яковенко це вже зрозумів, Удачі, Олеже,у ВАшій нелегкій праці
Відповісти
А головний бугалтер розумна тільки в свою сторону,добре вміє людей оббирати,буде ділитись.
Відповісти
главбуху зараз трохи хвоста прищемили .і погляд на людей змінився в неі.раніше тубік на неі робив,дивилась на всіх як на кріпаків:хочу даю підробку ,хочу не даю, і Загорулько ій був не указ.та й кажуть з роботи вже йде не через кухню.
Відповісти
то є фарбований лис
Відповісти
а что говориь про кухню вся была и есть пани бухгалтера.хоть в такой тяжолый момент для страны бухгалтерия перестаньте обьедать больных.
Відповісти
Чому забули про пральню?Вони обстірували бухалтера!!!
Відповісти
Вони й зараз обстірують.
Відповісти
Про статистику в раданські часи говорили таке: є три види брехні - брехня, велика брехня та статистика. Тому, як кому було вигідно так показники і підганялися, та лише при веденні баз даних про кожного пацієнта та врахуванні всіх форм захворювання можна щось говорити про більш менш правдиву статистику любого захворювання. З особистого життя - коли померла моя мама від онкозахворювання, в свідоцтві про смерть було записано ішемічна хвороба серця, а не рак 4 стадії. Так було вигідно для статистики. Пора вказувати правдиві діагнози, правдиву статистику! Тоді може щось зміниться в фінансуванні, закупівлі ліків, підготовці кадрів.
Що стосується коментарів, мабуть треба обговорювати проблему в галузі, корупцію, проблеми прозорості державних закупівель, тендерів, відкати!!!! фінансування медицини, неможливість простій людині отримати якісне лікування в Україні через недолугість законів, та недотримання навіть цих законів нашими чиновниками, а не переходити особистості.
Відповісти
Не знаю ситуації у Тубдиспансері, але знаю Яковенка О.К. як порядну людину, яка справді бажає працювати на користь людям та змінювати на краще те чим він займається. Успіхів вам!
Відповісти
Сумно та прикро, що майже всі коментарі пишуться заради того, щоб полити брудом попередника чи теперішнього керівника, вжалити, чи зачепити людську гідність, замість того, щоб згуртуватися та працювати на вирішення уже існуючих проблем:
-надання якісної медичної допомоги хворим на туберкульоз, щоб в людини була ВІРА в те, що їй допоможуть, підтримають, вилікують;
-розмежують потоки хворих, згідно інф. контролю.
Можна писати багато, бумага все стерпить... Боляче і не приємно, прикро за майбутнє.
Хочеться звернутися до всіх, не будьте байдужими, допомагайте, підтримуйте один одного, заради спільної мети: "Зменшення захворюваності на туберкульоз", а не заради того, хто кому городи обробляє...

Відповісти
Ця стаття - це грязний, чорний піар! Почнемо з того, як зайшла ця людина на дану посаду. Довелося очорнити чесне і порядне ім'я Загорулька Василя Миколайовича, який жив тією роботою, вкладав всю душу, старався, як міг. Загорулько - добра і порядна людина. Представник еліти нашого сьогодення! Про нього ж від людей, які його дійсно знають, слова поганого не почуєш. А тут такий шквал негативу і зла! Як несправедливо! І далі ж Яковенко піариться методами обливання брудом попередника та брехнею! Стид, позор і срам! За те і стояли люди на Майдані, щоб викурити таких людей ГЕТЬ!
Відповісти
І знову, оправдання та бруд! Смішно.
Відповісти
шановна людино не з медицини--якщо ви не медик, то то не поливайте лайном яковенка і не робіть ангела з загорулька. ті кому він годив,пан загорулько про нього нічого поганого і не скажуть. ви в лікарню прийдіть і запитайте простих медсестер, санітарок як їм було ДУЖЕ ДОБРЕ при такому керівництві і що він робив з бюджетними коштами за їхніми спинами!!!!!
Відповісти
Як він прийшом на цю посаду? А Ви запитайте в його колег з Волинської обласної клінічної лікарні де він пропрацював як лікар 10 років, запитайте в пацієнтів яких він лікував, запитайте в його друзів, запитайте в його вчителів, запитайте в його рідних!!! І не черпайте інформацію у ворогів!!! Не судіть та самі не будете судимі!!!
Відповісти
А Ви стояли на майдані? Можливо під кулі лізли на Інституцькій? Можливо Ви особисто лікувались чи перебували в диспансері, що бачили і знаєте його роботу, щоб давати таку оцінку? Можливо Ви знайомі з роботою О.Яковенка в інших закладах, і маєте приклад розкрадання майна та грошей цим посадовцем? Чи можливо знаєте де він через "голови" поліз керувати?
Думаю на всі ці питання Ви відповісте НІ.
В показниках, які дійсно шокують, Ви знайшли піар? В тому, що керівний склад Облздоров відділу умисно занижував показники Ви теж знайшли піар? Чи Ви просто маєте намір відвести очі читачів від шокуючої правди?
Простий приклад роботи "чесного і порядного": чому протягом стількох років не було організовано та зроблено приймальне відділення важко хворих, яких привозить швидка? Від яких стоячи поруч можна отримати дозу "паличок". Яких оглядає лікар поліклініки майже в присутності відвідувачів закладу, перед тим як відправити в стаціонар ... Думаю на це питання Ви також не знайдете відповіді.
Тому перед тим як звинувачувати, постарайтесь відповісти на просте питання: "Для чого я зараз буду лити бруд на всіх, хто читає ці рядки?"
Відповісти
Шановні коментатори,що безглуздо рахують чужі гроші.Зараз коли уся країна бореться із безладом,ви називаєте Яковенка "піарщиком",рахуєте його гроші,а самі, окрім гидотства у спину,сказать то нічого і не можете!Маленькі ремарочки,щодо Ваших коментарів:
- так,він молодий і щойно вступив на цю посаду,але це не стільки важливо,як те,що людина одразу прийнялась за роботу рішуче.Його дії-не піар,а справжня робота.Чи Ви б хотіли,щоб і надалі все було шито-крито!?
- він облаштував свій кабінет.Шановні,та ви хоч раз були в тубдиспансері?Ну і молодець,що почав облаштовувати!Та до нього сотні людей приходять,невже по-вашому він має їх приймати у підвалі з облупленою стіною?Агов,все тільки починається!
- "Як нічого раніше не робилось для бідних хворих з туберкульозом, так і зараз не робиться" -здається от цей коментар потрібно не йому говорить,а усій сучасній владі.Скажіть дякую попередникам попередників,що усе розвалили,розхапали і лишили в руїнах!
Так він,звичайно,не солодка цукерка в гарній обгорці,щоб всім подобатися,але і лікар і організатор просто яких треба пошукать.А в Олега Костянтиновича вірю!Пишаюсь тим,що в свій час чогось у нього навчилась.
Олег Костянтинович,не звертайте уваги на скандалістів,чим більше справ Ви зробите,тим більше вони будуть пліткувать,просто народ ще не звик,що є люди,які працюють не тільки на ім'я,а й власне задля чогось добра.
Відповісти
ВОЛИНЯНИ, УКРАЇНЦІ! Пробачте, зупиніться, перестаньте осуджувати!!! Краще допоможіть або дайте пораду нашій новій владі, як вирішити проблему з фтизіатричною службою на Волині!!!
З пов. Олег Яковено
Відповісти
ДАЮ ПОРАДУ! Не випускайте хворих з тубдиспансера гуляти містом задля безпеки інших людей, а ще скажіть будь ласка, пробу МАНТУ вже відмінили? А то в школі і дитсадку моїм дітям давно вже не робили...


Відповісти
Шановна паны Волинянка! На туберкулін для проби Манту- потрібні кошти, але чомусь ніхто іх не закладає( Туберкулін закупляють централізовано),в деяких районах області- де тверезомислячі керівники, -туберкулін купують з місцевого бюджету.Проблема уже не перший рік.
Відповісти
Про що і мова.. не закладають! РОКАМИ!!ЧОМУ? ХТО ВИНЕН?
Відповісти
Особливо смішно стає тоді, коли на арену виходять клоуни,чи то пак фарбовані лиси... ну, якось так. Лиси, які на крові загиблих піаряться, вдають з себе великих борців за справєдлівость. Люди, майте свою голову і не вірте усім цим казочкам! Де ж він був раніше? Чому раніше не проявляв свою громадську позицію???
Відповісти
Пробачте, 123, але я цю позицію ще виклав на початку січня 2014 року показавши реальну картину! За що й поплатився)
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Дуже хочеться вірити у Вашу щирість. Якщо це так - тоді успіхів! Справедливість вітається завжди.
Відповісти
На жаль, надто довго вже нас "загартовували"...
Відповісти
...маю на увазі, загартовували від брехні
Відповісти
Брехня. стаття від 11 Грудень 2014 - ні слова про реальну картину? Де поплатився - бензин подерибанив, не хватило на нову машину, то добирав флюрографом...
Відповісти
СКОЛЬКО ЛЮДЕЙ - СТОЛЬКО МНЕНИЙ. ИТОГ ОДИН - ПОСЕЯВШИЙ ВЕТЕР, ПОЖНЕТ БУРЮ.
Відповісти
Мене ніхто не сіяв... Я сам знайшовся, і зараз тихенько всіх за невеличкий подарунок прикриваю.
Відповісти
Ця стаття, шановна пані Ірина, говорить про те, що тубдиспансер за роки "правління" вашого батька(він же-патріот, він же-кандитат, він же -заслужений лікар аж з трьома вищими категоріями!)перетворив тубдиспансер в помийну яму, де живе та розмножується туберкульоз!Хто там був хоч раз мене зрозуміє..страшно..та образливо...за хворих,за працівників, за лучан, за волинян, за наших дітей!Скільки ще такі як пан Загорулько будуть нащити нашу націю..туберкульозом,снідом,чи можливо вже відразу чумою!? Не подобається? А що ще можна очікувати від тих,хто тільки робить вигляд, що працює?Особливо на таких відповідальних посадах! Це не просто "посада-посада", пані Ірина, це-життя, це - доля кожного хворого, кожної Людини!
А прихована епідемія туберкульозу в Луцьку - ось зрада, ось халатність!Відповісти
Прошу Всіх, не засуджуйте, зупиніться!!!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Дякую,Олег Костянтинович, за правильний заклик, адже обговрення статті перетворилось в брудний осуд,що не робить честі дописувачам!
Відповісти
Який почав Яковенко, прошу замітити!
Відповісти
Молодість, амбітність, безкомпромістність, незаангажованність. Працювати поруч із людиною з такими якостями часто нелегко. Але, коли рушійною силою є альтруїзм, а не меркантильні інтереси, належить приймати та допомагати.
Відповісти
підтримую!
Відповісти
Припиніть писати всілякі дурниці. Яковенко прекрасний лікар, прекрасний керівник та прекранса людина не дивлячись, що молодий. В тубдиспансері завжди був безлад, але тепер я вірю, що новий головний лікар зробить все можливе, щоб тубдиспасер був на високому рівні. А те,що він обладнав свій кабінет, то правильно зробив!!! Це така людина, що може робити той ремонт за власні кошти.
Відповісти
А Ви були в його кабінеті.


Відповісти
А Ви були в його кабінеті.


Відповісти
Те, що молодий талановитий та амбіційний - це просто слова, поливати брудом невелика честь, судити потрібно не по словам, а за досягнутими результатами. Пан Яковенко почав сам цю не потрібну дискусію, він працює лише чотири місяці, потрібно заслужити повагу від хворих, а також від колег, цієї поваги, поки що немає. Облити брудом головного бухгалтера низько і не достойно, до чого тут показники захворюваності і фінансовий стан в установі. Пане Олеже, більше прислухайтеся до колег, менше звертайте увагу на свої амбіції.
Відповісти
Щановний колего, я перепрошую, але знайдіть мені в статті хоч одне речення, де я когось "облив брудом"? Журналіст був в мене, Грицюка І.П. та Загорулька В.М. і текст писав журналіст а не я на основі правдивої інформації! Сподіваюсь, що у Вас вистачить сміливості зайти в до мене кабінет та сказати все відверто в очі а не під псевдонімом! А якщо я щось роблю не так, то завжди радий отримати (і ви це знаєте!) об'єктивні та конструктивні поради від Вас та інших колег ОТМПО! Дякую!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Даже не тямиш,що пишеш,запитуєш де? Перечитуй і аналізуй.
Відповісти
ЛЮДИ!! ЦЕ РЕВОЛЮЦІЯ В ТУБДИСПАНСЕРІ! УРА! НАРЕШТІ ЗНАЙШЛАСЯ ЛЮДИНА, ЯКА БОРЕТЬСЯ З ВОЛИНСЬКОЮ СИСТЕМОЮ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ! НАМ ПОТРІБНІ ЗМІНИ!ПОТРІБНІ ТАКІ ЛЮДИ! ТАК ПОЧИНАЙМО З СЕБЕ! НЕ ДАВАЙТЕ ХАБАРІВ У КИШЕНІ ЛІКАРІВ, НЕ ДАРУЙТЕ ПОДАРУНКІВ ВЧИТЕЛЯМ,НЕ СУНЬТЕ КОНВЕРТИ ЧИНОВНИКАМ!!СХАМЕНІТЬСЯ!! ЦЕ ЇХ РОБОТА!! А ЯКЩО ВОНИ ЇЇ НЕ РОБЛЯТЬ ГОВОРІТЬ ПРО ЦЕ !!

Відповісти
Ознайомившись із деякими коментами (диву даешся),наскільки міцно сидить у нашому геномі,ось та велика украінська жаба-заздрісьть.Адже заздрість-також великий гріх.Всі під БОГОМ ХОДИМО.Одним, даний талант:лікувати,керувати обіймати посади-приймати конкретні рішення приймати ізамітьте (не у свою корисьть)А іншим....(слабким)-заздрити і мити кістки. Хочу щиро порадіти за \ближнього свого\О.К.Яковенка,якому довірили цю посаду.Це велика відповідальнісьть перед колегами,рпацівниками,врешті кожного із нас.Адже заручником хвороби ціеЇ може стати кожен .Як колишній пацієнт О.Яковенка.хочу висловити свою підтримку та вдячнісьть-ВАШІЙ компетентносьті ,фаховосьті ,професіоналізму.Адже мав нагоду переконатись на \своій шкірі\-іще раз пересвідчитись у поряднісьть цього лікаря .Час від сасу просто необхідно робити ротацію кадрів ,крісел ,посад (щоб не засиджувались).Хочу звернути увагу і нагадати для усіх ,як Грузія вирішувала своі корупційні проблеми-радикально.....Омолодивши держ.структури на 95-98%-на сьогодні отримала колосальні,позитивні зміни в усіх галузях.На мою думку непоттрібно боятись змін та оновлень -потрібно боятись застоЇв.Перейняти досвід близьких по-духу держав ,і резульативнісьть змін відчути вже сьогодні.Годі говорити про зміни івидавати статистику(на папері).ЧАС ДІЯТИ. УСПІХІВ ВАМ ОЛЕГ КОСТЯНТИНОВИЧ!!!!!!! P.S.ЄВРОПА-поруч,потрібно діяти.
Відповісти
Яке щастя, що прийшов О. Яковенко!!! Тепер заживем, будем отримувати ліки, харчування та зарплати, люди, ви що! Мало вам новин, подій
Відповісти
Яке щастя, що прийшов О. Яковенко!!! Тепер заживем, будем отримувати ліки, харчування та зарплати, люди, ви що! Мало вам новин, подій
Відповісти
Так заживемо!І про таких ЗАНУД як ти подбаємо!!
Вірю в майбутнє України!
Відповісти
А ЧОМУ ВСІМ ПРАЦІВНИКА ОТМПО НЕ ПЛАТЯТЬ 60% ЗА ШКІДЛИВІ УМОВИ ПРАЦІ, А ТІЛЬКИ ВИБІРКОВО, КОМУ ЗАХОЧЕ КУРІВНИЦТВО??? ЦЕ СПАРАВЕДЛИВО??????КОЛИ ВИДІЛЯЮТЬСЯ ВЕЛИКІ КОШТИ НА ЦЕ, ДЕ ВОНИ ОСІДАЮТЬ???????
Відповісти
руйнування одного устрою викликає перевороти, які прийнятно називати революціями, випливає всіляке гівно, будьмо людьми, не звинувачуймо один одного у провинах та помилках, туберкульоз - це зло і смерть.Стаття називається туберкульоз і політика, яка може бути політика в захворювання, я хворіла на туберкульоз, і не можу сказати, що до мене віднеслись із халатністю, непрофесіоналізмом та черствістю, неправда, що медичний персонал не працює, відноситься халатно до своєї роботи. До речі, харчування смачне, не порівняти з іншими лікарнями. Я лежала в 2010 році, коли був головним лікарем Загорулько В.М. Поважаю цю людину, він вилікував не тільки мене, але й 10 років назад мою маму. Олег Яковенко, бажаю вам успіхів в роботі і менш дискусій в інтернеті.
Відповісти
Прочитав статтю і відгуки...Дуже не люблю брудні склоки...Що поганого в тому що людина подала правдиві цифри...що поганого в тому що персонал в лікарні почав працювати так як треба, а не ходити як сонні мухи...що поганого в тому що почався робити ремотн...що поганого в тій новизні ????????? Та нічого....Роками мова про інфекційний контроль не йшла...Який тут піар коли людина до піздньої ночі на робочому місці і переживає за все що коїться в лікарні...Чому ті позитивні моменти так розглядають під лупою???? Може і не все з задуманого вийти...але є бажання і реально в лікарні почалось щось позитивне робитись. Олег Констянтинович..маєте свою лінію і тримайте її в Вас багато людей вірить, тому втілюйте задумане. Все зразу не налагодиш, звісно треба якийсь час,але все буде при такому інтузіазмі добре. Ви всім всиляєте в це надію...
Відповісти
Я проходив попередній медогляд і звичайно був в тубдиспансері,бо треба була довідка,що не стою на обліку.Як зайшов - жахнувся,подерті стіни, страшні двері,хіба це обласний заклад???Лікар гарно до мене віднеслась,подивилась,підбадьорила(до персоналу претензій не маю)але сумно дивитися ,як сидячи на облізлому стільці зі зломаної шухляди вона діставала бланк і зверталась до медсестри,мол треба ще скопіювати,а то закінчуються(як виявилось бланки за затвердженими формами лікарі копіюють за власний кошт???)мені стало шкода того персоналу,що працюючи з хворими від яких можуть захворіти самі далі далі несуть цей хрест.Є багато організацій державних і приватних.Чому ніхто з них не купить ім меблі чи хоча б канцелярію.Невже ніхто з керівників владних структур ніколи не були в тубдиспансері і не бачили ,що сам заклад кричить про допомогу прямо з вхідних дверей?
Відповісти
Ну то треба розбиратися, це обласний заклад - фінансується з обласного бюджету, гроші виділяються
Відповісти
ВОЛИНЯНИ, УКРАЇНЦІ! ПРОБАЧТЕ, ЗУПИНІТЬСЯ, ДОСИТЬ ОСУДЖУВАТИ ТА ПЕРЕХОДИТИ НА ОСОБИСТОСТІ! ПРОБЛЕМУ ТУБЕРКУЛЬОЗУ НЕ ТАКИМ ЧИНОМ ТРЕБА ВИРІШУВАТИ!!! НЕХАЙ ЦЮ САТТЮ ЧИТАЮТЬ ЧИНОВНИКИ УОЗ ОДА ТА НОВА ВЛАДА, РОБЛЯТЬ ВИСНОВКИ ТА РОЗСТАВЛЯЮТЬ ПРАВИЛЬНО ПРІОРИТЕТИ!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
схаменіться якщо ви працівники лікарні чому мовчали досі кому потрібен той бруд що льете зараз давайте краще будемо підтримувати друг друга та допомагати виживати нашій установі допоможемо яковенку олегу та не забудемо що доброго робив і загорулько досить сміху на всю украіну хай краще нам допоможе влада в нашій спільній нелегкій роботі соромно
Відповісти
а нас хтось чув?!!!! чи може хотів слухати?!!!на все збирали гроші на крани, на невеликі ремонти то заяви змушували писати щоб нам половину нічних чергувань неоплачували все певно мало у фонд головбуха і Загорулька нічого ненаписали і по ту пору все виплачується
Відповісти
А що,Зоя Константинівна і досі кожень день їздити на роботу на таксі?
Відповісти
Так, і вожу її я! БЕЗКОШТОВНО!
Відповісти
та ні в неі тепер хлоп молодий сидить в кабінеті то не тільки возить він же батька замінив от стара афганка ну пройдоха все життя любить молодих
Відповісти
агенту. Якщо у вас є якісь питання підходьте у вівторок,а взагалі звернулися б в ліпіни(псих-лік)кажуть там непогано лікують,дивись і допоможе.
Відповісти
А ми чули М.Ю.Ю.,що ти вже давно там.
Відповісти
саша крищук тобі не стидно вже твій компютер в коршеві запеленгували що буде далі ґґґґґґґґ7
Відповісти
Всі працівники нашої установи дуже вдячні пану Яковенко О.К. за те що з його приходом закінчилось пияцтво! Всі працівники без винятку почали ходити на роботу вчасно!Та взагалі ходити, бо е такі люди які отримували заробітну плату, а ходини на роботу нерахували за потрібне !Тут він малодець! Але є но...Шановний, Олег Константинович, ви незадумувались як вихлядае зі сторони те що більшості пінсіонерам ви зрізали зарплати, а декому дали дві ставки( про завгоспа) а декому і дві с половиною( про головну медсестру, яка ще по данний час ще і досі старша медсестра, та мало того ще ходить на 0,5 ставки на нічні чергування) нехай прокуратура перевірив чи може одна людина совміщати дві адміністративні посади.Мене як пінсіонера це обурює!Сьогодні Ви говорити про економію,а завтра робите зовсім інше.Саме такими вчинками Ви встаєти на один щабель з Загорульком!
Відповісти
Марічко, а чому б Вам не сказати це особисто пану Олегу. Не варто ТУТ бризкати слиною...
Відповісти
Мені здається, що як пенсіонер ви ще повинні бути вдячні за працевлаштування
Відповісти
марічка чикалюк вас запеленгували
Відповісти
марічка чикалюк вас запеленгували
Відповісти
Для нас вона Артемівна.
Відповісти
А я побажаю успіхів! І нехай усіх нас ця хвороба обходить стороною. Будьмо Людьми, а не просто - лікарями і пацієнтами...
Відповісти
колектив ОТМПО, чи як там вас, ви працювали не один рік поряд, як можна після такого відра помий жити в колективі і працювати далі, працівник Зоя Костянтинівна, ви теж, певно працюєте давно, чому досі ви мовчали? при такій ситуації не потрібно виносити все сміття, а зробити певні висновки, О.Яковенко, у вас є родина, ваша робота - це друга родина, ви повинні її захищати, а не обси... обговорювати.
Відповісти
Колега, Ви це скажіть чиновникам з УОЗ, які повинні зробити певні висновки та нарешті прицільно звернути увагу на фтизіатричну слубжу області! Чого ж Ви стільки років мовчали та не намагались колективом вирішити свою проблему? Чому?
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
а знаєте ви пані Марічко, що наша головна медсестра всього лиш тимчасово виконуюча обовязки головної.вас на дитячому відділенні давно треба розігнати всіх пенсіонерів!!!
Відповісти
А,що за тимчасово виконуючу обовязки сьогодні неплатять?
Відповісти
ти мало мала що тобі марічка не заплативи загорульео та олюшка
Відповісти
а хіба в тубіку е завгосп мені марічка придлагала посаду значить сучка знову бреше я тобі марічку вкину в річку
Відповісти
Прикро стає, коли питання медицини переходить у сферу політичних інтриг.
Проблеми, описані у статті «Туберкульоз і політика» нагадують мені особисто події навколо «свинячого» грипу у 2009р., коли політиками (а не лікарями) «роздувалася» тема епідемії.
Тоді, прем’єром Тимошенко Ю.В. були викривлені (перебільшені) дані системи обліку захворюваності на ГРВІ з метою використання панічних настроїв українців на користь власним політичним амбіціям.
Напевне, всі пам’ятають з 2009р. статті в газетах з заголовками типу «У країні масовий мор!», «Вже почали помирати лікарі!» та прем’єра, що особисто зустрічала літак з вакциною та заявляла, що в епідемії винні мало що не її політичні опоненти.
Лікарі не повинні займатися таким «нечистим» піаром!
Справа справжніх лікарів – лікувати людей, а не з допомогою голосних заяв про епідеміологічний стан (невідомо на чому базованих), заробляти політичні плюси та будувати кар’єру.
Відповісти
До речі - звезда Олега Яковенка саме тоді і засяяла! Як він "боровся" з епідемією, навіть програму вів на телебаченні!!!
Один раз це йому допомогло, зараз друга серія?
Відповісти
Що ти верзеш! Про проблеми потрібно говорити!по телебаченню, в газеті, або просто серед людей. ХОЧ ХТОСЬ ПОВИНЕН ПОЧУТИ Та ХОЧ ЧИМОСЬ ДОПОМОГТИ ТУБІКУ
Відповісти
Шановний перехожий, так, я дійсно в 2009 році був автором та ведучим на ВОДТРК телепередачі "Медичний журнал". В березні 2009 я робив передачу про туб.службу на Волині! Тоді я знімав те, що показували, коментував те, що мені говорили, і я був впевнений, що боротьба з тубекульозом дійсно проводиться! Але...доля чи збіг, рівно через 4 роки я прийшов в цю службу в іншій іпостасі та побачив все під іншим кутом зору, із середини, і побачив, що боротьба з туберкульозом носила лише декларативний характер (я говорю не про простих та самовідданих лікарів-фтизіатрів, які дійсно як пожежники ідуть та працюють у полум'ї паличок Коха, та яким треба віддати належне!!!) Нажаль, те, що я бачив в 2009 - бачить більшість й до нині, або не хочуть бачити! За державу образливо!!!
З пов. ОК
Відповісти
а сам ховаешся від паличок, з хворими поменьше, ніващо вони мені, вони ж заразні...
Відповісти
Не бреши, не ховається! І обходи по лікарні робить, і з хворими зустрічається та говорить!
Відповісти
Ольга, я Вам можу розказати всю правду про "свинячий грип 2009", адже я тоді став завідуючим відділенням пульмнології ВОКЛ та головним позаштатним спеціалістом УОЗ по пульмонології! Якщо хочете, то можу розказати як ургентна бригада в складі пульмонолога, інфекціоніста, реаніматолога, а/гінеколога всю осінь та зиму(2009-2010) санавіацією їздили по області та рятували Волинян! Ви бачили, як намагаються лікарі спасти помираючого від грип-пневмонії? Ви взагалі бачили як помирає вагітна жінка від грип-пневмонії? Ви знаєте, що таке Таміфлю та скількох він врятував, та який ми мали в резерві аж до кінця 2013 року? Ви взагалі лікар, медик??? Що Ви взагалі знаєте про медицину із середини? Пробачте, але я би Вам радив помовчати!!! Соромно!
P.S. Мені говорять, що я не бачив та не знаю туберкульозу? Поцікавтесь, який контингент лежав у моєму відділенні пульмонології ВОКЛ, та які важкі соматичні хворі були, яка смертність була та залишається! Мовчіть!
Відповісти
Шановний пане, дуже прикро, що ви радите «Мовчати!» дописувачам у коментарях, самостійно ж ініціювавши випуск статті в ЗМІ. Ви так само брутально ведете себе на роботі, з колегами, з пацієнтами?
Я захоплююсь самовідданою працею лікарів (від Бога), які рятують життя людей, ризикуючи власним здоров’ям, практично «живучи» в відділеннях, та тих лікарів, які поруч з пацієнтами – а не тих, що регулярно «бігають» по ЗМІ з заявами, що нагнітають обстановку чи «викриттями».
Відповісти
Ольга, мовчати, коли хочеться сказати не правду, мовчати, коли хочеться осудити, мовчати, коли хочеться просто словесно розмірковувати проте, чого не заєш на практиці!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Ольга, прочитайте уважно статтю! В статті чітко прокоментовано, що ЛІКАРЯМ ЧИНОВНИКИ ЗАБОРОНЯЛИ ПИСАТИ ПРАВДИВІ ЦИФРИ ПОСИЛАЮЧИСЬ НА ТЕ, ЩО ЦЕ ПОЛІТИЧНЕ ПИТАННЯ! А потім робіть висновки про піар)))
Відповісти
Це тільки початок . Через деякий час буде звітувати, як він успішно бореться. Тільки зі свого кабінету боротьба з туберкульозом не починається. Видно має час сидіти перед компютером і просто огризатися.
Відповісти
мудрий тримає свої думки при собі, а дурень оприлюднює
Відповісти
Бачу - запізнилась на вечірку! Яка ж актуальна тема статті!(Особливо для працівників ОТМПО)В кого що наболіло! чи то від заздрощів, чи від змін, чи від радощів.. Браво автору!! Зачепив!
Працівники ОТМПО, Це Вам:
Мій боже милий,як то мало
Святих людей на світі стало.
Один на одного кують
Кайдани в серці.А словами,
Медоточивими устами
Цілуються і часу ждуть,
Чи швидко брата в домовині
З гостей на цвинтар понесуть?
(Т. Шевченко)


Відповісти
Оце тубік прославився на цілу Україну.Зразу видно справжніх українців,які готові втопити в ложці води.А прийти на оперативку і все в очі сказати кишка тонка.Яковенко молодець.Зараз хоч можна поговорити і побачити,що розуміють твої проблеми і реально стараються їх вирішити,а не посилають на...Я пропоную Яковенку зібрати загальні збори колективу і обговорити всі коментарі.
Відповісти
Ні! Краще зібрати конференцію та обговорити тему, наприклад, нових методів лікування та діагностики туберкульозу або запобігання профзахворювань у працівників тублікарні,або що інше.
Кому як не Вам , лікарям ,знати ціну життя,якє воно може бути коротке..
Не витрачайте енергію та час на зайве. Служіть людству! Це ВАША МІСІЯ! Працюйте,вдосконалюйтесь,Творіть дива!
Відповісти
Дякую, колего! Скільки разів наші наради проходили у вигляді монологу, та скільки разів я просив і намагався почути думки своїх колег, свого колективу! Але чомусь, переважно та на запитання, всі мовчали?!? Чи не вистачало сміливості сказати правду в обличчя,чи не знали, що говорити, чи...? Сумно, що знов як завжди все робиться за спиною, колеги! Сумно! Збори я як завжди проведу, та сподіваюсь, що вже люди мовчати не будуть!!!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Шановний Олег Констянтинович!Люди будуть мовчати,бо хочуть і надалі працювати,а головбух дуже любить всім погржувати,і нетільки на словах.
Відповісти
правильно збори колективу а потім випьемо за мирову керівництва хоч серьозна причина буде
Відповісти
Агент!Ви в це вірити? Знову будуть всі мовчати!
Відповісти
Питання маніпулювання методологією розрахунку статистичних показників (з метою виявлення «значних» відхилень), тим більше на тлі сьогоднішніх політичних подій в Україні – є апробованим політичним сценарієм для підвищення особистого рейтингу тих, хто такі заяви проголошує.
Чому саме зараз, саме у березні 2014р. з’явилась ця стаття? А не протягом січня-лютого 2014р., коли зазвичай підбиваються всі показники за попередній рік і визначається динаміка приросту/зниження показників будь-якої організації.
В статті автором заявляється: «..цифрами, які на третину були нижчими від реальних», «…був шокований», «…був на 30,6% більшим за показник попереднього 2012 року», «показник захворюваності зріс на 50%», «…зріс на 76%» (ну просто в стилі сьогоднішніх російських новин «Вести» щодо України:«Ужас-Ужас!»).
І в той же час – «…це не значить, що виросла захворюваність», «…рівень захворюваності стабільний вже 5 років».
Чому Яковенко О. не звернувся до профільної медичної установи вищого рівня для проведення перевірки методології розрахунку показників захворюваності у попередні роки, а почав робити голослівні заяви у ЗМІ, спекулюючи на проблемі рівня захворюваності лучан?.

Відповісти
Ольга, я не займаюсь піаром та подвійними стандартами!
На початку січня 2014 року, коли ми закрили 2013 рік та отримали реальні статистичні цифри, то я особисто підготував аналітичну довідку на УОЗ ОДА з планом невідкланих заходів! Також від мене об'єктивну статистичну інформацію отримала Дерслужба по ТБ/ВІЛ та центр контролю! Яка була реакція та дії? Будь ласка, якщо у Вас це цікавить, то можете звернутись в УОЗ!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Якщо Ви подаєте заяви до ЗМІ щодо заниження рівня захворюваності на туберкульоз у Волинській області і нагнітаєте панічні настрої населення, при цьому здійснили подання «викривальних» даних до контролюючих органів, - будь-ласка, надайте інформацію щодо отриманих висновків (відповідей) уповноважених медичних служб, до яких ви зверталися. Я не медичний працівник, і не депутат. Яким чином я «можу звернутися в УОЗ», щоб дізнатися «реакцію та дії»?. Ознайомте, будь-ласка, громадскість з офіційними «реакціями і вжитими діями».
Відповісти
Мій номер 0505470790, телефонуйте!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
ЩО ЗА ПОСЛУГИ?
Відповісти
Питання маніпулювання методологією розрахунку статистичних показників (з метою виявлення «значних» відхилень), тим більше на тлі сьогоднішніх політичних подій в Україні – є апробованим політичним сценарієм для підвищення особистого рейтингу тих, хто такі заяви проголошує.
Чому саме зараз, саме у березні 2014р. з’явилась ця стаття? А не протягом січня-лютого 2014р., коли зазвичай підбиваються всі показники за попередній рік і визначається динаміка приросту/зниження показників будь-якої організації.
В статті автором заявляється: «..цифрами, які на третину були нижчими від реальних», «…був шокований», «…був на 30,6% більшим за показник попереднього 2012 року», «показник захворюваності зріс на 50%», «…зріс на 76%» (ну просто в стилі сьогоднішніх російських новин «Вести» щодо України:«Ужас-Ужас!»).
І в той же час – «…це не значить, що виросла захворюваність», «…рівень захворюваності стабільний вже 5 років».
Чому Яковенко О. не звернувся до профільної медичної установи вищого рівня для проведення перевірки методології розрахунку показників захворюваності у попередні роки, а почав робити голослівні заяви у ЗМІ, спекулюючи на проблемі рівня захворюваності лучан?.

Відповісти
про статистику(тема статті)ел.реєстр ввів не Яковенко,який приступив до обов"язків у жовтні,реєструвати хворих в електронному порядку почали ще на початку року.коли почалося запровадження по всій украіні.тому правдиві цифри-не його заслуга.зараз за кожну таблетку таблетку відповідає лікуючий лікар і може призначити визначену протоколом доз.і в фальшованій статистиці не варто звинувачувати Загорулька(не його одного)адже лкк не з нього одного складалось.та й рецидиви завжди замовчувались-поганий показник.хочу помилятись,але завдячуючи теперішньому протоколу,в цьому році к-сть рецидивів збільшиться.наші хворі соціально незахищені.лікучись в тубдиспансері не можуть працювати,зі сторони держави допомоги на час лікування не отримують,тож переривають лікування, шукаючи заробіток для прожиття себе і своєі сім"і.групу дають тим у кого необоротні зміни.залучили червоний хрест,щоб надати хоч якусь матеріальну допомогу хворому ,але надають вони іі лише обмеженій категоріі хворих.а як жити мультирезистентним хворим ,у яких строк лікування 2 роки?
Відповісти
Так, Ви праві, реєстр запроваджувався до мене, але його ніхто не намагався практично втілити у життя в повному обсяці! Цікавить чому та цікавить багато іншого? Я на роботі з 9.00 щодня!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
В електронний реєстр хворих на туберкульоз в області почали вводити лише в кінці 3 кварталу 2013 року, і то, хто не поспішав хто не вмівм або не хотів, а коли прийшов в жовтні Яковенко то всі хворі 2013 року були внесені в реєстр у 4 кварталі - це були і первинні хворі на туберкульоз із 4 кварталу (яких завжди перетягували на 1 квартал кожного наступного року)і хворі із 1, 2 та 3 кварталів, про яких чомусь забули... Олег Костянтинович наполіг ввести всіх первиннних хворих у 2013 до кінця року, що і призвело то ситуації про яку всі зараз говорять! Чи не люстація це?
Відповісти
Так. проблема туберкульозу є.На жаль, туберкульоз зріс не тільки на Волині, а по всій Україні.Ізавдяки введенню електронного реєстру можна достовірніше відслідковувати випадки.Адже саме над запровадженням цього реєстру і працював колишній головний лікар, але цим скористувалисч ви(з малої букви), бо йому ваш ставленик не дав можливості довести це до кінця. Ваші ці дебати виглядають смішно,не професійно і не колегіально.Кожна проблема має бути проаналізована,з прйняттям управлінських професійних рішень, а ви створили базар. І те, що Загорулько не вступає з вами в дебати свідчить, що ця людина на голову вища від вас-інтелегент. Працюючи лікарем за кордоном подібгі випадки, де зачіплена честь колеги,а ці питання вирішуються не публічно, не самосудом, а асоціацією лікарів ,безумовно були б наказані.Шановний, яковенко,це не робить вам честі.
Відповісти
Мій номер 0505470790. e-mail: [email protected] Cкиньте мені свою електронну адресу а в свою чергу, Вам як лікарю, відправлю всю об'єктивну інформацію, якщо звичайно вона вам цікава. Колега, проблема не в Загорульку і не в цифрах які виросли, а проблема в тім, що служба в занепаді яка завжди фінансувалась по залишковому принципу, яку ніхно та ніколи не відстоював як треба, лабіюючи інші медичні напрямки на Волині! Чому Ви та інші навіть слова не написав за чиновників з УОЗ які моніторують роботу всієї медичної галузі області? Страшно, чи Ви з ними за одно, чи теж займаєтесь фальсифікацією, чи боїтесь не отримати категорію за...?
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Чи це не Микола Миколайовис головний терапевт з нашого рідного управління пише і так захищає Загоруляка! І зрозуміло чому адже переживає що прокуратура і його спитає за ці цифри так як і він відповідає за тубслужбу разом з Грицюком також! А він скажен ні, я тільки лабіюю кардіологію та відхреститься від Загоруляка! Га мою думку не робить честі тим лікарм, які думають лише про свої примітивні меркантильні інтереси а не про хворих на туберкульоз, яких як вийшло у нас набагато більше ніж писав ваш Загорулько! А Ви знаєте Микола, що хворий на відкриту форму туберкульозу заражає протягом року мінімум 10 чолоівк? Вот і порахуйте, і Ви можете попасти в цю десятку також! Тому подумайте хто більше не правий? А це державна програма, і гроші державні, і гроші не малі! А всі ми знаємо як примають управлінські рішення у вашому головному управлінні особливо коли приходить час здавати на категорію! І поки Ви щось тут пишите пагане про Яковенка то він в цей час по райнам іздить зі своїми лікарями -фтизіатрами та чомусь серед них Загорулька я не бачила! І не кричав як Ви а допоміг розібратись та багато чого підсказав!
Відповісти
Олег Костянтинович виважена та мудра людина незважаючи на його молодий вік, великий професіонал своєї справи тому досить образливо читати такі несправедливі коменти. Чомусь в нас так поставлено якщо людина старається внести прозорість та чіткість в роботу, знаходиться багато заздриків які бажають очорнити дії та очорнити особистість, повірте це на та людина, побільше нам таких справедливих і відданих своїі справі медиків побільше нас було б здорових. Успіхів Вам Олег Костянтинович:)
Відповісти
і взагалі таке враження,що працюємо на перевірки І протокол,а не на хворих.треба покращити життя хворих(видача пайків і мат. допомоги хворим)тоді в них буде більше бажання контрольовано лікуватиськоли б у хворих в стаціонарі буди наближені до домашніх,тоді б не іздили до дому щотижня помитись і в магазин докупити харчів.
Відповісти
пане Олег дуже просимо вас звернути увагу в першу Чергу на гардероб.в яких жахливих умовах передягаються працівники.всю інфекцію ми несемо до наших дітей не кажучі про нас.
Відповісти
Ви же знаєте, що я пообіцяв! Потерпіть, друзі! Нажаль, будемо робити своїми силами, адже в статті бюджету по капітальним видаткам на цей рік це не передбачено! Зроблю!!!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
А що малі форми туберкульозу -це не зовсім туберкульоз?!Не потрібно вносити його до показників?
Які там методології!! це - арифметика та стандартна політика УОЗ. ГАНЬБА!!
Відповісти
Молодець,Олег Яковенко!Завдяки таким людям може щось і зрушиться в нашій медицині накраще.Я знаю як іноді робиться статистика--пишуться цифри,щоб не дуже відрізнятися від загальноукраїнських показників.А те що він оприлюднив справжню картину,то йому великий плюс.Буде реальна допомога всім хворим.І дуже прикро,що якщо знаходиться людина,яка хоче щось робити реально,їй обовязково починають вставляти палки в колеса і у всьому шукати якусь особисту вигоду.Бажаю вам успіху,Олег!за такими людьми,як ви майбутнє України!
Відповісти
В статті автор пише: «……аналізуючи рівень захворюваності на туберкульоз, можна чітко побачити, коли саме почалося фальшування статистики: крива захворюваності на сухоти поповзла донизу у 2007році.»
Я, як пересічний користувач Інтернету, ввела в пошуковій системі «динаміка захворюваності на туберкульоз в Україні 2006-2012» і знайшла інформацію про рівень загальнодержавних показників захворюваності в Україні на туберкульоз протягом останніх років. Наприклад джерело: http://www.dssz.gov.ua/attachments/article/1961/KULCHYNSKYI.pdf (або будь-який інший офіційний ресурс).

Цитата: «З 2006 року епідемія туберкульозу в Україні вступила у фазу стабілізації. Так, за 2007 – 2012 роки захворюваність на туберкульоз знизилася з 79,8 на 100 тис. населення до 68,1 на 100 тис. населення.»
Тобто виходить, що за загальними даними по Україні саме з 2007р. «крива захворюваності на сухоти поповзла донизу» - а в нас у Волинській області (на фоні загальноукраїнської тенденції зниження рівня захворюваності) – розпочалося «фальшування статистики».
Шановні лікарі, не забувайте про вашу важливу, благородну місію – в першу чергу, лікувати людей.
Не перетворюйтесь на дешевих політиків, які ціною «голосних», «викривальних» заяв намагаються отримати особисті переваги. Декларуйте лише свої власні особисті здобутки та досягнення у медичній сфері .
Відповісти
Ольга, якщо Вас цікавлять правдиві та об'єктивні, спадщина та здобутки, то я на роботі щодня з 9.00! Мій номер 0505470790
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Олег Костянтинович у мене таке питання: коли Ви приступили до своіх обов"язків було запрошено КРУ для перевірки ,вони знайшли ряд порушень у виплаті зарплати працівникам ОТ МПО .чи були якісь діі з Вашоі сторони для виправленНя?
Відповісти
Ну а покарали - прибиральницю чи прачку?
Відповісти
Це питання для КРУ .. Це їх методи боротьби з розкраданням бюджету. Адже прибиральниці і прачки найбільша загроза для бюджетних коштів, Це ж вони розкрадають!!Тільки вони і більше ніхто!!!
Відповісти
Олег Константинович! Неможу втриматись щоб незадати питання про оплату праці.1) ПІДВИЩЕННЯ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ НА 60% за важки та шкідливі умови праці згідно постанови № 123 від 16 лютого 2011.Цього підвищення невідбулось!На привиликий жаль нам ці відсотки платять як надбавку.2)Працівникам ,які використовують дезінфікуючі засоби,встановлена доплата в розмірі 10 % до посадового окладу . Медсестри та мол.медсестри жодного дня неотримували її.3) Чи знаєти Ви,що медсесстрам нетабелюють години праці з Віл позитивними хворими.Дуже сподіваюсь на чесну відповідь!
Відповісти
Добрий вечір, Світлана! Я буду вдячний, якщо Ви завтра в 9.00 зайдете до мене та в присутності головної м/с, зав.кадрами та голов.буха детально все розкажите про існуючі проблеми! Ви же знаєте, що я нікому та ніколи ще не відмовив! Дякую!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Туберкульоз не є тільки медичною проблемою. Це - проблема і соціальна, яка віддзеркалює соціально-економічний стан країни, культурно-освітній рівень та благополуччя населення, ступінь розвитку охорони здоров'я, у тому числі і фтизіатричної служби.Великий відсоток хворих на туберкульоз це не благополучні сімї,я працювала фельдшером в сільському медпункті і знаю як дуже важко боротись з такими людьми,людьми які залежні від алкоголю в яких в будинках немає підлоги.....хто винен в їхньому соціальному становищі? Можливо в деякій мірі вони і самі, но практично це наша влада! Ми Яковенко О. К. повинні дякувати, що він взявся за цю справу,а не поливати брудом і судити "піар" це чи не "піар".Він "майстер" лікарської справи. Цю "майстерність" Бог дарує людям які володіють чесністю, вірністю, гідністю і любов'ю до людей.
Кожен з нас повинен усвідомлювати на скільки це серйозно і людина,яка це усвідомлює ніколи не буде критикувати Яковенка О. К.

Відповісти
Туберкульоз - це вже зовсім не політика, це трагедія 21-го століття. Коли виділяються державні кошти на лікування, а "епідемію" туберкульозу подолати неможливо, коли хворіють діти,коли росте захворюваність серед медичного персоналу - це проблема. Про проблеми необхідно говорити вголос, думки почути не можливо. Щодо нового керівництва лікарні- біля "штурвалу" повинні стояти молоді, перспективні і амбітні.
Відповісти
Медкомiciя!!!! Перевiрте,чи в нього е прививки на туберкульоз!!!
Відповісти
Шановні, говорити так багато про Яковенка хорошого-зарано.Він живий-здоровий.
А якщо повернутися до статті,то Грицюк і Загорулько домовились брехати в один голос! Нехай ще оприлюднять свої декларації про доходи!! Побачимо скільки коштувало державі утримання таких осіб, які так важко працювали над заниженням реальних показників тбс.
ГАНЬБА!!
Відповісти
...та не iм я багато!!!
Відповісти
того і худенька
Відповісти
А ми памятали ii ще такою...
Відповісти
зараз може й ні :)) що урвалося? а раніше " как жила ,как жила то красиво"наша царь-матушка тубіка ,що забула як перед приходом Яковенка усе оприходувала і наші халатики ,і наші чайнички з мікроволновками, що за наші гроші були куплені і ще бааагато всього ,чого ми й знати неможемо.Та взагалі останні кілька років мало не феодальний лад в тубдиспансері запровадила .Олег Костянтинович ЖЕНІТЬ ЦЮ ЛИСИЦЮ ГЕТЬ .
Відповісти
на добраніч пишеться разом чи окремо?
Відповісти
ХТО НЕБУТЬ!!!! Викашляйте мене на яковенка!!!!!
Відповісти
Згинь туберкульозна паличка!!
Відповісти
Олег Костянтинович! Дайте знати, як будете списувати машини.
Відповісти
Прозоро!
Відповісти
Бардак був, бардак залиштвся(((((
Відповісти
Останній коментар. Пригадайте слова професора Преображенського із роману М. Булгакова "Собачье сердце" - разруха у нас в головах...!
P.S. Нажаль, що такі як "Шариковы" не дають нормально працювати! Звичайно, адже на дворі РЕВОЛЮЦІЯ!
З пов. ОК
Відповісти
ви олег костянтинович прав мені здаеться що в тубдиспансер сьогодні позбігались всі шарикови з вулиці львськоі тримайтесь друже ми вас не дамо згнобити ви молодець терпіння вам і крепкого здоровя ваша опора і надія спокійноі ночі до завтра
Відповісти
Що там дивитись!Я вже в диспансері непрацюю!Просто треба бути докінця обєктивним та справедливим до всіх працівників.ЛЮСТРАЦІЯ!!!Працівники дуже довго терпіли і їх ніхто нечув!!!Якщо ця інформація невідповідає дійсності то завгоспу німае чого хвилюватись!
Відповісти
А шум то, від чого???
Мені по суті Загуролько геть не цікавий...Але!Більша половина тих, хто пише тут коментарі до цієї статті ,очевидно, знали показник захворюваності тбс по області????????? А тепер зрозуміли,що то не 10 а 20(в даному місці на обличчі неприховний розпач),що являється для жителів Волині нестерпною несправедливістю )))))).Особисто для мене висновки слідуючі:
1)Наше суспільство на такому роздоріжжі,що рівень захворюваності тбс по області,напривеликий жаль,пересічним людям байдужий...
2)За такий короткий термін, судити про Яковенка О.К ,як про головного лікаря, немає морального права ні в кого.Це не термін.За такий час зробити системні зміни неможливо просто фізично.
3)Коли працевлаштовували Яковенка О.К. так само ,як і Загорулька,на професійні якості дивились мало(з прибором вони на ті "якості ложили").Один був "любимий" одній владі ,а другого "пестила" інша влада.Єдиний момент "любов" в тих колах просто так не виникає.
P.S.Лишіть ви в спокої той кабінет.Це дрібниця.
Відповісти
Дуже сумно! Читаю коментарі ,і волосся встає дибом! В такий важкий час для країна ,ми ,працівники повинні обеднатись,а не обливати один одного брудом.Здоровя всім та мудрості!!!А Вам ,Олег Константинович,божаю небрати дурного в голову.Ще день поговорять,та заспокоються.Якщо уважно почітати коментарі,то ніхто про Вас поганого нічого непишє,тільки про попередників...А це можно розцінювати за комплимент!!!
Відповісти
Олег, привет! Я тебе сочувствую, поскольку ты- честный, неискушенный человек, но мало верю в победу. Хотя и поддерживаю тебя. Фещенко постоянно выполнял задание МЗ и минимизировал проблему туберкулеза. Именно он довел фтизиатрию до такого состояния и не потому что вредил. Нет, он просто безразличный к этому человек. Поэтому имеем многолетний спад, коррупцию, "особый", "спитый" состав главврачей, беспомощных профессоров, нулевую науку. Бог в помощь тебе. Если выгонят, ты знаешь, что делать.
Відповісти
Прошу слова.Уміти вести полеміку, дискутувати - не так просто.Добре,що громада не стоїть осторонь, бажає висловити свою думку.Але ж, шановні, якщо ми хочемо жити справді у цивілізованому суспільстві, маємо дотримуватися певних етичних норм.Необережно кинуте непродумане, образливе слово, голослівні звинувачення без доказів (пригадуються незабутні баба Палажка і баба Параска)не підуть на користь СПРАВІ.А мова йде саме про це.
Особливо сьогодні слово БОРОТЬБА сприймається не просто як набір звуків, а наповнене глибоким, реальним, навіть трагічним змістом.КОЖЕН із нас бере в ній участь - прямо або опосередковано, як совість підказує.І боротьба з хворобами, зокрема туберкульозом, дуже важлива її частина.Туберкульоз - дуже підступна, тяжка хвороба, яка без куль вбиває людей, часто і ліки не можуть цьому зарадити.Складність у тому,що tbпаличку не побачиш неозброєним оком, тому потрібно бути пильним, щоб позбавити її руйнівної сили.І на сторожі цього - медики-фтизіатри, знаючі, відповідальні і, звичайно, неабияк сміливі, адже свідомо самі наражаються на страшну небезпеку - бактеріологічну, ризикуючи власним здоров"ям. Вони знають свою справу. Але тривожна статистика свідчить - не все так успішно у боротьбі з "непроханим агресором"! Є якісь прорахунки. І це спонукає до пошуку нових шляхів, продуманої стратегії і розумної тактики. Як на фронті. Досвід - велика сила. Але час стрімко біжить, життя вимагає не лише знань, але й нового, креативного мислення, уміння швидко, "реактивно" реагувати на події, самоорганізовуватись та організовувати інших. Якщо таким підходом до справи володіє КЕРІВНИК - це запорука успішної, злагодженої
роботи колективу. Згуртуватись навколо спільної ідеї, допомагати один одному, проявляти повагу, принциповість, вимогливість до себе і до тих, хто поряд, у такий непростий час - це,на мій погляд, зараз головне, щоб вистояти і перемогти.
Уявіть собі: з однієї сторони - інтелект, компетентність, креативність, конструктивізм, наполегливість, терпіння, дух співробітництва, енергійність, взаєморозуміння, віра, правда - ПРОГРЕС, з іншої - консерватизм, деструкція, пасивність, байдужість, лицемірство, меркантильність - ЗАСТІЙ. У кожного є право вибору!Та все ж "ПЕРЕМЕН ТРЕБУЮТ НАШИ СЕРДЦА"! Миру всім і злагоди! Будемо здорові!
Пане Олеже!Успіхів Вам! Стійкості та витримки у досягненні шляхетної мети!
Відповісти
Підтримую.бажаю п.Яковенку не втратити ентузіазму зустрівшись зі стіною байдужості застійних керівників.успіхів
Відповісти
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 16 лютого 2011 р. № 123
Київ

Про деякі заходи щодо підвищення престижності праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз

{Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
№ 582 від 10.05.2012
№ 1111 від 28.11.2012}

З метою підвищення престижності праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити лікарям, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналам з вищою немедичною освітою та науковим працівникам, що допущені до медичної діяльності, молодшим медичним сестрам спеціалізованих закладів охорони здоров'я та структурних підрозділів закладів охорони здоров'я, які здійснюють діагностику туберкульозу і надають:

{Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 582 від 10.05.2012, № 1111 від 28.11.2012}

лікувально-профілактичну допомогу хворим на заразну форму туберкульозу, - підвищення посадових окладів на 60 відсотків у зв'язку із шкідливими і важкими умовами праці та надбавку за тривалість безперервної роботи у розмірі до 60 відсотків посадового окладу залежно від стажу роботи на відповідній посаді у зазначених закладах;

лікувально-профілактичну допомогу хворим на активну форму туберкульозу, - підвищення посадових окладів на 30 відсотків у зв'язку із шкідливими і важкими умовами праці та надбавку за тривалість безперервної роботи у розмірі до 40 відсотків посадового окладу залежно від стажу роботи на відповідній посаді у зазначених закладах.

2. Міністерству охорони здоров'я разом з Міністерством соціальної політики та Міністерством фінансів внести зміни до власних нормативно-правових актів згідно з цією постановою, передбачивши конкретні розміри надбавок за тривалість безперервної роботи.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 липня 2011 року.

Прем'єр-міністр України
Відповісти
Цю постанову кожен працівник знає!!!Згідно пункта 4.6 № 308/519 Лікарям МСЕК, центрів (бюро) медико-соціальних експертиз, працівникам протичумних закладів та структурних підрозділів з боротьби з особливо небезпечними інфекціями інших закладів надбавки за тривалість безперервної роботи нараховуються від
посадового окладу, ПІДВИЩЕНОГО У ЗВЯЗКУ ЗІ ШКІДЛИВИМИ І ВАЖКИМИ УМОВАМИ ПРАЦІ.!!!А працівникам ОТМПО платять надбавку за тривалість бесперевної роботи на оклад + категорія!!!Де правда? Та чи є вона?...В 2012р. з 1 січня в продовж 6 місяців нам працівникам так і платали , а потім 6 міцяців вираховували!
Відповісти
в нормальній країні - в Тубдиспансері після такої публікації була б перевірка з Києва, Грицюк І.П. та Ващенюк І. вже були б як мінімум відсторонені, а у випадку позитивного рішення комісії, що все правда, а вчора просто брехали, керівництво управління нсамостійно написало б заяву прозвільнення. Але не там то було. Ващенюк і Грицюк мало того, що на посадах, так ще і мають шанси там лишитися, оскільки чесно розказали новій владі звідки привозитимуть їи відкати (наприклад стаття в бюджеті - на капітальні видатки Упр. ОЗ близько 9 млн. грн. Яковенко молодець. не побоявся. За такими майбутнє. Звичайно він частині персоналу не сподобається,бо вона привикла шаритися і нічого не робити, а тут їм доводиться працювати. До речі, зороша кандидатура на посаду начальника управління, ми хоча би чесно почуємо про стан охорони здоровя в Волинській області.
Відповісти
Давно вже пора грицюку замислитись про відпочинок... не все ж коми креслити..
Відповісти
Так, хлопцю гроші треба, багатодітний отець, автотранспорту має багато, кредити всі дела... Обгадить всіх за просто так, та ще й огризнеться. Так що вперьод, в неділю на віче - затвердити!
Відповісти
Так, Олег має і сина і доньку, так, має і хату і машину! І принаймі все те, що він має - він заробив самостійно працюючи з ранку до ночі, а не вкрав в держави! І спочатку він це все заробив, а вже потім став головним лікарем! І на роботу та з роботи іздить на своєму авто а не водій одне місце возить! А Ви, пане завхоз, так і залишитесь завхозом, бо критикувати та красти легше ніж працювати!
Відповісти
подумайте ніхто нічого не робив в тубдиспансері поки не було Яковенка????? Немає потреби коментувати чому ніхто не мав права щось сказати.А що змінилось зараз? ви зараз також нікого не чуєте.півтора годинні монологи говорите в комп"ютер?
Відповісти
Шановний пане Яковенко О. - не залучайте ЗМІ, прикриваючись проблемою «фальшування статистичної звітності», до ваших внутрішньоструктурних «розборок» (це НЕПРОФЕСІЙНО для управлінця будь-якого рівня), скликайте профільні медичні комісії для розслідування «виявлених вами злочинів» - оприлюднюйте лише офіційні висновки та акти перевірок, а також одночасно і заходи, які ви (як керівник) розробили для виправлення проблемної ситуації.
Було б приємно бачити звернення до ЗМІ, наприклад, у такому вигляді :
«Мною було виявлено ……. (факти порушень ), про що було було поінформовано … (кого) листом/доповідною №__ від___. За результатами проведеного розслідування уповноваженим органом ….(яким) було зафіксовано виявлені порушення …… (які саме), відповідальними особами визнано……. (кого). Акт перевірки/висновку № __ від _ додається для ознайомлення. Як керівником установи, мною для усунення проблеми, розроблено заходи впливу та реагування на найближчий період часу, а саме: 1)…., 2)….., 3)……, 4)……, 5)…….»
Не декларуйте голослівних заяв, відмовляючись надавати факти та результати проведених розслідувань. Що означають ваші дописи: «Телефонуйте на мій моб…, заходьте в кабінет….»?. Ви що не маєте чим підтвердити громаді свої заяви, чи ці документи є державною (медичною) таємницею?
Відповісти
Ольга, пробачте, але мені соромно за Ваші провокації! Пробачте, скажыть плс, це помста чи заздрість, чи Ваша некомпетентність? Я розумію, що писати набагато простіше аніж щось робити! Слава Богу, що в мене є коло компетентних та небайдужих колег, які підтримують та допомагають вирішити проблему з туберкульозом на Волині! Миру Вам!
P.S. Китайська народна мудрість. Кожен чує те, що хоче чути, та кожен бачить те, що хоче бачити!
З пов. ОК
Відповісти
Ви сам з собою зараз говорили? Вам запропонували чіткий підхід - а ви соплі розвезли, розмазались, розплакались, обкакались і далі хничите сам до себе...
Відповісти
Дана стаття є ще одним доказом того , який безлад є в кожній сфері нашої країни. Добре, що є такі ідейні ,люди, які не просто хочуть, щоб на Україні щось змінилося на краще, але все для цього роблять, витрачаючи на це багато власного часу, жертвуючи своїм здоровям.
Відповісти
ВОЛИНЯНИ, УКРАЇНЦІ! ПРОБАЧТЕ, АЛЕ ПЕРШ НІЖ РОБИТИ СВОЇ ВИСНОВКИ ТА ПИСАТИ КОМЕНТАРІ УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ СТАТТЮ! ЗАКЛИКАЮ ВАС, НЕ ПЕРЕХОДЬТЕ НА ОСОБИСТОСТІ!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Дорогі мої писаки! Коли щось пишете, звіряйте текст з орфографічним словником!
Відповісти
Загорулько Василь був головним лікарем з 1990 до 2014 року, і смішно читати заявочки малолітки крикрикливої, що воно створило для Василя умови праці. ГАНЬБА!!! В тубіку є достійні інтелегентні кадри, щоб керувати і без цього лицеміра, щодо колег і хворих тикає. видно в кожного свої шкідливі звички - інтернет залежність теж патологія. А кабінет у колишнього був чистий, простий, що відповідав простоті даної лічності. Він легенда фтізіатрії. А ЗАЗДРІСТЬ КОЛИ НЕ МОЖЕ ЗАВОЛОДІТИ ЗДАТНА ЛИШЕ НА НАРУГУ.
Відповісти
Яковенко Олег Костянтинович дуже просимо підняти питання на рахунок зарплати,тому що ця зарплата що зара є не вітповідає нормі тій яку маємо получати працюючі в такій сфері!
Відповісти
Хіба що рідня Олега доплатить... Ви про що говорите, не бічите що в державі коїться?
Відповісти
Рідня вже проплатила літом.
Відповісти
І ЩЕ ЩИРА ПОРАДА ЯКОВЕНКУ ВСІ ЗНАЮТЬ ЯК ТИ ПРИЙШОВ ДО ЦЬОГО І ЗАВЖДИ БУДУТЬ ПАМЯТАТИ, ТИ ВСТАВИВ КИНЖАЛ У СПИНУ В ЛІТКУ ЛЮДИНІ ЯКА ЛІКУВАЛА НАЙБЛИЖЧУ ЛЮДИНУ У СВІТІ, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ЙОГО!!!!!!! СКІЛЬКИ БРУДУ, СКІЛЬКИ ЗЛОСТІ, ФАЛЬШІ ВІН ВИНІС ЗА ЧОТИРИ МІСЯЦІ ЦАРЮВАННЯ, ВІН КРИЗОВИЙ КЕРІВНИК - ВІН СТВОРИВ КРИЗУ, ВІН КРИЗА. ТОМУ ЙОГО КОЛИШНІЙ ГОЛОВНИЙ СПРИЯВ ЯК МІГ, ЩОБ ПОЗБУТИСЬ ІЗ СВОГО МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ.
Відповісти
Шановний друг В.М. Загорулька, якщо Ви дійсно справжній його друг! А Ви знаєте, що коли Яковенку запропонували піти на посаду Вашого друга, то він був завідуючим відділення пульмонології в обласній лікарні, він був головним лікарем приватної медичної клініки, яка набагато краще та значно відрізняється від умов тієї туберкульозної лікарні, в яку його ПРОСИВ піти Климчук задля того, щоб врятувати положення, і просив піти не задля особистих інересів! А ви знаєте, що поганий Яковенко завжди гарно відгукувався, гарно ставився та ставиться до вашого друга Загорулька? І у мене до Вас зустрічне питання, як ставився та ставиться до Яковенка сам Загорулько??? Звідки у вас така спотворена інформація про Яковенка, може від самого Загорулька, який не може пережити те, що його зняв колишній друг Климчук (так він про нього відгукувався)! Хто розповсюджує ці чорні інтриги про працевлаштування Яковенка? Може той, який не може пережити та простити Климчуку за те, що втратив посаду? Чому Ви вчепились в Яковенка? Чому Ви не згадуєте за Грицюка та Ващенюка, які також зняли та підставили Вашого друга, чому? Може Ви такий самий??? А може Ви не друг?
Відповісти
Василь не був знятий, його заставили написати заяву за власним бажанням. ЗАСТАВИЛИ!!!
Відповісти
Хто, заставив? Яковенко заставив, стоявши над його головою з автоматом? А може Ващенюк чи Грицюк? А може... Як Вам не соромно! Справжні друзі не займаються помстою!
Відповісти
ПОРАДА: ВЧИТИСЯ У ЗАГОРУЛЬКО БУТИ ЛЮДИНОЮ.
Відповісти
Якщо я не хочц вчитись у Загорулька бути людиною, тому що я стану таким самим як Загорулько! А Я вже є Я! А якщо я стану таким як Загорулько... не хочу, щоб про мене так само говорили та писали! Це Ви вчіться в нього, і тоді може також в історію потрапите!
Відповісти
ТІТУШОК ТЕЖ ПОТРАПИВ В ІСТОРІЮ.
Відповісти
Олег вже тоже, прославився.
Відповісти
ТА Я Ж ПРО НЬОГО ТОЖЕ
Відповісти
ЗАМІСТЬ ТИХ ПІЖАМ.ВІД ЯКИХ ВСЕ ТІЛО СИНЄ,ДАЛИ Б КРАЩЕ МАТРАЦА НОРМАЛЬНОГО.
Відповісти
Яковенко! Створіть будь сайт отмпо, де кожен може висловити свою думку, адже говорити в очі - не не всі можуть !!
Відповісти
Чомусь все-таки нагдує піар. Ну, не можу я повірити у щирість, ну, не виросло у нас ще те покоління лікарів, у яких "рильце не було б у пушку". Нам варто не просто змінювати одні обличчя на інші - варто проводити жорсткий громадський контроль - контроль за усіма, в тому числі і за Яковенком.
Відповісти
а ви в подробицях розкажіть про "пушкове рильце" Яковенка? Бо за Загорулька ми все давно знаємо, то може і за нового щось дізнаємось! То кажіть правду не соромтесь
Відповісти
Ми Вам занесемо папери, там є трошки, ще з минулого століття.
Відповісти
а ви часом не пацієнт загорулька? запишіться на прийом до яковенка і тоді ви зможете подивитись на його рильце та чи в пушку воно чи ні! а чого контролювати в тубдиспанері там же все безкоштовно!
Відповісти
Олег Констянтинович,не наступайте на ті самі граблі,змініть своє оточення,відкажіться від кланів Мельника та Софи,тільки тоді колектив буде з Вами.
Відповісти
І ще. Так, створити сайт і на ньому обговорювати проблеми тубдиспансера, якщо особисто хтось боїться висловлюватись. Огидно читати ці ваші міжособистісні "разборки". Як то кажуть: "Брудну білизну з дому не виносять..."
Відповісти
Яковенко Олег Костянтинович дуже просимо підняти питання на рахунок зарплати,тому що ця зарплата що зара є не вітповідає нормі тій яку маємо получати працюючі в такій сфері!
Відповісти
Питання Олег:Зоя Констянтинівна на 1.5 ставки працює?
І ще одне :Де поділася 13 зарплата яка щорічно перечисляється на рахунки медпрацівників,вони не заслужили цього,цілими днями в тому туберкульозі ходять, і правильно ви зауважили в статті "хворіли на туберкульоз"?Дякую
Відповісти
за всіх не говоріть!ви не хочете-так і скажіть!
Відповісти
п ЯКОВЕНКО ЧОМУ ВИ ЗВІЛЬНИЛИ ГОЛОВНУ? ЧОМУ СЛУЧАЕТЕ ОТАРУ АЛКОГОЛІЧКУ? ЗБМРАЕТЕ ВЕОЬ БРУД? Е І ХОРОШІ ЛЮДИ В ДИСПАНСЕРІ!ЛІКАРІ, МЕДСЕСТРИ,ЧОМУ НЕ РОЗГЛЯНЕ ТЕ ЗАРПЛАТУ С ГОСПОДИНЬ? ВИ ХОРОША ЛЮДИНА АЛЕ ПОВАЖАІТЕ П Загорулька він усього досяг власними силами
Відповісти
тільки досяг він усього за наші з вами гроші!!!
Відповісти
розписуйсь за себе.
Відповісти
а закон про заборону куріняя на териорії закладу для Зоя Констянтинівної нестосується?
Відповісти
вибачте за помилки
Відповісти
вони з загорульком разом пакають вона хоч афган пережила а він зараз через вашу дурню писанину
Відповісти
Я звертаюсь до рідних Василя Миколайовича, до його друзів, та до його небайдужих колег! Друзі, Олег Яковенко навіть жодного слова ганебного про Вашого Загорулька не сказав ні в статті ні в коментах, ЖОДНОГО! За що Ви поливаєте Яковенка брудом, за що починаєте мстити та влаштовувати цирк? За те, що Він сказав правду про статистику? Чому Ви всі слова свого гніву не говорите тим, хто осуджуючи вилив купу бруду на Вашого рідного, на Вашого друга, на Вашого колегу та від тих з ким він пропрацював з 1990 року! Запитайте себе чому? Чому їх не осуджуєте? Чому Ви не осуджуєте Грицюка та інших, хто зняв та підставив Василя Миколаовича? Друзі, осуджуючи Яковенка Ви самі стаєте на щабель тих, хто ганебно в коментах принижує людську гідність Вашого рідного, Вашого друга, Вашого колегу Загорулька В.М.! Схаменіться, якщо Ви справжні Християни! Зараз тиждень великого посту а Ви... Спаси Вас Господи!
Відповісти
На пальцях - тому що Олег Яковенко саме зараз, в період люстрації, голосно через ЗМІ, вирішив попіаритися. Інформація подав, але всі про неї знають. Наразі це нічого - крім самопіару не дасть. Додатково - стаття написана с присмаком бруду та зависті, це очевидно. А оскільки на місце Загорулька можна було знайти кандидатів з самого диспансера, профільних фахових, які користуються повагою колектива, але "чомусь" призначили саме вас Олеже, та із-за вашого обурення тут, саме тому ВИ САМІ роздули, роздмухали те що вже тліло. А люди все бачать, і памятають все, про вашу маму і Василя Загорулька теж памятають, і ще багато чого про що ще не начасі говорити, али Ви це все можете тут отримати. Очікуйте коментарі, попросіть ВИБАЧЕННЯ в Василя Загорулька тут привселюдно, тоді може щось і зміниться.
Відповісти
Вималювалась схема Климчук-Сидор-Грицюк-Ващенюк-Яковенко. ГЕТЬ ВСІХ НА ПЕНСІЮ,ХТО З НИХ МОЛОДИЙ ДО ЧЕСНОЇ ПРАЦІ.
Відповісти
Прикро що молодий хлопець, а вже прославився... Може щось зрозуміє? Не треба брехати, Олег. Кажи правду, будь щирим, користуйся порадами старших і люди до тебе потянуться! )
Відповісти
Не вгадали, це не Яковенко! І що, немає що відповісти на правду? Правда одна - у Вас просто неприязнь до Яковенка тому що ВИ такий самий як Загорулько! Так, Ви праві, що УКРАЇНА МАЄ НАДІЮ, коли таких як ВИ буде менше!!! А я памятаю, як Ваш Українець Загорулько бігав з портретом Януковича по нашому Тубіку та примусово заставляв голосувати за нього на попередніх президентських виборах!!! Чи тоже брехня та наклеп? Соромно за Вас!
Відповісти
Той самий друг!Скажіть, ДЯКУЮ , Яковенкові що він прийшов в наш диспансер.Якби не він ,то зараз Загорулька копняками гналиби як мінімом до Полонки.А кризу створив Загорулько!
Відповісти
Добре що не януковия з азіровим, а загорулько... То ми не того шукаємо?
Відповісти
А чесний молодий? цей молодий в свої 33 має те,що не мав ні один з цих перерахованих в свої 33. чесний,нехай розповість.за власні кошти будує, а де вони взялись?
Відповісти
заробив чесно! зверніться в податкову та подивіться на його декларацію про доходи!!! чи у вас є сумніви? головним лікарем він став лише 4 місяці назад! я думаю, що за 4 місяці хату не побудуєш! чи знов у вас є сумніви?
Відповісти
Я дуже підримую пані Ольгу,яка з усіх користувачів одна розпізнала суть проблеми.А проблема виникла дійсно тоді,коли змінилась влада,коли за свої вчинки, слова та дії ( а зокрема,оскверніння Майдану) прийшлось спасатись і не вибирались методи. скористувався статистикою,адже чим можна ще налякати пересічного українця,при цьому звинуватити всіх крім себе.Я не хочу брати чужі гріхи, але поки-що Яковенко користується здобутками попередників. Ганьбить всю фтизіатричну службу в області. Фтизіатри, майте мужність сказати цій людині бачити інших навколо себе, нікому не потрібні його амбіції,потрібний чіткий план дій. на першому місці стоїть оцінка ситуації.Простіше всього звинуватити в приховуванні чиновників, попереднього керівника. В яких умовах працює служба:мінімальне фінансування,нестача кадрів,скорочення ліжок, відсутність юридичної відповідальності хворого,відсутність вакцин та туберкуліну, висока професійна захворюванність і т.д. В таких умовах вашим колегам приходитьсч боротись з туберкульозом.І скільки стоїло вашому попереднику кланятись то в одні, то в інші двері,щоб випросити копійку на туберкульоз , відстоювати кожне ліжко від скорочення,зробити ремонт дитячого відділення . лабораторії,пральні, котельніадже ніхто-інший,а він добивався вдкриття відділення мультирезистетного туберкульозу,що ваший ставленик хотів віддати під пульмонологію з подачі Сидора. Ізнову боротьба і так завжди- за кожен метр території, за кожну ставку , за кожну людину,за електронний реєстр,за введення нового методу діагностики туберкульозу ПЛР(лаври припишите собі).Адже не кожна область виграла грант на допомогу,що дало можливість забезпечити райони обладнанням,Де Ваш аналіз ситуації? В чому проблема? Як її вирішити? Можливо,це покращення діагностики,а можливо.навпаки, може це міграція населення(повернулись на зиму заробітчани),можливо ріст СНІДУ і туберкульоз,як опортуністична хвороба іт.д по кожному випадку. І не лякайте жителів відсотками, бо в абсолютних цифрах це може бути більше на 2-3-4 людини. Немає належного аналізу.що для керівника такого рівня не допустимо.Можливо,важко,бо не фтизіатр,звертайтесь за допомогою,хто стукає,тому відчиняють. Є МОЗ,інститут фтизіатрії, нова влада, спільно приймайте рішення. а не принижуйте і не шукайте винних. Можливо не сподобаються мої слова, але ще Вам слід рости до Ваших попередників,хоча би зробити стільки,як зробили вони. І ще одна порада-любіть і поважайте людей.Даже учасникам обговорювання Ви стараєтесь хамити, а в медицині етику ніхто не відміняв. Дуже хочеться,щоб фтизіатри були на висоті і не допускали такого бруду в ЗМІ,створивши посміховисько над собою.Солідарності вам в боротьбі з такою важкою недугою.
Відповісти
Правда? Колего, скажіть чому, коли в грудні 2012 року (тоді ще навіть і не думали про Яковенка) в область з перевіркою із Київа приїхала Дердслужба по ТБ/ВІЛ та БУЛО СТІЛЬКИ ПРИПИСІВ ТА ЗАУВАЖЕНЬ в РОБОТІ СЛУЖБИ!!! Скажіть, колего, чому коли рівно через рік приїхала на Волинь ця сама Держслужба з повторною перевіркою, то за рік часу не було помічено ЖОДНОГО ВИПРАВЛЕННЯ, ЖОДНОГО УСУНЕННЯ ВКАЗАНИХ НЕДОЛІКІВ??? Може це тоже Яковенко винний? Колего, не треба шукати крайніх та оправдовувати себе в своїй бездіяльності!!! І ще, нормальні та працьовиті лікарі-фтизіатри не будуть зараз сидіти перед компом та писати як ВИ різну маячну, адже в них совість чиста! Ви просто боїтесь, тому що за цей злочини перед Волинянами ВИ, і не лише ВИ будете відповідати по закону!
Відповісти
Деклька конкретних прикладів будь-ласка дайте?!
Відповісти
Якраз яковенко і провів ретельний аналіз в кінці року, і подав всі свої пропозиції ще в січні цього року. Він намагався добитись від облздороввідділу та влади цільового фінансування на всі потреби нашої служби, на закупівлю туберкуліну і не тільки. Тільки його не всі хотіли чути, не всі хотіли сприймати його реформаторські ідеї, не всі хотіли бо боялись, що вспливе те, що приховувалось та не робилось роками! З першого дня йому ніхто і нічим не допомагав а тільки питали та дорікали що він робить не так. Нічого, справедливість переможе і час покаже хто був правий! Я думаю, що правда за тими хто говорить правду та говорить в обличчя, та намагається робити все по людські! А як на мене, то поняття колегіальності закінчується тоді коли лікар "стає спиною" до пацієнта внаслідок своєї байдужості, некомпетентності або меркантильності!
Відповісти
Правда? Колего, скажіть чому, коли в грудні 2012 року (тоді ще навіть і не думали про Яковенка) в область з перевіркою із Київа приїхала Дердслужба по ТБ/ВІЛ та БУЛО СТІЛЬКИ ПРИПИСІВ ТА ЗАУВАЖЕНЬ в РОБОТІ СЛУЖБИ!!! Скажіть, колего, чому коли рівно через рік приїхала на Волинь ця сама Держслужба з повторною перевіркою, то за рік часу не було помічено ЖОДНОГО ВИПРАВЛЕННЯ, ЖОДНОГО УСУНЕННЯ ВКАЗАНИХ НЕДОЛІКІВ??? Може це тоже Яковенко винний? Колего, не треба шукати крайніх та оправдовувати себе в своїй бездіяльності!!! І ще, нормальні та працьовиті лікарі-фтизіатри не будуть зараз сидіти перед компом та писати як ВИ різну маячну, адже в них совість чиста! Ви просто боїтесь, тому що за цей злочини перед Волинянами ВИ, і не лише ВИ будете відповідати по закону!
З пов. ОК
Відповісти
що ви до неі вчепились станьте та куріть з нею
Відповісти
тримайтеся олег костянтинович це все вам пришуть тубовські тітушки та сплетніки вони обгадили і загорулька і хочуть вас вони не знають що вже в прокуратурі вираховують з якого компютера пишуть успіхів вам у роботі тримайтеся
Відповісти
Результати прокуратури: яковенко о. к. -250 відгуків, родина загорульків 10, все решта працівники обласної лікарні, які не хочуть повернення свого пульмонішки. Як важко викорінити методи залякування, що були роками в нашій державі, олеже читайте книги Любомира Гузаря, життєпис Матері Терези, а не про диктаторів (це вже не модно і відійде через років 10 повністю - ламайте себе або вас зламають)
Відповісти
Пробачте, але я читаю лише медичну літературу та класику! Слава Богу, що я бачу свої недоліки та зробив висновки, і зрозумів, що комусь та щось доводити, кричати правду яка нікому не потрібна - просто марна втрата часу! Кожен чує те, що хоче чути, та кожен бачить те, що хоче бачити! Кожному своє - вольному воля а спасенному рай! Пробачте! А рекомендовану Вами літературу обовязково прочитаю, дякую
З пов. ОК
Відповісти
P.S. Моїх відгуків 40, і всі підписані!
Відповісти
Вже починайте, бо про вас в реальності не чула нічого доброго, крім того, що ви улюбленець колишнього, його немає а вам жити, жити.
Відповісти
Демократія, а ви запишіться до нього на прийом. Може ви кашляєте чи алергію маєте? Заодно буде нагода познайомитись особисто.
Відповісти
молодець тримайтеся ох ще будуть гадити але тільки за очі
Відповісти
ШАНОВНА РЕДАКЦІЯ ТУТ БУВ КОМЕНТАР. ДВА КОМЕНТАРІ ЗНИКЛИ ЯК???
Відповісти
Ха-ха-ха.Муза бігала.
Відповісти
щойно дізнався один маленький момент. Виявляється, стаття зявилася в день бюджетної сесії, а до бюджетної сесії Яковенко зустрічався з деякими депутатами облради з проханням виділити на туберкулін (проби манту) 1,8 млн грн (це потреба області), в той час як в бюджеті закладено 400 тис. На сесії це питання підняли, а Ващенюк сказав, що це не його проблема зростання рівня захворюваності на туберкульоз). Правильно - це наша проблема, тому що туберкульоз стає ближче до нас, якщо не вистачає туберкуліну. На бюджетній комісії (за 5 днів до сесії) також піднімалося питання збільшення коштів на туберкулін. Але тут проблему заперечив Грицюк І.П., оскільки Яковенка не запросили ні туди, ні туди депутати вирішили. що керівництво Управління ОЗ володіє ситуацією. Виходить пан Ващенюк та Грицюк тихенько намагаються прошлангувати майдан і старими методами (маніпуляція статистикою) втриматися на посадах. Можу побажати успіху Яковенку. Система намагається відновитися. Якщо Ващенюк і Грицюк залишиться - вони його зїдять, а нам з Вами далібудуть хамити в лікарнях, поліклініках і інших структурах ОЗ, розповідатимуть про недостатність бюджетного фінансування і купуватимуть дорожнюче обладнання для виставки в обласній лікарні (бо звичайним смертним на ньому категорично заборонено проводити діагностику та лікування).
Відповісти
Від імені знаючого написав сам Яковенко, бо такою інформацією більше ніхто не володіє, як і багато інших самовихвалянь пише Яковенко особисто.
Відповісти
Доброго ранку! Перш за все вітаю всіх жінок зі святом 8 Березня! Будьте здорові, щасливі та дай Боже, щоб не було війни! З повагою Олег Яковенко
Щодо комента "знаючого", то писав це не я! Так, це правда, що мене не запрошували, але для мене сумна новина, що лише 400 тис.грн. заклали на туберкулін коли дитяча захворюваність в області +75%! А чиновники з УОЗ далі брешуть, що проблем з ТБ в області немає!
Відповісти
Я офіційно звертаюсь до Ващенюка І.С. Шановний Ігор Степанович, Ваші батьки життя своє віддали туберкульозній службі області! Якщо Ви не байдужа людина, якщо Ви справжний медик а не чиновник, то благаю Вас поставити в пріоритетах туб.службу на одне із перших місць! Ви ще грамотна та прогресивна людина! Чому все так, чому, поясніть? З повагою Олег Яковенко
Відповісти
А яке фінансування було довас по манту? У 2013,2012,2011 роках?
Відповісти
І ще, звертаюсь до "про знаючого"! НЕ СУДІТЬ ПО СОБІ! АДЖЕ ТАКЕ, ЩО ПИШЕТЕ ВИ - ПИШУТЬ ЛИШЕ БАЙДУЖІ! Пробачте!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Шановний Олеже! Не дивлячись ні на що, хочу підтримати Вас. Люди будуть говорити завжди. Там і правда і заздрість і образа. Якщо Бог дав Вам можливість працювати, він мусить дати Вам сили вистояти і робити спільну справу. Той хто робить завжди помиляється. Радьтесь з вашими лікарями, і спільно ми змінемо наш ВОТМПО.
Відповісти
не переживайте, у яковенка інша мета, і перша - сформувати нову, молоду, працьовиту та не байдужу до проблем туберкульозу команду! А за тих, хто не хоче та хотів і раніше працювати, повірте, яковенко не переживає! найгірше в цій ситуації - це байдужість!
Відповісти
Дякую!
Відповісти
шановний олеже не давайте більше коментарів може успокояться лити бруд
Відповісти
Пробачте, не можу стриматись!
З пов. ОК
Відповісти
Добре, дякую!
Відповісти
Ви не даєте відповідей на мої питання, та інші гострі питання, вибірково відповідаєте. Дайте якісь конкретні факти, цифри. Зараз це виглядає голим популізмом. А ви прийшли на сесію, вас завернули, і думаєте Вам допоможуть тут? Чи ви Вважаєте що в державі одна проблема туберкульоз, і Ви чьому пріорітетніше інших людей та програм? Прошу дати відповіді у конкретних цифрах, якщо Ви володієте інформацією.
Відповісти
Якщо Вас це сильно та по справжньому цікавить, то звертайтесь до мене в робочий час, я на роботі в ОТМПО з 9.00 щодня!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
І чому Яковенко так "бочку котить" на Управаління охорони здоровя? Мабуть дуже хоче карєрного росту та на їхнє місце пошвидше або в депутати?
Відповісти
це думка люди корнійчук\фещук.накінець.крищук.
Відповісти
Агенту в від Агента 006! Кажу точно, що це Людка Музичко так як вона його сусудка тчк. Від агентури СБУ дізнався, що вона також хоче в управлінні працювати з Яковенком тчк. Будуть на роботу разом іздити, какаву йому робити тчк.
Відповісти
Повірте, Людмила, що в я УОЗ не хочу! І "бочку" на саме управління я не кочу! Я знаю там всіх поіменно, і знаю,що там працює більшість нормальних, порядних та самовідданих своїй справі людей! Я ХОЧУ ЛИШЕ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ ТУБЕРКУЛЬОЗУ В ОБЛАСТІ, ТА НАЖАЛЬ, НЕ ВСІ ЦЬОГО ХОЧУТЬ В УОЗ! АБО НЕ ВМІЮТЬ!?! Розумієте???
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Таке враження хоче створити О. Яковенко, що тільки він дбає про ситуацію з туберкульозу, про народ, а інші тільки заважають йому на всіх рівнях, не дають йому працювати, не розуміють, не підтримують (прямо вороги народу скрізь); крім нього ніхто не працював і не працює. Маячня справажня або навмисна! ПІАР справжнісінький!
Відповісти
Іване, це знову ти? Чого ти вчепився в свого колишнього співробітника? А розумію - смерь ворогам!
Відповісти
Ви самі собі суперечите: кажете що "бочку не котите" а пишете, що" НАЖАЛЬ, НЕ ВСІ ЦЬОГО ХОЧУТЬ В УОЗ! АБО НЕ ВМІЮТЬ!?!"
Відповісти
Помиляєтесь, не лише я! Є ідейний головний лікар Поворської тублікарні, якого постійно "топили" за його реформаторські ідей, новий молодий головний лікар в Луківській тублікарні, і багато інших колег в обласному закладі, в т.ч. молодих спеціалістів, які дісно сумлінно працюють та дійсно хочуть щось зміними на краще в нашій службі! Ви в них запитайте, допоможіть, підтримайте! Зрозумійте, що туб.служба це не Яковенко! Тубслужба - це 600 працівників ОТМПО, це 2 протитуберкульозних санаторія, це ДОТ-кабінети в райлікарнях з фтизіатром в кожному районі області! Зрозумійте, що робота буде лише тоді ефективною та якісною, коли буде працювати КОМАНДА та працювати системно, і в першу чергу на основі аналізу існуючих проблем в області по туберкульозу та самих недолів у роботі служби!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
P.S. Якщо звичайно, в цьому буде сприяти та допомагати наше рідне УОЗ ОДА!
З пов. Олег Яковенко
Відповісти
ДУРДОМ а не тубдиспансер!
Відповісти
Тільки Яковенко вміє, хоче і може? Всі інші вороги народу? ДУРДОМ!
Відповісти
Хто "топив" Поворського головного лікаря? Які ідеї в нового Луківського головного лікаря якщо він працює лише 9 днів?
Відповісти
І останнє. Нажаль, і мені сумно, що хтось цю статтю сприйняв як мій "піар"! Можливо це не зовсім колегіально, але я радий тому, що ця стаття привернула увагу Волинської громади в першу чергу не до Яковенка або Загорулька, а до проблеми ТУБЕРКУЛЬОЗУ В ОБЛАСТІ!!! Служба як працювала, так і надалі буде працювати на користь Волинянам, з Яковенком або без нього! Але мені хочеться вірити, і я впевнений, що фтизіатрична служба нарешті буде серед приоритетних напрямків медицини Волині! Дякую всім тим, хто мене зрумів та підтримав! Пробачте, але дійсно нікого не хотів образити, ні Василя Миколайовича, ні інших! Пробачте, просто це крик душі! Пробачте! З пов. Олег Яковенко
Відповісти
Хочеться сказати словами класика "Миша, У тебя скучное лицо! Тебе никто денег не даст!". Дійсно, єдине добре з того вього що Ви накоїли - що привернули увагу до проблеми. але ЯКИМ ЧИНОМ? Це Ваш професіоналізм такий? Відновідей від Вас немає, лише якись телефон, дял чого ховатися, давайте тут, або де інде на загалі - озвучте факти корупції, зловживань. І саме основне - Ваші шляхі вирішення цих питань. Оскільки попередне моє питання є трохи риторичним, будь-ласка озвучте тут інформацію 1) СКІЛЬКИ Від Вас звільнилося людей за час вашої каденції на посаді, кого і по яких якостях Ви призначили. 2) Щодо пульмонології - надайте порівняльні дані по Волинській області та Україні щодо захворюваності з джерелами інформації(бажано МОЗ). Дякую.
Відповісти
Ну, лікар зробив те, на що останнім часом ніхто б і не насмілився, що в пинципі заслуговує поваги
Відповісти
добрі люди схаменітесь
Відповісти
ОТАК І ВИ ПРОЧИТАЙТЕ,ЩОБ НЕ СОННИМ СНИЛИСЬ,,,,,,ПЕРЕД ВАШИМИ ОЧИМА, ЩОБ ВИ РОЗПИТАЛИ МУЧЕНИКІВ: КОГО,КОЛИ ЗА ЩО РОЗПИНАЛИ!
Відповісти
. Безперечно за такими майбутнє нашої медицини і держави загалом. А, що до протекції, то скажіть, кого у нас призначають за власним бажанням?
Стосовно фінансування програми боротьби з туберкульозом - ? !!
Відповісти
Врешті - решт волинську медицину "прорвало" завдяки ненімому і амбіційному ( а це позитивна риса) Олегу Яковенку. Безперечно за такими майбутнє нашої медицини і держави загалом. А, що до протекції, то скажіть, кого у нас призначають за власним бажанням?
Стосовно фінансування програми боротьби з туберкульозом - ? !!
Відповісти
Немаю відношення до медицини, але, прочитавши статтю, маю декілька думок. Олег, ви молодий, толковий лікар (на яку тему кандидатська?). Працюйте, робіть усе по правилам, хай усе буде добре. Видно, що воно вам болить, але... Не варто вступати в полеміку тут, все рівно нікому нічого не докажете: кожен залишиться при своїй думці. Працюйте і нехай за вас розповідатимуть ваші справи. Успіхів.
Відповісти
Немаю відношення до медицини, але, прочитавши статтю, маю декілька думок. Олег, ви молодий, толковий лікар (на яку тему кандидатська?). Працюйте, робіть усе по правилам, хай усе буде добре. Видно, що воно вам болить, але... Не варто вступати в полеміку тут, все рівно нікому нічого не докажете: кожен залишиться при своїй думці. Працюйте і нехай за вас розповідатимуть ваші справи. Успіхів.
Відповісти
ми вами гордемося такі повинні бути молоді перспективні лікарі олеже хай з вами буде завжди бог та надійні люди та друзі ми вас шануемо успіхів вам
Відповісти
Бог пишеться з великої букви.
Відповісти
звичайно, і не лише унітаз! там все в золоті! ви думаєте чого яковенко туди пішов? бо ж пообіцяли золоті гори!
Відповісти
Зі святом Вас дорогі Українці! Борітеся та поборете! Т.Г.Шевченко
Відповісти
Держись Олежа!!!Есть очень старая но хорошая мудрость !!! Лучше бороться со знакомым злом чем к бегству незнакомому стремиться! Это все вопрос времени час это доктор как не тебе это знать!! Успехов!!
Відповісти
Олег Констянтинович!Якщо ви почали наводити порядок в туб.диспансері, то почніть з бухгалтерії.Там зробіть ротацію робочих місць.Там деякі люди такі як Валентина Іванівна сидить скучає в інтернеті,а щоб на рахувати нормально заробітну плату працівникам у неї немає часу!Як перерахує то недорахує,ніколи ні яких наказів вона не бачить.Особисто я молодий спеціаліаст а на таких: економить і не дораховує.!!!!
Відповісти
крлеги, ці всі коментарі - відро лайна, маю від себе висновок: дуже багато говорить яковенко і не говорить в. загорулько, я рахую, коли людина в чомусь провинилась, вона виправдовується, а коли ні - то ні.
Відповісти
так, загорулько не говорить а лише мовчки підбурюючи народ робить пакості в нашому колективі за спиною яковенка. шкода лише яковенка який не розуміє що нічого та ні кому не доведеш тим, хто давно працює в цьому лайні. нажаль така суть наших людей, олеже!
Відповісти
До речі, в обласній дитячій поліклініці тепер алергологом працює пульмонолог Закордонець. Вважається, що ці спеціальності споріднені, довгий час на Україні взагілі не готували спеціалістів з алергології та імунології, тому і не було вузької спеціалізації.
А Яковенко - чудовий фахівець у легеневих захворюваннях - ми місяць лікували бронхіти і орз - консультували і педіатри, і пульмонологи - поки дитина не почала задихатися... Направили до Олега Констянтиновича, він ще тоді в першій міській дитячій поліклініці працював, і за 3 дні - стало краще. А дякуючи "Пораднику для хворих на бронхіальну астму", автором якої є Яковенко нам і зараз вдається справлятися з хворобою і досягнути стану ремісії. Зауважу, що цей порадник отримали абсолютно безкоштовно, за умови, що тепер автори повинні самі шукати кошти на друк таких корисних книг... Дай Боже, Вам і Вашій дружині здоров"я і натхнення до праці!!!
Відповісти
А молодим, амбітним і прагнучим до змін спеціалістам скрізь і завжди "вставляють палки в колеса", не зважайте. Успіхів Вам!
Відповісти
Олег Костянтинович, дякуємо за навчання терапії, порядності і чесності.
Відповісти
Likar-oftalmoloh Volunskoho tyb despansery 1997 - 2007. Na danui 4as praciyiy licarem imunohemoterapevtom v hospitali v Lisaboni Portyhalia.
Proiwlo vwe bahato rokiv, ale zavwdu bydy vdia4na doli wo praciyvala v takomy prekrasnomy kolektuvi i z takum kerivnukom iak Vasul Mukolaiovu4 Zahorylko, liydunoiy z velukum sercem i wuroiy ykrainskoiy dyweiy.
Stattia ne dywe pruemna i bahato komentariv zi zloboiy, ce zaraz vsi stalu dywe mydri kolu mowna hovorutu e pusatu wo dymaew. Ha prevelukui wal munyli roku bylu ne taki. Prosto dywe xo4etsia wob liybi opruliydneni dani bylu dobre perevireni i proanalizovani. I we odne: kolektuv tam zavwdu byv prekrasnui i pracivnuku staranno vukonyvalu svoi oboviazku i tam zavwdu panyvala liydianist.
Xo4y pobawatu kolektuvy yspixiv v ix nelehkii wodennii praci i Bowoi dopomohu v vuriwenni vsix problem.
A Vasuliu Mukolaiovu4y zdorovia micnoho, viru, nadii i liybovi. Z povahoiy i vdia4nistiy Lyubov Ivanivna Matviyuk.
Відповісти
кожна людина повинна мати своє місце в житті. можливо,як практикуючий лікар щось і вартий, а як організатор - ?????????? -це страх.
Думаю, що здібності Яковенка ,як організатора оцінять по заслузі, ті, кому це слід зробити.
Відповісти
вже оцінили ті хто з ним працював та працює в нашому закладі! І об'єктивно оцінюють більшість порядних працовитих та адекватних колег а не лише ледачі спостерігачі зі сторони. а жах для тих хто просто не звик та не хоче працювати...
Відповісти
я стільки років не працювала, а тепер хоч до котельні хожу ,,,,,,,,,,працювати
Відповісти
це тільки ваша думка.
Відповісти
Скільки людей стільки думок.
Відповісти
І НЕ ТІЛЬКИ ХОЖУ- БІГОМ БІГАЮ!
Відповісти
Для початку:не приховую свого прізвища.Я лікар-гематолог,працюю багато років,смертей надивився стільки,що в іншій ситуації для цього потрібно побувати на війні.Це гірше тубуркульозу.Саме страшне у моїй спеціальності-це відчуття безсилля,коли значна частина пацієнтів винна лише тому,що народилась в Україні.Прошу Еврея та інших назвати свої дані,чи ви можете розумно говорити та підколювати лише з-за кутка?Медицина у нас лежить,як і освіта,спецслужби і т.д.Лише молодь може щось змінити,Олег почав працювати і зробив перший нормальний крок:вірна статистика.Почалися проблеми,бо зачепило багатьох людей при владі.Олег,велике прохання,здавай вже всіх людей люстраційному комітету,правому сектору,пресі,бо якщо не буде змін зараз,то їх не буде ніколи.І всім хто має мізки-прошу задуматись,чому я лікар хочу змін,чому мені хочеться про це кричати!!!!!Реформ повинні вимагати прості громадяни,тому дайте людині працювати,щось не подобається,то називайте себе і давайте поради,пропозиції-а не словесний понос,хто кого призначив.
Відповісти
Необхідно називати себе якщо щось не подобається, а тим більше подобається. Дивна ситуація, коли кажуть добрий лікар, чудовий спеціаліст, а немає імені. Таке враження, що доктор Яковенко венеролог. І кожен з нас чи це доктор Вадим, чи Микола, чи Параска має навести порядок у своєму колективі. Всі за люстрацію, в Олега Костянтиновича широкі плечі, але за них всі не сховаємся. Вадим починайте викривальну роботу на своєму робочому місці, а інакше Ваш коментар це теж діарея (вибачте Вашими словами).
Відповісти
Так як немає ім'я лікаря який працює у лісі. Колега, чи вам соромно назвати своє ім'я також? Чи колега боїться, що про нього люди будуть щось говорити та можливо говорити неприємні речі? Прошу зауважити, що Яковенко таШиманский не бояться висловлювали відкрито свою думку! Колега беріть приклад з відкритих людей а тим більше з відкритих лікарів а не чипляйтесь до пацієнтів яких в Яковенка та Шиманського, думаю, що дуже багато!
Відповісти
Проблема профілактики та лікування туберкульозу існували завжди. Це питання повинно вирішуватися на державному рівні і про нього дійсно потрібно говорити відкрито.

Однак з приведених статистичних даних не видно реальної картини. Відсотки відсотками, але статистику необхідно показувати по кількості людей які захворіли. Тоді всі зможуть бачити реальні масштаби проблеми.
Відповісти
Олег Костянтинович, чому ви економите тільки на медичних сестрах і санітарках, переводите на 0,5 ставки, навіщо нам 9 працівників бугалтерії які працюють переважно на 1,5 ставки нічого не роблячи. Чим можуть займатися 9 працівників бугалтерії цілими днями, коли нема що рахувати - бюджету нема, закуповується мало що? Хіба гратись на компютері та робити вигляд бурної діяльності та постійної зайнятості? Цікаво було б подивитись фотографію їхнього робочого часу. Де ж ваша справедливість? Чи це не корупція? Чи це є раціональним використанням державних коштів? І ще є багато моментів на які ви закриваєте очі. Це видно.
Відповісти
А Вам давно зняли 0,5 ставки? І коли це ви самі стали бурно працювати? Щось за Вами відданості в роботі не помічалось!!!!!!
Відповісти
То може Ви перекваліфікуйтесь,як вам так завідно бухгалтерам?Я б нехотів.
Відповісти
Валентина, скажіть будь-ласка як можна за 5 місяців роботи одразу поміняти те, що роками було та не мінялось? Чи ви пропонуєте Олегу Костянтиновичу всіх звільнити та почати це робити з бухгалтеріі? Наскільки мені відомо що Яковенко ще нікого за своім власним бажанням не звільнив, а те що де кого з пенсіонерів перевів на пів ставки (а не звільняв) то це факт і лише для того щоб забезпечити роботою та працевлаштовати молодих спеціалістів! Ви же знаєте скільки в нас пенсіонерів за 60 та за 70 а багато молоді взагалі без роботи! І Вам запитання чи раціональне використання державних коштів працівнику який не ходить на роботу тому що від пенсіонер за 70 та постійно на лікарняному листу? Гроші то всім нараховують а в цей час хтось працює а хтось ні, а хтось за когось працює, тому хтось постійно на лікарняному...
Відповісти
А за бухгалтерію все правильно помічено Валентиною. За них давно пора взятись новому головному лікарю. А то премії тільки собі нараховують та з кухні продукти носять і возять. А ще грубіянять та бюджетні кошти розкрадають.
Відповісти
А ви конкретніше. І докажіть!!!!!
Відповісти
Не хвилюйтесь докажем!В люстраційний комітет підготовлена вже заява від працівників ОТМПО .В ній згадано все! Нетреба недооцінювати людей !
Відповісти
Шановний,Олег Консттантинович! Завтра об 11 годині буде проводитись збори колективу...Велике прохання до ,ВАС, запросити на них гол.бухгалтера.Нехай дасть чітку відповідь на рахунок диз.засобів,надбавку за престижність,оплату за роботу з Віл-інфікованими.З повагою колектив ОТМПО.
Відповісти
КЛАСС!!!!!!!
Відповісти
Скажу відверто, що мене злякала не стільки стаття, скільки людська ненависть в коментарях, а це страшніше ніж туберкульоз! кожен повинен дивитись лише на себе та починати з себе, якщо ми хочемо щось змінити! Раджу всім піти до сповіді!
Відповісти
Дякуємо,доктор,так і зробимо.
Відповісти
Олег Костянтинович , пробачте але ці залікі що проводяться це повна дурня.ми вам що студенти?схаменіться.
Відповісти
Олег Константинович!Скільки може продовжуватись безлад в нашій установі?Відносьтись ,будь ласка ,до всіх працівників однаково ! Чому в реанімаційному відділенні молодші медсестри ходять на роботу по сутках (працюють по 24 години)?Чи реанімація знагодиться за межами інфекційної лікарні?Якщо ,Ви, дозволили їм то дозвольти і іншим!Чи вони там в реанімації особливі!
Відповісти
якщо хтось хоче працювати по 24 години хай працює значить він на роботі відпочиває на рахунок молодиих працівників молоді треба працювати але їх треба брати не за умови хто більше дасть і не за квотами а за проведенням повного медичного обстежерря проби манту імунітету тому що не всі можуть працювати в такій інфекції від цього і залежать профзахворювання
Відповісти
працівники туб диспансеру віддають зарплати на ремонт в установі адеж ті кошти і 13 зарплата прокуратура роберіться
Відповісти
Прокуратура розбереться, чому головний лікар ОТМПО Яковенко О. К. робить собі піар за кошти працівників: заставляє купувати меблі, двері, робити ремонт у державному лікувальному закладі за рахунок власних коштів працівників, які працюють у надзвичайно шкідливих умовах. Замість того щоб купити собі належне харчування мусять робити ремонти для Яковенка О.К., щоб він міг відзвітуватись куди пішли державні гроші та показати свою роботу. Це вже підпадає під статтю кримінального кодексу України.
Відповісти
таких людей як яковенко треба стримувати самовпевнений самодур
Відповісти
таких людей як яковенко треба стримувати самовпевнений самодур
Відповісти
ви правильно підмітили
Відповісти
самодур або несамодур у вас таких грошей немае. вас продали .працюйте іне кашляйте
Відповісти
Шановні працівники Тубіка та Євреї, Яковенко просто робить свою праву на користь хворих волинян на туберкульоз та вдячних працівників вашого закладу!!! Повірте, він навіть не звертає уваги на маячні коментарі ледачих працівників та "євреїв", які від злоби та заздрощів пишуть незрозуміло кому... Яковенко просто робить свою справу, подобається вам це чи ні! Краще моліться або пийте заспокійливе)
Відповісти
І до чого цей Ваш коментар,шановна?
Відповісти
Отож -бо,що свою справу.А на хворих наплювати. Скорочувати ліжка-це,що?Зменшилось хворих? Чи економія зарплати і т.п.?
Відповісти
Шановний випадковий, почитайте краще протокол МОЗ 1091 та сучасну ДОТ-стратегію лікування туберкульозу у світі, а потім вже будете говорити про хворих та ліжка, які залишились у спадок від СРСР!!! Раніше хворі знаходились на стаціонарному лікуванні до 2-х років (Ви би змогли лежати у лікарні закритого типу 2 роки???), а зараз лише від 2 до 6 місяців до знебацилення з подальшим лікуванням вдома по місцю проживання. Шановний випадковий, чим довше хворий на туберкульоз лежить у лікарні, тим більше у нього шансів отримати мультирезистентний туберкульоз - це туберкульоз, резистентний до протитуберкульозних антибіотиків!
Відповісти
Так по словах Яковенко -епідемія, яку скривали, всі на діагностику - в Благомед. Починається вхід в тубік з реклами Благомеду. Все на користь хворих чи на свою кишеню?
Відповісти
напевно йде відмивання коштів потрібна перевірка прокуратури і багалтеріі
Відповісти
Примусове збирання підписів-це використання адмінресуру в свою підтримку.Чи вам не соромно,Яковенко? Тепер всі бачать чому звільняються одні працівники, а ставляться собі угодні люди. Ганьба!!!
Відповісти
Ганьба такому керівнику як Яковенко!Опустився до такої низості, що збирає підписи в свою підтримку примусово; з відпустки навіть викликає працівників! Для того і міняв він старших медичних сестер та завідуючих відділень та своїх заступників. А люди бояться і підписують. Ганьбиться на всю область. Ні стида ні совісті! Жах!
Відповісти
правильно. бояться трьох .кого поставив на нові посади знав що ними залякає реанімація перша вислуговується
Відповісти
Але є і порядні люди в установі, які не опускаються до блюзнірства та підлабузництва за ради карєри та особистої вигоди. Є люди які мають гордість та порядність, відчуття особистої гідності.
Відповісти
Краще вмерти стоячи ніж жити на колінах.
Відповісти
Яковенко прийшов рік назад, що міг зробити за рік своєї каденції на користь протитуберкульозної служби області зробив та пішов..., як і обіцяв! Сумно мені, що багато чого не встиг зробити... і в той же я радий тому, що я комусь допоміг за цей короткий проміжок часу, радий, що багато чого змінив, радий, що багато хто із колективу ОТМПО мені повірив та став на сторону правди, радий, що придбав багато друзів яких я завжди буду підтримувати, радий, що цей рік і мене багато чому навчив!!! І повірте, що нікого я не примушував збирати підписи та не заставляв себе підтримувати!!! Зрозумійте, що в нашому житті все у порівнянні, тому... бачили як було до Яковенка, як було з ним, та побачите як буде після нього..., адже це Ваше життя шановні працівники ОТМПО! Запам'ятайте, друзі, що в житті кожен коваль свого щастя і кожен має те на що заслуговує, і не судіть а задумайтесь, що раптом у Вашому житті щось складається не так та не по вашому..., а щоб було краще та на Вашу користь, то почніть спочатку із себе! Простіть! З повагою ОК
Відповісти
В кожного своя правда.
Відповісти
Гірше вже бути не може. Розбомбив пів тубіка, порозкрадав, понаприймав на роботу по блату, пересварив колектив (а до нього жили всі дружно, а тепер в очі один одному не можуть подивитись, підставив працівників). В коридорах як після АТО. Ще й пише всяку маячню! Вчитель великий!? Блін!З досвідом життевим!? Повчає він, тіпа!? Підтримувати він буде? Йому ще самому підтриматись треба. Філософ!?
Відповісти
господь почув наші молитви вітаю весь колектив з перемогою1
Відповісти
Прощаєм і відпускаєм пошвидше, поки все недорозвалював. Руйнівник якийсь.
Відповісти
Олег Костянтинович чи правда що Ви забераєте з собою в БЛАГАМЕД Музалевську і Драчинську? Ми за ними будемо скучати? Нам їх буде не вистачати! Ми їх будемо памятати і згадувати.
Відповісти
Музалевську забираю в БЛАГОМЕД а Драчинська казала що іде в сім декретів підряд а потім відразу на пенсію.
Відповісти
забирайте в благомед і головну. і ст реанімаціі великих працівників які вміють пересварити і допомогти поламати під дулом пістолета підписувались повірив що його підтримали. боголюби пили три дні а в нас цей день буде як ПАСХА.
Відповісти
дурень ти та ще й безбожник. не перживай кого треба всіх нормальних забере до себе і всім допоможе! а такі як ти будуть і далі в лайні жити як жили до того! ти краще в церкву іди на сповідь антихрист!
Відповісти
з нетерпінням чекаемо цього дня коли за вами закриються двері
Відповісти
хочу зауважити що закриються аж 6 нових вхідних дверей в нашому тубіку які він встиг встановити в цьому році! рано радуєтесь колеги та дивіться щоб за вами двері новий головний не закрив скоро!
Відповісти
не бризгайте слюною.
Відповісти
голосно нами не гримайте бо зимувати будете без нас.
Відповісти
необхідна перевірка кру по витраті державних котів і штатних одиниць по бухгалтеріі
Відповісти
вже дістали кражі фальсифікаціі необхідна люстрація зарплат ідоходів
Відповісти
Прошу Вас свої примітивні відповіді та листи не підписувати прізвищем Яковенка! Хочу Вам повідомити, що всі домени з яких писали "розумники" фіксуються та незабаром будуть опредюднені з призвищами "підлих писак", АДЖЕ ТАЙНЕ СТАЄ ЯВНИМ!!! Якщо Ви такі мудрі, то сміливо про це скажіть йому на нараді в обличчя, щоб всі почули та побачили Вашу думку відкрито!
Відповісти
Примітивний замовник статті та автор :)
Відповісти
Тайний не професіоналізм став явним позором :)
Відповісти
Побачив новини та мені стало сумно що туберкульозна служба знову буде в занепаді! А позор це коли ТАКІ ПРИМІТИВНІ ЛІКАРІ ЯК ВИ роками були байдужі до пацієнтів, які нічого не знають, які не хочуть та не вміють лікувати туберкульоз а в своє оправдовування кажуть лише що хворі не такі як треба та що головний лікар поганий! Я це відчув та пережив на собі і побачив відношення до себе і не тільки! І якби не лікарі з Києва мені був би давно був гаплик!!! Шкода лише що Яковенко раніше не прийшов та не розігнав таких писак, які замість того щоб лікувати людей сидять у робочий час та поливають брудом від заздрощів Яковенка! Напевно що більше нічого не вміють! Нічого, люстрація і до таких як ви добереться!
Відповісти
іди в благомед іздай всі аналізи. подивися які ціни а в нас безплатно. покм ти не захворів то ми нікого іне пікувалм сиділи і ждали тебе і яковенка.туб диспансеру сімдесят рокив і кого ми лікували
Відповісти
Хотів би дізнатися, на скільки відповідає дана розповідь http://board.lutsk.ua/topic/164148-uvaga-tubdispanser/ правді, і чи дійсно та сама Валентина Йосипівна така жадібна до грошей, як там пише. Шановні працівники тубдиспансеру, у Вас в лікарні дійсно цей весь ЖАХ робиться?
Відповісти
Звчайно,є недоліки,як і в кожній медичній установі,але,щоб дійсно таке робилося я небачу. Просто комусь вигідно,або просто любить писати такі мемуари при цьому насолоджуючись. Бог їм суддя.
Відповісти
Ми просимо обл раду затвердити на генерального директора ОТМПО Валецького Ю М обласного фтизіатра і мудру людину хватить цього цирку і позору на всю краіну
Відповісти
такий мудрий за гроші хоч мама покеруе перед тим поки синка навчить а що той дід робить його дядько ото клан валецького
Відповісти
Цей безхребетний Валецький - буде типовим головним лікарем Волині. Буде догоджати управлінню ох.здоровя у всьому. Їм тільки таких і треба. Тільки Яковенко от не вписався у їх "політику".
Ми з тобою Олег! Чекаємо на твоє повернення!
Відповісти
Це Валецький написав?
Відповісти
який сором ні при одному главрачу такого не писали диспансер опустився нижче плінтуса
Відповісти
не всі опустились нижче плінтуса а деякі
Відповісти
Король умер, да здравствует король?!
Відповісти
король не помер, його просто забрали в інше царство. але якби він жив по твоїм правилам то дійсно би помер!
Відповісти
такий змій не помирає .ми пережили ато.співчуття пульмо.
Відповісти
Король умер так как его наверное покусала такая змея как ты, товарищ працывник! А про АТО ты бы вообще постыдился говорить! И из-за таких "працывников" как ты у нас у нас в стране бардак и война!
Відповісти
при новому генеральному необхідна зміна голобуха тому що знову будуть красти державні гроші
Відповісти
відповідай тільки за себе. а то прийде воно правило....... скло вибє бо воно.....гроші краще здай для комісіі а тоді міняй структуру.
Відповісти
А хто скло побив? А які гроші та на яку комісію? А яке це воно та коли прийде це воно до нас?
Відповісти
скоро до неі доберусь а шукати знаю що
Відповісти
і не тільки
Відповісти
напевно в тубыку половина придуркыв працюе бо вже 10 м1сяц1в гадять свою установу як вам не соромно гидко нав1ть у вашому колектив1 видно проблеми щей у декого проблеми з головою
Відповісти
скоро будемо люстрацію проводити головбуху знову сестра приходить на пральню та главбуху носять торби кума дієтсестра коли нажиреться вже може підлізе під валецького скоро то покормить і його тільки час не той що був при загорулькові під яковенка і то зміюка підлізла так що юрчику дивись бо мама по дупці надае
Відповісти
да та бухгалтерія всіх обдурить а валецкий і так у них ще після к р у потерпілий ой юрчику не піддайся бо посадить главбух тебе не поможуть доляри
Відповісти
За рік Яковенко не встиг повністю розвалити тубдиспансер то ще тепер, після звільнення, приходить і вибиває вікна та двері.
І треба ж таким негідником вродитись! Не часто таке в природі буває!
Відповісти
Скільки ще потрібно заплатити тій раді,ящо більше штуки з відділення їм замало, бо прийдуть ще раз. А чого приходили, що шукали, можливо щось порадити хотіли.
Відповісти
то вони приходили щоб кузьмівну назад поставити так хоче іі кума повернути з нею все з зранку кавують
Відповісти
ви що сестра з головною кави не пєте .шукайте причини в собі а не хто з ким пє каву.
Відповісти
хочемо назад кузьмівну при ній все робилось і комісіі проходили тихо і таких грошей ми не здавали а тут під керівництвом віні пуха всього мало
Відповісти
як ми не здавали гроші навіщо брихати вона брала ще більш ніж здавали зараз бо іі все мало було і яку ж мала зарплату все ні як не нажереться тяжко від корита відійти як і іі кумі головбуху ось і збираються щоранку та будують плани на подальші злодійські діі
Відповісти
кого=кого полішку яка розбиває прекрасну сімю -схаменіться вона ж все прогуляє та за наші гроші тільки по барах буде його водити ой галю -схаменись і дай всім спокій яка з тебе була медсестра всі знають через піську вислужилась
Відповісти
та ми раді що гарна і молода а ти стара пожована ще й трусів немаєш гарних сходи ікупи
Відповісти
Ми вже йдемо до Вас і ведемо з собою люстраційний комітет.
Відповісти
дійсно щоб порадити то алла так кричала певно ій мало заплатили. зкиєва була перевірка не кричала а нас вчила але це ліпини.кому люстрацію робити то зробіть тій раді
Відповісти
валецький повинен мати свою думку і терм іново звільники головбуха
Відповісти
бажаєте щоб валецький мав свою думку і зразху ж даєте поради. завзаздрите що він з хорошоі родини має хорошу маму а може це прокази прихвостнів яковенка
Відповісти
Дивлюсь я на це все, читаю час від часу та мені стає сумно від нашого місцевого генофонду! Боже, які злі та обмежені люди працюють в цій лікарні! Тепер мені не дивно чому з туберкульозом у нас проблеми, за який ці маргінальні працівники-писаки навіть і не думають! Був поганий Загорулько, був поганий Яковенко, і наступний також буде для них поганий! Страшно стає, коли думаєш, що це пишуть медики, пишуть люди в білих халатах! Боже, не скоро ще буде лад та добробут в нашій країні, не скоро!
Відповісти
Та не злі і не обмежені лікарі у нашому закладі, а Лікарі (це не описка з великої літери), що протягом багатьох років знаходяться у епіцентрі хвороби без належного державного забезпечення на лікування та утримання хворих. Потрібно знати і володіти усією специфікою цього захворювання і специфікою хворих. А лікарі за свої кошти роблять ремонти, постійні збирання коштів чи то на косіння території, чи то на придбання миючих засобів, чи то на різного типу перевірки і комісії. А усю цю писанину почав і роздмухав Яковенко та його наближені. Хотілося б щоб нарешті прийшов дійсно професійний генеральний директор, а не хапуга та кар'єрист.
Відповісти
а де його взяти зараз якщо на посаду ідуть хто більше заплатить в уоз треба починати звищого а то ніякий тубдиспансер не буде лікувати хворих без грошей та й сам не протримається з таким фінансуванням
Відповісти
чому просто ненаписати медперсонал.на всі ремоти косіння і миючі засоби ми здаємо гроші.працівники хороші працюють всі але є і виродки яким все не так .то ідіть за своім бувшим ген.
Відповісти
нащо брихати що на все здають лікарі коли з вас не можна витягнути і копійки санітарки і медсестри здають а не хапуги лікарі а ще хочуть і такого генерального дуже професійного ну просто професора чи не так може хоч раз подумаеш про справедливість
Відповісти
є робота для боротьби з корубцією
Відповісти
ми вас дуже чекаемо є що перевірити особливо по бухгалтеріі
Відповісти
тож тепер сидить голбух та гадае хто це пише все як дізнатимсь будь то не правда = ольго петрівно а що про вас не правда_- дайте людям відповідь чи не правда що вам стірала корука труси тай тепер стірае бо ви її компютера для сина подарували вкравши в тубдеспансері хіба не правда не шукайте тє чого могли ви особисто приховати 20 років тому=як хату 2 поверхову побудувала так багато заробила чи накрала прийде всьму час той розплата буде кожному катюзі як ти по заслузі і не кляни бо ти заслужила що тебе всі ненавидять так просто все не проходить в житті будеш нести кару божу
Відповісти
і коруку про люструемо така бідна що чоловіка на той світ хоче відправити=бідний василько не мала б чоловіка тебе б забрала а то шкода тебе
Відповісти
Разом з люстрацією напевно необхідно запросити бригаду з обласної писіатричної лікарні, щоб паралельно з люстрацією провели психіатричну експертизу, і в першу Чергу тим хто займається цією писаниною! Дурдом а не тублікарня! Жах!!!
Відповісти
нам всім не потрібна бригада з психлікарні =нам потрібно к р у тільки не те що приходить серьожі-володі а чесне справедливе
Відповісти
у нас будуть виконані ліжкодні дякуємо за пораду ідемо
Відповісти
грехи других судить ви все усердно рветесь. начните со своих и до других не доберетесь
Відповісти
УВАГА!!!НЕГАЙНО ПРИПИНІТЬ ЦІ НИЗЬКІ,БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІ,ПРОСТО ЖАХЛИВІ КОМЕНТАРІ... ОСОБЛИВО ЗВЕРТАЮСЬ ДО ПРАЦІВНИКІВ ОТМПО...ТАК РОБИТИ НЕ МОЖНА!!!ЯКЩО ЦИМИ КОМЕНТАРЯМИ ЗАЙМУТЬСЯ ОРГАНИ,ТО ПРИЙДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ НЕ ТІЛЬКИ ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ,АЛЕ І ПЕРЕД ЗАКОНОМ!!!
Відповісти
Хто заробив-хай відповідає,навіть перед законом!!!!!
Відповісти
Дурдом а не тублікарня! Жах, просто жах!
Відповісти