вхід реєстрація

Фальсифікат «в законі», або як родина Януковича споювала волинян «лівою» горілкою

Фальсифікат «в законі», або як родина Януковича споювала волинян «лівою» горілкою
Виробництво горілки – надприбутковий бізнес, особливо якщо це робити нелегально, заощаджуючи на сплаті податків та акцизів.

В 90-ті роки цим займались представники кримінальних угруповань та етнічних банд. Після приходу до влади команди Януковича виробництвом такої горілки промислових масштабах зайнялася держава. Задля збільшення обсягів збуту нелегальної горілки владою залучались правоохоронці і податківці. Не стояла осторонь цієї шахрайської схеми і Волинь.

Ще нещодавно кожна четверта пляшка оковитої, що реалізовувалась у магазинах області, була «державним фальсифікатом», так званою «програмною», прибутки від продажу якої йшли на особисті рахунки Олександра Януковича.

Виробництво та продаж «програмної» горілки – тема гостра та небезпечна. Особливо для тих, хто забагато розказує про шахрайські схеми колишньої влади. Адже організатори та виконавці збуту «державного фальсифікату» досі на свободі та продовжують займати владні крісла.

Майже всі співрозмовники, які погодилися розповісти про «програмну горілку-по волинськи», готові спілкуватися тільки на умовах анонімності. Як, скільки і хто організовував продаж «легального фальсифікату» - в розслідуванні ВолиньPost.

Засланий «козачок»

Вперше великі об’єми цієї дивної «вогняної води» з’явилися на Волині в червні 2011 року. Тоді двоє офіцерів податкової міліції стали пропонувати незнану досі горілку всім охочим гуртовикам. За своїми технічними і смаковими характеристиками це була зовсім пристойна горілка, виготовлена на офіційних лікеро-горілчаних заводах (як мінімум на 10 з 25, що працюють в Україні).Продукт був створений для продажів найнижчому і найбільш популярному ціновому сегменті. Спеціально для виробництва «непростої» горілки виробники створили десятки нових торгівельних марок. Спирт для цієї оковитої так само робили на державних підприємствах - Залучанському, Мишковецькому, Липницькому, Зарубинському, Вашковському, Холминському, Караванському, Кобиловолокському, Марилівському, Червонослобідському, Коростишівському, Чемерському та Струтенському спиртзаводах.

Єдине, що відрізняло так звану «програмну» горілку від звичайної, – разом з акцизною маркою на корку пляшки був наклеєний так званий маркер. Він візуально схожий на акцизну марку, але на маркері зображений «козак».Також на пляшці були розташовані написи «Будьмо» або «Аса».Цей маркер захищав незаконну горілку від уваги податківців, які знали, що цей товар «особливий». Особливість була в тому, що з акцизної марки не було сплачено ніякого податку. Вона виконувала тільки технічну функцію, допомагала виробникам обліковувати продукцію.

Схему, як кажуть обізнані люди, «кришував» народний депутат Юрій «Єнакієвський» Іванющенко. Втім, через декілька місяців цей надприбутковий шахрайський бізнес «відтиснув» Олександр Янукович.

Головна шкода цього товару в тому, що жодної гривні від акцизів з цієї горілки не йшло до державного бюджету. Зекономлені гроші, а це понад 11 гривень з пляшки, йшли у кишені оточення «Саші-стоматолога». В регіонах продажі цієї горілки забезпечували через адміністративний тиск. Чиновники, які мали б боротися з «програмною» горілкою, примушували гуртовиків та дистриб’юторів «робити план» з продажів цього фальсифікату. Якщо звичайна горілка у 2012 році не могла коштувати дешевше 30 гривень 10 копійок за півлітрову пляшку, то «програмну» можна було купити в гуртовиків за 17.

«На Волині цю горілку контролювала Наталя Єлова, яка займає посаду начальника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів. Вона особисто зустрічалася з директорами дистрибуційних компаній і вмовляла їх брати на реалізацію «програмну» горілку. Кожного місяця організатори цієї шахрайської схеми надсилали Єловій бонус – відсоток від проданої «програмної» горілки», - розповідає юрист дистрибуційної компанії ТзОВ «Міжрегіональні ресурси» Ігор Грисюк.

Натомість сама чиновниця категорично відкидає ці звинувачення.

«Наше управління займається контролем ринку алкогольних товарів, і ми запобігаємо реалізації горілки, яка носить на собі ознаки фальсифікації», - відповідає на звинувачення Наталія Федорівна.

На думку чиновниці, це звинувачення – спроба усунути її з посади. Єлова запевняє, що тільки заважає продавати фальсифікат на Волині.

Наталія Федорівна запропонувала нам поспілкуватися з директорами відділів збуту декількох компаній, які працюють на алкогольному ринку Волинської області. І тут повторилась вже звична ситуація: люди намагаються уникнути розмов про «блатний» фальсифікат. Директори компаній кажуть, що чули щось про горілку, але прокоментувати ситуацію не можуть, оскільки нічого про ту «програму» не знають. В це важко повірити, адже директор комерційної компанії просто зобов’язаний знати все про свого конкурента, який «відгризає» в нього частину ринку. Така собі алкогольна «омерта».

Волинський рахунок

Також чиновники намагались штучно зменшити об’єми «законної» горілки.

«Податковий пост не випускав з нашого підприємства продукцію. Ми могли вивозити не більше 10% від виробленої горілки. Таким чином контролюючі органи «розчищали» шлях неоподаткованій горілці «козачку», -розповідає в інтерв’ю порталу «Акциз» один з власників лікеро-горілчаного заводу «Гетьман» Олег Баляш.

За підрахунками експертів, кожного місяця на території Волинської області реалізовувалось 15-20 фур, кожна з яких вміщує 20 000 пляшок «програмної» горілки (на території Львівської області продавалось близько 25-50 фур «козачка» на місяць). В період новорічних свят, переддень Великодня та на інші свята об’єми реалізованої горілки були набагато більшими. Наші інформатори вважають, що «козачок» ще недавно займав 25% ринку «оковитої» на Волині.

За попередніми і дуже приблизними розрахунками, тільки від дій волинських спільників Януковича-молодшого держбюджет недоотримав 2,7-3,6 мільйонів гривень.

Зараз вже неможливо встановити справжні об’єми реалізованої "програмної" горілки. Заводи, які виробляли для неї спирт, по документах списували його на виробництво палива – біоетанолу.

Випуском «програмної» горілки займався десяток лікеро-горілчаних заводів. На полиці волинських магазинів потрапляли здебільшого пляшки розлиті на шпанівському та низці донецьких ЛГС.

«На поліграфкомбінаті «Україна» ми знайшли 23 мільйони маркерів «Козачок», а всього з листопада 2012 року було виготовлено 300 мільйонів маркерів. Таким чином можна порахувати, що по всій Україні було реалізовано 277 мільйонів пляшок «програмної» горілки, а держбюджет втратив 3,5 мільярда гривень акцизів», - розповів в інтерв’ю порталу «Економічна правда» заступник міністра доходів та зборів Володимир Хоменко.

Чиновник говорить про дуже умовні об’єми, адже спирається тільки на акт замовлення маркерів «Козачок». Але варто зазначити, що ще за півроку до друку цієї марки ділки використовували інші марки. Тож гроші несплачених податків з виробництва та продажу (наприклад ПДВ)горілки «козачок» не піддаються підрахунку. Можна припустити, що реальна цифра вкрадених з бюджету коштів набагато вища.

Цікаво, що незадовго після появи програмної горілки з’явилися й шахраї, які підробляли «козачка», то ж маркер доводилося постійно вдосконалювати.

Затишшя перед складом

В лютому, одразу після втечі Віктора Януковича, значно зменшились об’єми виробництва горілки «козачок». З часом майже вся «сіра» оковита,що лишалася на складах волинських магазинів, була реалізована. З тої пори жодної великої партії «козачка» на Волині помічено не було.

Втім, схема продажу «фальсифікату в законі» ні на державному рівні, ні на Волині не знищена. Чиновники, які забезпечували продаж «лівої» горілчаної продукції, продовжують сидіти в своїх кріслах. Бізнесмени, що працюють на алкогольному ринку, бояться вголос говорити про «програмну» горілку через страх за майбутнє свого бізнесу.

Сергій ШАПОВАЛ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 74
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну Єлова, ну й молодець! Як плаває, ніхто її не втопить, бо усім потрібна, бо з усіма ділиться: і з старою владою, і з новою, і з правим сектором. Вчіться!
Відповісти
Антоне Федоровичу, та Ви теж ніби при усіх владах непогано себе чухали!) у Вас мабуть і вчилася пані Єлова !)))
Відповісти
Ця посада напевно когось зацікавила або комусь ця людина перейшла дорогу
Відповісти
Це напевно знову міжрегіональні ресурси замовні статті журналістам проплачують. Самі торгували тією горілкою а на когось спихають, щоб прибрати невигідну для себе людину. Скільки можна..? Вже набридло що за допомогою несправедливих журналістів виливають неправдиву інформацію! Отямтесь, в державі велике горе, думайте краще як вийти з сьогоднішньої ситуації, як допомогти державі!
Відповісти
Так, повністю підтримую Вас, особливо дивно чути звинувачення з уст людини, "ліву" продукцію якоі, а саме горілку "Нове Полісся" на приголомшливу суму вилучено працівниками контролюючих служб. Можливо ця стаття "замовлена" саме Регіональними ресурсами, є відчайдушною і безуспішною спробою очорнити в очах громадськості професіонала Єлову.
Відповісти
Обліко Аморале! Ви так захищаєте "проффесіонала" Єлова, ніби від цього залежить Ваша кар"єра. А от про горілку "Нове Полісся"можна посперечатися. Торгуємо цією продукцією, скарг немає.А як "приголомшують"працівники контролюючих служб ми знаємо.
Відповісти
Безпідставно і бездоказово паплюжити ім"я посадовця, котра не дає спокійно жити фальшувальникам і тіньовикам алкогольного ринку Волині ознака, перш за все, непрофесійності так званого юриста дистрибюційної компанії.Складається думка, чи варто взагалі з такими "фахівцями бруднослів"я" мати навіть будь-які стосунки. Ділову рпутацію Міжрегіональні ресурси втратили остаточно.
Відповісти
Та невже Федорівна така чиста і свята, ой як смішно.
Відповісти
от читаю я все це і все порівнюю з брудом який виливають на Міністра МОЗ у , проти нього воює страшна фарм і не тільки мафія, він ім як кістка в горлі от і Ці люди яких звинувачують можуть комусь , як кістка в горлі, заважати, ви спочатку розберіться а потім людей накручуйте, а тоза наклеп теж відповідальність є!!!!!
Відповісти
стаття така собі, на волині журналісти хотіли напевно дотянутися до рівня столичних журналістів ( наприклад до рівня журналістів програми Гроші) але дуже все сиреньке, я б гроші за таке не платив би....
Відповісти
Інформація то цілком правдива, єдине чи кришувала Федорівна цю справу сказати не можу, але знаючи інші її діяння - цілком можливо, ну і те ,що ніхто вперто даної продукції не помічав з Департаменту підкацизних товарів теж символізує.
Відповісти
Питання є, але ноги ростуть не звідти... кому вигідно ... питання до журналістів????
Відповісти
Антоне, ви б напевно втопили якби змогли... Сумно чути такі слова чоловіка про жінку... соромно. А щодо правого сектору, то там теж незрозуміло, хто і чому себе називають правим сектором, я теж правий сектор!
Відповісти
Ми ніби як проти сексизму, а відповідно стать не повинна ніяк впливати на те, що про людину говорять. Якщо ж шановна Ірина Петрівна ви не підтримуєте ідеї емансипації то і висловлювати свою думку ви права не маєте публічно, лише чоловіку і лише з його дозволу, от тоді і буде спеціальне ставлення бо ви жінка.
Відповісти
Стаття явно "проплачена" !!
Офіцери податкової - "фантоми", фірми-посередники - фантоми. Всі обізнані, всі все знають, ніхто нічого нікому не каже і лише один молодець взяв і усе розповів (юрист фірми ТОВ "Міжрегіональні ресурси"). Напевно хлопцеві "наболіло" !! І що саме головне, назви ЖОДНОЇ іншої фірми, яких є безліч не згадується. Акцентуються увага лише на Єловій Н. та фірмі "Міжрегіональні Ресурси", а всі інші звинувачення та підрахунки побудовані лише на словах ДУЖЕ "проінформованого" юриста.
Однозначно, що Єлова Н. як кістка в горлі хлопакам, домовитись не можемо-гайда цькувати !! Стаття цікава, але не зрозуміло для кого написана...
Відповісти
Все набагато простіше, зоча ви праві в дечому. Федорівна курує бізнес з ТМ "Етнос", і на ринку "Луцької горілки" це прямий конкурент ТМ "Нове Полісся", яке належить Міжрегіоналці.
Відповісти
Да... Дожились,що журналісти "фірми-фальсифікаторів" прикривати почали. Не знаю хто був ініціатором написання даної статті, а ось про "Міжрегіональні Ресурси" вже читав у ваших колег... ("Волинські Новини" від 20.06.)-це САМІ чесні та правильні хлопці !! Їх міліція ображає, прокуратура не любить, а вони за ПРАВДУ !!! Ось і виходить, що факт залишається фактом: "Самий кращий захист-це напад !!"
Відповісти
Цьоця , себто пані Єлова, чого ви так схарапудились? Ви ж нічого не брали від сімейки Яника!
Чи може брали?
То покайтесь - доки не пізно, бо як повернуться комунари хатинку можуть забрати. А я може слово за вас замовлю, як покаїтесь, може...
Відповісти
"Шановні" в дужках Міжрегіональні ресурси - ваші жалюгідні спроби паплюжити людину, мудрість і професійність якої не викликають сумнівів ні у пересічних лучан ні у колег по цеху, викликають лише посмішку, що не дає вам спати спокійно: сум від втрачених надій на безперешкодне набивання кишень нелегальним способом чи успішність чиновника, який не дав вам очолити чорний бізнес сім'ї Януковича? Стаття виглядає замовною. Ганьба журналістам! Слава Україні!!!
Відповісти
Ці руки ні чого не крали
Відповісти
да , завжди легко критикувати, піди попробуй щось корисне зробити. може про тебе якусь гадость напишуть.
Відповісти
Ясно, що статття пропалчена, але ви підписалися як людина Єлової, тоді б все було зрозуміло. А так пишете патріотка і під гаслами патріотизму просто вибілюєте корумпованого чиновника.
Відповісти
Все, що написано про п.Єлову правда. Можливо комусь не подобається стиль журналіста,але факти залишаються фактами.І якби ви, не відбілювали п.Єлову, люди,які торгуть спиртними виробами з вами не погодяться.А "наболіло" не тільки цьому хлопцеві. Але поки вона при владі, а її з цього крісла тяжко відірвати, всі будуть мовчати і розповідати ,яка вона "біла і пушиста".Ніхто з дописувачів не сказав,що при всіх владах вона була на цьому місці, всім вміла догодити . Невже майдан нас нічому не навчив? Невже і далі ми будемо мовчати. Добре,що хоч хтось не побоявся про це написати.
Відповісти
А ви на цьому майдані були???? ви знаєте що п. Єлова робила для майдану??? Особисто знаю іі і іі позицію щодо всіх подій на майдані і не тільки , тільки хтось робить на цьому піар, а хтось тихенько! І подивіться іі автобіографію, вона була при колишній владі тільки тому що вона розумна і робить всю чорну роботу ... ( кому потрібні на таких посадах "розумники" не в їх це інтересах ) показники Волинні одні з найкращих в Україні, тому теперешня влада залишила п.Єлову, А вам Марино потрібно спрямувати вашу енергію в інше русло , почніть з продажних генералів хто хлопців зливає на смерт. Слава Україні!!!! Слава Націі!!!! Путін хуйло!!!!
Відповісти
Коля що ти митеш? Ти сам собі віриш? Єлова регіоналка ! З Башкаленко билася за крісло головного регіонала!
Відповісти
Госпожа Єлова Н. так и продолжает трудиться на ГОЛУБОГО ВОРИШКУ ??? (Я мзду не беру мне за Державу обидно)
Відповісти
А що боятись чесним бізнесменам горілчаного бізнесу? Просто робіть якісну продукцію, а не фальшуйте факти! Смішно і дивно читати статтю, між рядками якої спливають емоції ображеного самолюбства і "чорного" піару Міжрегіональних ресурсів, про які в місті ходять легенди, як про перших шахраїв і фальсифікаторів - ахаха.
Відповісти
Патріотка - Зоя Жорівна (ТРОЛЬ)
Відповісти
Кричали про люстрация, люстрация !!!!! . А продажные чиновники так и сидят. ПРОСТИТУЦИЯ!!!
Відповісти
давайте спочатку почнемо з Єфремова , чи в когось кішка тонка??? хочете шило на мило міняти???
Відповісти
почнем люстрацію-кастрацію з замовників і виконавців!!!
Відповісти
незрозумів про блакитного Воришку? це хто???

Відповісти
бла, бла, бла... чому розбор польотів тільки в СМІ??? мета цієї статті незрозуміла.
Відповісти
в обох пика замурзана
Відповісти
Не знаю як за кришування лівої горілки ,а от підставляти малолеток - для купівлі алкоголю,а потім збивати бабло-це пані Єлова професіонал.Причому кошти точно не в державу йшли .Сам попався.Також прошу звернути увагу -що людина яка тіпа допомагала мадану-з партії регіонів спригнула тільки в березні.Напевне до останього надіялась-що ПРОФФФЕСОР вернеться і дасть їй за мужність цукерку.
Відповісти
підтримую це правда
Відповісти
Так була схожа історія по вулиці Ковельській)
Відповісти
П.Микола! Від першого до останнього дня я та мої друзі були на майдані,чергували біля в/ч, допомагали чим могли і продовжуємо це робити.І Ви не розповідайте ,що робила Єлова і якою вона "патріоткою" стала. Боїться тепле місце загубити? Працюєте на Єлову?
Відповісти
Марина, люди які реально хочуть допомогти не кричать на всю глотку, а тихенько допомагають. І не забувайте, що люди працюють, ходять на роботу, особливо якщо це держслужбовці! Я особисто ходжу на роботу, і як мала вільну хвилину то забігала на хвилину або передавала через знайомих гроші, бо прийти і стояти я невзмозі. А зараз скільки можу, то підтримую фінансово і армію, і тих людей хто цього потребує. Але ніколи я не кричу про це і нікому не розказую, за винятком ось цього коментаря, бо вже набридло спостерігати за людьми такими як Ви, які на цьому піаряться... Ви не стійте, Ви щось корисне робіть!
Відповісти
А ЄЛОВА-ЦЕ НЕ БУВШИЙ ПРАЦІВНИК ЛУЦЬКОГО СПИРТЗАВОДУ ?ПАМЯТАЮ БУЛА В НАС НА ЗАВОДІ З ТАКИМ ПРІЗВИЩЕМ ОСОБА.ВОНА НА ЛУЦЬКОМУ ЗАВОДІ ВІДПОВІДАЛА ЗА ЛІВАК.ТРОШКИ ЗАРОБИЛА.
Відповісти
Не везе луцькому горілчаному. Усе почалося з безязикого і неграмотного Ханзерука, який з бляддю Торгував горілкою для своєї кишені. Наслідок: особняк в тарасово з високою огорожею і собаками-людоїдами. А потім - пішло-поїхало. Не підприємство, а багаторічний шлейф криміналу.
Відповісти
А чому це Єлова так спокійно і нахабно себе веде?
А тому , що має кришу, яка не протікає. Це ПЕЖО чи ПОЖО із внутрішньої безпеки міндоходів у Волинській області. Із таким дахом нічого не страшно, тільки ділись.
Відповісти
Ого як шавки гавкають !!!
Відповісти
Не правда, що "криша" у Єлової не тече, бо вже потікла. Декілька днів тому трьох офіцериків із команди Пожо схопили на хабарі. Так що скоро і Пожо і Єловій буде "кірдик". Туди їм і дорога.
Відповісти
Точно,точно затримали Скучинського і.п., ВЛАСЕНКО М.В. , МАТВІЙЧУКА Н.П., їм вже приміряють " лапті", черга за ПОЖО і ЄЛОВОЮ, сушіть , панове, сухарі!
Відповісти
Чого ви до мене причепилися? Не віновата-я-я-я, честна-я-я-я, ну маю будиночок, ну маю джип(АС2828АР). Так все ж це куплені на останні гроші із зарплати.
Відповісти
о ще один фейк знайшовся
Відповісти
коментарі попереставляли щоб цікавіше було
Відповісти
Міжреги, аж від їхньої назви паршиво робиться, просто хоче кидати лівак на ринок Волині, а Єлова їм цього не дає, от вони і піняться. Міжрегіональні ресурси - більше януковичем пахне.Статя заказна, міжреги проплатили.
Особисто знаю, що міжриги хочуть посаду Єлової, тоді ліваком зальють Волинь.Єлова молодець-бореться.
Відповісти
І я кажу -що вона молодець.Як предмет-що ніколи не тоне. Однопартієць Башкаленко разом з Партією регіонів втонув,а вона ні. Йшла вже б за своїми голубими -так ні -перефарбувалась,шапку поміняла
Відповісти
Шановні Руйнівники! Журналісти і Міжреги! Ви думаєте що копавши яму комусь, ви самі в неі не вскочите? Бог є на світі, він все управить. Для такої розумноі жінки і фахівця, це просто ще одне випробування в житті, яке вона переживе з гордо піднятою головою!
Відповісти
За останніх пів року розтрощили всю краіну, прагнучи змін до кращого, Міжреги під шумок вибрали слушний час зробити зміни в свою користь, хоч самі одні і торгували тим фальсифікатом, але ламати це не строіти!!!!
Наталя Федорівна сумлінно виконувала і виконує свою роботу, чому ви паплюжите хороших людей?Тримайтесь Федорівна правда на вашому Боці!
Відповісти
Янукович зрозумівши що тоне, почав збирати бабло і тікати, а Ресурси зрозумівши що тонуть разом з ним, почали інтенсивно шукати винних в тому, чим самі займались, ДУЖЕ НИЗЬКО І НЕГАРНО!!!Може краще спрабувати втікти чим сидіти обливати когось і самих себе багнюкою....
Відповісти
Ви знаєте мене завжди дивували наші полішуки... Дуже заздрісно люди, і які не дуже люблять розумних людей. Знао особисто цю людину, бо колись працювала під її керівництвом. Ця людина трудоголік і від інших теж саме вимагає ( ось цим вона може і не подобатись ледарям). Якщо ж Ви говорите про хатинку, то в неї не хатинка, а квартира, яку вона купила дуже давно ще як мала приватний бізнес, і живе там не сама а з дітьми. Мене дивують наші люди брехуни. ..
Скажу Вам що це дуже мудра і порядна людина. Таких людей мало, особливо жінок! Я шкодую, що колись ми не змогли відстояти П.Єлову, так би наше підприємство процвітало і працювала, а не так як зараз без неї повний занепад і відбулося скороченням працівників, бо тим хто прийшов і звільнив її не вигідно було щоб наше підприємство працювало.
Відповісти
ви висвітили докази того що п Єлова працювала на нашому горілчаному заводі і з ваших слів не безуспішно
Відповісти
Єлова не з таких людей, які бігають і не знають до якої партії їм примазатися. Вона має власну думку і може кому хочеш правду в очі сказати. Напевно вам теж сказала все що думає про Вас, от ви тут і обрхуєте.
Відповісти
Що за ГОН!!??? ЯК Єлова могла очолювати цю схему і когось заставляти торгувати тим проти чого вона боролася???Була створена система, і всі пливли по течіі, чому ж Гетьман і Ресурси раніше цих звинувачень проти Єловоі не виставляли??? Проти системи боялись повернутись, зрозуміло! а зараз чого гавкають як собаки дворняшки, бо вже машина далеко відіхала і на них не наіде!!Тут все ясно як білий день!!! Прості порядні люди, як Єлова стають заручниками війни наших зажерливих мужновладців, Журналісти ви не там і невчасно копаітесь....Ми всі обдурені нашою владою,але не можна ставити всіх під одну лінійку....
Відповісти
А дуже просто - прямими погрозами підприємцям про невидачу нової ліцензії,якщо "не те купуватимуть". Перевірками з пристрастям. А ви знаєте завжди можна наприклад акцизочку порвати і от вам 8500 штрафу)
Відповісти
Будьте пильними! Національним банком України вкотре зафіксовано використання фальшивих купюр, зокрема фальшиві "п*ятдесятки", на яких серія та номер ІП1645196. Згідно з інформацією Національного банку України частішають випадки підробки купюр також номіналом 10грн і 20грн.
Відповісти
Дуже цікава думка про завод.Якраз в період 2012-2013 році на нашому заводі розливалася ліва горілка і продавалася по 10 грн.Цікаво- чи пані Єлова подбала про розвиток Луцького спиртзаводу чи про свій розвиток?Так і вся їхня партія на чолі з Башкаленком і Єловою в нашій області думала тільки про себе.
Відповісти
Підтримую, ЄЛОВУ - на нари, на нари, на нари. Там її законне місце.
Відповісти
Це Вас разом із міжрегіональними ресурсами треба на нари, на нари, на нари!
Відповісти
таку продавали і в володимирі
Відповісти
Знаю Наталю Федорівну недавно, однак прочитавши цю статтю, не змогла втриматись, щоб не написати і собі декілька слів про цю людину.Якщо хтось не знає, то я можу з впевненістю сказати, що прийшовши на роботу в очолюваний нею зараз Департамент, вона навела там порядок, я думаю це стало помітно і самим працівникам департаменту і підприємцям.Знаю цю людину тільки з позитивної сторони,і вона насправді боролася з розповсюдженням того фальсифікату, от напевно і перейшла комусь дорогу.Ця людина - професіонал своєї справи. Я думаю, всім зрозуміло, що стаття замовна, як на мене нічого дивного, все-таки людина на посаді керівника контролюючого органу кожен день вимушена робити справи для захисту інтересів держави(в сфері обігу алкоголю і тютюну), які безумовно не подобаються недобросовісним підприємцям і оптовикам...А люди, які знайомі з нею давно, насправді знають скільки хороших справ вона зробила і для людей і для держави на керівних посадах.
Відповісти
Коментатори одні і ті ж.
Відповісти
Стаття явно замовлено Синишиним В. Наталя Федорівна не дозволяє йому реалізувати фальсифікат на території Волині. Саме працівниками її управління у червні 2014 року виявлено зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку на складах тих же МР. Синишин В. одумайся, не роби наклепи не лише на Єлову а й на її працівників, не втрачай остаточно ділову репутацію, яку ти вже і так втратив. Наталя Федорівна так тримати і надалі не дозволяти таким як МР травити народ ліваком, правда завжди переможе.
Відповісти
Останні 2 коментарі підряд від підлеглих Федорівни і всі просто хоч до рани прикладай - правильно боїтеся.
Відповісти
ну через 1 а не підряд
Відповісти
стара стаття 20014р
Відповісти
Прочитав сьогодні статтю. Прикольно. Все правда . А коментарі -на 99 % фуфло.Таке враження що переписуються 2 особи .
Відповісти
Єлова жіночка з дуже чорним піднебінням.
Етакий танк в жіночому образі : вижу цель - не вижу препятствий. Если надо, пойду по трупам, но своей цели достигну!
Відповісти
Я так розумію Ви або Єлова або її бувший працівник.Всі слова в цій стааті правдиві-і Ви це знаєте.Зверніть увагу на шефа Єлової по партії регіонів-Башкаленка -людина зрозуміла провину і зникла з суспільного життя.А от партійні прихвостні перефарбувались і лізуть назад в владу. Якби в Єлової була б хоч краплина совісті-вона б не рвалась в владу. Вона і зараз пішла в декретну відпустку-зверніть увагу що так зробили всі бувші прихвостні Яника.Дочка-нотаріус.зять -суддя.подруга -бувший керівник спиртогорілчаного обєднання Івано-Франківської області-одночасно і злодій що вкрав торгівельні марки з Івано Франківського Державного лікерогорілчаного заводу-якраз компанія про яку кажуть-організоване злочинне угрупування.А її підлеглих просто шкода-ті гроші які вони заробляли при Єловій-їм повинна платити Держава.А люди повинні виконувати свою роботу.На жаль і зараз при владі залишився зброд-який не дає достойних зарплат для ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ і вони змушені брати відкупні.співпрацювати з такими керівниками -які вміють організувати бізнес в середині державних структур.
Шкода -що ми всі не зробили висновків з помаранчевої революції.Цей сброд-не треба було садити-їх всіх в декретну відпустку на все життя. Можливо тоді дійсно почнемо пишатись що ми УКРАЇНЦІ.
Відповісти
Прикро читати якість слова "волинянина" який обріхує чесну людину! Мав за честю служити з Олегом Мандзюком кілька років! Тому і зараз шукав за нього якусь інформацію. Бо вже кілька років його небачив. Людина з великої букви, патріот і справжній офіцер. В нього підвищене відчуття справедливості. Знаю його з лейтенанта. Це майбутнє нашої держави, він і доктор наук і простий в спілкуванні. Дай Боже йому здоровя і терпіння. До речі в своєму селі всім завжди допомагає. Знаю що в школі і дороги трошки чим може. ( друг його і товариш Микола)
Відповісти
Єлова дуже розумна і розсудлива людина, а облити гразю можна кожного!
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час
Останні статті
Фальсифікат «в законі», або як родина Януковича споювала волинян «лівою» горілкою
06 травня, 2015, 08:52