вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

Підтримаймо українського кіновиробника!

Недавно депутат облради Ігор Гузь звернувся до обласного та міського управлінь культури з пропозицією продемонструвати лучанам фільм Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

Я не погоджуюсь із цією пропозицією депутата...

Фільм зроблений для прокату - тобто, на його показі мають заробити гроші. І це нормально.

Більше того - якщо прокат першого українського фільму (за останні 20 років) буде успішним та касові збори будуть значними, то це дасть поштовх до виробництва інших українських фільмів.

Тоді виробники і потенційні спонсори побачать зацікавленість глядача в такій продукції.

А робити безкоштовні покази (саме так я розумію пропозицію депутата щодо демонстрації фільму в "Промені") - неправильно.

Якщо політики, партії, бізнесмени вважають що цей фільм потрібно побачити молоді (в цьому я згідний) то хай куплять права на показ і демонструють його за свій кошт. Оце і буде приклад підтримки - і кіновиробників, і пересічних українців.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Повністю підтримую Михайла. 20-30 грн - зовсім не та ціна, через яку на фільм не підуть. Якщо буде цікаво - і 50 заплатять. Тут зацікавити - важливо.

Але ще важливіше - не розчарувати. З цим, я боюсь, будуть нюанси. Не вірю я у якість цього фільму. Принаймні трейлер мене зовсім не вразив і не зачепив... Хоча, добре якщо я помиляюся
Відповісти
Як можна з ролика-анонса судити про фільм? Навіщо зразу чекати гіршого? Прекрасно, що знали, чудово, що на таку оригінальну тему, добре, що показують у прокаті, а не просто - зразу на полку. Одне те, що це УКРАЇНСЬКИЙ фільм - не може не подобатися!!!
Відповісти
і мене не вразив...

Але треба бути оптимістом :)
Відповісти
ПІдтримую також, не показуйте безплатно.
Відповісти
Это, кстати, будет хорошей проверкой на вшивость наших прокатчиков и киношников. Если позволят смотреть бесплатно - так им и нада, комерсантам хреновым. А если скажут: платите нам бабки и показывайте безплатно сколько хотите - тогда другое дело.

Это понятно, что всякие горлопаны типа Гузя и тут хотят как-то посветится, но не в гузе то дело. И не он будет решать :-)
Відповісти
До Михайла Шелепа:

Замість цього: А робити безкоштовні покази (саме так я розумію пропозицію депутата щодо демонстрації фільму в "Промені") - треба було запитати в автора ініціативи, а не дописувати самому. Ти там прочитав про безкоштовні покази? Ні!

1. Я просив органи влади та органи місцевого самоврядування зробити все можливе аби фільм демонструвався в кінотеатрі "Промінь", адже цей кінотеатр також здійснює комерційні перегляди кінофільмів. Не всі у той "Адреналін" доїдуть, в тому числі і люди поважного віку. Більшість лучан взагалі у тому районі, де розміщений "Адреналін" ніколи не були.

2. Також я просив організувати зустріч з творчим колективом фільму, сумніваюсь, що "Адреналін" це зробить.

3. І останнє, стосовно зменшення ціни для школярів та студентів. Є різні механізми як цього досягнути, можна залучити спонсорів, можна вирівняти надходження за рахунок збільшення кількості відвідувачів. Скажімо прийде 100 осіб за ціною квитка 30 грн. чи 500 осіб за ціною квитка 10 грн. Механізми є різні...

Тому в подальшому пробуй розібратись, а тоді суперечити)
Відповісти
Вибачте, якщо втручаюсь (відповіси Гузю передусім мав би автор допису), але раз ця розмова публічна, то таки дозволю собі. Прочитавши про звернення Гузя, у мене склалося точно таке самевраження, як і в Михайла Шелепа, що Гузь пропонує організувати безплатні покази. Інакше ці слова я зрозуміти не можу: "квитки дорогі, тому більшість мешканців міста не зможуть переглянути даний фільм", а тому "депутат пропонує організувати показ фільму в кінотеатрі «Промінь» та залучити на перегляд фільму студентів та учнів навчальних закладів міста".

Якщо гузь мав на увазі залучення спонсорів, чи "інші механізми" - так мав би і писати. А ще краще - спочатку щось зробити, а потім писати. Бо шукати спонсорів ні Промінь, ні управління культури точно не буде. І Гузь це знає краще ніж будь хто. Сам в чиновниках не один рік просидів ;-)

«Показ даного фільму матиме велике значення для жителів області та міста Луцька, адже є одним із найкращих продуктів сучасного українського кінематографу та пропагує патріотичні почуття в українців», – йдеться у зверненні.

«Цю стрічку необхідно пропагувати, бо вона не лише пробуджує патріотичні почуття українців, вона ще й українського виробництва! А це зараз рідкість. Але при цьому фільм зроблений дуже якісно і талановито», – заявив Ігор Гузь.
Відповісти
а від Ігора ніби можна вимагати чогось осмисленішого ніж бійки в Мінську. який дяєтєль такі і ідеї.
Відповісти
До Ігоря Гузя:
Ти оприлюднив своє звернення, а потім кажеш - треба питати в автора ініціативи!!! Дивно...
Треба писати так, щоб відразу були зрозумілі твої мотиви і пропозиція. Микола Карпук правильно підмітив - з тобою написаного складається саме таке враження, як я написав в блозі.
А то виходить так, що - треба писати листи в управління, щоб вони писали листи в Міністерство, а ті писали листи до авторів фільму, а ті думали де взяти гроші на приїзд, ... і так далі.
Як на мене логіки в тому немає.
Тут треба інакше: підтримуєте - самі запросіть авторів, а тоді управління будуть учнів збирати на цю зустріч.
До того ж, фільм цей "прокатний", а організовувати прокат фільму управління культури явно не буде.
По-друге, на мою думку хороший фільм слід дивитись в хороших умовах. А Промінь кінотеатром зараз важко назвати, на жаль.
Ідея показу цього фільму хороша. Я сам кілька тижнів тому телефонував в Адреналін і друзів на це "підбивав" - тож з 16.02. там буде показ стрічки.
Тому в цьому І.Гузя я підтримую. Але чи такий "метод" як листи управлінню поможуть?!
Відповісти
І ще, маю до всіх прохання: не "качайте" цей фільм з нету. принципово. хоча б український продукт має шануватись нами - тому треба за це платити...
Відповісти
Відповідь з Управління культури Луцької міської ради:

Шановний Ігорю Володимировичу!

У відповідь на Ваше звернення від 1 лютого 2012 року № 1/02/12 інформуємо, що дирекція кінотеатру «Промінь» веде переговори з основними дистриб’юторами, які можуть надати в прокат художній фільм “Той, хто пройшов крізь вогонь”. За повідомленням директора КП «Кінотеатр «Промінь» демонстрація картини можлива вже наприкінці лютого або на початку березня цього року.


З повагою, начальник управління Тетяна Гнатів

І що тут поганого? Фільм покажуть і в "Промені"!
Відповісти
Ну, неправда, що в районі "Адреналіну" більшість лучан не бути. Тут ти, Ігоре, загнався! Он був кінофестиваль в Луцьку. Багато лучан пішло на безкоштовні покази???!!! ОДИНИЦІ!
Відповісти
А мені подобається ідея, щоб політики накупляли людям білетів і безкоштовно роздавали.
Відповісти