вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

Чому я видалився з Viber і більше не повернуся


У світі існує безліч програм, які дозволяють передавати повідомлення, фото, відео своїм друзям, колегам чи бізнес-партнерам, але сьогодні хочу розповісти про кращі з кращих і про те, для чого я видалився із Viber і більше, сподіваюсь, не повернусь до нього.

Viber - на перший погляд чудовий додаток, який дозволяє обмінюватись повідомленнями, здійснювати інтернет-дзвінки, а головне - там дуже багато ваших друзів, які теж використовують саме цей месенджер, бо так роблять всі. Але насправді це лише збіг обставин, що в Україні він набрав велику популярність, адже в усьому світі першість займає всім відомий WhatsApp, який має ту ж функціональність, але більш дружний до користувачів і здатен швидше відправляти повідомлення і здійснювати дзвінки в значно кращій якості. Також до плюсів саме цього месенджера можна зарахувати його мультиплатформність, адже він доступний, напевно, на всіх працюючих операційних системах і є дуже простим у використанні. Головними у додатку є самі повідомлення, а не зайва функціональність чи барвистість.

Є ще один гігант, який займає 2 місце за популярністю, - це Facebook Messenger, але хочу одразу заспокоїти всіх противників лицекнижкової мережі, що при цьому в самому Фейсбуці реєструватись не потрібно, адже все відбувається вже звичним способом - за допомогою вашого номеру телефону. Цей месенджер одразу відзначається наявністю відеодзвінків і великим вибором безкоштовних наборів наліпок, які ще й анімовані, хоч і не в цьому сенс. Він теж швидкий, має хороший відео-, аудіозв'язок, а якщо ви ще й користувач Facebook, то в одному місці ви об'єднуєте всіх своїх друзів та інших користувачів додатку, а віднедавна ще й можете використовувати його для відправлення СМС-повідомлень. Але якщо WhatsApp доступний на майже всіх платформах, то Messenger лише на IOS, Android та Windows Phone.

Telegram - месенджер, що обіцяє нам найбільший захист повідомлень, адже із самого початку мав зашифровану систему передачі даних. В такому випадку повідомлення, які ви відправляєте, спочатку шифруються на вашому пристрої, передаються через сервери Telegram в закодованому вигляді до отримувача, а лише тоді в нього на смартфоні, наприклад, розшифровуються для прочитання, хоч нині це вже є певним стандартом для всіх подібних додатків. Цей месенджер і його засновник Павло Дуров також пишаються тим, що тут можна створювати групи, в яких може бути одночасно до 5000 людей! П'ять тисяч осіб одночасно, але головне в ньому - це ще швидша робота, аніж в конкурентів, і наявність гнучких налаштувань під будь-якого користувача.

Усі вказані додатки для інтернет-повідомлень, окрім Viber, звісно, дозволяють користуватись чатами на всіх ваших пристроях одночасно. Тобто те, що ви написали зі смартфону, буде відображатись і на планшеті, і на комп'ютері, де б ви не переписувались.

Чому ж я все-таки видалився з Viber?
На це є кілька причин:

1. Незручний, як на мене, інтерфейс, в який, здається, хотіли засунути все на світі, а найбільша каша - в контактах, яких багато, але половина з них і близько не користуються цим месенджером.

2. Сам додаток надто перевантажений рекламою, пропозицією купити набори стікерів чи поповнити рахунок для платних дзвінків на мобільні номери, що вони називають Viber Out.
Якість відео- та аудіодзвінків бажає кращого, адже часто зв'язок є таким, ніби до тебе говорять з бочки, а звук суттєво відстає. Ви самі розумієте, який дискомфорт це створює під час спілкування.

3. Сповіщення. Тут взагалі окрема тема, бо вискакують вони над усім, що б ви не робили. І навіть якщо не хочете читати повідомлення, то виходить, що вже автоматичного його побачили, бо воно вам на весь екран "вилізло".

4. Передача зображень та відео. Як би я не старався, але вимкнути у Viber автоматичне збереження фото-відеоконтенту неможливо, бо інакше ви його не побачите, адже він зберігається не на віддаленому сервері, а просто у вас на телефоні, наприклад. Кажуть, що на IOS це можливо, але я постійно використовую Android, а тому в мене так.

5. Як і фото і відео, так і повідомлення, ви можете побачити лише на одному пристрої. Якщо їх раптом, як зазвичай, два і більше, то розпочати розмову на смартфоні, а закінчити на планшеті вам повністю не вдасться, бо ті повідомлення, які ви відправили чи отримали на телефон, там і зберігаються, а відповідно при зміні пристрою історію спілкування переглянути вже неможливо, що, як на мене, є дуже вагомим мінусом, адже у конкурентів Viber зберігається все: як повідомлення, так і медіаконтент, що дозволяє в будь-який момент знайти необхідні дані на будь-якому вашому пристрої.

Що ж до плюсів Viber, то тут, напевно, можна сказати тільки те, що в ньому є майже всі мої знайомі, але все ж нещодавно я остаточно видалився із цього месенджера, адже бажаю користуватись кращим, що є на ринку.

Цей запис є виключно моїми суб'єктивними думками, якими я вирішив поділитись із усіма. Сподіваюсь, ви розділяєте їх зі мною. Дякую!

Будьте щасливі!
Богдан Коваль

Посилання на оригінал
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 6
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А я думав, що справжньою причиною буде те, що вайбер без проблем читається зацікавленими третіми особами.
Тому вашу переписку, фото і відео буде бачити не тільки ваш абонент.
За кордоном вже в судових справах поліція як доказ надавала переписку з вайбера, тобто доступ до нього в них - не проблема.
А далі думайте самі.
Відповісти
Вайбер автоматически перестал работать на старой операционной системе WinPh7.
Відповісти
У мене вайбер показує повідомлення на пк та смартфоні
сповіщення нормальне без реклами
мабуть твій вайбер глючний з невідомих джерел
контакти відображає усі та тільки вайбер
з відмікою коли останій раз в мережі
це просто всі такі тупі, а ТИ РОЗУМНИЙ
Відповісти
Щойно видалив акаунт вайбера всад!!! Не паше нормально на різних пристроях, глючний ппц..
Переповз на ватсцап )))
Відповісти
Я ХО ПЕРЕПИСУВАТИСЯ ПО ВКЙБЕРУ ІЗ ДКШЕЮ
Відповісти