вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

Знайомтеся, це Володя і Коля

Володя 14 років працював на автозаводі, власником якого був і є Петро Порошенко. Після перемоги на президентських виборах у 2014 році Володю, як вірного виконавця волі господаря, призначають головою Волинської ОДА.

Нічим серйозним Володя за цей час не відзначився, своєї позиції ніколи не мав, завжди слухався чинуш з Києва, від чого область завжди страждала. Хоча ні, все ж таки, запам'ятався, як отримав у лоб яйцем від активістів; чи як втікав від них пішки через все місто декілька кілометрів. І буквально остання заява Володі, перед прихильниками торгівельної блокади у Луцьку: "Я з Порошенком у труну ляжу". Думаю з Володею все зрозуміло...

Так от, після свого призначення у липні 2014-го, Володя вирішив замінити УСІХ голів РДА, які були призначені після перемоги Майдану, незважаючи на їхню партійність та результати роботи. Просто тому, що вони не присягнули Порошенку. Дискусії з Володею нічого не дали: вперся як баран і стояв на своєму.
У Любомльському районі Володя, в якого кадровий підбір геть нікудишній, знайшов місцевого баригу Колю.

А той, нічим серйозним в районі себе не зарекомендуав, окрім того, що вмів "гарно" освоювати бюджетні кошти своєю фірмою, так само "гарно" дякувати та вміти під час застілля випити з літру горілки. Спочатку Колю "оформили" радником голови ОДА. Ще раз повторю: радником на штатній основі та хотіли швиденько "оформити" на посаду голови Любомльської РДА.

Але ось незадача, Колю заблокували на рівні Києва і блокували довго, трохи більше року. Чого гріха таїти, знаючи барижне нутро Колі та схильність до хабарництва, долучився до блокування кадрового рішення і я. Але все-таки Адміністрація Президента дотиснула, і в березні 2016-го Колю призначили на посаду.

За цей рік Коля нічим хорошим себе не зарекомендував, окрім того, що розробив систему збору данини з підприємців району, які повинні були системно "дякувати" за будь-яке "сприяння" у підприємницькій діяльності. І ось вчора Колю взяли на гарячому в центрі Любомля, у ресторані "Надія", при отриманні хабаря в розмірі 2 тисяч доларів.

Колі за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України світить позбавленням волі на строк від 8 до 12 років. Ну, але грець з тим Колею, барига є барига.

А от як там наш Володя після цих подій. Не хоче волинській громаді розказати, що там такого цікавого йому нарадив Коля, коли працював штатним радником та які інноваційні підходи в роботі задіював, чим іншив підсоблював своєму шефу! І чи усвідомлює свою відповідальність Володя, рекомендувавши хабарника та баригу Колю на таку посаду?

Володя ж вже старший чоловік, "не вигрібає" зовсім, не вміє і не може, ще й оточив себе хабарниками і баригами, які і його рано чи пізно потягнуть в буцигарню.

Переконаний: що краще Володі не в труну зі своїм шефом йти, а поки не пізно просто на пенсію і бажано не тягнути з цим, бо час непевний, хто його знає...

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 3
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"...власником якого був і є Петро Порошенко" - автозавод не завжди належав Порошенку та і зараз він не одноосібним господарем. Феномен Вови і Колі полягає у неймовірній їх здібності пристосовуватись до будь-яких умов. Тобто вони це вміють робити не гірше автора цього блогу.
Відповісти
А Гузь не такий самий,як Володя - он як скоро до Палиці пристроївся от і гонить на Гунчика,який за своє життя пару заводів побудував,а що побудував за своє життя Гузь?
Відповісти
Назвіть хоча б один завод, який збудував Гунчик? У мене є сумніви, що Гунчик за своє життя самостійно побудував навіть собачу будку.
Відповісти