вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

Щодо заяви Володимира Гунчика про відкриття пам'ятника борцям за волю України

Заява голови Волинської ОДА Володимира Гунчика стосовно відкриття пам'ятного монументу борцям за волю України в Горохові та його оцінка напису на монументі вражають своєю недолугістю і відсутністю елементарного розуміння української історії, а також свідчать про його комплекс меншовартості. Лише людина, яка не знає минулого і яка неадекватно оцінює поточні політичні процеси, може давати такі безглузді висновки. Удвічі прикро, що ця людина є головою Волинської ОДА.

Коли у Польщі вже впродовж кількох років з ініціативи місцевої влади відбувається нагнітання антиукраїнської істерії, Володимир Гунчик мовчить. Коли у Польщі руйнують українські могили, нищать українські символи, ображають українців, його не чути. Коли поляки звинувачують українців у геноциді, Володимир Гунчик не вважає це актом, який псує добросусідські відносини. І лише коли українці, вшановуючи пам'ять борців за незалежність, встановили дошку, яка повністю відповідає історичній правді і реаліям того часу, у Володимира Гунчика виникає бажання щось сказати.

Дивно, але голова ОДА навіть не зауважив, що на дошці згадано і про німецьких окупантів. За його абсолютно безглуздою логікою оскільки Німеччина підтримує Україну в ЄС, про це також варто було б промовчати.

"Свобода" віддає данину пам'яті воїнам УПА і відновлює історичну справедливість. І робить вона це в той час, коли українська влада сховала голову в пісок і є неспроможна відстоювати національні інтереси. Голова ж Волинської ОДА в цій ситуації лише підіграє полякам і мислить як польський воєвода Волині чи як ностальгуючий комсомолець. Я б порадив Володимиру Гунчику взяти у руки підручник та опановувати курс української історії. Можливо тоді він матиме хоч якусь уяву про минуле і про те, хто і коли був окупантом України.

Також я би радив Володимиру Гунчику не займатися пустою балаканиною, а працювати над розвитком області. Розвивати економіку, залучати інвестиції, створювати нові робочі місця. Бо саме через бездарність правлячої влади, яку і представляє Гунчик, мільйони українців полишають свої домівки та шикуються в чергу за візою у ту ж Польщу та інші країни.

Втім, якщо голова Волинької ОДА Володимир Гунчик вважає, що напис на пам'ятному монументі не відповідає історичній правді, а факту боротьби українців за назалежність з різними окупантами не було, то хай подасть на мене в суд.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 4
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
коли бачу земляка у вишиваному бронику та читаю не ним написані опуси!
Відповісти
Чуєте, "ностальгуючий", а Ви з представниками церкви радилися, що з святим хрестом можна витворяти?
Відповісти
Ви будете здивовані, але хрест освячено !!!
Відповісти
Читав, перечитував, але так і не зрозумів, про що мова. Одне ясно, це мабуть точно писав сам Вітів. Що таке Гунчик, без Вітіва ясно. Але впремось в один приклад. Є на розі вулиць Винниченка і Степана Бандери, просто під балконом дошка, встановлена, начебто, Степану Бандері. Встановили свободівці. Встановили як живуть, як думають - під балконом. Партія з мізками курки, намагається щось доводити, коли від цього самого гунчика нічим не вирізняться.
Відповісти