вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

Ми самостійно відновимо спалений на замовлення злочинців комплекс

Мені все частіше надходять повідомлення про те, що якісь люди, влаштовуючи якісь незрозумілі речі (типу мистецьких акцій чи щось таке) на вулицях Луцька, оголошують, що “збирають гроші на відновлення згорілого ресторану Patio di Fiori.

Тож заявляю офіційно і категорично:

1.
Ресторанно-готельний комплекс Patio di fiori, як і будь-хто з його власників, керівництва і персоналу, не організовував і не ініціював жодних акцій зі збору коштів на ліквідацію наслідків підпалу. І не буде робити цього в майбутньому. МИ САМОСТІЙНО ВІДНОВИМО СПАЛЕНИЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ ЗЛОЧИНЦІВ КОМПЛЕКС. Будь-які акції зі збору коштів ніби як на відновлення нашого ресторану просимо сприймати як провокацію і в разі їх появи повідомляти нам (тел. комплексу 0994453132) і в правоохоронні органи.

2.
Окремо прошу бути уважними нормальних журналістів з нормальних видань. Побачите когось, хто “збирає гроші на Патіо” - підійдіть, розпитайте. Ці провокатори можуть бути пов’язані з замовниками підпалу: можете роздобути цікавий матеріал ;)

3.
Принагідно скажу про флеш-моб #я_з_патіо, ініційований нашими друзями. В рамках флеш-мобу купують наші сертифікати, на які ми зобов’язуємося надати послуги, як тільки ресторан відновить роботу. І пишуть про це у соцмережах.

Передусім – величезне дякуємо за підтримку! Це для нас у ці дні, без сумніву – найважливіше.

А усім, хто, тупо пересмикуючи факти і намагаючись спотворити добрий намір наших друзів, каже про недопустимість “скинутися на ресторан Пащенку”, хочу заткнути рота.

Знайте: усі гроші, отримані від продажу сертифікатів, ми спрямуємо на благодійність. ОСОБИСТО ОБІЦЯЮ ВІДЗВІТУВАТИСЯ ПРО КОЖНУ КОПІЙКУ, ВИТРАЧЕНУ НА ЦЕ.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 2
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Є переконливі докази замовлення ? Чи є бажання вплинути на громадську думку?
Відповісти
Правильна позиція! Підтримуємо її.
Пропоную, першим варіантом благодійних коштів направити на фінансову підтримку музею-скансену, що в Рокинях у якого обласна рада відібрала засоби до існування.
Відповісти