вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

Правила «етикету» від луцьких дебоширів

Одного вечора вихідного дня нічого не віщувало біди. Офіціанти з піцерії, що на Львівській мирно собі стояли біля бару у пустому залі та час від часу поглядали то на те, як бармен натирає стакани до блиску, то на двері закладу в надії, що з вулиці зайде врешті відвідувач, а то їх і так за день не густо було.

І тут зайшов він – їхній довгоочікуваний відвідувач. Вони ще не знали коли підходили до нього за замовленням (можливо вже тоді не зовсім тверезого), що за те, що готували для нього їжу, наливали міцні напої в ретельно натерті склянки, підносили і прибирали за ним стіл, цей шанований відвідувач заплатить "оригінально". То я так собі приблизно уявляю ту картину.

Не знаю, можливо є такі гості закладів харчування, які добряче випивши уявляють себе як мінімум арабськими шейхами і не лише платять рахунок, а й залишають щедрі чайові.

Тут же молодик уявив себе якимось Халком і допивши-доївши, слідуючи своїм власним правилам етикету в таких випадках, вирішив віддячити піцерію, а саме на прохання заплатити за випите та з'їджене нагрубіянив, побив офіціанта й розбомбив платіжний термінал.

От за що цей хам розтрощив ногою скло в припаркованому поруч з піцерією таксі – загадка. Ніби ж таксист не просив його заплатити за послуги таксі...Чи то йому було авансом?

Очевидно, що цей любитель оплачувати свої рахунки стусанами не знає своєї міри в алкоголі. Тепер після "хвилини слави", яку влаштували йому місцеві ЗМІ, можливо задумається над своєю поведінкою і впливу міцних напоїв на його мозок, а можливо й ні (що найпечальніше).

І тут я розумію що інколи те правило - "клієнт завжди правий" набирає в таких ситуаціях ознак безглуздості. Все ж таки відвідувачам варто задуматися над мірою вживання спиртного, а офіціантам не завжди сподіватись, що нетвереза людина залишає щедрі чайові. Практика показує - нетвереза людина залишає щедрі стусани та розгромлений термінал.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 1
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В тій Сіті Піца таке обслуговування, що платити дійсно не хочеться.
Відповісти