Додати запис

Хто знову "провалив" пенсійні законопроекти?

Сьогодні у Верховній Раді відбулась чергова серія мильної опери під назвою «Відмінимо пенсійну реформу». Те, що відбулось, справді виглядало як дешевий серіал з поганою акторською грою. Палкі оратори з трибуни закликали всіх депутатів підтримати законопроекти та апелювали до їхньої совісті, але чомусь забули своїх власних депутатів попередити про те, що треба голосувати «за».

А депутати від «Партії регіонів» взагалі вразили своєю цинічністю – мало того, що не голосували за пенсійні законопроекти, так ще й заявили з трибуни, зокрема нардеп Ярослав Сухий, що жінки самі не хочуть йти на пенсію в 55 років.

У своєму попередньому блозі я попереджав, що для того, аби прийняти пенсійні законопроекти, розглядати їх потрібно у вівторок або четвер, а також треба, щоб опозиційні лідери, які обіцяли повернути жінкам 55 років пенсійного віку, забезпечили стовідсоткову явку своїх депутатів.

Якщо це виконати – часу на розгляд законопроектів буде вдосталь, а голосів депутатів вистачить для прийняття законів. Перша умова сьогодні була виконана. Два пенсійні законопроекти були поставлені на початок порядку денного. Явка депутатів в сесійній залі також додавала оптимізму. Але…

Не буду коментувати сьогоднішнє голосування, бо коментарі тут зайві. Просто наведу сумну статистику, а люди хай самі роблять висновки.

Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення умов пенсійного забезпечення громадян (№2934)» народного депутата від «Батьківщини» Людмили Денисової.

Результат голосування – «За» - 216 голосів. Закон не прийнято. Не вистачило 10 депутатських голосів.

Від «Удару» не голосувало 8 депутатів, від «Свободи» - 3 депутати. Загалом – 11 депутатів від опозиції не голосували за цей законопроект. Партія регіонів з 207 депутатів дала за цей законопроект лише 2 голоси.

Законопроект «Про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення пенсійного забезпечення) (№2934-1)» народного депутата від «Партії регіонів» Володимира Зубика.
Результат голосування – «За» - 215 голосів. Закон не прийнято. Не вистачило 11 голосів депутатів.

Від «Удару» не голосувало 9 депутатів, від «Свободи» - 9 депутатів. Загалом 18 депутатів від опозиції не голосували за цей законопроект. За законопроект свого однопартійця «Партія регіонів» дала аж 5 голосів з 207...
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А ви подайте власний законопроект. Дуже простий, короткий, з буквально 1-2 змінами. Вік виходу на пенсію для жінок і ще щось дражливе. Бо в кожному з тих законопроектів іще цілий пул різноманітних поправок. А ви дайте тільки 1-2, ну, 3, але визначальні для більшості виборців. І максимально розпіарте цей законопроект+проведіть купу консультацій у фракціях. І я вам перша піаром допоможу )) і подякую.
Відповісти