вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Чат з Михайлом Імберовським

10 квітень, 2017, 22:02
Чат з Михайлом Імберовським
Депутат Волинської обласної ради, голова фракції "Самопоміч" Михайло Імберовський (на фото) взяв участь в чат-конференції на ВолиньPost.

Чат-конференція відбулася у четвер, 13 квітня.

ЧАТ ЗАВЕРШИВСЯ

Анатолій Котлюк: Ваші побажання читачам ВолиньPost.

Я би всім хотів побажати здоров'я, аби воно ніколи не підводило. Щоб всі завжди були здорові.

Також бажаю людям бути активними у своєму житті. Любити свою державу, свій край. Ніколи не ображати і не принижувати.

І ставити максимальні планки і завдання.

Ігор: Чи досліджували Ви історію свого прізвища?

Серйозних досліджень не робив. Прізвище має польське коріння.

Еразмус Ротердамський: Як ви ставитеся до гучномовців на центральному майдані Луцька?

Питання дискусійне. Я сам хожу до церкви і вважаю, що є моменти, коли немає місця для усіх охочих у храмі, тому треба підсилення, аби люди на вулиці чули. Раз в тиждень, ті дві години, то не багато. Ті кому це не подобається зазвичай сплять вдома, гучномовці їм не заважають.

Я люблю ходити до церкви і саму літургію люблю. Особисто я не бачу проблеми. Можна хіба тільки трішки тихіше.

Голова: Як вам ставлення Ігоря Палиці до Володимира Гунчика? Чи не вважаєте ви, що він поводить себе інколи по-хамськи під час розмов з головою ОДА?

Ігор Петрович він емоційно деколи висловлюється. Якщо проаналізувати, то коли він говорить деякі речі, то вони є реакцією на певні дії. Зокрема вчора він висловлювався різко, адже зміни до бюджету були внесенні ОДА ввечері перед сесією. Коли депутати мали час, щоб їх обговорити?

Всі його висловлювання є реакцією на певні дії.

У будь-якому випадку потрібно залишатись людьми.

Чатер: Скільки коштує ваш годинник?

Не маю годинника.

Гнат Юра: Підете на матч Волині і Зірки? Волинь залишиться у ПЛ, чи "Привіт перша ліга"?

Я з футболу дивлюсь тільки Лігу чемпіонів або Чемпіонат світу. Не орієнтуюся в футболі, але як патріот волинського краю скажу, що "Волинь" переможе :)

Луцьк: то правда, що ви 5 років жили в Австрії? Якщо так, то чому повернулися? Там ж краще? І взагалі, чим Австрія від України відрізняється?

Правда, що жив. Поїхав, бо підійшов період, коли доньці потрібно було йти до школи.

Крім того, так виховали батьки. Прививали з дитинства любов до Батьківщини. Моя мама - вчителька української мови та літератури і щороку до дня народження Тараса Шевченка велике свято в селі влаштовує. І завжди цитувала Шевченка, який писав у засланні, що в Казахстані "повітря не таке" як в України.

Будуть здивовані читачі, але австрійці відрізняються великою працелюбністю від українців. Якби ми були такі працелюбні, як австрійці жили б. Звичайно там краще.

Зранку вийдеш на вулицю, а там усе "кишить", всі працюють. Наприклад, ті, хто вивозять сміття закінчують свій робочий день о 9 ранку, бо з 4 ранку вони працюють.

Субота, неділя - завжди робочі дні були. 6 ранку, неділя, ми приходили на роботу.

Пиріжок: Спершу зняли Вусенко. Тепер розвалилася фракція в обласній раді. Хто буде третім?

Відповім лаконічно: "Не дочекаєтеся".

ІПП: "Свобода" у Луцькій міськраді дружить з "Самопоміччю", а в облраді - по різні боки барикад. Чому так?

"Свобода" і дружба - я в шоці взагалі. У Андрія Садового з "Свободою" - 102 справи в судах з міськрадою, в якій більшість була "свободівська". Не знаю яка там в міській раді дружба. Головний свободівець Анатолій Вітів сказав, що я "графоманством" займаюсь, коли обговорювали Бюджетний регламент. І при тому Вітів дружить в облраді з Палицею, а в міській раді - "не дружить". Дуже дивно.

Гирьовик: Ви на безлюдному острові. Можете взяти з собою дві речі. Що оберете?

Біблію та сокиру. І прогодує, і захистить.

Федір: Палиця погрожував Гунчику недовірою. На вашу думку, в "більшовиків" справді є потрібна кількість голосів, чи це блеф?

Я досить скептично ставлюсь до подібних декларативних рішень ради, штибу звернення до Верховної Ради чи Президента. Це рішення буде в нікуди. Порошенко прочитає та зробить те, що вважає за потрібне.

Ігор: Волинська політика більше нагадує гру в шахи чи покер?

Я не вмію в покер грати. Шахами точно не назвав би.

Харківський: Пане Михайле, а де Ви будете святити паску? Паску Ви купуєте, чи дружина пече?

Ми не печемо паску. Слава Богу, наші батьки живі-здорові, їдемо до них. Село над Стиром біля Берестечка. Особливість нашого святкування у нашій сім'ї - один рік їдемо до моїх батьків, наступного року до дружининих.

Гермес: Вибачте, маю до вас два питання. 1. Згідно з вашою е-декларацією, ви заробили торік 3,2 тис грн, ваша дружина - майже 900 тис грн. Тобто ви працюєте, а жінка заробляє? 2. У банку ви зберігаєте 25 тис грн, а у банці, тобто кешем, 80 тис доларів і 16 тис євро. Ви не довіряєте банківській системі?

Я вже казав напочатку, що ми з дружиною підприємці. Як я став депутатом, то не маю часу на бізнес, ним зараз займається брат. Дружина задекларувала доходи бізнесу. Я більшість часу проводжу в облраді, наприклад, минулий тиждень я з ради не виходив.

По підготовці проектів рішень ми їздили і в онкодиспансер, це забирає час. Я є голова виборчого штабу, беремо участь у виборах в 3-ох громадах. Як зранку поїхав, так і приїхав пізно ввечері.

Щодо банків, то я працював в корпорації "Альфа Нафта", яка володіє заправками ANP. Останній раз тримав гроші в "Укрпромбанку". Коли банк "згорів", то, маючи прямий дзвінок до керівництва, ледве гроші забрав. Місяць часу забирав депозит.

"Укрпромбанк" належав "Альфа Нафта". Складно було отримати гроші, коли була криза 2008 року.

У цій ситуації, що зараз, коли пані Гонтарєва закрила скільки банків, то довіри поки нема.

Зараз знову проблема, один депозит потрібно їхати та забирати у Рівне. З банками досить ризиковано зараз.

Київ: Чи є у вас хобі? Якщо так, то яке?

Подорожувати. Люблю подорожувати, дружина також. Слава Богу, що є можливість. Донька не завжди любить, навіть на море.

Останній раз подорожував взимку в ОАЕ.

Дружина виграла путівку в Амстердам. Проте ми доплатили та поїхали в Емірати. Давно хотів там побувати. Був дуже здивований, коли дізнався, що в ОАЕ від нафти дохід лише 5%. Все інше - бізнес.

Анатолій Котлюк: Оглядаючись назад, ви можете назвати своє найбільше досягнення і найбільший провал як депутата?

Найбільше досягнення: для мене це ухвалення рішення про аудит комунальних підприємств. Дію цього рішення я буду озвучувати. Ми десятки мільйонів гривень вкладаємо в комунальні підприємства, і потрібно вивчити на що їх витрачають. Це рішення ще раз доказало, що треба прийняти бюджетний регламент. Це необхідність.

Важливо, що нарешті налагодили роботу ради відповідно до Регламенту. Ми отримуємо порядок денний за тиждень до сесії і нам довелося довго воювати, аби не отримувати його в ніч перед сесією.

Провали: бюджетний регламент. Не вистачило 3 голоси, щоб його ухвалити. Не переконав усіх депутатів.

Гнат Юра: Про що ви говорили з Костянтином Зінкевичем після його виходу з фракції?

Зі всіма депутатами, що вийшли, говорив. Найперше, я подякував хлопцям. У мене немає особистої антипатії. Оскільки Страсний тиждень я вибачився перед ними, якщо когось з них образив. Ми поговорили і про майбутнє, все нормально.

Немає взаємних образ. Я не маю жодних особистих претензій.

Іван: Як ви оціните діяльність "Самопомочі" на Волині? Яку б оцінку поставили собі та осередку?

Я завжди ставлюсь до себе дуже критично. Оцінку ставлю задовільно по роботі, як депутата. Зробити треба багато, є певні досягнення. Ми рухаємось в тому напрямку, що повинні закрити присутність "Самопомочі" в усіх районах. Це завдання номер 1. Шукаємо таких людей, які б підтримували та сповідували ідею партії.

Загально по Волинській області оцінка також задовільна. Є проблеми та питання, які потрібно вирішувати поточно.

Анатолій Котлюк: Що сталося в обласній раді у фракції "Самопомочі"?

Сталося те, що два депутати написали заяви про вихід з фракції. Я як голова повідомив про це голову облради, який це озвучив у сесійній залі. На разі фракція перестала існувати.

Діло в тому, що є певні непрості ситуації у фракції протягом всього періоду. Можливо був якийсь вплив ззовні. Хотів би додати, що є люди, які не зовсім розуміють Статут та інші внутрішньопартійні документи.

Більш детально можна про це говорити після зустрічі з керівництвом партії.

Конференцію завершено!

В чаті
Online: 0