вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

На ВолиньPost - чат з Першою медійною агенцією свят «Ранкова Команда»

10 травень, 2017, 09:43
На ВолиньPost - чат з Першою медійною агенцією свят «Ранкова Команда»
Перша медійна агенція свят «Ранкова Команда» бере участь у чат-конференції на ВолиньPost.

У гості прийшли: засновник «Ранкової Команди» Михайло Кузьмич (крайній зліва), керівник Валерій Стернійчук, ведуча Вікторія Поліщук.

Якщо ви хочете замовити послуги «Ранкової Команди» телефонуйте - 095 568 33 11 або заходьте на сайт - www.rankovakomanda.com.ua.

Анатолій Котлюк: Ваші побажання читачам ВолиньPost

М.К. Щоб новини були лише хороші, щоб в Україні наступив мир. Щоб ми хотіли розважатись та розважати без приводу, а головне щоб все у нас добре та всі здорові.

В.С. Аби не писали поганих коментарів :)

Гнат Юра: Чи просили організувати секс-вечірки?

В.С. Не було такого. Найоригінальніше прохання було, щоб наш діджей грав на освяченні автомобіля :)

В.С. Але один випадок таки був. Я пам'ятаю, як Вікторія просила організувати внутрішній корпоратив. Але ми сказали, що на роботі ніякого сексу :)

Дар'я. На святах часто відпочивають різні вікові групи разом. Хтось хоче запального діджея, комусь подавай цілковиту протилежність. Як вгодити обом поколінням одразу? 2. Як зрозуміти, що свято вдалося?

М.К. У будь-якій компанії завжди є різні покоління. Це все залежить від того як діджей та музиканти розуміють завдання. В певній мірі потрібно виховувати свого клієнта, але головне зробити усе аби клієнт був задоволений. Є діджеї, які працюють з укртекою, є які тільки на молодь. Ті діджеї, яких ми підібрали розуміють що й для кого грати.

В.П. Протягом свята ти це розумієш. Коли ти бачиш посмішки людей та їхню активність. Це відчувається. Ведучий, який має досвід це побачить, якщо є прогалини, то все виправить.

В.С. У соцмережах це можна відслідковувавти. Буває, що дзвонять та дякують. Викладають світлини.

Весільний генерал: Хто генерує ідеї на свята: ваша команда чи замовники?

М.К. Дуже рідко замовник має свою ідею. Люди всі забігані, працюють. Вони хочуть зберегти свій час. Тому генеруємо ми. Ми об'єднались заради ідеї. Саме в цьому наша ціль - це займатись улюбленою та якісною справою. Прокайфувати від процесу та спілкування з людьми.

В.П. Вітаємо замовників, які бачать ідею свого свята. Намагаємося приймати рішення спільно. Спільно намагаємося зробити свято хорошим та позитивним.

Інна: Які особливі послуги, номери є у вас?

В.С. Наша фішка проект "Козак Комбат". Ми запропонували вихованцям школи козацього бою "Герць" піти на ринок івент-послуг. Під кожне свято пишуться свої номери. Якщо це 8 березня, то це класні номери зі зізнаннями жінкам, так само і на День Валентина. На різних святах люди хочуть зловити якусь емоцію та екстрим.

Також готуємо багато крутих речей, поки не можемо анонсувати. Дуже популярна тема пародія на Дзідзьо. Можливо, буде пародія на Ольгу Полякову.

В.П. Той самий діджей-міньйон, який підбирає музику. На новорічні свята робили проект Діджей Мороз та МС Снігурка.

Весільний генерал: Що робити коли гості агресивні? Як розрядити атмосферу?

М.К. Це на рівні спілкування та підготовки, можна просто відмовитись. Чесно. 10 років веду і хоч би раз була бійка. Просто у нас досить спокійні люди. В 90-х ми не вели. Немає вже цієї культури. Нам траплялися адекватні люди.

Карлсон: Чи проводите ви дитячі дні народження?

Взагалі ця тема дуже популярна. Це великий плюс всім батькам. Саме цю нішу ми хочемо заповнити максимально. Забезпечуємо усі від "А" до "Я". Наші аніматори мають досвід шалений. Є генератор бульбашок, багато реквізиту. Дуже популярна річ - діджей-міньйон, коли під музику відриваються діти і дорослі.

Секрет в універсальності аніматорів. Вони працюють, як з дорослими так і з дітьми.

Гнат Юра: Як Вікторії працювати у чоловічому колективі?

В.П. Мені в принципі комфортно працювати з чоловіками. Але в нас насправді більше жінок, ніж чоловіків.

Калим: Хто є лідером у вашій команді і чому?

В.С. Вікторя Поліщук. Ми не ганяємося за лідерством.

М.К. У нас є багато напрямків і кожен має свого лідера.

Дар'я: Яке наймасштабніше свято ви проводили?

М.К. У Києві. Для одного з міністерств. Зал ресторану палацу "Україна" потрібно було наповнити гарним звуком. Була тисяча людей на фуршеті, які святкували Новий Рік. Нам вдалось поставити такий звук у тій масштабній будівлі, щоб він був комфортним, що усюди було приємно слухати. Але це корпоратив.

В.С. А з масових свят це День міста та День Незалежності в Центральному парку Луцька. Нам приємно, що ми долучились до Lutsk Food Fest, де було понад 10 000 тисяч людей. Ми два дні розважали гостей, були наші ведучі, наші міми.

Анатолій Котлюк: Який найоригінальніший конкурс ви знаєте? А найнудніший?

В.С. Не буває нудних конкурсів. Є нудні ведучі. Весь позитив та драйв задають ведучі. Знаємо, що у нас ведучі дуже веселі.

В.П.: Навіть примітивний конкурс може бути веселим та позитивним. Навіть банальний танцювальний конкурс може на одному святі буде нудним на іншому веселим.

Весільний генерал: Який найкурйозніший випадок був на організованому вами святі?

В.П. У кожній професії є свої нюанси. Я вела в Любомлі корпоратив. Все було би добре, якби не з'явився фанат. Завжди з'являються такі люди, які хочуть споїти ведучого, підвести, запросити на каву. Добре, що наш водій кремезний чоловік, то нам пощастило. А то і досі вели б корпоративи в Любомлі.

Зараз я даю всім фанатам номер Михайла Кузьмича :)

В.С. У Дубно якось довелося на ходу шукати заміну пародисту Дзідзьо і гості майже не помітили цього.

Анатолій Котлюк: Чи доводилося організовувати або вести свято в інших регіонах?

М.К. Практично в усіх регіонах були.

В.С. Є артисти зі Львова, Тернополя, Київ, Херсон, Рівне. Але плануємо розширятись. Свої представники будуть і в інших містах. Ми разом складаємо певний план та сценарій. Але поки основний акцент на Волинській області. За кордон ще не виходили.

Весільний генерал: Чи проводили ви "екзотичні" весілля? Там де в парі хтось з подружжя - іноземець?

М.К. Було польсько-українське весілля. Досить цікаво, своєрідно. Це було у Луцьку. Було абсолютно просто. Мені здається поляки раділи від того, що вирвались на Волинь. Гопака гарно танцювали і п'ють вони добре.

В.П. Особливо я не проти провести весілля на Мальдівах.

Весільний генерал: Кого зараз модно замовляти на весілля?

В.П. Зараз намагаютьс запозичати європейські тенденції. Молодята роблять весілля першочергово для себе та своїх найближчих друзів, рідних. Роблять стилізовані та тематичні вечірки. Те саме стосується і декору, і макіяжу, і загальних образів наречених. Весілля стають більш природніші.

М.К. Я так помітив, що нарешті люди обирають не конкурси. Люди коли обирають ведучого, вони першочергово замовляють атмосферу. Враження від свята. Те саме і з музикою. Стали популярні спрощені варанти - діджей та вокаліста. Не весільні музики, а щоб була музика різнопланова від Мадони до ACDC.

Борис: Яких послуг у Луцьку не вистачає?

М.К. Стриптизерок :) В основному не вистачає апаратури, все впирається в витрати. Світло і звук інколи потрібно замовляти з Києва.

В. С. Не вистачає яскравих фішок, номерів. Це можуть бути різні акробатичні виступи, фокуси, якісний гумор, пародії просять. Тому хочемо з часом напрацювати свою базу артистів. Ми працюємо над цим.

Євгеній: В мене скоро весілля, коли варто починати готуватися і на що звернути увагу в першу чергу? І ще питання. Чи діють у вас знижки для постійних клієнтів? Або чи можу після проведення весілля розраховувати на знижку на організацію дня народження дружини?

М.К. З досвіду свого можу сказати, що потрібно готуватись до весілля відразу як прийняли таке рішення. Як правило це відбувається за рік, традиційно. А з хорошою командою можна і за пів року. Багато відомих артистів можуть бути зайняті. Дуже багато важливих факторів, на які варто звертати увагу.

В.П. Треба звертати увагу в першу чергу на агенцію, яка все влаштовує.

М.К. Пам'ятаю хтось одружувався з журналістів "Таблоїда Волині" і вона написала статтю. Бюджет був у 100 000 грн. і витрати емоційні на артистів, які дарують настрій складали 10-12%. Ніхто не запам'ятає меню. Запам'ятають чи плакала наречена, чи ні, чи було весело, танці, конкурси.

В.С. Ми своїх замовників фіксуємо. Є зворотній зв'язок. Діє система лояльності, на друге весілля гарантовано знижка 30%, а третє взагалі безкоштовно :)

Генна: Доброго дня, питання до івент-агенції: "В чому особливість Ранкової команди"?

В.П. Ми називаємось медійна агенція. Наша фішка - медійність. Ми люди медійні, люди пізнавані. Ми не просто івент-агенція. Ви бачите нас на телебаченні. Тому ми і називаємось "Ранкова команда", бо ми працюємо на створення шоу "Ранок Нової Волині".

Конференцію завершено!

В чаті
Online: 0