«Що за фраза: У вашому районі машин не має» У Луцьку розкритикували службу таксі

«Що за фраза: У вашому районі машин не має» У Луцьку розкритикували службу таксі
Лучанка Юлія Мєдвєдєва розкритикувала службу таксі "Козачок таксі".

Про це йдеться в її дописі у Facebook.

"Хто може написати чи є гірша кантора, ніж "Козачок таксі". Ці ... не приїжджають на виклики. А диспетчери не передзвонюють. При тому, що прийняли заказ.

Що за ... фраза:""У вашому районі машин не має". У нас таксі - це рейсовий автобус? Чи як...", - висловилася жінка.

Також додала, що запізнювалася на поїзд і встигнути допомогли сусіди, які підвезли до вокзалу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так, Козачок вже дуже спортився, мені теж постійно кажуть «машини немає», більше не дзвоню туди...тай диспечери не привітні..
Відповісти
Не тільки козачок євро таксі теж саме ні хто не контролює їх просто бардак в всьому внас зараз.
Відповісти
Нерозумію чому ви двоните в такі служби.
Люкси зазвичай приїжджають вчасно
Джокер має зручну аплікуху на смартфони...
Навіщо дзвонити на таке савдепіське пережите і чекати сервісу не відповідного часу?
Відповісти
користуюсь і всім раджу оптимальне -приходить смс з ціною і коли буде машина, ніколи ніяких проблем. Люкси беруть втридорога
Відповісти
З "Морячком" та сама історія; приймають замовлення і-за 5 хв до запланового виїзду - телефонують та повідомляють, що вільних машин немає. Два рази підставили, одного разу ледь встигла на автобус на Варшаву; другий раз на хрестини в церкву.

Хоч таксі замовляла завчасно; за годину часу до запланового виїзду.


Відповісти
Найбільше подобалось Євро таксі! Але в них теж дуже часто проскакує: "машин не знайдено у Вашому районі". Тому повернувся назад до Морячка, вони мене тільки один раз засмутили!Коли в зливу я хотів доїхати з Струмівки на Кравчука! Тоді всі відмовились їхати, погодились тільки Експрес-таксі!
Відповісти
Джокер тепер теж часто нема машини
Відповісти
Шановні, ну як все так погано, то винайміть собі персональне авто з водієм і буде всім щастя.
Відповісти
Найкрашче таксі Луцька
Відповісти
Користуюсь 579, ще ні разу не підвели
Відповісти
Найчастіше користуюсь євротаксі. Але останнім часом і вони кажуть що машин в районі немає.
.
Чумак - взагалі бєспрєдєл. Викликала таксі. Сказали через 7 хв виходьте. Вийшла. Чекаю. Нема-нема. І тут дзвінок. Дівчина деспетчер швидко "машини не буде" і кинула трубку.ні вибачте.ні допоьачення і без пояснення причин .
Козачок... то приїхала якось заригана бруднюча волга.(я не претиндую на мерседес, я про чистоту) потім запах авто мене переслідував весь день, поки на прмйшла додому і не змила. Таких історій в мене багато. Та й думаю не лише в мене.
Відповісти
В неділю викликав два рази,ніхто неприїхав
Відповісти
Таке враження що ніхто не чув про додаток "тачку"..скачати і забули про не доступне таксі. Подача 3 хв. ціну пропонуєте самі ( раджу ставити адекватну)
Відповісти
Тоді попробуйте додзвонитися і викликати таксі в суботу вранці чи то морячок чи джокер чи інше. Для чого писати і гадити окрему службу, якщо вже писати то треба проаналізувати всі служби і їхню незадовільну роботу. Таке враження що автор раз в пів року користується службою таксі і перший раз такий стався казус
Відповісти
У Луцьку всі кантори таксистів гнилі, призові поїздки пропадають, водії гниди і оператори хамки
Відповісти
Це правда зарас дійсно не хватає машин але це не тільки на Козачку. Цікаво чому автору хотілось зі всіх служб виділити одну. Особисто в мене були зі всіма службами курйози щоб гадити одну службу скористатися всіма службами
Відповісти
Я користуюсь додатком "тачку" , дешево й сердито і машину довше 5 ти хвилин чекати не доводиться
Відповісти
Я з ранку теж не можу викликати машину тому що в мому районі нема машин ні Люкса ні Козачка ні Чумака і так далі обдзвонюю всі служби
Відповісти
Такі випадки є у кожної служби. Як правило, коли хоч одна служба відмовить, наступні скажуть теж саме
Відповісти
А я напевно найбільше розчарована в їх диспетчерах. Хамло хамлом, про те що не передзвонють то пів біди.
Бувало і таке шо говорять зателефоную через 2 хв, а потім сам набираєш через 5 і кажуть немає авто.
аАле це теж нічого, кажуть немає, ти викликаєш іншу службу, і тут через 5 зв приїжає козачок
і водій нагло наярює шоб ти вийшов.
А коли ти пояснюєш ситуацію то зей роблять тебе винним шо приїхав на «ложний» виклик.
Краще справді в ТАЧКУ писати за хв 20 до виходу і якась машинка та і найдеться, та щей за ціну хорошу.
Відповісти
Вже й не пам'ятаю, коли з першого разу вдалось викликати таксі. Постійно ця фраза. І не тільки ця служба. А коли проїжджаєш повз їх дислокацію, то вони там по 5 машин стоять. Просто не вигідно їм далеко їхати. Недавно замовляли бус на велику компанію, то сказали зателефонувати за 10 хв до відправлення, а коли перезвонили то сказали що машини нема. Ось і все....
Відповісти
Така ж проблема і в Євро таксі!!! Та мені здається не і тількі. Раніше було декілька служб там 15-85, 15-61 і тд, і їздили всі і не було "фраз". Зараз служб багато а їздити немає кому.
Висновок: повинна бути одна служба як уже давно в європі.
Відповісти
Та ж історія із 828,"тачки"-супер
Відповісти
Нещодавно з майже річною дитиною на швидкій забрали до обласноі лікарні в 4 ранку на огляд до хірурга. Назад виїхати не змогли нормально. Лише через 45хв хтось відгукнувся
Відповісти
Мене нервує Олексіївна на козаках це такаж сама хамка як і оператори, тримаюсь там лиш бо пацани є хороші, багатьох ненавиджу а саме 20, 85, 11 і багатьох інших, але це не дає поводу обсирати інші фірми, ви всі такі розумні а самі задайте питання за кермом більше 10 годин, ні кави нічого! І хай виганяють мені без різниці!!!
Відповісти
Євро таксі супер, не дурять і приїздять швидко, люкс таксі деруть і хамлять не приїжджають
Відповісти
Люкс погане таксі деруть три шкіри , раджу євро таксі, ціна наперед і дуже адекватна
Відповісти
Машин не має,бо низькі тарифи.Бензин коштує майже долар.Поїхали на Київ.Там можна в тиждень 10000 взяти. А далі маршрутники поїдуть на Польщу.Рівне вже потерпає.І справа не в конкретній службі.
Відповісти
Так дійсно у нашому місті є проблеми із деякими службами таксі.
Уже 3 роки користуюсь службою "Хіт таксі" і ніяких проблем не виникає, диспетчера вічливі, водії досить позитивні люди які завжди допоможуть із багажем (а багаж буває різним). Коли дійсно виникають проблеми із тим, що всі машини зайняті просять вибачення та повідомляють про запізнення машини, або перекидають на іншу службу і відразу приїджає машина.
Відповісти
Морячок і Козачок треба реформувати.А то вони як при Союзі поглядають один на одного.Інакше банкроти.Змінити відношення до водіїв.Особливо чергування. Зробіть нічний таоиф і не треба буде заставляти.Водії стоять зранку по три години в холод.При бензині 25грн-1л
Відповісти
На Козаку ще й лякають штрафами.Та йдіть ви.Скоро всі вас покинуть.Є умови кращі.
Відповісти
Користуюсь Хітом супер нема машини в них присилають з євро водіі чемні і порядні мабуть одна служба де зранку є авто і не дурять і можна зробити замовлення на перед дуже зручно я за Хіт
Відповісти
Козачок таксі це бариги звичайні. Таксі чекав годину і так і не дочекався!...На призові поїздки те ж саме, каже немає вільних.
Відповісти