У Луцьку страйкуть студенти. Вимагають тепла. ФОТО

У Луцьку страйкуть студенти. Вимагають тепла. ФОТО
У Луцьку студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки влаштували мітинг.

1 листопада вони вийшла на акцію протесту через холод в аудиторіях.

"1 листопада під стінами головного корпусу СНУ відбувся мітинг. Студенти вимагали тепла в університеті. За словами декана Рогач О. О. і завідувача господарського відділу Сучко Л. К. опалення має з'явитися до 12:00. Якщо о 12:00 університет буде без опалення студенти можуть іти додому", - йдеться в повідомлення в групі "Факультет іноземної філології" в Facebook.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не пишіть однобічні статі - пройдіться по всіх корпусах СНУ !!!
Відповісти
Яка повинна бути температура в приміщеннях/аудиторіях згідно санітарно-епідемологічних норм для забезпечення навчального процесу ?
Відповісти
В лабіку теж дубак!
Відповісти
Писюна їм собачого, а не тепла. Нероби срані.
Відповісти
В університеті тепло лише в корпусі де кабінет декана! В інших корпусах температура +8!!! Такле бабло грибе універ , а де ж умови для навчання? Саме банальне ручка навіть не пише по паперу!
Відповісти
шановна мама студентки, ви хоча б подумали головою, як може бути тепло тільки у декана в кабінеті? опалення подається на усю будівлю, а не в окремий кабінет!!!
Відповісти
Звичайно, поговоріть мені тут. Добре що у інших навчальних корпусах можливо отоплення вже є. А ви пройдіться по аудиторіях юридичного факультету, то цілком можливо можете "заробити обмороження кінцівок". Це або дискримінація, або байдуже ставлення до студентів!! Підтримую!!
Відповісти
Тепло , зарплата , в сну явні проблеми
Відповісти
Дуже просто - обігрівач в розетку і буде в кабінеті тепло !!!
Відповісти
Боже, які ми балувані. Я як вчився в медичному, то коли на вулиці було -25, а в аудиторіях опалення не було, то ніхто не нив, а всі вчились.
Відповісти
тепло дали) зарплати ще ні))
Відповісти
Наші діти в ЛНТУ мерзнуть так само вже З-й рік , як в осінньому так і підчас весняного семестра.
Відповісти
В кабінеті декана є кондиціонер, тому там не холодно. Як і в кабінеті ректора.
Відповісти