вхід реєстрація

Соціологи порахували, скільки українців визнають УПА

Соціологи порахували, скільки українців визнають УПА
Ідею визнати ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України підтримує чверть опитаних українців.

Про це йдеться у дослідженні, проведеному Соціологічною групою "Рейтинг", пише ТСН.

Як повідомляється, 51 % опитаних не підтримують ідею визнання УПА. Ще 26% не визначились з цього питання.

Дослідники зазначають, що порівняно з 2010 роком кількість прихильників ідеї зросла з 20 до 23%, а противників зменшилася з 61 до 51%. Також зросла кількість невизначених з даного питання.

Ідея знаходить підтримку у понад 60% мешканців Західної України та близько чверті мешканців Центральної та Північної України. Натомість понад половина мешканців Сходу, майже 70% Донбасу і Півдня не підтримують ідею визнати ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України.

При цьому ідею більше підтримують в селах, ніж в містах. Найбільша кількість невизначених у даному питанні серед молоді, серед старших людей найбільший рівень непідтримки.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
И люди, и Нюрнбежский процесс высказались по этому поводу - это приспешники фашизма!
Они осознанно стали под стяги Гитлера и Гебельса, это не терпит никаких оправданий! Даже, если даже и они ставили за цель независимость.
Как говориться: "Добрыми намерениями, выстелена дорога в ад".
Відповісти
кпу.Навіть із неповаги не пишу з великої букви.москалику,чи може жиде,з тебе такий історик,як з гімна куля.Нюрнбержський суд судив нацистів,а за УПА там ніхто і не згадував,не то,щоб їх судити.Для деблоїда,я не хочу розповідати про визвольну боротьбу УПА,бо деблоїд це і првокатор, і демагог, і ворог української нації.А ворога треба знищувати.Що в недалекому часі і зробимо!
Відповісти
упа,моя тобі порада,хоча б інколи читай історію України,а не свободівські листівки:)
Відповісти
НЕ тобі,баране мені пропонувати,що мені читати.Якби ти хоч трохи мав смальцю в голові,то тут же в Інтернеті відкрив ВІКІПЕДІЮ Нюрнбергського процесу і не показував людям,який ти є баран,а разом і вся твоя кровопролитна к п у.
Відповісти
Я проти визнання воїнів УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України!!! Звичайно це моя суб.єктивна думка, але вона була сформована з великої к-сті матеріалів та розповідей пожилих людей. Воїни УПА - це бандюки, і це факт, а бандюків потрібно судити...судити за їхні розбійні напади на простих селян, за крадіжки, за численні вбивства матерів, дітей....і т.д.
Відповісти
У кожного своя думка, там всіх треба судити, а в першу чергу фашистів та кацапів,які не змогли між собою світ поділити і з цього всього все це почалося,а це вже ін. питання і воно не є таким важливим наприклад як і чому взагалі ці війни були..., от ви над цим краще задумайтеся: і кожен виживав як міг...,якби на каіапи та фашисти НІЧОГО Б ТАКОГО НІКОЛИ НЕ БУЛО!!! От краще тут пофілосовствуйте, а не думайте про дурниці, які завжди будуть спірними!!!
Відповісти
А опрос делали только в забегаловке "краивка"? или по всей Украине?
Відповісти
Слава воїнам УПА, людям,які у важкі часи стали на захист свого народу. Вони боронили рідну землю від червоної і коричневої чуми.
Історію України я знаю не з Краткого курса ВКП(б), а зі слів своїх прабабусь, дідусів.
Відповісти
пхахах. Они естественно тебе скажут что они хорошие были. Я к примеру тоже верю своим дедушкам и бабушкам. Они говорили что эти предатели стреляли красной армии в спину. И кому верить?
Відповісти
І правильно робили,що стріляли червоних,бо для УПА і для українця це такий же ворог,як і фашист.
Відповісти
а сколько крови украинцев на их руках? Твои бабушки и дедушки наврали что не трогали мирных жителей. а красно-армейцев они как трусы из подтяжка трогали.
Відповісти
и если бы не красная армия, то исход войны был бы другой. Не думаю что шайка предателей одолели бы фашистов.
Відповісти