Волинського екс-депутата затримали за підозрою в хабарництві

Волинського екс-депутата затримали за підозрою в хабарництві
Колишнього депутата Луцької міської та Волинської обласної рад Святослава Боруцького (на фото) затримали за підозрою в хабарництві.

Це трапилося 3 листопада.

Затримання проводили працівники Управління захисту економіки у Волинській області.

ПОДРОБИЦІ ЗАТРИМАННЯ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Крутого однако взяточника "взяли" - смешно
Відповісти
Опять эта Свобода! )))
Відповісти
...........так он (тот взяточник) всё время "бухал" ...... Когда успел взятку взять?!!
Відповісти
Більш вульгарної заказухи не бачив. Коли беруть митників чи податківців, то тиждень не має ні прізвищ, ні фото. А тут все й одразу. (попередні коментатори правду пишуть, він весь час бухає, впливу на ніщо не має, то який і за що хабар?). Волиньпост, за що ви його так?
Відповісти
Ха-ха, не смішіть мої капці. Або пишіть до кінця. Взяли теплим з-за столу, щоб завести додому.
Відповісти
Хабар-гроші або інші матеріальго цінні речі, котрі передаються посадовій особі, для її стимулювання діяти в інтересах осіб, що передає його.
Відповісти
Він мав передати гроші одному з депутатів тієї самої "свободи" керівнику... Який і мав вирішити це питання,а з тієї суму йому б дісталось якраз на пляшку.
Відповісти