У Луцьку - скандал через паркування авто на єврономерах

У Луцьку - скандал через паркування авто на єврономерах
У Луцьку муніципали звинуватили чоловіка, який кермував авто на єврономерах, у паркуванні на зеленій зоні.

Це трапилося 12 листопада на вулиці Дорошенка, - повідомили у муніципальній варті. Протягом дня інспектори відпрацьовували звернення щодо паркування на зеленій зоні за зверненнями громадян.

Зауважило авто, що стояло посеред трави на дитячому майданчику.

"Власник авто одразу почав вимахувати посвідченням Преси ГО Авто Євро Сила Волинь і розповідати, що йому все рівно. Тому знайомтесь - ЦЕ ТАРАС (так було записано)", - кажуть в муніципальній варті.

"Тарас пригнав гарне Європейське авто, їздить по місту, але не привіз "ПРАВЕЛЬНИХ МАНЕР", та не знає, що у Європі не паркують автомобілі на газонах. Ще даний хлопець відстовує права власників "іноземних автівок". Змушені були передати дану автівку в орієнтування", - додають муніципали.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
шановні журналісти - не правЕльних, а правИльних манер. Соромно має бути
Відповісти
Шановний користувач Олег, зверніть увагу, що слова "Правельні манери" виділені лапками з обох боків, бо вони є цитатою. Соромно таке не знати
Відповісти
Звичайний луцький Андон Тарас
Відповісти
Возле офиса муниципалов,машины на "украинских" номерах стоят на тротуаре!Поборники справедливости,штрафуйте их,вам и карты в руки!!!Видят соринку в чужом глазу,а свое бревно кому оставили???
Відповісти
толку з цього - повний нуль!
Відповісти
Це справжнє лице власника "блях" - хамство, невихованність, понти і бидлоття.
Тому так само вони ведуть себе всюди, а тим більше на дорозі, нічого дивного.
Відповісти
Таваріщі, а ви бачили ту європу і що це таке, тут їздить хамла більше як в нас і паркуються де попало теж (приклад Німеччина). Справа в тому що тут є паркінги на кожному кроці, то можливо менше спостерігається, а в нас інфраструктура непередбачує такого, щоб кожен українець мав машину і можливість безпечно паркуватись
Відповісти
то тарас ше й газіком засверляний
Відповісти
Запрошую муніципалів на вул. Захарова в район котельні. Там постійно на зелених зонах стоять кілька авто на євро бляхах. В одного ззаду побитий кузов. Технічний стан жахливий. Скільки це г...но буде їздити по нашим дорогам, ще й качати якісь права.
Відповісти
А на укр номерах всі по- правилах паркуються? Звідки така ненависть до своїх співвітчизників, чому такі не дружні? Через те і братовбивча війна... сумно і прикро за нас
Відповісти
я канєшно за адекватну розтаможку... але ці бляхоандони так бісять, роблять шо хочуть. цікаво коли (якшо) вони розтаможать, чи пропаде їх бидлізм на укр номерах, чи це просто образ жизні
Відповісти
всі паркуються не так як треба, згоден. але коли муніципали роблять зауваження водію на укр номерах то він (в більшості випадків) боячись штрафу вибачається і переставляє авто. а бляхарі починають дзвонити в євросилу, тіпа ви мені нічьо не зробите за мене всі вопроси порішають)) а чому? тому шо катається незаконно і безнаказанно тому і виникає думка шо воно краще за всіх. якшо мені за ввіз машини нічьо не зробили, то шо за парковку шось буде?? ахах не смішіть
Відповісти
Поліція! Коли ви вже їх будите відсторонювати від руху. Бо вони вже за*бали!
Відповісти
держава своєю нездатністю вирішити проблему з бляхами показує слабкість і незрілість. час йде, а рішення так і немає.. якшо вони з такою дурницею не можуть розібратись, то що говорити про війну і економічне зростання?
Відповісти
Якщо людина бидло по житті то ніякі закони для нього не писані і що таке культура для нього невідомо!!! І тут номерні знаки ніяк не впливають на людину.
Відповісти
Проблема не в євробляхах (хоча багатьох українців і їсть жаба за те, що хтось їздить на дешевому нормальному авто, а не на сраному ланосі чи Жигулю), проблема в людині - в даному випадку в Тарасу. Я теж власник простого Мондео 99 року за 650$, але я за дотримання правил дорожнього руху. А бидло треба карати, хто б то не був і немає значення які номера
Відповісти
Сілюх! Ще й схожий на макаку.
Відповісти
Обняти і плакати...примітивний затертий меседж читачеві:"Євробляхи-зло".










Відповісти
Олександру - не примітивний меседж, а реальна правда життя. Бо бляхарі думають лише щоб їм добре було і за те їм нічого не було, готові поділитись з митником та рєшалою, але щоб гордо гоцати на бляхах, і плювати на закони, правила, порядок - що йому можна зробити, якщо його встановити неможливо навіть?
От і ведуть себе як останнє бидло, бо відчувають безкарність.
Відповісти