«Прі Януковічє лучшє жилося», - луцький депутат-укропівець

«Прі Януковічє лучшє жилося», - луцький депутат-укропівець
Депутат Луцької міської ради з "УКРОПу" Микола Дендіберін вважає, що за часів президентства Віктора Януковича в Україні було краще.

Про це йшлося 4 грудня під час сесії міськради.

Під час виступу укропівця депутат Юлія Вусенко з "Самопомочі" звернула увагу, що згідно Регламенту в міськраді потрібно виступати українською мовою.

На це Дендіберін виголосив емоційну промову, в якій зокрема заявив: "На Украінє плоха жівьотса. Прі Януковічє лучшє жилося".

Депутати почали йому заперечувати і казати, що він помиляється.

Натомість укропівець вступив з ними дискусію, яка тривала поки емоції не вляглися.

Нагадаємо, Дендіберін декілька разів потрапляв у скандали через "російський фактор". Так, у вересні 2013 року він прийшов на сесію у краватці, на якій зображені російський державний герб і прапор.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скільки всякої мразі в Луцьку!!! Якби в раші українець так сказав про рашу, то йому б тогож дня вирвали б язик у привязали б мотузкою до коня, як це роби Чингиз-хан. А ця мразюка ще й депутат. Є таке ще хоч в одній державі світу??!!
Відповісти
"Під час виступу укропівця депутат Юлія Вусенко з "Самопомочі" звернула увагу, що згідно Регламенту в міськраді потрібно виступати українською мовою." На якій мові халва не кричи, в роті солодко не стане.
Відповісти
А хіба він сказав неправду.Те що яник був і є г-дон-це факт,але пенсія в 40 євро мабудь не порівнюється з пенсією
в 110 євро.І патріотизм тут зайвий.
Відповісти
Типовий хіхол!"А єщьо лолар па 8 вєрніте!!1!"!Трагедія полягає у тому,що такі самі хіхлятки за цього мудака знов проголосують..Ми ще не подорослішали...
Відповісти
Немає чому дивуватися людині з подібним прізвищем.Як сказав один мудрий чоловік:"В його мовчанні були граматичні помилки."
Відповісти
А дійсно - краще жилося...
Відповісти
А що може сказати людина з про....тими мізками.
Відповісти
Російськомовний російськомовному - різниця. Є російськомовні українці, які з радянських часів розмовляли на російській. І дітей своїх послали в руські школи(вони є й в Луцьку), і є кацапи, яким сниться Кремль і за 50 років сумісного життя з українцями вони не знають і не хочуть знати жодного українського слова. Ми, українці, самі винні. Якщо в Латвії сидять за столом три латиші і один російськомовний, то до нього ніхто не звернеться жодним словом на російській. Якщо вирішив жити серед якогось народу, то треба знати мову цього народу. Це - культура і елементарна повага до держави, яка дала притулок і решту благ.
Відповісти
Дендіберін і патріот Палиця в одній партії – це цікаво. Дендіберін з ознаками мовного дебілізму (не плутати з російськомовними) і український філолог Констанкевич – це цікаво. Це дуже цікава партія.
Відповісти
З нього такий патріот, як з хріна молоток - єврей - москаль який завжди шукав місце, щоб прилаштуватись, і такий весь -90 % українського об’єднання Палиці, люди повірили, а вони скористались, як Сені.
Відповісти
З нього такий патріот, як з хріна молоток - єврей - москаль який завжди шукав місце, щоб прилаштуватись, і такий весь -90 % українського об’єднання Палиці, люди повірили, а вони скористались, як Сені.
Відповісти
А якби розмовляв би англійською на сесії, то що залишилось б меньше проблем у Луцьку?
Відповісти
Факт залишається фактом-однозначно працювати для того щоб краще жилося треба,але що стосується цін,комунальних послуг,пенсій і зарплат(які чомусь від початку Незалежності прив'язані до долара)то справді при янику було дійсно набагато легше,але це скоріше заслуга не яника,а наших олігархів які тримали все в своїх руках,і тим самим тримали власне цю стабільність,а тепер що-тільки деребан,і полювання за сфери впливу
Відповісти
І при всій повазі і любові до росіян,Україна це не Росія,і спілкуватися принаймі в державних установах,телебаченні треба виключно українською,і Герб і Прапор треба теж носити свій-рідний-український.Як казав наш поет"І чужого навчайтесь,і свого не цурайтесь"
Відповісти
Оце так партія українських патріотів )) цікаво там всі такі довбо#@би ?
Відповісти
Валінтіна його жіна займається підпільним гральним бізнесом і дівчатами легкої вдачі. а жидовська морда на прикормі у кацапів.
Відповісти