вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

У «м’яких» колоніях дозволять користуватися мобілками

У «м’яких» колоніях дозволять користуватися мобілками
Ув'язнені колоній з м’яким режимом матимуть змогу користуватися мобільними телефонами.

Такий проект змін до Кримінально-виконавчого кодексу ухвалив Кабмін і направив на розгляд парламенту, повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби.

Однією з основних змін у цьому законопроекті є надання права засудженим, які відбувають покарання у виправних центрах, виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання та дільницях соціальної реабілітації користуватися мобільними телефонами.

На даний час засуджені, які тримаються у зазначених установах, мають право носити цивільний одяг, користуватися грішми без обмежень та цінними речами, з дозволу адміністрації установи проживати зі своїми сім’ями в межах населеного пункту, де розташована установа, та купувати житло, виїжджати у короткочасні виїзди за межі установ, у зв’язку з чим заборона на придбання, зберігання та використання ними мобільних телефонів є нелогічною.

Крім того, під час перебування засуджених у короткочасних виїздах за межами виправних центрів неможливо контролювати використання ними засобів мобільного зв’язку.

Однак для таких засуджених буде існувати декілька обмежень щодо користування мобільними телефонами.

По-перше, мобільні телефони, які засуджені будуть мати можливість зберігати при собі, в обов’язковому порядку повинні бути зареєстровані в черговій частині установи у спеціальному журналі.

По-друге, кожен засуджений може зберігати при собі лише один мобільний телефон.

У разі виявлення у засудженого мобільного телефону, який не зареєстрований у черговій частині установи, або понад встановлену кількість мобільних телефонів, такі телефони будуть вилучатися та передаватися на склад установи для зберігання до звільнення засудженого.

В обох випадках за порушення встановленого порядку відбування покарання до засудженого будуть застосовані заходи стягнення.

Інших обмежень щодо зберігання та використання засудженими мобільних телефонів не передбачається.
Теги: телефони
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.