У центрі Луцька вандали порізали новорічну кулю. ФОТО

У центрі Луцька вандали порізали новорічну кулю. ФОТО
У Луцьку на Театральному майдані вандали пошкодили гірлянду на величезній новорічній кулі.

Про це повідомляє департамент муніципальної варти Луцькради на своїй сторінці у Facebook.

Акти вандалізму виявили муніципали, які чергують на головній площі міста з 9 до 21 години.

В стильній кулі та сяючій арці, порізали гірлянди. Також хулігани відбили деталь в одній із кованих фігур, що розміщені поблизу головної ялинки міста.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну звісно, зараз ще на ремонт тих декорацій укропи 200 тисяч спишуть, самі мабуть і організували той "вандалізм"?
Відповісти
Боже, де такi виродки беруться? Ловити i садити на рокiв 5, тодi б може не займались таким!
Відповісти
100 грн і все відновиться))) А вандалам треба бити морду.
Відповісти
Прононую на настунний рік замість новорічної кулі ставити акулячу клітку.Всередину - пляшку бімбера. Передурки клють, заходять, двері захлопуються. Випускати з клітки на 8 Березня .
Відповісти
Ці дармоїди з поліції взагалі задовбали. В Києві прогавили вандала, який розбив пам'ятник Небесній сотні, тут таке допустили. Вже хай стереже якась народна варта, а не вони
Відповісти
А поліція і не має стерегти! Хочеш - давай, а ми подивимось! :) А от камери відеоспостереження вже давно треба встановлювати у місті і не буде клопоту!!
Відповісти
Поліція має забезпечувати громадський порядок, а в період новорічних свят у них посилений варіант несення служби, зокрема в районі тетрального майдану, тепер питання, де були в цей час співробітники поліції...???!!! Одне діло перерізати гірлянду, це секундна справа, а друге ногами бити по кованій металевій скульптурі, цього не почути і не побачити не можна було... Питання... Де в цей час були співробітники поліції... А щодо камер, ну зафіксує камера, що якісь люди ріжуть гірлянду, якісь зображення цих камер та щей в нічний час, можливості ідентифікувати лиця хуліганів не дасть, а навіть, якщо лиця буде встановлено, то що поліція буде с фотокарткою обходити всі квартири, на предмет виявлення даного правопорушника...???
Відповісти
Чому ніхто не розглядає, що якась маленька дитина випадково стала ногою і порвала кабель. А з лавкою, сіло 3-4 людей для фото і тріснула деталь???
Відповісти
Це жах. Це не люди, бо так їх назвати за це неможливо.
Відповісти