Як повідомити кіберполіції про шахрайство онлайн

Як повідомити кіберполіції про шахрайство онлайн
Відтепер постраждалі від інтернет-шахрайств зможуть подати заяву про злочин на сайті кіберполіції України: https://cyberpolice.gov.ua/declare/

Про це 7 лютого повідомив старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області Поліського управління кіберполіції Андрій Солтис (на фото) під час брифінгу щодо попередження та розкриття шахрайств на території області.

«На сайті кіберполіції є розділ «зворотній зв'язок», у якому потерпілі в електронному вигляді можуть подати заяву про скоєння злочину. Завдяки цьому поліція в оперативному порядку може встановити місце, на яке були надіслані кошти, та переправити матеріали у ту область, в якій здійснювалось готівкування тих коштів», - розповів він.

Також Андрій Солтис розповів, по якій системі це відбувається: «Особи розміщують неправдиві оголошення щодо продажу того чи іншого товару. Люди, які в подальшому стають потерпілими, зв’язуються з продавцем та уточнюють ціну, якість того товару, який хочуть придбати. Продавець розказує, що у нього є багато клієнтів, які хочуть купити його товар. Тому якщо покупець хоче придбати товар, то повинен здійснити передоплату. Після здійснення перерахунку особа, яка хотіла придбати цей товар, очікує його, проте це не відбувається і вона в подальшому звертається до органів влади».

У 2017 році в Україні надійшло 534 звернення такого штибу.

«У більшості випадків такі кримінальні правопорушення починаються з того, що потерпілі не обізнані, якою є ціна товару. У таких махінаціях виставляється ціна нижче середньоринкової. Потерпілі сподіваються, що збережуть якісь кошти у своїй сім’ї. Але завдяки цьому лиш шахраї збагачуються та мають тисячі за рахунок таких злочинів», - повідомив Солтис.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 290
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
обманули в олх договорілісь мопед купити за 4500 зв доставку договорілісь за доставку2500
Відповісти
Меня вчера в соц.сети вк.мошеница вошла в доверие и я ей скинула на телефоный номер 11тыс. Что мне делать?как вернуть деньги?товар она неотправила
Відповісти
Мене також обманули на ОЛХ сказали скинути передплату за доставку товару і в якості якщо я неприйду за товаром на нову пошту
Відповісти
Прошу разобраться с некой особой которая обманула меня и ещё много людей. И продолжает это делать писала везде в вк на неё жалобы её страницу не блокируют. Звонила в приват. Помогите наказать мошенницу и вернуть деньги. https://vk.com/m.velverde
Відповісти
мене обдурили у олх заплатила повну суму за дитячий електромобиль а вин не вислав машинку допоможить повернути гроши
Відповісти
Я скинув частково передоплату за телевізор, а теревізор так і не відправили, а телефон поставив на відхилення
Відповісти
замовила плед скинула гроші,а вона другий тиждень не відправляє ні товар,ні гроші не повертає,це мешканка Луцька Людвінська Таня чи Юля,номер картки 5489680000002103
Відповісти
замовила плед скинула гроші,а вона другий тиждень не відправляє ні товар,ні гроші не повертає,це мешканка Луцька Людвінська Таня чи Юля,номер картки 5489680000002103
Відповісти
Я замовила на сайті Автограда по інтернету гортензії, заплатила гроші 504 грн і коли прислали посилку гортензії, то я була шокована, це були просто якісь гілки зовсім не гортензій. Це були всі однакові гілочки тоненькі і зовсім не похожі на стебло крупнолистої гортензії. Прямо з нової пошти я позвонила продавцеві що я не буду отримувать таку посилку і нехай мені поверне гроші на мою карточку, але вони відмовились, посилаючись на гарантійний термін. Декілька гілочок які проснулись виявились бузком тим що росте при дорогах, не сортовим.Мені звонила вчора жінка з Запоріжжя теж така посилка. в ФБ та ОК переписуємось з такими ж як я покупцями в цього Обжеляна Богдана. В прошлому році я також у нього заказувала гортензії на 900 грн і він вислав якийсь сухий віник з гілочок з сухим вимитим чомусь корінням і я відмовилась від посилки, то та була наложеним платежом і він відмовився від неї то НП утилізувала через місяць. Я просто забула що з ними уже був такий казус а як прийшла посилка та побачила знову такий віник то згадала. На дзвінки і листи на електронку тепер не відповідають.
Відповісти
Обманула барышня на олх. Я скинула ей деньги на телефон. Как вернуть подскажите? Дело принципа. Она не только меня могла обмануть
Відповісти
На OLX работает мошенник и продает детские коляски yoya 175. Договорились о цене но он попросил предоплату в размере 186 грн он скинул фото своей карточки УКРГАЗБАНКА (Скрипка РОМАН так он сказал номер карты 5181 6440 2972 7588). Деньги он получил но товар не отправил . после этого он свой аккаунт удалил и создал новый и тоже продавал коляску только другой расцветки .
Відповісти
Заказала красовки, заблокирували номер.Деньги переслала.
Відповісти
обманули на олх. скинула кошти за товар його не відправили телефон не відповідає
Відповісти
заказала товар гроші відправила заблокували номер
Відповісти
НА OLX РАБОТЮТ МОШЕННИКИ. ПРОДАЮТ МОРОЗИЛЬНЫЕ КАМЕРЫ И ПРОЧУЮ БЫТОВУЮ ТЕХНИКУ, ПО НИЗКИМ ЦЕНАМ. ОБЩАЮТСЯ НА ЗАПАДНО- УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ. ВЫСЫЛАЮТ ЭКСПРЕС НАКЛАДНЫЕ НА НОВУЮ ПОЧТУ, НО НЕ С ТЕХ ГОРОДОВ ГДЕ НАХОДЯТСЯ. КОГДА ДЕНЬГИ ПЕРЕЧИСЛЯЕШЬ, НОМЕР ТЕЛЕФОНА ВНЕ ЗОНЫ. НОМЕР КАРТЫ 5174749990578016 КОВАЛЕНКО АНАТОЛИЙ СЕРГЕЕВИЧ И ЕСТЬ ЖЕНЩИНА КОЛЮК ОЛЬГА ПЕТРОВНА. ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ ОБМАНА.
Відповісти
Мене обманули та ще пару дівчат дівчина з вк Анна Павлова..вбилася у довіру,я мала перекину за дитячі штахи і кофту гроші..вона скинула рахунок і я скинула 190 і130грн 10 чер об 11:56
Кордивський Денис Сергеевич Прыват Банк 5168 7573 6558 3691 номер нашого поставщика ! После оплаты предоставите фото чека !допоможіть розібратися і вернути свої гроші
Відповісти
Скинув кошти 270 грн через олх на картку а продавець на відправив товар зверні вся в приват банк про заблокування його картки на яку скидав кошти..допоможіть вернули кошти і наказати шахрая
Відповісти
В олх чоловік замовляв компресор скинули передоплату 250 грн товар мали відправити наложним платижем і при отриманні заплатити решту грошей товар не відправили і телефон вимкнений поможіть повернути кошти наперед дякую номер картки шахрая 5167491023515330
Відповісти
Перевів предоплату за товар на ОЛХ,ТОВАР НЕ ОТРИМАВ.карта шахрай Зубов Ігор Ощад банк 5167802001174983.шахрай змінює телефон їм,я та місто.Вот його об,яви:ID 551416788,551418120,зміст один, фото бере з чужих об,яв.Олх не реагувати, після моїх скарг, він знову оновлює
Відповісти
Мене обманула шахрайка інтернет продавець Марина Глоба 4 місяці нема ні замовлення ні грошей. Не ведіться люди на неї
Відповісти
В інтернет магазині кинули на 400 грн
Попросили передплату після транзакції перестали виходити на звязок
Відповісти
Мене вчора обманула на сайті ОЛХ Сіоболева Віолетта я скинула їй на картку 445 гривень за коляску трость це повна вартість це номера її мобільних телефонів..0635116085 0987049654 0685731256 це шахрайка
Відповісти
06.08.2018 Заказала в интернет магазине 5хатка телефон, по указанным реквизитам перечислила деньги (4072,00 грн).По сегодняшний день ни телефона, ни денег. Дозвониться туда не могу. Написала заяву в киберполицию (№ 51723). И опять тиниша.
Відповісти
Мене обманули. У фейсбуці замовила постільні комплекти , скинула на картку1240 грн. Не дождалась ні грошей , ні комплектів, півтора місяця обіцяє повернути гроші, але вже й на тел . не відповідає
Відповісти
Обманули з ігрової консолю соні плейстейшен4 5000гр і скідав свої дані бо хотів ще 5000гр на ОЛХ на карточку 4260 4902 0067 0149
Відповісти
Шахрайка https://vk.com/id459177503 бере гроші а товар не присилає і погрожує ще
Відповісти
Подзвонити з банка говорят що по моїй карткі було здійснено перевод,що на третій раз відгадали пін. Переключил на менеджера представился робітником Укр Сиб банком почав лапшу вішати що вони виявили і затримали перевод. А я кажу що не користуюсь Укр сиб банком а відношусь до Привата послали на три букви. Їх номер+380 44 332 1305
Відповісти
на олх працює шахрай продає телевізори в основному смарт тв, кожен раз представляється іншою особою, змінює контактні дані, просить передоплату на карту банка укргазбанк, навіть висилає фіктивні накладні з нібито новоі пошти, що товар відправлений, будьте обачні нівякому разі не робіть предоплати!!!!!!!
Відповісти
Обманули на олкс, взяли предоплату за квартиру посуточно Киев, подписан аккаунт как Денис и Ольга принимают звонки, номер телефона 0634830525.
Відповісти
Обманули на олх.Хотіли замовити компрессор,скинули гроші за доставку товару 1000грн. увечері прислали повідомлення з посиланням на сайт де можна було відстежувати посилку. Наступного дня подзвонили і сказали,що вони у другій половині дня привезуть посилку так як ми замовляли доставку додому...але ми повинні мати чек про оплату товару,так як в них немає належного платежу,і без чека вони не віддають товар.Скилули ще 3500 і на цьому вони почали збивати дзвінки. Подзвонили типами до власника,який відправляв товар і скала ,що ідуть писати заяву до поліції,він заспокоїв що товар через годину буде.Почекали ще годину він сказав,щоб на телефон ще скинути гроші тому що ми не заплатили,ну вже було все зрозуміло,що це шахрайство і більше нічого не відсилали.На всі номери що були пов'язані з цими шахраями дзвонили вони тупо викидають дзвінки і переводять на автовідповідач. ЧИ можна звернути гроші якимось чином?
Відповісти
Я перевела гроші на картку 4188370131767181 сума 921.50 грн. Докладніше можу описати, якщо потрібно, за товар який мені не відправили. Хочу повернути іх. Як це зробити? Людина заблокувала сторінку
Відповісти
https://spyhouse7.com/shop/ шахраї!!!!вартує такі сайти перевіряти і як мінімум блокувати!!!розвели не на велику суму але всерівно сволочі рідкісні
Відповісти
Соболева!то Алеся то Виолета
мошенники на олх
номер карты укргазбанка

5355 0762 2077 0572

номера телефонов часто меняет
098 704 96 54
073 446 48 17
Відповісти
Перекинула гроші на olx ,а товар невислали,і ще раз виставили на продаж,як повернути кошти,за товар
Відповісти
Мене обманули на олх. Я хотіла зняти квартиру, перевага передоплату і ніякої відповіді. Оголошення видалили, на дзвінки не відповідають. Чи можу я якось їх знайти через банківську карточку, на яку я переводила кошти?
Відповісти
От тільки кібер поліція ніяк не реагує, це означає повну відсутність дій, шахраї працюють сайт діє ніяких контактів чи пояснень з боку кіберполіції. ні горошей ні товару від шахраїв. А купувалось то в солідному інтернет магазині.
Відповісти
0635237029
0963029478
0734464817
Соболева Мария
Приват карта 5355076220770572
Мошенница с OLX имена меняет
Відповісти
Оплата на карту:
Ponomarenko Irina

4193 2650 0121 8807

Сумма к оплате: 1100 грн !!!! Прошло двойное перечисление !!! Итого 2200 грн , Продавец подтвердил что зашла сумма двумя платежами 26.11 и в этот же день по обещала произвести возврат !!!! На мои просьбы продавец не реагирует не отвечает и продолжает сидеть на сайте Инстаграмм ! Покупку хотела осуществить через этот сайт !!!! Прошу вашей помощи в решении данного вопроса
Відповісти
Мене обманули , обіцяли відправити шубу з штучного меха , за 1000 грн. І не відправили.
Відповісти
купувала о ФОП Мазуренко Лілії Леонтіївни набір інструментів з каталогу...в каталозі опис один,є фото, розписано, що входить в набір а прислали інше...відмовляється повернути кошти за не належний товар..як діти далі? підскажіть, будь ласка
Відповісти
0734464817 новицкая екатерина купила у нее в олх две пары угг, все тишина..
Відповісти
Здравствйте. Помогите наказать мошенницу. Люба Мартин на фейсбуке. она уже многих обманула в том числе и меня. На смс не отвечает. Помогите пожалуйста.
Відповісти
Доброго дня..хочу повідомити про шахрайство вк..я замовила річ оплатила 750 грн і мене заблокували..ні речей ні грошей.ніхто допомогти мені не може.
Мій номер380637419557
Відповісти
Добрий день.Мене ошукали на олх,скинув повну плату в розмірі 4000тис.грн. за шини до авто на рах.фактуру і все ,ні товару ні продавця тел.вимкнуті .Є всі дані р/р,єрдпу,адреса,фамілія. Допоможіть вернути кошти.
Відповісти
ВНИМАНИЕ Мошенник на ОЛХ под разными именами и разные страницы зарабатывает на предоплатах на пересылку .У него наилучшие предложения (товар разных категорий ) У него сотни обьявлений работает с начала новогодних праздников.Понятно ,что после получения от Вас предоплаты телефон отключен и пользователь удалён.Но спустя несколько часов можно найти этот же товар с изменённым описанием и имя другое (регион) мешает людям совершать покупки ОТРЕАГИРУЙТЕ !!!
Відповісти
Допоможіть. Обманули на олх. Як повернути гроші? Зробили передоплату. Ні грошей ні товару. Куди звертатися?
Відповісти
Обманулі на олх.купували костюм за 2300,вислали нам тряпку
Відповісти
Замовила у вк в пані Юліанни Кириленко туфлі за 325грн!!! Туфлі так і невідправила,і грощі теж не повертає (((
Допоможіть повернути свої грощі,та покарати дану особу!!!
Дана особа обманули багато дівчат(((
Ось ссилка на її сторінку
https://vk.com/m3333312370
Та її дані
Горбач Оксана (https://vk.com/kirilenko785111_ ) 5168-7556-2255-6294 (номер карти Приват Банка) 0994481970 іі мобільний номер
Маю ось такий адрес,але точно незнаю,вроді адрес її матері(((
луганська обл., марківський район, село сичанське, вулиця еременко, будинок 9, квартира 1
Відповісти
Двонять і кажуть ,що я винен гроші у якись інтернет банк,грошей я не брав,що можна зробити у цій ситуації?
Відповісти
комусь допомогла кіберполіція?
Відповісти
+380971157367; +380972337944; +380975868983.
Дані номера телефонів, належать групі шахраїв.компанія "Ефект"
Шахрайсиво проводять на платформі blablacar. Пропонують поїздку з попередньою 100% передоплатою на мобільний телефон з терміналу.
Тоді наполягають подвоїти оплату в двічі бо ваші дії неправильні і заблокували рахунок. На замовлення так і не приїзджають. Прошу прийняти міри в розшуку і покаранні даної компанії "Ефект"
Відповісти
Маюта Іван Іванович та Маюта Павло Іванович с Мізюриці Шумський район телефон шахраїв 0680255559. розробили шахрайську схему.З міста Львова по усній домовленості зобовязують себе надати людям працю житло та доїзд до роботи.За ці послуги вони беруть кошти у доларах ціна коливається від 70. Потім завозять до Варшави і без коштів лишають там людей без надання будьяких послуг. Про цих людей вже є інформація у фейсбуці у групах" шахраї України "" чорна мітка " ще ці особи погрожують людям які розповсюджоють про них інформацію про шахрайство. Прошу звернути увагу на цих осіб.
Відповісти
мене обдурили при купівлі масажної кушетки . --запевнели мене що товар уже завезли у відділення нової пошти і прислали накладну 20450121445736 дана людина не відповідає на дзвінок посилки не має а гроші я перекинула йому на карту в обсязі 1800 грн. ---його координати Купрієнко Максим Вікторович .
Відповісти
Вже третій день ніякої реакції від кібер поліції після того як я надав інформацію про злочин. Ця кібер поліція незрозуміло для чого створена якщо не допомага людям.
Відповісти
Сьогодні шахраї зняли з кредитної карти 5000 гривень через телефон,прийшло повідомлення про те що потрібно пройти авторизацію або ж карту буде заблоковано
Відповісти
Сьогодні,9.03.2019р.Обманули на ОЛХ.переслали 1000 грн.на карту
5167 8020 0291 1086 КОНОВОЛОВ ЕГОР.
Гроші не повертає,і не бажає відправити дитячу коляску.
Відповісти
Я постраждала! Від по рахунку куди відправила кошти крішко іванна василівна.ном.картки:
5167802009077188
Оплатила і все на оплаті обірвалась переписка .у феєсбуці ця аферистка як людмила разпродажа и анастасия яценко числится...прошу найти и разобратся
Відповісти
Придбала куртку через інстаграм в магазині men_shop144 прислали малу,а
гроші вже заплатили і не повертає грошей і не обмінює на інші речі його координати
Угля 1 віділенія , Бенца Василь Іванович,0970706649
Відповісти
Обережно шахраї, поширте, номер картки 4149 4991 0990 8846 Ревуцька Діана. Будьте обережні. Кинули мене на автозапчастину, гроші перерахував, а відправляти відмовились, працює шахрайська група. Мають такі номери 0990090382. 0635697336. Це й номер є робочий 0636965743, беруть трубку, я нічого неможу зробити, як їх вичислити? головне кидають інших людей. Ось, вже пізно знайшов про них інформацію https://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=65350951.
Вони працюють з 2009 р., представте, скільки вони наробили біди!!!
Відповісти
Сьогодні отримав на свій мобільний отаке повідомлення: "Ваша картка буде заблокована Банком. Баланс 0.00 грн. Пройдіть авторизацію 0442228895." Набрано литинкою. І такі повідомлення отримую вже не вперше. Мій Банк на цю інформацію відповів, що це шахрайство і не треба на нього реагувати. Тим не менш, повідомляю Вам. Мій тлф. 0679316214
Відповісти
Допоможіть повернути гроші
Відповісти
Така ж ситуація з Ревуцькою Діаною сталася і в мене. Скинув передоплату за запчастини на карту, відповіді ніякої
4149 4991 0990 8846 Ревуцька Діана
Телефони ті ж
Відповісти
Шахрай створив сайт https://argotrast.com/index.php?route=common/home, я перевів 100% предоблати 12800гр., міняє банківські карти, далі працює, передзвоню з номера 0634080089. Зараз користується картою а-банк 5169 1570 03669383 Рижов Станіслав
Відповісти
Мене обманули в Фейсбуке заказала два платья скинула предоплату і нічого не получила Світлана Петрик н.к 5375414109029412
Відповісти
Відбувся обман в ОЛХ , 10.05.2019 року з особистого кабінету приват24 перерахував 3000 грн. за газонокосарку Олійник Евген Ігорович. Карта приват 5363542602607526, Косилку невідправив , тел мій по двум номерам заблокував . з інших номерів піднімає. Кошти перераховувались за газонокосарку згідно обяві ОЛХ від 10.05.2019 рок зареєстрован смт.ПУтівль . Прошу вас розібратись , повернути кошти , та притягнути винних осіб до відповідальності перебачених ст.19 КК України
Відповісти
Відбувся обман в ОЛХ , 10.05.2019 року з особистого кабінету приват24 перерахував 3000 грн. за газонокосарку Олійник Евген Ігорович. Карта приват 5363542602607526, Косилку невідправив , тел мій по двум номерам заблокував . з інших номерів піднімає. Кошти перераховувались за газонокосарку згідно обяві ОЛХ від 10.05.2019 рок зареєстрован смт.ПУтівль .Косарка коштувала 3400,00 грн
дор теперішннього часу продається. Мені невідправлялася. Прошу вас розібратись , повернути кошти , та притягнути винних осіб до відповідальності перебачених ст.190 КК України
Відповісти
Доброго дня,невідома особа вимагає повернути кошти,розсилає по соц.мережах картинки і мої фото сексуального характеру.Погрози,шантажу,вже немає спокою,прошу допомогти.Вже таке викидати це жах,присилає на вайбер погрози,позорить ,я вже не знаю що робити.
Відповісти
Шановний модератор. Нас ошукали на вашому сайті. Деякий Бойко Андрій з Мени продавав автомийку. Ми гроші перерахували, а товар він не відіслав. Допоможіть нам звернутися до кіберполіції
Відповісти
Обман на олх. Перерахували 2500 на ім'я Бойко Андрій з Мени за автомийку, а він товар не вислав. Допоможіть звернутися в кіберполіцію
Відповісти
Оплатила товар на олх. В ответ сразу тишина. Банки откащались помочь т.к. карты разных банков. Почему нельзя заблокировать платеж?
Відповісти
Доброго дня вчора перекинула 900грн Ірині Губаль номер картки 5167 8020 1453 7176, ощадбанк. IRUNA HUBAL, замовляла в неї плаття, нічого не відправила, і заблокувала мене, не можу до неї писати. Допоможіть будь ласка повернути кошти
Відповісти
Прошу розібратися із такою особою, як АСЯ ЛОРІН, і ще багато різних є сайтів у неї, під різними іменами зареєстровано. її моб тел. 0682700679,який вона скидує, коли я до неї дзвоню. Я її переказала кошти, і ні товару, ні грошей.
Відповісти
Прошу допомогти повернути гроші! Заказала в фейсбуці 4 маленьких сумочки на 545 грн 19 травня на ощад банк на Хорошун Мирослава В. 5167490165583221. Спочатку вона мені відповідала і цим тягнула час, а коли я почала вимагати щоб повернула гроші, то Мирослава мене заблокувала. Буду дуже вдячна якщо її покарають щоб не дурила людей і мені повернуть мої гроші.
Відповісти
Я проплатила за плаття в однокласниках і не отримала ні товару ні грошей.мене заблокували і я не можу повернути гроші.прошу допомоги викрити цю особу і заблокувати її сторінку щоб не обманювала більше людей.
Відповісти
Виплатив за телефон і,а телефон на відхилення,а сайт працює як нічного несталося.
Відповісти
На сайті printtime.org працюють шахраї які пропонують роботу на дому по написанні текстів, але просять скинути ЄСВ від 250 до 450 грн, після того як ви скинули гроші вони на смс не відповідають і відповідно жодної роботи на дають
Відповісти
На сайті printtime.org працюють шахраї які пропонують роботу на дому по написанні текстів, але просять скинути ЄСВ від 250 до 450 грн, після того як ви скинули гроші вони на смс не відповідають і відповідно жодної роботи на дають
Відповісти
Доброго дня обманули в Інстаграмі, купила купальник, а надіслали най не кажу що, можу скинути фото, далі не відписуєте і заблокувала мене
Відповісти
Я вагітна. Замовили коляску дитячу 3в1 за 4500 грн, дівчина сказала, що працює лише через украошту. Я погодилася. Вона скинула мені чек про відправку мені коляски, а я їй кошти на карту. І ось уже 9 днів ні коляски, і ніякої інформації щодо цієї дівчини, номер телефону є її але він не дійсний...на зв‘язок не виходить...мені ось-ось народжувати, грошей лишніх нема, та і 4500 грн якось дарувати нікому не хочеться. Допоможіть будь-ласка.
Відповісти
Допоможіть повернути кошти
Відповісти
Допоможіть повернути кошти
Відповісти
Я вчера купила щенка на олх сегодня должны были доставить но увы не кто мне его не доставил . Беденюк Владимер Владимеровичь это продавец продает разные породы собак . Имеет сертификат ассоциации кенологов Украины его название Pixi. Скидывает видио и ссылку на свою страницу в нете. Но очень уж обманывает.в день доставки кидает номер в черный список так что дозвониться вы не можете. В Вайбере сообщения читает но не отвечает. Кто попался на его уловку обращайтесь. Вместе его можно быстрее найти.
Відповісти
16.06.2019 нашла на олх обявленние "Меняю машину на квартиру" размещено оно было 28.05.2019. Дарья
а в реальности это Пуздро Виталий Иванович 1986 г.р
машина ВАЗ 2170 приора черная газ/бензин 1.6 2008 года выпуска номерной знак АЕ6699СМ. На реестрации в Новомосковском МРЕУ. Совсем на другого человека
Задаток за машину взял 8600 грн. и пропал безвести!
Проживает в . Днепровская обл. левый берег. Подгородние ул проулок рабочий. д. 24
0639407452 или 0996769204 или 0501093088
Этот аферист занимается ешьо со своей бригадой кроют крыши по Днепру, Полтаве, Новомосковску и областям и тоже людей кидают на деньги!
ЛЮДИ ДОБРЫЕ, ДАВАЙТЕ ЖЕСТОКО НАКАЗЫВАТЬ ТАКИХ МОШЕННИКОВ! Если наша "полиция" бездействует.

Відповісти
04.09.19р Мене шляхом шахрайства обдурив Буровий Олександр Михайлович карта ПБ 5168 7573 4686 5332 тел. 0980609230. м.Кривий Ріг. Сказав, що вишле електровелосипед піля передоплати 300 грн. Передоплату отримав і зник. № оголошення 598587934
Відповісти
зняли з банківської карточки 3тис 900 грн .10 платежами.на жодне зняття готівки смс повідомлення не прийшло кошти знялися на протязі 10 хв.
Відповісти
З номеру 0443831539, 0991593151шахраї дізнаються про номери на які часто телефонуєш представляючись працівниками водафон, і блокують сім карту як втрачену.
Відповісти
Мене обманули в олх замовила безрукавку за 1600 ні товару ти грошей звати сказав Павленко Роман Сергеевич номер картки його 5355076229205786
Відповісти
Добрий день допоможіть мені я замовила безрукавку на олх за 1600 но ні товару ні грошей нема звати його Павленко Роман Сергеевич номер картки його5355076229205786
Відповісти
Мене обманки на олх, я скинула предоплату за телефон, а вони не відправили, а зразу видалили оголошення і інформацію про себе, але в мене зберігся номер рахунку його, чи можна якось повернути гроші і наказати шахрая?
Відповісти
Обманули на олх скинув передоплату за компресор и нема не компресора ни денег
Відповісти
0666019057 це номер мошеніци з картками Приват
Відповісти
Доброго дня! Мене обманули в інстаграмі. Я робила замовлення зі сторінки @nikashop_bikini_sexy на дві речі сумою з доставкою 600грн. Одна річ прийшла,яка зовсім не відповідає замовленню,а друга річ взагалі не прийшла,хоча була наперед оплачена. Пишу тій дівчині вже щонайменше тиждень ,сказала уточнить і пропала. Хоча кожен день була в мережі і викладала нові фото товару. На повідомлення не відповідає. Гроші не повернула.
Відповісти
Сімейна пара розводять людей на гроші дуже багато постраждалих фамилія мельник наталія і мельник віталя живуть в сумській обл с чернечина знакомляться в соц сетях входят в доверія і викачують всі гроші вплоть і крідіти просят брать
Відповісти
Сімейна пара мельник наталія і віталя самі настоящі авантюристи багато пострадалих треба розібратися з такими людьми проживають десь в чернечині
Відповісти
Прошу вас розібратись з моєю проблемою в мене глючить телефон та пропадають гроші з мого рахунку перевірте мій мобільний на загрозу та злочинне забезпечення мій а ще у мене вкрали ВТС мій номер +380635136391 поверніть мені мої кошти на карту Приват банка так як мені взломали мої кошельки мій номер карти 5168757377376837 Дякую вам (Прошу вирішіть мою проблему телефон глючить і востановить нічого не в змозі(((( ).
Відповісти
Мені пише жінка з фейкової сторінки, кожного разу сторінки реєструє нові,у смс повідомлення обзиває,погрожує,мені і моїм дітям.Дуже прошу розібратись.Хочу дізнатися хто це робить.
Відповісти
Скажіть,будьласка як повернути кошти на кредитну картку.Вчора зателефонували до мене шахраї,як представники служби безпеки Приватбанку і я завдяки їм втратила 4400грн.
Відповісти
Доброго дння мене обманули на ОЛХ хотіли з чоловіком купити авто знайшли Автоломбард Експрес який знаходиться у М.Київ по вулиці Николая Гриченко,18 затилифонували туди нам приставився мужчина Володимер Володимирович переслали гроші людині за привіз машини за саму машину машини повна сума проплати 21850 гривень номер картки на яку переказувались всі суми 4790729901457044 власник картки SHEPEL DANYLO ANATOLIYOYCH не приаезли гроші не повернули прошу якось допомогти повернути кошти і зловити таких людей таким людям міце за гратами залишаю номер надіємся що ви нам допоможитр 0989339829
Відповісти
Доброго дння мене обманули на ОЛХ хотіли з чоловіком купити авто знайшли Автоломбард Експрес який знаходиться у М.Київ по вулиці Николая Гриченко,18 затилифонували туди нам приставився мужчина Володимер Володимирович переслали гроші людині за привіз машини за саму машину машини повна сума проплати 21850 гривень номер картки на яку переказувались всі суми 4790729901457044 власник картки SHEPEL DANYLO ANATOLIYOYCH не приаезли гроші не повернули прошу якось допомогти повернути кошти і зловити таких людей таким людям міце за гратами залишаю номер надіємся що ви нам допоможитр 0989339829
Відповісти
Мене обманули. Замовила взуття...оплатила 05.12 досі нема результату дурить мені голову сьогоднішніми днями
Відповісти
Знаю, що поліція ніяк не реагує на звернення в коментарях, та може хоч інші прочитають і не попадуть зловмисникам. 7.01. замовила речі в інстаграм магазині VESHI.CTOCK. У них 16,5 тис підписників, багато відгуків, от я й повелась. Обіцяли відправити на наступний день Новою поштою "наложкою",і взяли передоплату в вартості доставки в обидві сторони. На наступний день мене кинули в чорний список і, зрозуміло, нічого не відправили. Й продовжують далі дурити людей.Я знайшла ще як мінімум 10 потерпілих. Номер картки 4598 0548 8345 2671, Елена Маркова. Будьте обачні!
Відповісти
Через олх я знайшла машину, фольцваген кадік за 2300 дол. сша. Звязалася по телефоні. Мені сказали що в них є ця машина. Можуть в будь-який куток України доставити. Дала завдаток бо вони самі приганяють. Якщо підходить то на руки доплатити. Скинули сертифікат підприємницької діяльності через вайбер. Я по інтернету перевірила з чоловіком вид діяльності. Все ніби законно. Це ломбард автоломбард експрес. М.Київ вул. М. Грінченка 18. Дали номер карточки ніби свого буггалтера Сизоненко Наталія Миколаївна. Ми перевели вказану суму 6610грн. Вислали копію квітанції. Машину мали пригнати 20 січня нам. Через деякий час передзвонили і сказали щоб ще додати 8000 грн. бо їхній працівник неправельно сказав суму переоплати. Ми хотіли повернути гроші або самі приїхоти по машину. Вони сказали що таке не можливо. Допоможіть будь-ласка розібратися в цій ситуації і повернути кошти.
Відповісти
Попала на шахраїв.Замовила товар на сайті, який вже удали.Внесла проплату на фамілію Добренко Марина 5355076227934114 28.01 об 11:18,сума 3492,55.Після чого товар так і не отримала,звінок був від них за телефоном+380443344529
Відповісти
Замовивляв ноутбук на олх за 5000 гривинь, домовились що передасть по олх доставці зняли 15000 грн по фальшивому сайті
Відповісти
Хочу подать заявлении о мошеничестве.Человек работает в олх.Модет быть и на других сайтах тоже.Взял 200$ завдаток и фото моего паспорта,все данные и прописку.Должен был выгнать машину с Польши и сделать доверенность.Теперь мне пишет угрозы, что на мои данные паспорта накинет долгов. Поэтому боюсь,что с моим паспортом будут проведены незаконные действия.Прошу рассмотреть моё заявление. Этот человек работает по такой схеме и наверное,обманул уже многих. Представился Сташук Микола Миколайович.Номер карты 4149500140817555.Номер телефона его:0632167415.Телефон вайбера:0733084649-подписан "Коля"Чтобы больше никто не попал на его развод.Продает нерастаможеные автомобили.Район Львівщина.Спасибо.Прошу принять меры и предотвратить мошенничество с его стороны.
Відповісти
Меня обманули в чера в телеграме на розкрутке вложила суму од 550 гр потом мне сказали ищо опл 900гр оплачивала на карту как бить помогите вернуть деньги
Відповісти
Почему работают до сих пор онлай мошенники казино по этому адресу https://goxbet1.com/help
Відповісти
Мене сьогодні обманули в Олх.Теж пред оплату скинула на картку. Як повернути кошти не знаю. (((Допоможіть.Чи можливо повернути кошти? Та наказати дану особу за шахрайство (Николай) так він себе назвав.
Відповісти
Мне недавно прислали сообщение что моя карточка заблокирована. А прислали код что бы актевировать. И сняли почти всю сумму. Как быть?
Відповісти
30.03.зайшла на олх знайшла товар.Домовилась з продавцем.Обіцяв переслати але потрібна передоплата сума немала,але продавець війшов в довіру,переконав мене що це необман.Я переслала кошти.Товару немає і вимагає що потрібно ще переслати за якусь страховку.Номер карти я маю і фамілію на кого пересилала.Маю всі номера телефонів.Чи можна якось вислідити і повернути кошти.
Відповісти
На сайті я виграла ножик з Кс хотіла вивести і мене обманули на мої скіни і поміняли всі дані стіма в мене є айпі злодія 46.8.222.156
Відповісти
Мої банківські рахунки заморожені, а невідома походження постанова на яку схиляється монобанк, не має навіть мокрої печаті, яку вони мені надіслали. У постанові сказано, про стягнення коштів у розмірі 2030грн., 90коп.
Працівники банку, навіть не зєднали з юридичним відділом банка, і т.п.
Розумію що моє громадське право, як громодянки України, звернутися до поліціі у вирішенні данної ситуації.
Відповісти
Під час карантину хотіла підзаробити, найшла сайт в інтернеті по відбору кавових зерен, за пересил і для своєї під страховки то людиско перевести її 200грн після переводу відразу блокує і не відповідає ось тої шахрайки дані :
Михайлрська Катерина Олексіївна
02.05.1987р.н
місце регістрації місто кривий ріг вулВіталія Матусевича будинок38кв 46. Номер паспорта- АО 337992
Будьте обережні!!!!
Відповісти
Доброго дня мене обманули в фейсбуці вали гроші а товар не вислали допоможіть будласка повернути кошти.
Відповісти
В мене 21.04.2020 шахраї зняли кошти з банківської карти 2966.47 грн.. Прошу допомогти повернути кошти
Відповісти

Доброї ночі!Замовила ось тут пальто,перевела їм гроші 525грн.гооші невеликі, але вони і досі працюють, мене заблокували,щоб я не писала їм. Beauty shop,https://www.facebook.com/miledishopplus/ 4441114444774218 Staciv Oksan Картка монобанк, приватного підприємця
Відповісти
Напишіть будь ласка чи комусь допомогла кібер поліція повернути кошти?
Відповісти
Сьогодні обманули у фейзбуці,я переслала 1500 грн.мали скинути дитячумашинкугроші забрали мене заблокувала.і далі розводить людей,маю докази та номер карти.
Відповісти
прочитала ці всі коменти найдіть, допоможіть,а відповіді жодної,то навіщо ця імітація роботи з людьми.Теж хотіла написати про шахраїв картка 5168 7427 2026 9905 Удич Богдан.Кошти перерахувала за взуття і вже заблокована
Відповісти
Добрый день . На сайте ПРОМа оплатила товар , прошло две недели , ни товара , ни денег . Был заказ , 28.04.2020 г., № 108924671 , 29.04.2020г. в 08:28 был оплачен в сумме 780,00 грн.,списались в вайбере , оплату продавец подтвердил( есть распечатанная переписка вайбера) пообещали в течении 2-х рабочих дней отправить заказ , прошло больше двух недель. Телефон отключен,в вайбере не отвечают.
Відповісти
Сьгодні скинула гроші на номер картки на імя Столяр ольга сума 600грн на номер 5167490145436680 після оплати вона пропала та заблокувала мене оплатила за квіти будь ласкадопоможіть викрити шахрайку та по можливості поверн
Відповісти
Замовила футболку через групу в фейсбук оплатити 95 грн.На ім'я Рожкова Ксенія Олександріани на номер рахунку 4598054883096361.В результаті мене заблокувала.Ні грошей ні речі.
Відповісти
Мене сьогодні обдурили на велику суму через олх доставку.спочатку оплатив товар з власних коштів, прийшла смс що покупка не пройшла щоб повернути кошти підтверьде кодом який приходить на приват24 я підтвердив і ще раз списали кошти з картки уже кредитні. Допоможіть повернути кошти
Відповісти
Доброго дня,замовила взуття в інстаграм сказали оплатити всю суму 2750-оплатила і товару немає заблокувала мене скажіть будь ласка що робити
Відповісти
Обманули на олх, скинула 2000 задаток за кухонний гарнітур.Номер картки зразу у вайбері відредагувала після того як скинула гроші. Звати тіпа Катя тел.0950241356.
Відповісти
Є шахрайка Семичева Оксана,яка продає в онлайн бере гроші а товар не відправляє.
Відповісти
Добрий день я купляв на сайті БЕЗПЛАТКА техніку всі гроші вони отримали через банк а техніки нема вже чикаю чотири місяці коли дзвоню вибивають пише що техніка зі складу Овруч якись таможний склад али і надалі продають
Відповісти
Попали на шахраїв. Схема стара як світ... Скинули завдаток, ні грошей ні машини
Відповісти
Обдурула і заблокувала 4598054883096361 номер карти
Відповісти
Звонят, с разных коллекторских фирм, мне и моему окружению. Требуют деньги, разглашают мои личные данные. Звонят с самого утра. И до поздней ночи. Не брала не каких кредитов. Что с этим делать?
Відповісти
Вчера в 18:58 18:59 19:00 19:02 без моего ведома по сумме 641 два платежа и два платежа по481 гривне как мне разобраться в этом вопросе
Відповісти
Покупатель Патюк Александр Степанович +380 99 672 0825 номер заказа сделки 12141643 купил у меня Сапожникова Вячеслава Гергиевича андроид тв приставку H96max 550 гр. через ОЛХ доставку и за все перевел им деньги а я не могу добиться перевода моих 550 гр. Я инвалид 2 гр. и мне трудно сражаться с машиной отписок что разберемся за 24 часа уже длительное время. Прошу Вас подключиться потому что таких как я много . В ПРОСЬБЕ МОЕЙ ПРОШУ НЕ ОТКАЗАТЬ !!! ЗАРАНИЕ БЛАГОДАРЮ !!!
Відповісти
Я Сапожніков Вячеслав Георгійович пенійне посвідчення №2247113773 серія ААЛ №123379 інвалід 2 гр. проживаю м. Бердичів вул.Олімпійська № 72 вже довгий час не можу вернути свої 550 гр.які привласнило ОЛХ товариство Номер заказа: 12141643 яке на своєму сайті продає речі де я і зарегестрований та продав андроїд пиставку Н96 за 550 гр. яку продав на площадці ОЛХ а вони тільки роблять вид що занепокоєнні но не повертають гроші хоча всі документи на на це вони мають моя картка приват Карта для виплат \пенсійна\ – 5168 7574 0877 7268 ПРОШУ ВАС ДОПОМОЖІТЬ бо вони вже нікого і нічого не шанують !!! З НЕТЕРПІННЯМ ЧИКАЮ ВІД ВАС ВІДПОВІДІ !!!
Відповісти
Вчора договорилася з жінкою за годувальне кріселко скинула передплату не багато але обідно ...пишу не відписують звоню заблокували..що робити в такій ситуації?
Відповісти
Я так зрозумів що люди не знають куди звертатись онлайн щоб їх почули, пропоную підтримати цю петицію якщо ще буде збір голосів, іале якщо вже буде пізно, і петиція не назбирає відповідну кількість голосів, то створюйте подібні петиції, сподіваюся врешті решт люди зможуть бути почутими - https://petition.president.gov.ua/petition/104342
Відповісти
Наткнувся на шахрая який вкрав з моєї карти без мого дозволу 2700 гривень що мені з цим робити ? Можу дати його контакти і номер його картки
Відповісти
в ощадбанке пропали остаток денег субсидии
Відповісти
Купляв телефон на олх обманули на 300 грн і посилку і гроші назат не відає заблокував мене що мені робити далі як вернуть гроші назат
Відповісти
Доброго дня. Хочу повідомити про шахрайство на ОЛХ. При оформленні заявки на безпечну так зваеу доставку товару, з моєї картки були списані кошти 4600грн. Номер телефону шахрая на вайбері 0979097915. Всі фото переписки з шахраєм я зберіг.
Відповісти
Мені прийшло повідомлення від компанії ГОЛД МРІЯ що я переможець акції і виграв 300 000 гривень,але потрібно заплатити 1 відсоток від суми виграшу, та за перерахування виграшної суми ще 4000 гривень.
Відповісти
Невідомі особи в телеграммі скористалися фотографією та ім'я особи що на ній і почали розсилати друзям повідомлення від особи просять поповнити картковий рахунок на 500 грн. на картку Укргазбанку 5355076220383434-це шахраї.
Відповісти
Уже другий день назвонюють з десяти різних номерів код (056),на вайбер скинули повідомлення, щоя є контактною особою, тих які нібито винні гроші онлайн банку "монєтка", це якийсь розвод на гроші, що робити?
Відповісти
Пополась у феєзбуці недавно на шахрайку яка обдурює людей бере гроші послі того як гроші їй скинуть вона блокує і неотправляє товар
Відповісти
На мення повесилі 2 онлайн кредіта я не брала поможите разобраца.
Відповісти
Замовила на олх меблі на терасу 8000гр.відправила кошти 5355086024784752 на цей рахунок укр газ банку.Ні коштів ні меблів
Відповісти
Обманули в інстаграмі замовила одежу на 500 грн сказали йде посилка в потім заблокували
Відповісти
Зробила замовлення товару на олх, провела оплату в розмірі 1000 тис. Грн. Товар не прийшлов, абонент не відповідає. Дані людини - шахрая - МИРОНОВА АЛИНА Сергеевна 4223122004196767.
Відповісти
Мене обманули на ізі хотів купить лодку але її не відправили а гроші забрали він дав номер карти я кщо це поможе то можу дать приставився як андрій
Відповісти
Хотіли розвести на гроші. Щоб не я отримала кошти за свій товар, а їм оплатила
Відповісти
человек прислал сайт новой почты,по без опасной сделке . деньги скинули .он сразу же исчез. подскажите пожалуйста,как можно вернуть деньги?
Відповісти
Мою сестру обманули в інтернеті на заробітку.Хотіла заробити грошей скупляла якісь акції зразу все йшло добре її давали вказівки що має робити і про це ніхто не мав знати коли назбиралася велика сума грошей там тисячі доларів її заблокували .гроші вона ставила в банк на їх рахунок вона понапозичала в людей брала крудити заложила хату як нам жити поможіть будь ласка
Відповісти
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка мене обманули. Молодий чоловік позвонив мені по поводу мобільного телефону який я продаю на ОЛХ. Він мені написав у Вайбер що хоче його купити, він попросив скидку так що ми домовились потім він скинув якоби ссилку для оплати через олх він сказав що в мене має бути така сама сума як він скинув . Там потрібно було ввести свої дані і так з мене списалося та же сума потім він сказав що потрібно повисити ліміт по картці щоб послуги банка оплатити. І він бачив ці гроші в інтернеті і я але там щось не йшло . Потім він скинув мені ссилку на повернення коштів я ввела дані і з мене 3 рази по 2400 зняло гроші. Підскажіть будь-ласка що робити? В мене є його фото ,номер телефону, мейо,скріни але тільки там де я йому писала. Дякую за відповідь.
Відповісти
Оплатила товар в інтернеті Мені його не відправили повідомлення ігнорують
Особа Селедцова Анастасія Олександрівна є реквізити банківської карти
Допоможіть покарати бо вже переходить всі межі
Нікому не довіряєш.Банки також мають на цьому.Вони посилать до поліції
Якщо ви не допоможете то це взагалі виходить за рамки мого розуміння
Що в нас не має системи покарання
І нагрівають руки усі
Немає кому довіряти
Це вже не перший раз як мене обманули в інтернеті
Відповісти
Допоможіть повернути кошти і наказати шахраїв, замовила курточку, після переписки хотіла оформити оплату наложним платежем, сказали що товар акційний і іде напряму із складу, повірила перевела гроші і тепер нема ні куртки ні грошей
Відповісти
Замовила взуття,оплатила повну суму і мене заблокували.допоможіть повернути кошти
Відповісти
Замовив в інтернет магазині "инструмент оптом" фрезер оплатив на картку приватбанка 1250грн 5457082223747705
Циркот Людмила. Чекаю відправки вже 12днів а цей магазин і надалі працює.
Відповісти
Куда можно подати заяву про шахрайство?
Відповісти
Обережно - шахраї. Вчора на ОЛХ з'явилася об'ява щодо продажу щенят пуделя. Продавець - Наталья тел 0501340944. Донька дуже хотіла цілий рік і випросила купити їй подарунок на Новий рік. Домовились про аванс та доставку щеняти до Києва водієм Олегом - тел. 0667426998. Сплатив аванс 5000 грн на її картку Укргазбанку - 5355076225364470(5355 0762 2536 4470). І почалося - після оплати трубку не бере, не вона не водій. Мій Банк порадив звернутися з заявою до поліції, обов'язково це зроблю. Сподіваємося на краще, але дитина плаче з цього випадку не перестаючи. ЇЇ сліз я нікому не прощу.
Відповісти
Увага! Новий вид розводу на олх!!! Будьте уважні!!! Мене хотіли розвести на калясці. Не получилось. Якщо вас виманюють з олх на вайбер, ватсап і т.д. і там пропонують оформити з вами замовлення не переходіть. Там вони створюють подібну сторінку і виманюють ваші дані картки.
Відповісти
На олх був продаж ботінок для kengoo Jamp за ціною 3600 грн.Я запропонувала під'їхати,подивитися і купити,але продавець Оксана сказала що відправить Новою Поштою через функцію ,"безпечна посилка" ніби оформляєш покупку,гроші затримуються на сайті до отримання товару,якщо все ок,забираєш посилку і продавцю перечислять кошти. Насправді прислали смс з якого переходиш на сайт( двійник) нібито нової пошти . Гроші зняло,потім приходить ще одна смс ніби помилка ,оформіть заявку з даними карти в якій треба було вказати суму яка залишилась на картці( це мене і насторожило,добре що схаменулася,інакше лишилася б грошей не тільки які скинула за неіснуючий товар,а й всіх які залишилися на рахунку), потім пишу продавцю,вона почала казати що грошей ніяких не приходило,пропонувала повторну заявку оформити,( щоб знову гроші зняло). Я почала писати що вона шахрайка і щоб повернула мені моє,нащо була відповідь що у неї дядько в поліції і її прикриває і нічого їй не буде. Ні грошей ні товару
Відповісти
Обманули на олх. Сьогодні я оформила оголошення на олх про продаж іграшок ручної роботи. Через деякий час мені подзвонили що нібито по оголошенню щоб підтвердити безпечну доставку і я звісно повелась там потрібно було вказати номер карточкі для повернення коштів за товар. Після чого мав прийти код на телефон хоч довго не приходив прийшов і як тільки я його ввела всі гроші з карточкі зникли. Подзвонила зразу у банк вони заблокували карточку і оформили заявку про шахрайство. І якщо поліція надішле офіційний запит вони нададуть дані. І я не знаю що тепер робити куди звертатися. Допоможуть куди звернутись щоб тих шахраїв покарали. Номер шахраїв 0981812278
Відповісти
Взломали фейсбук акаунт
Відповісти
4790 7290 1770 3589 шахрайка обманула багато людей всі скріни переписок номер карти всі відомості для підтвердження маємо є. Зверніть будь ласка увагу чим скоріше можливо даже користується краденою картою.
Відповісти
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=904005823672488&id=100021892360023 цей сайт , продає побутову техніку, сказали мені , щоб я переслала гроші за холодильник, я сказала дайте адресу свою, за товаром я риїду самостійно , вони мене відразу заблокували, розберіться , щоб не обдурювали людей
Відповісти
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=904005823672488&id=100021892360023
Відповісти
Мене обманули у соц мережі як мені повернути гроші на кредитку.виграшні компанії зняли з карти 3000 тис грн
Відповісти
Доброго дня, мене обманули ...заказала перчатки за 300 грн. Скинула ці 300грн. І не відповідають
Відповісти
Мою маму обманули на 400 000 гривень незнаю шо Мені робити?? Незнаю що мені робити підскажіть ,може хтось стикався з діями шахраїв,і чи можна повернути ті гроші???
Відповісти
Мене обманули в інтернеті з виплатами, сказали що оплатіть кошти і грошова компенсація вам прийде,я повелася,отдала последні копійки а тепер не знаю що робити допоможіть будь ласка
Відповісти
Є докази і вихід на шахрайство в інстаграм5167803122723286
Назаренко Марина
Відповісти
Стала жертвою шахрайства у інтернеті перевела кошти не отримала товар
Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100037778081113 цій особі я скинула гроші 365 гр і вони а не відповідає ..
Відповісти
Купила б/у телефон, в оголошенні вказувалося , що він робочий , оплатила кошти через приват 24, а коли почала ним користуватися він почав виключатися ( в роботі витримує до пів години) , продавець відмовляється повертати кошти, що мені робити в такому випадку?
Відповісти
Осторожно, мошенники на Шафе!
вчера 06.03 перевела 370 грн оплаты за пиджак, 30 грн была комиссия, но бог с ней.. ТЕТЯНА РУСЛАНІВНА САВОНЕНКО - плату получила, товар так и не отправила((( сегодня уже ее заблокировали на Шафе, переписку естественно заморозили, жду ответа от поддержки Шафы, собираюсь написать заявление и в киберполицию и в полицию, не на что конечно не расчитываю, но верю в лучшее...
Відповісти
+380502254046 шахрай,я заказувала 1 планшет він всунув 2 я все оплатила за один планшет і він мені говорить що якщо я неоплачу за другий планшет то він недасть номер накладної
Відповісти
Обманули на олх , як повернути гроші, Прокопенко А. А номер карти 5354 6630 0459 9748
Купувала дитині каляску для ляльки 380 грн
Відповісти
Доброго дня, як повернути кошти ? шахраї зняли з моєї картки 100 грн, номер картки шахраїв 4441114429519588
Відповісти
Доброго дня!
Сьогодні шахраї приблизно о 12.00 год в телефонному режимі хотіли виманити в моєї мами 200$ (причина-племінник лежить в лікарні з ковідом,на лікуваня).Пізніше,ближче до 16.00 був повторний дзвінок з нагадуванням. Надали карточку для перерахунку коштів.Як правильно діяти?
Відповісти
Замовляв на олх піноблоки є переписка потім зателефонував до нього+380992145493 він попросив оплатити доставку 1000 грн кинув смс банківські дані 5354 6630 0340 0534 Метельский Л. В.з іншого номера тел. +380502129218 я оплатив через термінал приват банку 1000 є квитанція . Потів він говорив шо машина виїжає потім блокує мій номер щоб я неміг дозвонитись до нього я неможу позвонити з свого номера ні на один ні на інший номер звоню я з іншого телефона він як чує шо то я звоню іде розмова про шлакоблоки він відразу мене блокує шо робити мені як повернути мої гроші
Відповісти
5167803124491593
Семенова Вікторія Миколаївна
Інстаграм магазин взуття @barocco.wonen(аватарка білих туфлів)
Шахрайка!!!
Замовила туфлі та скинула їй повну передоплату в розмірі 1500 тис.грн.
Туфлі так і не прийшли, а мене було заблоковано.
Відповісти
В Київі підробляють посвідчиня водія і інші документи куди звирнутись з заявою.
Відповісти
Замовив на олх деревообробний станок просили зробити перевод зробив половину 4000 на дзвінки не відповідають і гроші не можливо відслідкувати карта 4149-5001-4615-2585. Кровопішна Марія. 0683232822. 0993550797
Відповісти
Мені наобіцяли акцій, водили за ніс. На сайті жіночого одягу" прямі поставки" в вайбер. Адмін :гапоненко вікторія Анатоліївна і інесса МАКСИМЧУК, люди, якщо ви в цій ГРУПІ ВИДАЛЯЙТЕСЯ бо це не чесні люди ШАХРАЇ. Мене обманули на 455гр, наобіцяли акцію 2 за ціною,1, підгонили, щоб гроші швидше відправляли, а коли получили своє- видалили мене з групи і на смс не відповідають. Не замовляйте там нічого, а жінки в цій групі, ВИДАЛЯЙТЕСЯ бо це ШАХРАЇ..
Відповісти
номер телефона мошеницы в вайбере +447782799680 обманывает
людей каждый день.предсавляется ева компания финансы.через анидеск украла 33000грн.

Відповісти
Вчера у меня с карты машенничеством сняли 11000грн,как написать заявление в кибер полицию?
Відповісти
Я заказувала товар в фб,скинула гроші на картку монобанку,від 14 квітня мені обіцяли номер ттн,і по тепер його немає,не виходить на зв'язок,писала що слабий сигнал інтернету!!!
Відповісти
В мене сталася така ситуація, так сталося що прийшлося взяти кредит онлайн мікрозайми, і по одному кредиту виникла просрочка , так як в них великі відсотки мені звонили погружували. І тут написав мені в інстаграмі людина яка обіцяла помогти закрити мікрозайми. Я звісно не повірила якби зрозуміла шо щось не так , але з мікрозайму звонили давили. І прийшлося повірити тій людині він сказав що то все законоЮ, дав номер я позвонила , і убідітельно все говорив як мана якась , я сказали получу зарплатту і тоді позвоню, але він то візьміть ше кредит щоб йому заплатити і я поможу вам і з ним , і все ж таки під впливом таким я взяла кредит перевела спочатку 800 грн , потім 700 грн, потім 1500 грн, .І це мало буити все але він сказав шо потрібно ще 1000 грн я зрозуміла що щось не так але подумала що вже стіки перевела і він знов під впливом ьтаки давленям убідітельтно перекиньте і все остані платіж і буде все гараз , я й перевела , зказав до ранку буде все гараз. Потім напів другого ночі позвонив розбудив мені і сказав ше 500 грн і знов останіцй платіж і що ночю це безпечно, я сказала що нічого не буду платити, а він сказав ну всеодно поможу потім знов питав чи найшла кошти я сказала що більше не буде перкидувати. А потім бачу вісі отзиви удалені і мене заблокірував, і тим що отзиви не написані а в живу ще й я й тому повірила думаю як би написано то так але живі отзиви тому й повелас, якби й всеодно не вірила але ніби я к якась мана , під натиском все. Номер телефону його 0664390535. Номери картів на які перекидувала 5169360010085128. І ше на іншу 4790729938860459.Там одна карта буула приватбанку писало прізвище Косьмін Павло Валерійович. Дуже прошу допомоги в мене і так є свої кредити то ше прибавилось який взяла і перекинула цьому шахраЮ , дуже надіюся хоча би на якусь допомогу
Відповісти
Доброго дня шахрайка Вікторія Філіп замовляла в неї для дітей одяг,вже 2 місяці чекаю,нема ні посилки ні гроші неповертає будьласка допоможіть
Відповісти
Дана особа надала номер банківської карти, на яку я скинула невеликі кошти за обіцяний товар, але ні коштів, ні товару не було мені надано.Сторінка в Фейсбуці зразу ж була заблокована і, навіть,з іншої сторінки мені більше не вдалося туди зайти.
Відповісти
Учора перевела кошти за телефон,обманювали що зранку перешлють,тепер у вечері,а потім взагалі перестали відповідати!Перевела 800 гривень на картку 5168757423927773 хотілаб повернути дуже прошу допомогти))шахрайка зареєстрована у феєзбуку продж бу телефонів Анжела Шульер.
Відповісти
скинула грощи за товар нету денег не товара
Відповісти
я перевів луцьктепло гроші а гарячої води нема
Відповісти
Здравствуйте! Прошу вас помочь вернуть свои деньги .вошла в доверие а отдавать не хотят
Відповісти
Обманули в ОЛХ попросили скинути предоплату за будинок на морі але в нас не виходить їхати а предоплати не повертають допоможіть вернути будласка
Відповісти
На мене узяли кредит,
Відповісти
Звертався до кіберполіції, так як мене шантажували через Вайбер. Нічим не допомогли, скинули все на обласний відділ, а ті на районний і сказали дати відмову заявнику. Тому у нас таке і твориться, бо кіберполіція не виконує свою роботу.
Відповісти
Провирыть фирму GRAND-STOCK
Відповісти
Доброго дня сьогодні у мене зняли 3955зняли шахрії через програму оголошення у олх .як діяти що робити
Відповісти
Я перевела 1300гр на карточку Укргазбанк Кириленко Катерині.Після чого вона два дні мовчала а тоді взагалі мене заблокувала.А сама і надалі виставляє товар на продажу в Фейсбуці.Допоможіть повернути гроші.
Відповісти
Сегодня с моей карточки сняли деньги неизвестно куда
Відповісти
Мошенники используют моё фото и номер телефона на олх что делать?
Відповісти
Замовила через інтернет куртку за 670,00 грн., кошти перекинула,а товару так і не має. Спочатку виходила на зв'язок,а зараз уже ні. Відправка у них 1-5 днів. А вже пройшло 3 неділі.Реквізити для оплати куди я скинула кошти 4966 8047 2075 7466 Моросліп Р.А Будь,-ласка допоможіть їх наказати
Відповісти
Я скинув фотографії інтимні і тепер мене шантажирують шо викладуть їх по всюди і розішлють знайомим вимагають гроші за ним поможіть будьдаска
Відповісти
Не легальные онлайн казино,меня развели
Відповісти
При оформлении олх доставки с карты перевелись все деньги, куда? Неизвестно!Попала на поддельную страничку,ссылку на неё скинула женщина в Вайбере!
Відповісти
Договорился за телефон за 1700 мне сказали что только по полной предоплате отправляют ну и я скинул им 1700 и всё они меня сразу заблокировали и не как не вертают гроши
Відповісти
Вас коли-небудь обманювали через біткойн, криптовалюту чи будь-яким іншим способом?? спробуйте Global Funds Recovery Experts, вони допомагають мені повернути мої 38 000 доларів від шахраїв ( www. gfrexperts. com
Відповісти
мене обманули на олх я заказала приладдя для манікюру, сказали скинути гроші за посилку, але вона так і не прийшла. Я звонила і писала тік людині, еле вона заблокувала мене віздє. Допоможіть повернути гроші будь ласка.
В мене є риквізити на які скидали гроші
5355086505247113
Свирина Валерия
номер 0633106817
Прошу допоможіть покарати цю людину.
Відповісти
Мене обманули на ОЛХ, я в четверг заказала приладдя для манікюру. Вона втерлась в доверіє і сказала щоб перекинути на карту 500 грн за товар дала реквізити щоб я скинула. Моя мама з нею також переписувалась у вайбері вона втерлась в доверіє сказала шо ввечері відправ6е посилку, але так і не відправила. мене заблокувала віздє. Допоможіть будь ласка повернути гроші.
номер карти укр газ банк 5355086505247113
Свирина Валерия
номер телефону через який я з нею переписувалась 0633106817
На ОЛХ вона підписана antongoloshchekin28
Допоможіть дуже прошу.
Відповісти
Добрый день как можно обратиться о мошенничестве, кинули на 26,000гр
Відповісти
В интернете врут.
Відповісти
Обманули в олх. Оплатила всю суму за товар. Ні товару,ні грошей. Шахрайка 4441114412205955 Инна Игнатенко
Відповісти
Обманули на олх. Сняли с карточки большую суму денег
Відповісти
Вони хощуть в щоб я 2250000.00$ щоб мені як наслднік з Філпін
Відповісти
В інтаграме заказала штани і кутку заплатила 1200 а скінула всю суму бо за того як тікали з дитиною то речей не взяла ні яких . Коли скінула написала що відправить но більше не виходить на зв’язок
Реквизиты для оплаты: Миронова Ирина Николаевна номер карты: 5355 1762 5208 0856
Відповісти
Мене сьогодні на сайті фейзбук,заказала одяг.Скинула на карту кошти всю суму 580 грн.Я повірила продавцю,Немає товара,ще й вона мене заблокувала.Як повернути кошти? Підскажіть будьласка.
Відповісти
Я на олх продавала автокрісло, дівчина нібити зробила оплату і почала писати щоб я чим по швидше вивела кошти. Коли почала виводити написала що потрібно щоб на карточці було 1000грн я так і зробила. А в результаті замість того щоб 800грн прийшли мені , то ще в мені зняла 956 грн. Я мене кинули в блок в вайбер.
Відповісти
Доброго дня мене звати Олександр мені 16 років я потерпілий від шахрайки продавця магазину в інстаграмі я заказав річ і вітправив кошти на її карту пізніше я хотів відмінити заказ вона мені ще досі не повернула кошти
Відповісти
Доброго дня, мене обманула продавець в фб,
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=135372912347256&id=101505052400709
Я у неї замовила 19 курточок на клієнтів. Пройшло вже тиждень, товар клієнти не отримали, накладних нема. Люди чекають товар, або щоб я повернула гроші. Допоможіть наказати шахрайку, та повернути всі кошти за замовлення. Маю скрини з оплатами та адресами клієнтів. Куди вам скинути? Чекаю відповідь терміново!!!
Відповісти
Доброго вечора, допоможіть! Обманули через олх.Я продавала дитячу куртку. Жінка на прізвище Кравчук Мария з номера 0916293330 запитала чи я зможу відправити через олх доставку я погодилася, бо не думала, що може статися така біда мене обграбували на 24500 тисячі гривень. Допоможіть я Вас дуже прошу. Це були дитячі гроші (декретні)
Відповісти
Оплата на карту : 5167 8031 2610 5969
Кириченко Анна Максимовна.обережно!ШАХРАЙКА в інстаграм!кинула на 400 грн!будьте обережні!
Відповісти
Добрий вечір!зламали мою сторінку в фейсбуці і від мого імені просять гроші,порадьте що робити?
Відповісти
У мене с карты сняли гроші шахраї як повернути?
Відповісти
Доброго времени суток, подскажите как быть в даной ситуации .В телеграме подписан на канал ,,по продаже телефонов ,ноутб.,и т д..Цены дешевле рыночных..После множество обновлений , коментарий .Решил тоже рискнуть,и рискну ...Скинул денег , а в ответ спустя неделю никто не реагирует ,на мои сообщения.И такое ощющение что или кинули в ч/с или група не активна ..
Но вскороти нашел на неё похожую и правила те же ..Оплата 100%, доставка 5-7дней..
Возможно как-то вернуть деньги или наказать их?
Скриншёт есть , про оплату и переписку .
Спасибо за ранее .
Відповісти
+380715182210- людина яка працює з цим номером шахрай. Прошу допомогти знайти
Відповісти
Допоможіть заблокували людину яка видає себе за мене
Відповісти
Допоможіть заблокували людину яка видає себе за мене
Відповісти
як я можу повідомити про шахрайство
Відповісти
0955038431 пишуть у вайбер ніби щось хочуть купити у вас на олх скидають леву силку про оплату товару де треба ніби підтвердити замовлення на томусть до того всього треба заповнити дані своєі банківськоі карти сіві код і до якого дійсна і через хвилину у вас на рахунку нуль а якшо кредитка то і мінус порожня карта на фото у вайбері була дівчина Татьяна
Відповісти
Я хотіла купити дрова по об'явленню. Домовитись про оплату по телефону, мені скинули номер картки і я переслала половину суми у розмірі 3350 гр. Потім зв'язку з даними людьми немає. У мене лишився ось цей номер картки 4149609000582447 яка належить Апакін Микита Петро Петрович. Допоможіть будь ласка розібратися з цими шахраями.
Відповісти
Доброго дня як я Можу повернути свої гроші скидав в інтернет оплата компанія називається GTRADEXT
Відповісти
@sergey001bamper Розводить на гроші. Продає військову форму та все до неі, просить повну оплату і не відправляє. Створив цілий телеграм канал. https://t.me/voenka001 Прохання посприяти.
Відповісти
Кидає на гроші, продаючи військову форму.@sjjsjajahaan
Відповісти
Прошу допомоги вернути гроші на картку,які я власноруч відправила шахраям.
Відповісти
Доброго дня.Надіюсь на Вашу допомогу тому що нас в інтернеті обдурили на 10000 гр.хотіли купити авто попросили завдаток.ми його скинули тоді нас кинули і заблокували але я вспіла зробити скріншоти і записала голосові повідомлення.дуже прошу Вас про допомогу.
Відповісти
Доброго дня! в мене викрали зняли кошти з рахунку без відома мого .Як повернути кошти?
Відповісти
https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=job-in-eu&page=1
Шахраї Взяли кошти і не виконали зобов’язань , допоможіть наказати , щоб інші не потрапили в халепу
Відповісти
У мене шахраї зняли з кредитной картки 19150грн що робити?
Відповісти
Мене обманув брокер з біржи компанія GRAND-STOCK можете допомогти
Відповісти
На фейзбуці іде реклама про допомогу від держави а наспавді шахраї обдурюють людей здираючи гроші за послуги от і я попала на 11500
Відповісти
Телефонують з номерів та кажуть що продають дрова, але насправді сидять в тюрмі та розводять людей на гроші будь-ласка будьте добрі розберіться з цим питанням не хочу щоб люди попадались на цих шахраїв їхні номера ( +380509223256) (+380986888214)
Відповісти
Обдурили у фейсбуці на 9000гр.Придлагали допомогу ПДВ
Відповісти
ЧОму не працює ресурс:
Система електронного звернення громадян
https://ticket.cyberpolice.gov.ua
Відповісти
Номер телефону 068 1071219
А у фейсбуці Владислав Ковальчук , який продає дрова , розкидані оголошення по багатьох групах і обманювати людей . Люди кидають гроші , ми скинули 11000 грн , як передоплату за дрова і все тишина. Допоможіть знайти . Телефон його відповідає , знайдіть просимо! Люди збирають на паливо всю пенсію , щоб обігратися взимку
Відповісти
Обманули в интернете Оплатила товар,ни товара ни денег
Відповісти
Маю всі дані переписки можу скинути його фото і паспорт який він мені кидав що клявся що надісле данілов Віктор Юрійович
Відповісти
Сняли из карти деньги,я не а дру не ой номер и цифри не переводил
Відповісти
Скинула гроші на кросовки для дитини,нема ні кросовок ні грошей,мабуть я не одна така(за пару день виникла тисячна клієнтська база)
Відповісти
На олх хотів купити товар скинув оплату на карту а продавець товар не висла і видалися
Відповісти
На сайті obyava продають собачок чіхуахуа ціна 2000-2800 грн Полтава і Вінниця це аферисти видурюють в людей гроші.
Відповісти
Доброго дня! Поїхали з дружиной на роботу за кордон, через нашу Українську агенцію. Приїхали роботу не надали з трудом знайшов роботу щоб заробити на дорогу, приїхав . Звернувся до агенції обіцяли повернути половину суми яка була заплачена. А зараз ігнорить не повертають що робити?
Відповісти
https://ukraineamazon.com/index/user/login.html Розвод !!!
Попала на крупну суму !!!
Лохотрон не ведіться
Відповісти
Я попався шахраям у руки.Я на картку 5375411420208980 переказав 2400гр.Картка закріплена за номером телефону 0963036796.Ані грошей ані товару немає.допоможіть,щеросердечно прошу.
Мій номер телефону 0972213550 Іван
Відповісти
Замовлення на які надіслав кошти немає кошти неповертають карта шахрайства 4441 1144 1662 9721 на суму33000
Відповісти
Шахраї зломали банківські карти і зняли всі гроші. Щей з кридитки зняли. Що робить. Щоб повернути кошти.
Відповісти
Обманули на олх хотіла купити телефон скінула предоплата 500 гривень і мене заблокували
Відповісти
Олх це розсадник шахраїв.Я нажаль також постраждала на олх. Довіряю людям, а вони с*ки. Кидають українців, своїх же на бабки.Скинула аванс 2000 грн, а потім їх не слуху ні духу.Будьте обережні люди!!!!
Відповісти
Щахраї +380958263601. Прикидаються працівниками Приват Банку.
Відповісти
Допоможіть будь ласка, мене обдурили онлайн, скинула гроші 800 гр, але та людина на зв'язок не виходить,а мені потрібні ці гроші і ця людина не виконала свій обов'язок.
Відповісти
В моем подъезде ферма
Відповісти
Мені 28.11.2022 в 11.10 зателефонував по голосу знайом мені Саша, я ще перепитала, він підтвердив що це він і попросив його виручити, цому терміново потрібно 2000.00грн. Картку скину, гроші поверну з комісією. Номер картки 5167 8032 9415 9988 він скинув смс.і попросив скинути номер моєї картки. В 11.23 я йому скинула зі своєї пенсійної картки 2000.00грн. 11.26 від підтвердив що гроші зайшли. Потім він мені зателефонувавв 11.03 і сказав що він в банку хоче зняти достроково зняти депозит 400000.00 і йому банк не видає ці гроші поки він не заплатить якусь неустойку %. І поспитав чи немає в мене знайомих хтоб йому до вечора скинув гроші він віддасть з процентами. Я сказала що в мене таких немає. Він казав, добре до вечора. Гроші 2000.00 ні в 19.00 ні пізніше ні на слідуючий день не прийшли. Телефон його був віключений. 29.11.2022 телеіон з'явився на зв'язку. Я його набрала в 12.39 трубку зняв якийсь чоловік і сказав що я помилилась номером і що Саші там немає. У цього Саші є ще один телефон який теж не працював. 30.11.22 в 09.41 за цим телефоном Саша взяв трубку. Я з ним привіталась і поспитала, ну що з там депозитом? На що він мені буркнув що чистить сніг і ніякого депозиту не знімав і кинув трубку. Допоможіть з'ясувати на чию картку я скинула гроші і як мені їх повернути. З повагою та порозумінням Курілова Г.Д.
Відповісти
Доброго дня, є номер карти та телефон шахрая, чи зможете знайти
Відповісти
прошу наказати шахрая знаю номер карти та телефона
Відповісти
Я мати загиблого, и і на емоціях свого горя, що скинула гроші шахрайці, за товар, що якого не існує, що що мені робити
Відповісти
Обіцяли відправити товар, але після проплати видалили переписку(, що робити?
Я зробила скрвни переписки, якщо допоможе знайти шахраїв.
Відповісти
У мене з банківської картки зняли кошти без моєї згоди
Відповісти
Я потрапила на шахраїв,в фейсбуці було оголошення про державну допомогу 6000тисяч гривень,я увела дані картки і зняли гроші
Відповісти
Я повівся на шахрая він вийшов мені в довіру і я йому скинув гроші 800 грн, він обіцявся повернути через 2 години, як на біржі заробить і відасть мені більшу сумму, а потім сказав що б я йому скину ще, для того щоб оплатити відсоток 20% від суммы...
Що робити як забрати свої кошти, а головне наказати і щоб інші не велися
Відповісти
Вот номер карти шахрая в істограм 5366391191179498 шахрай входить в довіру, на рахунок розкручування рахунку, а потім требує ще гроші за від суми 20%
Не видіться скидає якись паспорт на ім'я Тарасюк Ділан Адельович, сам з Житомира
Відповісти
пропала собачка.Подзвонив мужик, сказав що знайшов., шо жінка Света привезе.Я чекала 1,5 год.Тоді він сказав заправити термінал, але не відправляти гроші і почекати Свету з собачкою. Через хвилину гроші пішли на телефон 066 132 26 40. Стережіться таких шахраїв
Відповісти
18.02 перевела кошти на карту 5168120708529196 мунтяну марія федорівна.шахрайка з інстаграмму яка продае не існуючі товари.та просить предоплату половину суми
Відповісти
Де я можу подати заяву про шахрайство?
Відповісти
Обманули на гроші я скинула 5352 7720 0593 8144 і мене заблокували
Відповісти
я хотів купити кофту в інстаграмі мені скинули картку, я скинув 700 гривень, я написав продавцю що скинув гроші, і він начав оскорбляти мене і моїх родичі, а потім заблокирував мене, а кошти не повернув.
Відповісти
Обманули на ОЛХ сказали скинути предоплату потім будуть і дані, я їм скинув вони нічого не скинули, допоможіть будь-ласка
Відповісти
Доброго вечора Мене також сьогодні кинули на гроші зняли із карти 4300! Як повернути кошти?
Відповісти
С меня требуют деньги выставляя мои фото, обещая показать всем, в инстограмм
Відповісти
5375411420502341 Голозубова Дарія
Розводить людей на олх на передоплату за памперси, товар не відправляє. Будьте обережні.
Відповісти
Вкрали гроші з рахунку де написати заяву онлайн.
Відповісти
Мене обманули я скінула гроші вони не відправили мені товар і не відповідають на питання обманули на 4500
Відповісти
Мені з карточки зняли гроші вчора 1000 грн пропали і мені картку юули заблокували і я її рохброкувала а гроші пропали із Чикаго зняли суму
Відповісти
Добрий день,у мене незаконно зняли з карти гроші
Відповісти
Сделала заказ оплатіла і все мене заблокували.і не помилки і не грошей.
Відповісти
Доброго дня мене звати Аліна і я постраждала від інтернет шахрайства, в моєму телеграмі зявився телеграм канал про інвестиції ну нібито вкладаєш 2 тисячі гривень до кінця дня ми скидаємо тобі 22300 гривень це було все настільки правдиво шо я повірила і скинула шахраєві 2000 гривень після того він повідомив мені про те що щоб вивести 22300 гривень мені потрібно сплатити 3000 грн переконавши мене в тому шо це зовсім безпечно і що гроші я зможу вивести вже за 10 хвилин я скидаю на ту картку 3000 гривень після цього він зникає з мережі тобто блокує на даний момент він зараз в мережі і я хочу визначити його місцезнаходженя але незнаю як це зробити Звертаюсь до вас по допомогу!!!Допоможіть будьласка 0981235394 Аліна
Відповісти
Доброго ранку! Група шахраїв пропонує заробіток в інтернеті, знаю що сама винна довірилась, але хотілось би щоб ці люди понесли відповідальність, та другі такі як я не постраждали. В мене є усі скриншоти , імена людей кому відправляються гроші на Монобанк. С ким можна звъязатися і передати всю інформацію. Дякую
Відповісти
Мене ошукали на гроші і не повертають їх є всі дані і переписказ чоловіком
Відповісти
На сайті Street-moto замовил єлетротрийикл, заплатил гроши немає не грошей не товару, на звонки перестали відповідати.
Відповісти
Доброго дня.Зверніть будь ласка увагу на Центер духовного розвитку Сурена Джулакяна "Арі" ,який працює в місті Києві,вулиця Білоруська 36а.
Сурен Джулакян називає себе екстрасенсом та разом з людьми які працюють в цьому центрі розводять людей на великі суми грошей та погрожуючи порчами на смерть, проводять магічні ритуали над людьми
Відповісти