вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Як повідомити кіберполіції про шахрайство онлайн

Як повідомити кіберполіції про шахрайство онлайн
Відтепер постраждалі від інтернет-шахрайств зможуть подати заяву про злочин на сайті кіберполіції України: https://cyberpolice.gov.ua/declare/

Про це 7 лютого повідомив старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області Поліського управління кіберполіції Андрій Солтис (на фото) під час брифінгу щодо попередження та розкриття шахрайств на території області.

«На сайті кіберполіції є розділ «зворотній зв'язок», у якому потерпілі в електронному вигляді можуть подати заяву про скоєння злочину. Завдяки цьому поліція в оперативному порядку може встановити місце, на яке були надіслані кошти, та переправити матеріали у ту область, в якій здійснювалось готівкування тих коштів», - розповів він.

Також Андрій Солтис розповів, по якій системі це відбувається: «Особи розміщують неправдиві оголошення щодо продажу того чи іншого товару. Люди, які в подальшому стають потерпілими, зв’язуються з продавцем та уточнюють ціну, якість того товару, який хочуть придбати. Продавець розказує, що у нього є багато клієнтів, які хочуть купити його товар. Тому якщо покупець хоче придбати товар, то повинен здійснити передоплату. Після здійснення перерахунку особа, яка хотіла придбати цей товар, очікує його, проте це не відбувається і вона в подальшому звертається до органів влади».

У 2017 році в Україні надійшло 534 звернення такого штибу.

«У більшості випадків такі кримінальні правопорушення починаються з того, що потерпілі не обізнані, якою є ціна товару. У таких махінаціях виставляється ціна нижче середньоринкової. Потерпілі сподіваються, що збережуть якісь кошти у своїй сім’ї. Але завдяки цьому лиш шахраї збагачуються та мають тисячі за рахунок таких злочинів», - повідомив Солтис.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 46
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
обманули в олх договорілісь мопед купити за 4500 зв доставку договорілісь за доставку2500
Відповісти
Меня вчера в соц.сети вк.мошеница вошла в доверие и я ей скинула на телефоный номер 11тыс. Что мне делать?как вернуть деньги?товар она неотправила
Відповісти
Мене також обманули на ОЛХ сказали скинути передплату за доставку товару і в якості якщо я неприйду за товаром на нову пошту
Відповісти
Прошу разобраться с некой особой которая обманула меня и ещё много людей. И продолжает это делать писала везде в вк на неё жалобы её страницу не блокируют. Звонила в приват. Помогите наказать мошенницу и вернуть деньги. https://vk.com/m.velverde
Відповісти
мене обдурили у олх заплатила повну суму за дитячий електромобиль а вин не вислав машинку допоможить повернути гроши
Відповісти
Я скинув частково передоплату за телевізор, а теревізор так і не відправили, а телефон поставив на відхилення
Відповісти
замовила плед скинула гроші,а вона другий тиждень не відправляє ні товар,ні гроші не повертає,це мешканка Луцька Людвінська Таня чи Юля,номер картки 5489680000002103
Відповісти
замовила плед скинула гроші,а вона другий тиждень не відправляє ні товар,ні гроші не повертає,це мешканка Луцька Людвінська Таня чи Юля,номер картки 5489680000002103
Відповісти
Я замовила на сайті Автограда по інтернету гортензії, заплатила гроші 504 грн і коли прислали посилку гортензії, то я була шокована, це були просто якісь гілки зовсім не гортензій. Це були всі однакові гілочки тоненькі і зовсім не похожі на стебло крупнолистої гортензії. Прямо з нової пошти я позвонила продавцеві що я не буду отримувать таку посилку і нехай мені поверне гроші на мою карточку, але вони відмовились, посилаючись на гарантійний термін. Декілька гілочок які проснулись виявились бузком тим що росте при дорогах, не сортовим.Мені звонила вчора жінка з Запоріжжя теж така посилка. в ФБ та ОК переписуємось з такими ж як я покупцями в цього Обжеляна Богдана. В прошлому році я також у нього заказувала гортензії на 900 грн і він вислав якийсь сухий віник з гілочок з сухим вимитим чомусь корінням і я відмовилась від посилки, то та була наложеним платежом і він відмовився від неї то НП утилізувала через місяць. Я просто забула що з ними уже був такий казус а як прийшла посилка та побачила знову такий віник то згадала. На дзвінки і листи на електронку тепер не відповідають.
Відповісти
Обманула барышня на олх. Я скинула ей деньги на телефон. Как вернуть подскажите? Дело принципа. Она не только меня могла обмануть
Відповісти
На OLX работает мошенник и продает детские коляски yoya 175. Договорились о цене но он попросил предоплату в размере 186 грн он скинул фото своей карточки УКРГАЗБАНКА (Скрипка РОМАН так он сказал номер карты 5181 6440 2972 7588). Деньги он получил но товар не отправил . после этого он свой аккаунт удалил и создал новый и тоже продавал коляску только другой расцветки .
Відповісти
Заказала красовки, заблокирували номер.Деньги переслала.
Відповісти
обманули на олх. скинула кошти за товар його не відправили телефон не відповідає
Відповісти
заказала товар гроші відправила заблокували номер
Відповісти
НА OLX РАБОТЮТ МОШЕННИКИ. ПРОДАЮТ МОРОЗИЛЬНЫЕ КАМЕРЫ И ПРОЧУЮ БЫТОВУЮ ТЕХНИКУ, ПО НИЗКИМ ЦЕНАМ. ОБЩАЮТСЯ НА ЗАПАДНО- УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ. ВЫСЫЛАЮТ ЭКСПРЕС НАКЛАДНЫЕ НА НОВУЮ ПОЧТУ, НО НЕ С ТЕХ ГОРОДОВ ГДЕ НАХОДЯТСЯ. КОГДА ДЕНЬГИ ПЕРЕЧИСЛЯЕШЬ, НОМЕР ТЕЛЕФОНА ВНЕ ЗОНЫ. НОМЕР КАРТЫ 5174749990578016 КОВАЛЕНКО АНАТОЛИЙ СЕРГЕЕВИЧ И ЕСТЬ ЖЕНЩИНА КОЛЮК ОЛЬГА ПЕТРОВНА. ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ ОБМАНА.
Відповісти
Мене обманули та ще пару дівчат дівчина з вк Анна Павлова..вбилася у довіру,я мала перекину за дитячі штахи і кофту гроші..вона скинула рахунок і я скинула 190 і130грн 10 чер об 11:56
Кордивський Денис Сергеевич Прыват Банк 5168 7573 6558 3691 номер нашого поставщика ! После оплаты предоставите фото чека !допоможіть розібратися і вернути свої гроші
Відповісти
Скинув кошти 270 грн через олх на картку а продавець на відправив товар зверні вся в приват банк про заблокування його картки на яку скидав кошти..допоможіть вернули кошти і наказати шахрая
Відповісти
В олх чоловік замовляв компресор скинули передоплату 250 грн товар мали відправити наложним платижем і при отриманні заплатити решту грошей товар не відправили і телефон вимкнений поможіть повернути кошти наперед дякую номер картки шахрая 5167491023515330
Відповісти
Перевів предоплату за товар на ОЛХ,ТОВАР НЕ ОТРИМАВ.карта шахрай Зубов Ігор Ощад банк 5167802001174983.шахрай змінює телефон їм,я та місто.Вот його об,яви:ID 551416788,551418120,зміст один, фото бере з чужих об,яв.Олх не реагувати, після моїх скарг, він знову оновлює
Відповісти
Мене обманула шахрайка інтернет продавець Марина Глоба 4 місяці нема ні замовлення ні грошей. Не ведіться люди на неї
Відповісти
В інтернет магазині кинули на 400 грн
Попросили передплату після транзакції перестали виходити на звязок
Відповісти
Мене вчора обманула на сайті ОЛХ Сіоболева Віолетта я скинула їй на картку 445 гривень за коляску трость це повна вартість це номера її мобільних телефонів..0635116085 0987049654 0685731256 це шахрайка
Відповісти
06.08.2018 Заказала в интернет магазине 5хатка телефон, по указанным реквизитам перечислила деньги (4072,00 грн).По сегодняшний день ни телефона, ни денег. Дозвониться туда не могу. Написала заяву в киберполицию (№ 51723). И опять тиниша.
Відповісти
Мене обманули. У фейсбуці замовила постільні комплекти , скинула на картку1240 грн. Не дождалась ні грошей , ні комплектів, півтора місяця обіцяє повернути гроші, але вже й на тел . не відповідає
Відповісти
Обманули з ігрової консолю соні плейстейшен4 5000гр і скідав свої дані бо хотів ще 5000гр на ОЛХ на карточку 4260 4902 0067 0149
Відповісти
Шахрайка https://vk.com/id459177503 бере гроші а товар не присилає і погрожує ще
Відповісти
Подзвонити з банка говорят що по моїй карткі було здійснено перевод,що на третій раз відгадали пін. Переключил на менеджера представился робітником Укр Сиб банком почав лапшу вішати що вони виявили і затримали перевод. А я кажу що не користуюсь Укр сиб банком а відношусь до Привата послали на три букви. Їх номер+380 44 332 1305
Відповісти
на олх працює шахрай продає телевізори в основному смарт тв, кожен раз представляється іншою особою, змінює контактні дані, просить передоплату на карту банка укргазбанк, навіть висилає фіктивні накладні з нібито новоі пошти, що товар відправлений, будьте обачні нівякому разі не робіть предоплати!!!!!!!
Відповісти
Обманули на олкс, взяли предоплату за квартиру посуточно Киев, подписан аккаунт как Денис и Ольга принимают звонки, номер телефона 0634830525.
Відповісти
Обманули на олх.Хотіли замовити компрессор,скинули гроші за доставку товару 1000грн. увечері прислали повідомлення з посиланням на сайт де можна було відстежувати посилку. Наступного дня подзвонили і сказали,що вони у другій половині дня привезуть посилку так як ми замовляли доставку додому...але ми повинні мати чек про оплату товару,так як в них немає належного платежу,і без чека вони не віддають товар.Скилули ще 3500 і на цьому вони почали збивати дзвінки. Подзвонили типами до власника,який відправляв товар і скала ,що ідуть писати заяву до поліції,він заспокоїв що товар через годину буде.Почекали ще годину він сказав,щоб на телефон ще скинути гроші тому що ми не заплатили,ну вже було все зрозуміло,що це шахрайство і більше нічого не відсилали.На всі номери що були пов'язані з цими шахраями дзвонили вони тупо викидають дзвінки і переводять на автовідповідач. ЧИ можна звернути гроші якимось чином?
Відповісти
Я перевела гроші на картку 4188370131767181 сума 921.50 грн. Докладніше можу описати, якщо потрібно, за товар який мені не відправили. Хочу повернути іх. Як це зробити? Людина заблокувала сторінку
Відповісти
https://spyhouse7.com/shop/ шахраї!!!!вартує такі сайти перевіряти і як мінімум блокувати!!!розвели не на велику суму але всерівно сволочі рідкісні
Відповісти
Соболева!то Алеся то Виолета
мошенники на олх
номер карты укргазбанка

5355 0762 2077 0572

номера телефонов часто меняет
098 704 96 54
073 446 48 17
Відповісти
Перекинула гроші на olx ,а товар невислали,і ще раз виставили на продаж,як повернути кошти,за товар
Відповісти
Мене обманули на олх. Я хотіла зняти квартиру, перевага передоплату і ніякої відповіді. Оголошення видалили, на дзвінки не відповідають. Чи можу я якось їх знайти через банківську карточку, на яку я переводила кошти?
Відповісти
От тільки кібер поліція ніяк не реагує, це означає повну відсутність дій, шахраї працюють сайт діє ніяких контактів чи пояснень з боку кіберполіції. ні горошей ні товару від шахраїв. А купувалось то в солідному інтернет магазині.
Відповісти
0635237029
0963029478
0734464817
Соболева Мария
Приват карта 5355076220770572
Мошенница с OLX имена меняет
Відповісти
Оплата на карту:
Ponomarenko Irina

4193 2650 0121 8807

Сумма к оплате: 1100 грн !!!! Прошло двойное перечисление !!! Итого 2200 грн , Продавец подтвердил что зашла сумма двумя платежами 26.11 и в этот же день по обещала произвести возврат !!!! На мои просьбы продавец не реагирует не отвечает и продолжает сидеть на сайте Инстаграмм ! Покупку хотела осуществить через этот сайт !!!! Прошу вашей помощи в решении данного вопроса
Відповісти
Мене обманули , обіцяли відправити шубу з штучного меха , за 1000 грн. І не відправили.
Відповісти
купувала о ФОП Мазуренко Лілії Леонтіївни набір інструментів з каталогу...в каталозі опис один,є фото, розписано, що входить в набір а прислали інше...відмовляється повернути кошти за не належний товар..як діти далі? підскажіть, будь ласка
Відповісти
0734464817 новицкая екатерина купила у нее в олх две пары угг, все тишина..
Відповісти
Здравствйте. Помогите наказать мошенницу. Люба Мартин на фейсбуке. она уже многих обманула в том числе и меня. На смс не отвечает. Помогите пожалуйста.
Відповісти
Доброго дня..хочу повідомити про шахрайство вк..я замовила річ оплатила 750 грн і мене заблокували..ні речей ні грошей.ніхто допомогти мені не може.
Мій номер380637419557
Відповісти
Добрий день.Мене ошукали на олх,скинув повну плату в розмірі 4000тис.грн. за шини до авто на рах.фактуру і все ,ні товару ні продавця тел.вимкнуті .Є всі дані р/р,єрдпу,адреса,фамілія. Допоможіть вернути кошти.
Відповісти
ВНИМАНИЕ Мошенник на ОЛХ под разными именами и разные страницы зарабатывает на предоплатах на пересылку .У него наилучшие предложения (товар разных категорий ) У него сотни обьявлений работает с начала новогодних праздников.Понятно ,что после получения от Вас предоплаты телефон отключен и пользователь удалён.Но спустя несколько часов можно найти этот же товар с изменённым описанием и имя другое (регион) мешает людям совершать покупки ОТРЕАГИРУЙТЕ !!!
Відповісти
Допоможіть. Обманули на олх. Як повернути гроші? Зробили передоплату. Ні грошей ні товару. Куди звертатися?
Відповісти