Міський голова Луцька отримав орден від Януковича

Міський голова Луцька отримав орден від Януковича
Луцького міського голову Миколу Романюка (на фото) нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Про це стало відомо з підписаного 22 січня Президентом України Віктором Януковичем Указу «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України», повідомили у прес-службі мерії.

Згідно з документом, Миколу Романюка нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю і з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Отримав орден за те,що пропихнув у Верховну раду злодія Палицю:)
Відповісти
100%!
І ще за те, що за цілу зиму 2012-2013 сніг у м. луцьк взагалі не прибирався, от за це! Того комуняку пора на гілляку давно вже!!!
Відповісти
Взагалі не прибирався! ну, невже все так погано! тротуари чистяться щодня! мер не Бог, не може вплинути, щоб сніг не падав! а ще люди звикли, щоб хтось за них все робив. свої зусилля теж треба докласти, аби гуртом виправити ситуацію!
Відповісти
АХА ХА))) КОЖНОГО ДНЯ)ТИ ДЕ ЖИВЕШ,В МІСЬКРАДІ?:)
Відповісти
Палицю лучани самі пропихнули! Бачили очі, що купували
оте і їжте!
Відповісти
Це Воно,президент-овоч,Проффесор літератури та географії, тричі Лауреат Міжнародної премії ім. Анни Ахметової, Аккадемік кафедри тупології Вищої школи ідіотизму ПР (Партії Рецидівістів),який де-факто призначає в уряд арбузових і королевських-справедливо нагородило мера-овоча міста Луцька-орденом «За "заслуги"» ІІ ступеня,достойного по міркам того ж президента-овоча!!!ПРИВІТАЄМО ж РОМАНЮКА,сидячи та плескаючи ступнями ніг!!!Бурні аплодування головному ПОЛІШУКУ!!! МИ ніколи не сумнівалися в його ВИслугах перед РЕГАМИ та їм подібним!!!Отож,достойна "нагорода" знайшла свого "героя"!!! Браво!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
Вітаю Миколу Ярославовича. Ця людина гідна заслуги.
Відповісти
А що,так сухо і мляво вітаїте,з пісними крапками в кінці привітань??? Чи не сумніваєтися ви,як прибічник його "заслуг"
в справедливості його "нагородження"???
Відповісти
ЗВИЧАЙНО,ЩО СУМНІВАЮСЯ І Я, І ВСІ інші люди нашого міста-БО НЕМА ЗА ЩО ТАКЕ РОБИТИ, це нонсенс!!!
ХІБА ЩО Є ВАРІАНТ: ВІН (пан Романюк так званий) СТАВЛЕНИК (це 100%) жида пана КОЛОМОЙСЬКОГО (власник Приватбанку-для того хто не знає хто це такий, власник 1+1 каналу та дуже багато чого ще...)!
Коломойський зараз не в гарних відносинах з нинішнім паном Президентом нашої країни..., а все через авіа сполучення, що було з нашими авіалініями???
Забулися?
А чиї вони?:)
Жидюги Коломойського!!!!!
Тому 1+1 почав вести свою кампанію проти Донецька,проти нинішньої влади в країні! Ви навітьспробуйте щовечора вкл. 1+1-там систематично анти новини У ТСН,які стосуються Донецька та Луганська та цих областей...
От і треба ж в Україні шукати прибічників..., Одеса, Дніпропетровськ, Вінниця...-тут жиди керували і далі керуватимуть...,тому задумайтеся чого саме Волинській обл. і саме зараз ця нагорода була вручена!!!
Ну і думаю там ще купа їхніх питань,Які знають лише вони!!!
Відповісти
А Вам яка різниця чи ставленик, чи ні! аби роботу робив, про лучан дбав! поки мер з цим добре справляється!
Відповісти
Це на чию думку "добре справляється" на думку мера та його ставленників?:) НА ДУМКУ ЛУЧАН-ЦЕ ПОВНА ПРОТИЛЕЖНІСТЬ!
ЯК ЦЕ ЯКА НАМ РІЗНИЦЯ? ЩО ЦЕ ЗА ТАКА НАХАБНІСТЬ! В НАС ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ В МІСТІ-ЦЕ ЖАХ, бо кругом отакі ставленники на хороших посадах,а прості люди безробітні!!! Що це за така зневага? Ще тобі машину не спалили?:) Я так бачу..., що це таке, в місті біда, такого навіть при Кривицькому не було, тоді прибиралося, чистота була,а азараз жах! Не мають чим зайнятися, нічого не роблять!
Жах!
Не терба цих провладних комментів, тому що ми люди і нам судити, а 2012р. покаже, вже можете Коломойського звати на порятунок!!!
Відповісти
блин,когда уже эта совковая хрень покинет наше государство!грамоты-ордена без повода.как в том прекрасном мультике:'...а за что?Просто так!'
Відповісти
Як на мене, Романюк як міський голова за свою каденцію багато зробив для міста! серед всіх мерів він один і показує свою роботу ділом, а не язиком!
Відповісти
Ти один і той самий кооментатор з міськради?:) Чи наказали написати провладні комменти?
Що він зробив, уточни????! Мені цікаво,що він зробив? Дав ЦУМ спалити, Буратіно сину збудувати, безробіттю вирости, бюджет роздерибанити, дороги не прибирати,тротуари ніколи не чистити??? ЩО??? Палицю пропхнути у владу??? ЩО???? Що це за тка фантазія? Напиши, що він такого зробив,що всі лучани задоволені,ну хоча б половина мешканців міста,а такого нема, бо це нонсенс, це ваша фантазія та бачення цього,яке б вам хотілося, НАЖАЛЬ, КРИВИЦЬКИЙ КРАЩИМ БУВ, хоча тоді до нього поваги не було,бо зарплат не було у бюджетникіВ, а зараз вони є???Де робочі місця нові?Де зменшення безробіття?Що це таке?Тут Палиця сам більше зробив ніж всі разом взяті, чому він з кишені виклався,щоб сподобатися, а той комуняка лише сидить в себе та нагороди отримує? Це мабуть ...н езнаю як сказати, треба робити щось таке, що б люди аплодували меру, а не ганьбили його!
Відповісти
У нас в УкраЇні чиновники нагороджують самих себе! Оце
демократія, оце по-нашому по совковому! Так і хочеться
сказати де їхня совість, вона теж купується в Україні.
Нагороди отримують за виконання своїх обовязків! Коли вже
перестануть цим займатись? Я не проти нагород взагалі,я проти їх знецінення. Колись Любомира Гузара запитали: яка
нагорода Вам найдорожча до серця? "А ніяка!"- така була
відповідь.
Відповісти
Романюк працює класно. А все про що ви пишите торкається до не жительки Луцька, яка у нього засцупніком.
Відповісти
Ну знову починається вигороджування когось.Переважно все що написане в інших коментах є ГОЛА ПРАВДА. Це все що лежить
на поверхні у Луцьку. А наша "рідна влада" каже, що у нас
все В ШОКОЛАДІ. Унас все в повному дерьмі:безробіття,низькі зарплати,низький рівень життя. Всі називають Україну дуже
бідною еврокраїною, а владцям живеться дуже КЛАСНО в Україні. А чому б не нагороджувати САМИХ СЕБЕ!!??
Відповісти
Ну і я про те, чомусь більшість українців, нажаль,на межі виживання!!! Якби не їхні матері,мами,мамусі,які повиїжджали закордон,щоб хоч якось тут більш-менш норм. та спокійно жити,тут вже б більшість з голоду вимерла!!! Не знаю кому в м. луцьк живеться класно та добре окрім мільонерів та обранців у наші ради..., тим та їхнім сім"ям живеться доволі добре, також бізнесменам нашим місцевим-корупціонерам теж живеться шикарно, але більшості міщан, а це 85% міста, я гаранітю даю живеться дуже важко, не легко і не так добре,як Ви тут виписуєте!!!
Люди копійки рахують, пропрацювавши на Ваші за...-ці все життя, виховуючи та лікуючи Вас, невдячних та ледацюг хамовитих!!!
Не знаю,що там пише "відділ зв"язків з громадськістю" з міськ ради,але мабуть і вам живеться не легко на мінімалку,а працювати часом приходиться до ночі..., не думаю,що ця робота ваша варта поваги,бо вона не вдячна!!!
Прокурорам,суддям ще нашим живеться супер, начальникам в міліції, отам лафа, а так тут люди плюються, ніхто вже вас не витримує, просто складіть свої повноваження у наст. виборах та не позорьтеся, такого навіть при Шибі не було маразму, хоча мене тут зараз "прихильники"родини Романюка забанять...,але це факт який треба визнати та що при Шибі,при Кривицькому такого жахливого свавілля не було!!!
А що Клімчук такий регіанал не може "випросити" бюджет достойний нашої області, то нащо ти там сидиш у тих регіаналах,який з тебе толк зараз?ДА НІЯКИЙ!
ОТОЖ, почуйте хоч каплю правди...та не пишіть лицемірних комментів,а краще поки маєте час-виправляйтеся,щоб хоч за щось вам мешканці міста були вдячні!
Відповісти