У луцькому парку двоє чоловіків напали на патрульного

У луцькому парку двоє чоловіків напали на патрульного
10 лютого, близько 20:00, на службу 102 надійшло повідомлення про нанесення тілесного ушкодження громадянину.

Про це повідомляють Волинські новини, посилаючись на патрульну поліцію Волині.

За попередньою інформацією, інспектор УПП у Волинській області, перебуваючи поза службою (на вихідному) та вигулюючи собаку в Центральному парку, зробив зауваження 2 чоловікам, які розпивали спиртне в громадському місці на лавці.

Однак особи на зауваження не відреагували та почали агресивно поводитись. Потому вони почали шарпанину з інспектором і стали наносити йому удари.

Останній, захищаючись, наніс одному з нападників удар розкладним ножем.

Тим часом, нападники почали тікати в напрямку проспекту Волі. Помітивш на одному з них сліди від крові, інспектор наздогнав чоловіків і викликав швидку та поліцію.

Одного з молодиків у результаті шпиталізували до міської лікарні. Інспектор також звернувся до медичного закладу.

На місці події працює слідчо-оперативна група, про інцидент повідомили управління внутрішньої безпеки та прокуратуру.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поліцай встромив ножа???
А як же відмінна спортформа?
Відповісти
Тобто поліції можна ножами махати по вихідним???? Цікаво навіщо він його носить
Відповісти
Бидло треба нищити.
Відповісти
Працівник поліції поза робочий час, не правий, і в даному випадку 115, а не самооборона
Відповісти
Якщо патрульний був поза службою, то, очевидно, він був одягнений по-цивільному. Тобто, так звані молодики напали не на патрульного, а на мешканця Луцька, який перевищив право оборони, застосуваши холодну зброю. Блогер "лучанин" правий. Вчіть матчасть, як каже депутат ЛЯпін.
Відповісти
5. Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.

Маємо групу осіб. Були п'яні, агресивні, наносили удари. Особа застосувала для самозахисту скландний ніж, що не є холодною зброєю, напад відбив, злочинця затримав, поліцію та швидку викликав.
Жодних підстав для 115 немає.
ВЧИТЬ МАТЧАСТИНУ!
Відповісти
Люди мені вже 40років.І в житті було купа бійок(різних).Бити людину ножем в живіт(навіть у гніві)це ні в які ворота.Що це ще й поліцай!Якийсь хворий бетмен.За грати і ніяких розмов.
Відповісти
От чому в усьому світі усі патрульні користуються шокерами яких є безліч видів, а у нас ще досі балончики на першому місці, які є не тільки неефективними а ще й наносять шкоду усіх хто є поруч. Так само і тут знешкодити обох можна за кілька секунд використавши шокер, а так ніж?
Відповісти
Поліцейський правий на 100%, не зрадив присязі, не перебуваючи на службі намагався припинити правопорушення, зазнав нападу на себе аграсивних п"яних гопників, зміг відбити напад і затримати порушника.
Його нагородити треба та іншим ставити у приклад.
Відповісти