вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Луцьким спортсменам призначили стипендії

Луцьким спортсменам призначили стипендії
У Луцьку затвердили список спортсменів, яким призначено стипендії на 2018 рік.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті Луцької міської ради.

Список спортсменів, які будуть отримувати стипендії:

1. АЛЄКСЄЄНКО Христина В'ячеславівна – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіонка та срібній призер чемпіонату України серед дівчат.
2. АХМЕДОВА Дана Андріївна – майстер спорту України з плавання, срібна призерка чемпіонату України.
3. БОРОВСЬКА Надія Іванівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, 5 місце на чемпіонаті Європи.
4. ВІТЕР Ярослав Миколайович – майстер спорту України з важкої атлетики, 7 місце на чемпіонаті Європи.
5. ДОРОШЕНКО Юлія Олександрівна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед дівчат.
6. КЛИМЕЦЬ Ірина Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка України.
7. КУЯВА Богдан Вікторович – майстер спорту України з плавання, призер чемпіонату України серед молоді.
8. ЛОГВИНЮК Олександра Михайлівна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед юніорів та дівчат.
9. МАГЕРКО Вадим Андрійович – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіон України серед юніорів.
10. МАРТИНЮК Дарина Андріївна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед юніорів.
11. МЕЛЬНИЧУК Станіслав Олексійович – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, срібній призер чемпіонату України серед юніорів.
12. МИРОНЧУК Валентина Олександрівна – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіонка України.
13. МУРАТОВ Олександр Олександрович – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, срібній призер чемпіонату України серед юніорів.
14. НАУМОВ Андрій Валерійович – кандидат в майстри спорту України з плавання, чемпіон України серед молоді.
15. ПАРАТОВА Юлія Євгенівна – майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, чемпіонка України.
16. ПЕТРОЧУК Ілля Костянтинович – кандидат в майстри спорту України з плавання, чемпіон України серед юнаків.
17. СТЕПАНЮК Анастасія Петрівна – кандидат в майстри спорту України з важкої атлетики, чемпіонка України серед дівчат.
18. СМАЛЬ Юлія Вікторівна – майстер спорту України з плавання, чемпіонка України.
19. ТКАЧУК Максим Олександрович – кандидат в майстри спорту України з плавання, призер чемпіонату України серед юніорів.
20. ШИШМАРЬОВА Олександра Андріївна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед юніорів.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.