Гравці «Волині» у складі збірної України вийшли до півфіналу Кубку Співдружності

Гравці луцької «Волині» продовжують успішно виступати на Кубку Співдружності, який триває у Санкт-Петербурзі.

22 січня у третьому матчі групового турніру молодіжна збірна України U-21 впевнено виграла у Туркменістану - 5:0, повідомила прес-служба ФК Волинь.

Сергій Ковалець дав відпочити кільком ключовим гравцям команди, в тому числі Олександру Насонову, а центральний захисник Віталій Приндета відіграв тільки перший тайм.

Згідно із рейтингом команд-учасниць чвертьфіналу українці зіграли сьогодні перший матч стадії плей-офф із командою Молдови. У стартовому складі на гру вийшли обидва збірника з «Волині». І Приндета, і Насонов були в основі.

Олександр зіграв 72 хвилини і був замінений вже за рахунку 4:0, а Віталій відіграв увесь матч. Україна впевнено здолала молдаван 5:0. Відзначимо, що українці ще не пропускали на цьому турнірі і значна заслуга у цьому й оборонців «Волині», викликаних під стяги збірної.

Наступний матч молодіжна збірна гратиме 25 січня. Це буде півфінальний поєдинок із литовцями. І з ними, як і з молдаванами, українці вже грали на цьому турнірі (3:0 у стартовому матчі).