Лучанин пропонує знести обеліск на меморіалі слави

Лучанин пропонує знести обеліск на меморіалі слави
Демонтувати 40-метровий обеліск на меморіальному комплексі «Вічна слава» пропонує мешканець Луцька.

Про це йдеться в петиції, опублікованій на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«В контексті процесів позбавлення держави від наслідків комуністичної ідеології та зважаючи на те, що процес цей був узаконений ухваленим 9 квітня 2015 року Верховною Радою України пакетом законів прошу представників міської ради та виконавчого комітету бути ДЕРЖАВНИКАМИ та найблищим часом таки прийняти рішення про демонтаж 40-метрового центрального обеліска на меморіальному комплексі «Вічна Слава», – пише Борис Гунчіквідзе.

«Окрім комуністично-пропагандистської ідеї ця НЕЗРОЗУМІЛА СПОРУДА велетенської нібито жінки є аварійною, на що закрив очі департамент ЖКГ. Звідти одна за одною падають плити і до біди недалеко. Та й більшість лучан буде вам вдячна за ліквідацію «пам'ятника окупантам». Щодо кошториса ПРОПОНУЮ звернутися до обласної ради та Міністерства Юстицій, яке зініціювало «декомунізаційний пакет законів», – додає автор ініціативи.

Підтримати ініціативу можна за посиланням https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1060

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: петиції
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кретиничні помисли в цієї дитини гір.
Відповісти
Щоб плити не падали тра змінити оздоблення на скромніше - на штукатурку.
Для чого та показна розкіш?
Відповісти
Знесемо і заживемо.А на тому місці 150-ти метровий Бандера.Маразм!!!?
Відповісти
Нехай в Грузію їде і там публікує петиції. Там що немає обелісків?
Відповісти
Я тільки за.Символи в нашому житті значать набагато більше ніж ми собі уявляємо.Недарма князь київський Володимир започатковуючи хрещення русичів знищував язичницьких ідолів.Ці символи являються якорем,що тягне нашу підсвідомість назад до совкового тоталітаризму.
Відповісти
...Квідзе, наводьте порядок на своїй історичній батьківщині!!! Що, В.в.війни не було, мільйони українців не загинули? Вже танка знесли, гармату, краще жити стали після цього?????????? ще живі ветерани, шануйте хоч їх!!!!!
Відповісти
люди, які 150 -ти метрові Бендери? ці "шароварщики" окрім обрубків "на цьому місці буде споруджено ...."так ще нічого і не спорудили (вони і не вміють , от ламати, демонтувати то це як запали). І що це за провокативна "заміточка" хіба мало різних кретинів щось пропонує? краще учорашній ефір Червоненка на 112-му передрукуйте
P.S. Слава воїнам-визволителям -воїнам Червоної Армії... кому дорогого з наступаючим 23 лютого
Відповісти
Як прийшли до влади, то суцільна руйнація. Чого нове життя не почати з будівництва заводів, житла для населення (безкоштовного). А то замість того, щоб підняти рівень життя українців, вони піднімають тарифи за комунальні послуги і ціни. Здирники!!!
Відповісти
У нас що, грошей немає куди дівати ? Стоїть той шпиль і хай собі стоїть. В Єгипті піраміди вже тисячі років стоять і нікому не заважають, хоч теж і релігія і держустрій помінялись...
Відповісти
Це якийсь прикол. Гунчик по грузинськи.
Відповісти
Підскажіть будь ласка прізвище того мудака, хто запропонував цю петицію !
Відповісти
починати треба з того, що 2-га світова почалася 1939 року, а не 1941, бо радянська ідеологія хитро розділила - це не наша війна до 41, а це вже наша. Звісно, бо СРСР у 1939 прийняв участь в окупації Польщі, розділивши її з Німеччиною.
Війна була світова. Тому і дати повинні бути написані реальні 1939-1945.
Сам монумент ідеалізує радянський вклад у перемогу, забуваючи, що перемога отримана завдяки спільним зусиллям із іншими, союзними державами.
Тому правильніше змінити композицію пам"ятника на історично справедливу.
Відповісти
маразм кречает. шо то у нас в стране казлов горных с кавказа развелось , и решают как нам ,украинцам жить и что делать) найду как адрес этого Гиви в Луцке, заставлю зубами етот обелиск съесть
Відповісти
Обелиск оставить - обелиски во всём мире с Древнего Египта это универсальный постамент Памяти.
Роскошь показную на мемориале нужно убрать - заменить плиты на мокрую отделку (штукатурка легко и дешево ремонтируется, красится).

Мемориал нужно в первую очередь расчистить от джунглей-хащей - првратить его в просторный просматриваемый парк-сквер.
ПРЕКРАТИТЬ ставить там новые памятники, т.к. это вносит бесвкусицу и хаос.
В городе полно несипольщуемых мест для новых пафосных и патриотических памятников от князей древнеукраинских до современных героев Украины.
Відповісти
Узбагойся троль. Ти там ніколи не був, якщо хащі "бачив".
Відповісти
То можливо ще й панельні будинки (хрущовки) знесемо?! вони теж комуністичні!Блін, а меморіал в чому винен, ця дитина гір нехай їде до себе в гори та й там зносить все що забажає.
Відповісти
Естесссннно...
Для тебя "хащі" это когда без мачете не пройдёшь, а кцапский язык как тряпка для быка в очках?
Відповісти
Ааааа! Це ж ідеальне місце для якогось ТРЦ чи готелю, комерції !!!
Відповісти