Футболісти «Волині» в складі збірної повернулися із Кубку Співдружності зі сріблом

Захисники «Волині» Віталій Приндета та Олександр Насонов повертаються у табір нашої команди із Кубку Співдружності.

У п’ятницю обидва вийшли в стартовому складі збірної в півфіналі проти Литви, повідомляє прес-служба ФК Волинь.

Віталій Приндета відіграв увесь матч, а Олександра Насонова Сергій Ковалець замінив на Месхію, посилюючи атаку за рахунку 0:1. Українці все ж пробилися у фінал, в якому зустрілися із росіянами.

Наші збірники і в фіналі були на полі, хоча цього разу оборона України не була надійною, як впродовж всього турніру. Хоч українці й виглядали краще своїх візаві та «перестріляли» росіян за ударами по воротам, але в результаті поразка 2:4. Лише в одному голі із чотирьох можна вгледіти навіть не помилку, а недопрацювання збірників з «Волині». Приндета традиційно грав усі 90 хвилин, а Насонова, який грав на позиції лівого захисника, замінили на 61-й хвилині, знову посилюючи атаку українців.

У вівторок обидва гравці «Волині» приєднаються до команди, аби відбути на другий тренувальний збір у Туреччині.