«Дно пробите»: реакція лучан у Facebook на ухвалення скандальних земельних питань

«Дно пробите»: реакція лучан у Facebook на ухвалення скандальних земельних питань
Депутати міської ради Луцька після понад 12 годин сесії таки проголосували за передання земель комунальної власності ТОВ «Житловий квартал» на вулиці Рівненській, 119 та вулиці Вороніхіна, 37.

Ця подія викликала чималий резонанс у мережі Facebook.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ФІРМУ "ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ" ТА ЇЇ ЗВ'ЯЗОК З ДЕПУТАТАМИ СЕРГІЄМ БУЛОЮ ТА КОСТЯНТИНОМ ПЕТРОЧУКОМ















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кравченко депутат - "укропівське" "гарматне мясо". АТО, боєць, всі діла, патріот, а на відео кулаками махає за гроші як за рідну маму. Тьху!
Відповісти
Пустовіт - найгниліше створіння, його брат, бувший мер Острога погорів на хабарі, а цей у відкриту під дудку палиці і наглядом поліщука свідомо вкрав в лучан 12 мільйонів гривень. Укропівська дерибанда має у повному складі зайняти місце на нарах, всі 23 голосувальника - іуди.
Цікаво, а чи може громада зібратись та колективно звернутись до суду про скасування рішення, яке не підтримано громадою?
Відповісти
це реакція Лучан? не узагальнюйте....сміх!
Відповісти
Тепер немаж чого говорити,все видно по справах укропівців, повинні вмішатися правоохоронці і негайно треба петиція про відміну цього позорного рішення!
Прокуратура, тепер цікаво як Ви будете відстоювати інтереси держави і громади?
Відповісти
По твоїй позі хотілось би вірити, що ти зрозумів в яку ти"ж..у" вліз разом зі своїми колегами радікалами. Якщо ти маєш совість і честь офіцера, не ганьби своїх виборців Вишківців вийди, як ти не раз робив по інших питанням, і скажи правду про цей дерибан!!! Ганьба!!!
Відповісти
Що сказати?! З приходом на Волинь "Укропу" місцеве самоврядування закінчилось. Ця політична сила всі питання рішає. Грошами або силою. Повний правовий нігілізм та цінізм...
Відповісти
гнати те кодло звідти лопатами по шиї, стріляти як в Китаї з корупцією діло справляють!
Відповісти
В когось ще є сумніви, що все витрачене через свій фонд Палиця повертає з кишень лучан сторицею?
Відповісти
...і поясни всім, чого ти голосував за цей дерибан землі!!?? ...що в долі..!!??
Відповісти
При першій загрозі Палиця чкурне в рідну Швейцарію, а може і в "землю обітовану". А куди подінуться всі оті товстенюки. поліщуки, пустоцвіти з недопадами , красі і інше укропівське зілля, яке сьогодні так зухвало себе поводить.
Відповісти
В тюрму вони підуть. Іншого шляху вже не має. Вони діяли на шкоду інтересам громади, порушивши присягу депутата, втративши людське обличчя, продавши душу палиці, опустившись нижче дна.
Суд має скасувати це рішення, визнати протиправним, як наслідок - осіб що його підтримали визнати зацікавленими особами, відкрити кримінал за корупцію і всіх 23 негідників відправити за колючий дріт.
Відповісти
Пробите дно? Пора пробивати зрадників.
Міську раду розпустити - це не представницький орган, інтереси громади Луцька там не захищають.
Відповісти