Виявлена на кордоні гравюра - таки авторства Пікассо. ФОТО. ВІДЕО

Виявлена на кордоні гравюра - таки авторства Пікассо. ФОТО. ВІДЕО
Виявлена на Волині гравюра належить авторству Пікассо, про що стало з результатів мистецтвознавчої експертизи.

Ліногравюра Пабло Пікассо «Жінка в кольє» 1962 року містить власноручний підпис художника і є 30-тим примірником з 50-ти, повідомили у прес-службі СБУ.

Нагадаємо, що 27 січня на Волині прикордонники Луцького загону та митники виявили твори мистецтва. Про те, що вони можуть мати культурну та історичну цінність, стало зрозуміло відразу: серед виявлених предметів знайшли гравюру, яка була схожа на творіння Пабло Пікассо.

Оригінальність ліногравюри підтверджена Сертифікатом мистецького аукціону (ART-AUCTION) у Цюриху (Швейцарія).

Інша знайдена картина є оригіналом роботи Григорія Пожидаєва, про що свідчать підпис художника та інші характерні ознаки.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ребята, гравюра "пензлем" не делается.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8E%D1%80%D0%B0
Заголовок поправьте.:))))))))))))
Відповісти
Є таке... дякую, виправили
Відповісти
Ще уточнення: гравюра - не картина
Відповісти
Підтримую. Редактор Ви не реагуєте на кнтрл-ентер. "серед виявлених предметів була картина, автором якої, ймовірно, є відомий художник Пабло Пікассо".
Відповісти
Дякую.

Прошу не думати, що ми не реагуємо на "кнтрл-ентер". Це з нашого боку було б нерозумно ;-)

Просто інколи проходить деякий час з моменту, коли читач відправив повідомлення про помилку і до моменту, коли модератор це повідомленян побачить і внесе правки.

Ми справді вдячні усім, хто нормально і з розумінням ставиться до помилок.
Відповісти
за два дні вже визначили оригінальність такої роботи, відіслали у Швейцарію?чи в Україні є спеціалісти такого рангу і кваліфікації? чи на кордоні працюють круті мистецтвознавці? такі речі так швидко і "на коліні" не робляться!!! очевидно, на кордоні вже чекали "по наводці" таку картину і точно знали, що шукають!
Відповісти
Лучанці.До експертизи культурних цінностей, затриманих на митниці, залучаються кваліфіковані музейні працівники з великим досвідом роботи та відповідними знаннями. Звичайно, коли йдеться про більш точну експертизу із залученням спеціалістів з біохімії, рентгенологів, тощо, то у такому випадку твір додатково направляється на експертизу до Києва чи Львова. У кожному випадку до визначення цінності та вартості контрабанди, як культурної так і матеріальної, ставляться з великою відповідальністю, адже від цього залежить доля самого контрабандиста (чи це буде штраф, чи кримінальна справа). Щодо сертифікату оригінальності твору з аукціону у Цюриху, то він міг бути уже в наявності, як супровідний документ (гравюра могла бути там придбана). А на кордоні справді не працюють "круті" мистецтвознавці, які "на коліні" роблять експертизу, але їхньої кваліфікації та досвіду вистачає, щоб відрізнити культурну цінність від халтури, а раритет від "новодєла". Щодо "наводки", то хто зна...значить відповідні служби працюють
Відповісти
Завжди приємно читати Ваші грамотні коментарі.
Відповісти
Дякую!
Відповісти
пикассо - солидняк а кто такой пожидаев????????????????????заметьте - картины луцких худ-ов не вывозят...
Відповісти
Ви помиляєтесь, вивозять... Чорнокнижний, Якубек, Валента
Відповісти
Вы работник музея или искусствовед? Просто интересно. Прочел Ваши комменты, приятно удивился.
Відповісти
Дякую. Ви праві, я за освітою мистецтвознавець і колишній музейний працівник, але доля розпорядилася так, що зараз я не займаюся колись улюбленою справою.
Відповісти
Шо ти мелеш????Тож не псіхиатрична експертиза,а художня!!!Тебе хіба везуть в Швейцарію для експертизи????Тож в Ліпіни,нащо дальше їхати.Сиди вдома та приймай ліки!!!
Відповісти
Загальний ігнор "лучанка"!!!
Дістала вже!!!
Відповісти
Це вас всіх в ігнор.Я тут сама розумна.
Відповісти
юле - зато зося навроцкая занимается!
Відповісти