У Луцьку під колеса авто потрапила неповнолітня, дівчина – в реанімації. ФОТО

У Луцьку під колеса авто потрапила неповнолітня, дівчина – в реанімації. ФОТО
На вулиці Глушець у Луцьку під колеса авто потрапила 17-річна місцева мешканка.

Аварія трапилася вчора, 18 березня, – повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Так, автомобіль Mercedes Vito під керуванням 49-річного мешканця Луцького району збив 17-річну лучанку. Дівчина перетинала проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу.

Внаслідок ДТП неповнолітня отримала травми. Її госпіталізували до реанімації обласної клінічної лікарні.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 ( Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає покарання, зокрема, обмеженням волі на строк до трьох років.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, аварія, НП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 7
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
За малолітнього теля у водія великий геморой !!!
Відповісти
А чому немає покарання для пішоходів?????? Лізуть на дорогу як телята.
Відповісти
З якою швидкістю летів той "мешканець луцького району" ,що навіть не встиг загальмувати? Задовбали вже ті мешканці луцьких районів..
Відповісти
Задовбали вже телята на дорозі з бананами у вухах і смартфонами в руках! Дорога для автомобілів! І ніхто крім самого пішохода не подбає про своє життя крім самого піщохода. Будьте ласкаві переходьте дорогу там де слід. А батьків неповнолітньої дитини треба оштрафувати, за недбале ставлення до своїх батьківських обов'язків, що ненавчили дитину переходити дорогу там де слід! А поліції написати припис доорганів місцевого самоврядування за невідповідність обладнання узбіччя та відсутності інформативності і відповідної соціальної реклами!
Відповісти
Це ви все правильно пишете про штрафування пішоходів, але і швидкість авто теж треба визначити, тому шо на тій вулиці вкрай рідко дотримуються швидкісного режиму
Відповісти
Пішоходам забороняється:
4.14
a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Відповісти
ішла я колись з дітьми з зоопарку, жінка стояла собі на тротуарі , навпроти вїзду до зоопарку з Глушець, іде собі машина , і от коли машина підїхала , а жінка і чмигнула під машину

до чого тут водій???? до чого тут діти , які то все бачили?????

уважності і піщоходам і водіям


дівчинці швидкого одужання
Відповісти