Громадська рада при управлінні молоді ОДА отримала нову керівницю

Громадська рада при управлінні молоді ОДА отримала нову керівницю
31 січня 2013 року на засіданні громадської ради при управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА обрали її нового керівника.

Ним стала Анастасія Шевчик (на фото), голова ВОМГО «Студентська Рада Волині», повідомили в управлінні.

Презентуючи власну програму діяльності, вона наголосила на своєму прагненні об’єднати зусилля усіх громадських організацій області, вести конструктивний діалог між владою та громадськістю.

Також на засіданні громадської ради був представлений публічний звіт молодіжних громадських організацій – переможців конкурсу соціального замовлення 2012 року, обговорювалися питання проведення конкурсу і в цьому році.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 45
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вже накерувала студрадою, і тут накерує)))

Відповісти
Ну звичайно, на виборах Шевчик від імені Студентської ради волині агітувала за партію Регіонів, хоча студенти її ніколи на це не вповноважували!!!

Регіони позакручували всі гайки студентам, а ця кишенькова голова студради мовчить в тряпочку от і заробила на посаду
Відповісти
Не на....ала, а падарілі))))))))
Відповісти
А що вона толкового зробила для студентів?? Крім п'яних дискотек для малолітніх
Відповісти
Студіналія, студент року, студентська республіка, навчання голів студрад )в т.ч. з районів, чого раніше НІХТО не робив)
і список можна продовжуваати

Настя, собаки гавкають, караван іде!
от і ти не дивись на різні дурні коменти - працюй надалі =)
Відповісти
Студент року гузь робив, студентська республіка Пельц вже кілька років організовує, так що НАСТЯ НЕ ПРИПИСУЙ СОБІ ЧУЖИХ ЗАСЛУГ
Відповісти
Ви повністю праві у тому, що свого часу ці особи займались організацією проектів "Студент року " та "Студреспубліка". Та на даний момент вектори їх діяльності змінені, тому задля традиційного проведення цих студентських проектів, студентська рада їх почала організовувати.
Відповісти
Шо ти ліпиш? Пельц цим постійно займався і займається до сьогодні!!!
Відповісти
А Бандерштат часом не ваша Настя організовує???
Відповісти
ці всі здобутки робив Пельц, а не шевчик...
Відповісти
Бачу ваша настя великий мастак присвоювати собі чужі заслуги
Відповісти
Клімчукова маріонетка
Відповісти
Тепер вечірки з п'яними малолітніми буде організовувати не Студентська Рада Волині а громадська рада при управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА )))))))
Відповісти
до чого тут вечірки!
Таке враження, що воона зібрала всіх малолєток і імєно їх і біш нікого, і напоїла.!
Гляньте на інші вечірки в золото, перегляньте їх фотозвіти!
Відповісти
Студентська рада Волині вона ж консультативно дорадчий орган при Губернатору це ніщо інше як фарс, існує лише для галочки і відмивання бюджетних коштів і щоб продемонструвати відкритість влади і все таке.

Головою поставили Настю Шевчик яка по суті там нічого не вирішує, це людина яка представляє інтереси клімчука, хоча по суті мала б лобіювати інтереси студентства області
Відповісти
Метою СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНІ є здійснення діяльності, спрямованої на задоволення і захист своїх законних соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів членів і виконання статутних завдань.

Далі кілька пунктів зі статуту організації:

2.2.4 представництво позицій своїх членів перед центральними органами державної влади та органами урядового управління Волині, іншими публічними інституціями, громадськими та політичними структурами, що мають вплив на прийняття рішень, котрі безпосередньо стосуються осіб, що навчаються;



2.3. З метою реалізації своїх завдань СРВ у встановленому законодавством порядку:

2.3.1 представляє та захищає законні інтереси та позиції своїх членів у державних органах, громадських об'єднаннях, керівних органах навчальних закладів, перед іншими фізичними та юридичними особами в області та на всеукраїнському і міжнародному рівні; може надавати студентам різнобічну допомогу й підтримку;

2.3.7 проводить на неприбутковій основі незалежні соціологічні опитування з питань, значущих для студентської молоді;

2.3.14 вносить пропозиції до органів державної влади і управління, органів місцевого самоврядування.



Відповісти
Яким чином ця студентська рада волині допомагає студентам????? Як вона захищає їх інтереси? Вечірки та інші забави це звичайно добре, але студрада має займатись в першу чергу проблемами студентів

Не для кого не секрет що в державних Вузах зараз масово скорочують стипендії, в моїй групі з 30 чоловік в цьому семестрі будуть отримувати стипендію лише 5 чоловік, троє з них це діти викладачів. Викладачі спеціально зрізували оцінки багатьом студентам тому що так сказали в деканаті, мовляв в універсинету грошей нема навіть на опалення тому зрізають стипендії щоб з економити, говори зі своїми друзями з інших вузів там така ж ситуація

От мені як студенту цікаво чому ваша студентська рада на чолі з Шановною пані Шевчик цим не займається???
Це надзвичайно важливе питання для студентства, чому шевчик цим не займається вона ж має стільки високих посад
Відповісти
Про шо ти тут пишеш??? Де ж вона піде проти влади? Їй клімчук дав формальну посаду щоб не рипалась от вона і радується, а на проблеми студентів їй наплювати
Відповісти
Настя подумай про студентів !!!! Більшість студентів вже цього семестру не буде мати стипендій, так що не буде за що купити квитки на ваші вечірки зі стриптизом
Відповісти
А от мене турбує проблема із скасуванням пільгового проїзду для студентів, це дуже буде бити по кишені приїжджих студентів, а таких більшість !!! Додайте сюди масові зрізання стипендій то взагалі класна картина виходить

Чому Шевчик не піднімає питань про це???
Відповісти
А проблема з хабарями у Вишах це взагалі жах і всі на це очі закривають, якщо Шевчик така крута що має стільки посад невже не може з цим щось зробити? Чи може їй не відомо про це?
Відповісти
студентсь­ке самоврядування повинно представляти всіх студентів, відстежувати якість освітніх послуг, впливати на ці проце­си а не влаштувати п'яні шабаші які ніякої користі не несуть
Відповісти
От коли Гузь був головою студради то робота кипіла, він за студентів рвав і метав

Чиновники його боялися бо знали що його не підкупиш посадою
Відповісти
Ой не можу, і тут альянс своєму гузьку "піпу" цілує))) Шановні теперішні альянсівці, коли славетний Гузь "рвав і метав за студентів" 98% з Вас ще в школах граніт науки погризували. Хоч і кожна жаба своє болото хвалить, та не Вам голосити тут про його уявні подвиги.

Для Шевчик
Анастсія, не сприймате цю гидоту як загальну суспільну думку. "Фе" тут пишуть лиш ті хто кому жабка горло тисне. Уважніше придивіться до свого оточеня.
Відповісти
Гузь зробив для молоді Луцька більше ніж 10 таких Шевчик разом узятих, практично усі сучасні громадські діячі які хоч щось роблять в місті це комада Гузя! Обласна студентська рада якою дуже втішається шевчик теж була започаткована Гузем, Студіналія теж Гузем, студент року теж Гузем, Бандерштат та ще багато іншого! А Ваша Шевчик прийшла на все готовеньке!!!
Коли Гузь займався молоддю то він реально відстоював їх інтереси, він не боявся в чиновника кулаком грюкнути, прийти пікетувати управління освіти чи будь який владний кабінет, А шевчик навпаки перетворила студраду на формальність і боїться слово проти влади сказати
Який же це студентський лідер? Це холуй влади
Відповісти
Правильно шевчик не звертай уваги на студенті і на їх проблеми, це заздрісники і вони не варті уваги мега-крутої шевчик!!!!

Звертай увагу тільки на клімчука, якщо будеш слухняною то може ще якусь посаду тобі дасть)))
Відповісти
Ще б Вам хтось дотоміг. Розумом чи крихтою вихованості хочаб.

Видра, Ви особисто звертались до Шевчик чи ОСС, з проханням про захист прав чи відстоювання інтересів студентства?
Відповісти
А скажіть хто зі студентів знає що таке студрада і чим вона займається? Тим більше обласна!
Крім невеличкої кількості активних студентів ніхто!!!
І хто дійсно займається студентським самоврядуванням це прекрасно знає! Що може дитина яка приїхала вчитись з грухого поліського села? Вона не знає навіть елементарних прав, що вже казати про звернення до ОСС, вона не знає шо таке даже. Її викладачі зашугали, що мовляв будеш нариватись то ми тобі згадаєм

Відповісти
Все правильно, для багатьох студентів університет це шось нове і страшне, тому студрада має йти до студенства сама проводити круглі столи конференції, інтернет, робити якісь стінгазети і т.д. Можливостей на сьогодні дійти до студента є багато, навіть в статуті студради написано що вона має займатись просвітницькою діяльністю
Відповісти
Ви особисто звертались до Шевчик чи ОСС, з проханням про захист прав чи відстоювання інтересів студентства?

Типова відповідь бюрократа, якому важлива тільки його посада і щоб його не чіпав!!! Молодець шевчик вчиться в своїх дружків регіоналів))))

По вашому поки не звернулись то проблеми немає? Студентів масово валять викладачі щоб ті не отримували стипендії, причому це відбувається зухвало і протизаконно , настя як голова студради мала б знати про цю проблему

І якось на це реагувати, для чого їй стільки посад?
Відповісти
Якщо Шевчик не знає які проблеми турбують студентів то закон їй в помощ

2.3.7 проводить на неприбутковій основі незалежні соціологічні опитування з питань, значущих для студентської молоді;

2.3.14 вносить пропозиції до органів державної влади і управління, органів місцевого самоврядування.

Хай проведе соціологічне опитування і вона здивується що студенство турбує не лише вечірки з голими тьотками а й питання по серйозніші і більш буденні
Відповісти
Та саме через таких горе- керівників як Шевчик у студентів студрада асоціюється лише з організацією вечірок і всяких свят
Відповісти
Я взагалі не можу зрозуміти яка користь від вечірок? Тим більше зі стрептизом і алкоголем? Яка суспільна користь від таких заходів?? Такої фігні і без студради вистачає

Мабуть шевчик не знає що таке культурний відпочинок, проводити дозвілля можна не лише в нічних клубах

Чого б не організувати виставку студентських картин, серед студентства волині полюбом знайдеться кілька десятків талановитих художників, чи для прикладу виставку фото, зараз багато хто займається і цим

Чого б не організувати якийсь креативний благодійний концерт? Серед студентів купа талантів, навіть є такі заклади яку кульок та інститут мистецтв там багато талантів

Короче ідей купа, аби тільки було бажання робити
Відповісти
Саме так, студентська рада має займатись розвитком студентів а не пропагандою алкоголю та ізвращєнієм малолєток
Відповісти
всі хто хотів вже об"єднатися вже об"єдналися і працюють....
Відповісти
Молодіжна платформа наприклад)
Відповісти
Згідно ст.38 ЗУ, 3. "Основними завданнями органів студентського самоврядування є:
- забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема стосовно організації навчального процесу;
- забезпечення виконання студентами своїх обо.язків;
- сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
- сприяння створенню відповідних умов для проживання і відпочинку студентів;
- сприяння діяльності студентських гуртків, товариств, об.єднань, клубів за інтересами;
- організація співробітництва зі студентами інших вищих навчальних закладів і молодіжними організаціями;
- сприяння працевлаштуванню випускників;
- участь у вирішенні питань міжнародного обміну студентами

Органи студентського самоврядування мають право:
– отримувати від адміністрації консультативну підтримку та інформацію, необхідну для виконання своїх завдань;
– звертатися з пропозиціями, заявами, клопотаннями до адміністрації відповідного рівня та органів студентського самоврядування всіх рівнів стосовно питань, що належать до кола повноважень цього органу, та отримувати відповіді щодо порушених питань;
– вести конструктивний діалог з адміністрацією вищого навчального закладу щодо дій посадових осіб, керівників структурних підрозділів, органів студентського самоврядування, якщо вони порушують права студентів
Відповісти
А тепер скажіть. МЕні , що з цього списку зробила Шевчик?
Відповісти
"вона наголосила на своєму прагненні об’єднати зусилля усіх громадських організацій області"

Шановна Анастасія, громадські організації вже давно об'єдналися в МОЛОДІЖНУ ПЛАТФОРМУ і успішно функціонують і нвідміну від деяких псевдо-діячів не організовують пяних оргій для малалєток як настя а займаються лише суспільно корисними справами
Відповісти
Не знаю эту вашу Шевчик, что она делает или не делает. На вид симпатичненькая. :) Не мог удержаться во по какой причине, веселят меня заявы типа - "не можу зрозуміти яка користь від вечірок? Тим більше зі стрептизом і алкоголем?" Писано человеком, который студентом никогда не был. А если и был, то наверняка ленинским стипендиатом, ну на худой конец - владельцем красного диплома. Я, будучи студентом, все пять лет прекрасно проводил время на вечерах с алкоголем, и не только вечерах, и "утренниках-похмельниках", и "обедах-пьянках". И это не помешало мне успешно закончить хороший киевский вуз, получить качественное высшее образование и специальность. Кто не использовал этот прекрасный возраст для развлечений, в том числе и с алкоголем, тот законченный придурок. Кто не был молод, тот не был глуп, или - кто не был глуп, тот не был молод. На ваш выбор. :)))
Відповісти
Все правильно, вечірки і тусовки це круто!!!! Алк кожен має займатись своєю справою, клуби організацією вечірок, церква служінням Богу, а студентське самоврядування захистом інтересів студентів
Відповісти
Сюди треба Яну Цапук, ця б то хоч щось зробила для молоді, а підлабузниця нічого не може
Відповісти
Чи це не та Цапук, яка офіційно була головою передвиборчого штабу Палиці? Якщо так, то справді, зробила вона багато. Наприклад постаралась знищити навіть ті залишки студсамоврядування, які ще залишались в ВНУ після Майї і в неї це практично вийшло.
Чи може це та Цапук, яка організовувала містер ВНУ 2012, де хлопчина з геофаку скакав по сцені в трусах?
Я б ще довго міг перераховувати її подвиги, але порівнювати когось з Цапук, це вже ні в які ворота не лізе.
Відповісти
та це сама Яна і написала, що не ясно???
Відповісти
Веселі у вас дискусії, приємно розуміти, що волинських студентів цікавить культурно-мистецький розвиток))) Дивлячись на всі вище зазначені точки зору можна зробити висновок, що незадоволених даною ситуацією є багато, але варто сказати, що судити когось завжди легше, так як і говорити завжди простіше ніж діяти. Якщо така велика студентська громада є проти існуючих несправедливих порядків і лідерів, тоді оберіть з поміж себе людину, яка дійсно буде готова свідомо і на ділі лобіювати і захищати ваші інтереси та й дійте, а не просто безрезультатно тихенько когось критикуйте. Ваші інтереси ніхто крім вас ніколи не буде захищати, ви самі повинні цим займатися, особливо, дивлячись на уже наявну кількість протестного потенціалу можна сказати, що ви могли б стати потужною силою. Спрямуйте себе в потрібне русло. Подумайте над цим)))
Відповісти