Якими будуть готель «Лучеськ» і ТЦ «Імідж» після реконструкції. ФОТО

Якими будуть готель «Лучеськ» і ТЦ «Імідж» після реконструкції. ФОТО
Нині інвестори готелю «Лучеськ» та торгового центру «Імідж», що на вулиці Рівненській в Луцьку, працюють над проектом реконструкції закладів.

Як розповіла директор готелю «Лучеськ» Оксана Семенюк, роботи уже на завершальній стадії.

Як відомо, готель «Лучеськ» збудували у 1980 році, тобто він працює уже понад 30 років. За весь цей час готель жодного разу не реконструювали й не оновлювали, тому він перестав відповідати вимогам споживачів готельних послуг.

Одним із засновників підприємства, що придбало готель, є луцький бізнесмен Олександр Лазорко. Власне саме він і став ініціатором придбання.

Підприємство викупило «Лучеськ», щоб інвестували кошти в найбільший готель міста й зробити його окрасою обласного центру. Сучасний готель сприятиме розвитку Луцька як туристичного центру, каже Оксана Семенюк.

У планах інвесторів – відбудувати готель «Лучеськ», щоб заклад відповідав світовим стандартам.

У процесі реконструкції, відповідно до проектних рішень, які розробляє львівський інститут проектування «Комфортбуд», планується заміна усіх внутрішніх інженерних мереж, повність оновиться номерний фонд, буде збудована нова котельня.

Особлива увага під час реконструкції буде спрямована на заходи безпеки, адже проектом передбачено автоматичну систему водяного пожежогасіння.

Кардинально змінять і фасад готелю.

Окрім того, поруч з готелем планують створити розвинену інфраструктуру. Для цього розпочато реконструкцію торгового комплексу «Імідж», де інвестором теж є Олександр Лазорко.

В планах – добудувати третій поверх, де розміщуватиметься дитячий розважальний центр і сучасний спортивний комплекс.

Головною родзинкою великого готельно-торгово-розважального комплексу буде 25-метровий басейн для плавання, який збудують поруч із реконструйованими об’єктами.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А толку от этих архитектурных строений, наполнение-то туфта!!!
Відповісти
А кацапам слова не давали!!!
Відповісти
Фільтруй базар умнику!
Будут очередные бутики, как в ЦУМе и Буратино и люди на экскурсию ходить будут! А если вас все устраивает - то не гоните на власть, значит у наших людей хватает денег на те все "побрекушки" и шмотки китае-турецкие, что в подобных магазинах!:)
Відповісти
в буратіно шось можна купити....і реально.
Відповісти
а ти рот закрий москалюга кончаний
Відповісти
Щось не влаштовує ? Геть із міста !!!
Відповісти
А я вже сйіб...я. Вчора в сім вечора їхав проспектом Молоді. Мрак такій шо пипець. Не горить не один ліхтар. А дятли перебігають або на старті на обочині......
Мене почало тошнити від цього конченого болота що зветься луцьк.
Відповісти
геть з міста!
Відповісти
Басеєн - круто, якщо це правда і він буде доступний для лучан (маю на увазі відповідати зарплатам. Лазорко - ну молодець, але рейтинги він цим не здобуде. Гречку бабулькам треба + взяти приклад з Палиці. Лазорко, імхо, краще ніж Недужкі і т.п..
Відповісти
детский сад ейбогу. когда подпалят?
Відповісти
Не підпалять, бо він - друг Палиці
Відповісти
На вході в місто бовваніє таке опудало. Хай робить.
Відповісти
Ну от стане президент баскетбольного клубу "Політехніка-Галичина" (Львів) депутатом нашої облради, і буде тоді файний "Лучеськ". Я тільки не розумію, чому Лазорко так сердобольно доводить, що він лучанин. Він - локачинський парубок
Відповісти
Архітектура теж туфта. Другий Там-Там.
Відповісти
upsent - дикун!
У такому випадку всім хто іншою мовою розмовляє - геть із міста? Не ганьби українців і волинян!!!
Відповісти
русскій язик до інших мов не відноситься! Він в нас має "особдивий" статус! Москаля на гіллю! Слава Україні!
Відповісти
палата №6!!!
Відповісти
а де там басейн поміститься?
Відповісти
Во всем этом меня забавляет одна маленькая деталь - предвыборная компания Лазорка, калька с предвыборной компании Палицы. Ни одного различия, только масштабы поменьше. Вот только не понятно, что будет сооружено эквивалентно "Солнечным часам"?
Відповісти
сіті парк?
Відповісти
Я ЗА ГОРОД ЛУЦК ДО 1939 года.ГОРОД С НАШИМИ ТРАДИЦИЯМИ,И НАШИ РЕБЯТА ТАК СДЕЛАЮТ,)))))
Відповісти
А баба Яга, як завжди, протів!
Відповісти
Луцьк розбудовується, гарнішає. І яким-то треба бути дебілом, щоб поливати все помиями. А через українця, що вище висловлювався, соромно за земляків.
Відповісти
Ви серйозно про "гарнішає". Чи це стьоб?
Відповісти
за нашу націю неуків-алкашів-ледарів соромно.
Відповісти
Буде гарним наше місто.Слава УКРАЇНІ.
Відповісти
О клас давно хотів басейн або аквапарк поблизу!
Відповісти
ууу класно!ждйомс на красу!
Відповісти
починають потрохи скуповувати Луцьк, скоро і нас куплять з патрахами, ше тільки в політиці ого не було....))))))
Відповісти
Куда перенесли комп ютерний відділ
Відповісти
правда а толку гроші все рівно робочим не платять вже другий місяць
Відповісти
а мені Лазорко як мужчина навіть дуже подобається
Відповісти
Гаплик Іміджу. Лазорко попросив політичного притулку в Англіі. Отак і буде стояти купа цегли поки не розсиплеться.
Відповісти