Оселедець з луцького супермаркету, в якому знайшли черв’яків, можна продавати, - ветлікарі

Оселедець з луцького супермаркету, в якому знайшли черв’яків, можна продавати, - ветлікарі
Ветеринарні лікарі Луцька дослідили рибу з червами, придбану в луцькому супермаркеті та вирішили, що її можна й далі продавати.

Нагадаємо, 28 січня мешканка обласного центру купила у супермаркеті «Сільпо», що знаходиться в обласному центрі Волині в універмазі «Луцьк», рибу з гельмінтами.

У офіційній відповіді на звернення жінки в управління ветеринарної медицини Луцька повідомили, що реалізація оселедця була тимчасово припинена, а зразки риби відправили на дослідження у «Волинську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини», пише Віче-інформ.

Експерти лабораторії у своїх висновках вказали, що надіслані зразки відповідають стандартам Технічних умов, тобто їх й далі можна продавати за умов дотримання правил зберігання та терміну придатності.

Така відповідь подивувала лучанку, яка придбала рибу. Мовляв, у листі - жодного слова про черви. Натомість вона стверджує, що в розмові один з ветлікарів обласного центру сказав, що глисти в товарі були, але їх було не більше норми.

«Нічого страшного, гельмінти були лише в кишечнику, ви ж всеодно збиралися те молочко викинути. Навіть, якщо й збиралися їсти, то слід було лише зняти верхню плівочку, глисти ж у ній. А далі все цілком їстівне», - передала жінка бесіду з ветлікарем.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ноу комент....
Відповісти
Можна продавать селёдку или черви?
Відповісти
комсомолу лише черви
Відповісти
Для того аби слова лікаря були переконливішими потрібно в онлайн режимі показати відео де цей впевнений у якості риби чоловік її їсть!!!
Відповісти
це повний песец, одне можу сказати, нехай цей "ветлікар" їсть такі оселедці кожен день)))
Відповісти
Пропозиція: накормити цих ветлікарів та виробників їхніми оселедцями. Результат експертизи на наступний раз буде інший.
Відповісти
Да накормить этих ветлікарів теми глистами блин...!!!
Відповісти
Якщо такі підлеглі у Янко - то все зрозуміло!:) А пані Наталії слабо откушать оселедчик?!:)
Відповісти
треба було цьому ветлікарю на вечерю запропонувати і побажати смачного! у Львові за доляри вчилася?
Відповісти
Товариші-коментатори, складається враження, що ви ніколи власноруч оселедців не чистили, а якщо чистили, то не вдивлялись... глисти в оселедцях то не рідкість
Відповісти
Підтримую. Вони там є майже завжди, просто в різних кількостях.
Відповісти
Більшість споживачів не проінформовані про наявність гельмінтів в оселедці,головне щоб їх кількість не перевищувала норму зазначену в ДСТУ
Відповісти
Якщо боїтесь глистів не їжте сиру рибу і всякі там суші, там вони не рідкість.
Відповісти
"Жінка" и "Світлана" работнички санепидемстанции от Янко!:)))
Відповісти
дурне все говорите,я їла ті глисти,тьху того оселедця з глистами,і нічого страшного!!!не вмерла,все добре!!!
Відповісти
Смачного всім хто їв!!!:) Скоро на лайно канхвєтка будете казати!:)
Відповісти
"...надіслані зразки відповідають стандартам Технічних умов..." Пора міняти такі умови.
Відповісти
умови можливо і зміняться, а от риба з гельмінтами залишиться, це ж природа! луска на рибі також не їстівна, але ж вона там є!
Відповісти
пару гриветь і ветлікарі пишуть все , що треба
Відповісти
Ледве дочитала статтю, щоб не блювати.
Відповісти
Шановні полішуки. Які ви дивні люди. Жоден із вас не має будь-якого відношення ні до ветеринарії, ні до зоології. Але коментарі з даного приводу пишете. До вашого відома гельмінти присутні у оселедцях майже завжди. Але, наголошую, той вид гельмінтів не є патогенним для людини (максимальна загроза - лише невеличкий розлад травлення). А якщо оселедець добре просолений,(за технологією) то гельмінти дуже швидко стають нежиттєздатними. Ще до того часу, коли ви їх купите в крамниці. Шановні полішуки, не виказуйте своєї неосвіченості, не пхайте носа туди, де вашою компетенцією і не пахне.
Відповісти
Цікаво, пане Біолог, а якби Ви купили у супермаркеті оселедець з черв"ячками??? Дуже цікава Ваше реакція?? Подлубались, повикидали, та й до столу подали?
Відповісти
Доречі, забула додати - я дочка полішучки, дочка тих, кого Ви, пане Біологу, так зневажаєте! :-) НЕ ЗАБУВАЙТЕ СВОЄ КОРІНННЯЯЯ!!!
Відповісти