У Луцьку муніципали «спіймали» чоловіка, який мив автівку у дворі багатоповерхівки

У Луцьку муніципали «спіймали» чоловіка, який мив автівку у дворі багатоповерхівки
У Луцьку працівник департаменту муніципальної варти Луцької міськради «зловив» чоловіка, який мив автівку на прибудинковій території.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці департаменту у Facebook.

Інцидент трапився на проспекті Молоді, 10. Своїм бусом порушник зіпсував зелену зону в дворі.

"Помітили правопорушення телефонуйте: 067 000 067 9", - йдеться у повідомлені.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ви вже взагалі *банулис*я??
Ходять шнирі такі зашифровані, тав вас за кілометер видно гусєй, павліки морозови, ще трохи і вас при зустрічі буду пизд*т*
Відповісти
Рагуль звичайний 1 шт.
Відповісти
Кошмар, вже і машину ніде помити не можна. Єбані дибіли
Відповісти
Миття миттям, а газон навіщо поорав?? Весна? То в поле його на громадські роботи, хай там себе покаже!!!
Відповісти
Будемо тепер мити машини в дворах і с**ти по під'їздах
Відповісти
Давно пора з болота робити парковку з бруківки. Але тоді жеки і комунальщики траву і "капусту" косити не зможуть. Газон ц4 по закону трохи інша річ.

Згідно з правилами дорожнього руху газон - це ділянка однорідної території із дерновим покривом, який штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерноутворювальних трав (переважно багаторічних злаків) або одернування.

Штучно ключове слово. Але муніципали.... що з них взяти )
Відповісти
Давно пора з болота робити парковку з бруківки. Але тоді жеки і комунальщики траву і "капусту" косити не зможуть. Газон ц4 по закону трохи інша річ.

Згідно з правилами дорожнього руху газон - це ділянка однорідної території із дерновим покривом, який штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерноутворювальних трав (переважно багаторічних злаків) або одернування.

Штучно ключове слово. Але муніципали.... що з них взяти )
Відповісти