У Верховній Раді буде група «Волинь», куди увійде семеро нардепів

У Верховній Раді буде група «Волинь», куди увійде семеро нардепів
Семеро народних депутатів 5 лютого подали до Секретаріату Верховної ради України заяву про створення міжфракційного об’єднання «Волинь».

Про це 6 лютого повідомив народний депутат Анатолій Вітів (ВО «Свобода»).

«Згідно з даним на вчорашній ранок до об’єднання увійшли депутати Валерій Черняков, Євген Мельник, Анатолій Вітів, Степан Івахів, Ігор Єремеєв, Сергій Мартиняк та Катерина Ващук. Об’єднання відкрите і в нього можуть вступити усі бажаючі, які хочуть відстоювати інтереси Волині», - повідомив Вітів.

Нардеп пояснив, що об’єднання «Волинь» не є політичним, а вирішуватиме суто соціально-економічні проблеми області. Його очолюватимуть два співголови – Анатолій Вітів та Ігор Єремеєв.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І як почнуть творити добро направо і наліво )).
Відповісти
зібрались вовки і поділили овець
Вітів ліг під олігархів
Відповісти
ОООО...а сам гонить на них))))
Відповісти
Бандикький сходняк:)))
Відповісти
А Палиця з Мартинюком не хочуть на громаду попрацювати?:)
Відповісти
А Мартиняк і працює на громаду!
Відповісти
Ви, "шановний", сьогодні "за" - а як пожене вас в шию - будете брудом поливати. Продажні ви і жалюгідні...
Відповісти
А рудий гном Мартинюк, шо вже не полішук?вже кієвлянін!
Відповісти
Капец обєднання не є політичним, а вирішуватиме суто соціально-економічні проблеми області. Швиденько напишу скаргу до Тягнибока економічні інтереси області - це зрада опозиції.
Відповісти
роблять щось,лише не те що наобіцяли!
Відповісти
І Катя СВОЮ ПИКУ сюди також ВСУНУЛА! Стояла "В ПОЗІ" перед Литвином(який потрібен Україні),а коли той ЗДАВ СВОЮ партію, так звану "народна" ХАМУ - тепер вся "народна" в тій-же ПОЗІ у РИГІНАЛІВ!!! І вони тепер "будуть вирішувати суто економічні проблеми області???" Та,для того вас і вибирали, щоб ви це робили,а ви бігом переповзли до ПРозкольників,щоб, не дай Бог,НЕ ПОПАСТИ В ОПАЛУ до ВАШОГО ГАРАНТА!!! Дивно,що Смітюх та ІУДА-Адам,до сих пір не керує вами - хоча ви і так У НИХ НА ПОБІГЕНЬКАХ та ЇХНІ економічні проблеми вирішуєте!!!
Відповісти
На мій погляд нічого поганого у такому обєднанні немає . Давби Бог їм розуму і бажання хочаби щось зробити для жителів Волині. Поживемо - побачимо хто є хто і що зробив .
Відповісти