вхід реєстрація

«НацАльянс» закликає лучан «скинутися» на пам'ятник Бандері

«НацАльянс» закликає лучан «скинутися» на пам'ятник Бандері
Громадська організація «Національний Альянс» пропонує лучанам пожертвувати гроші на будівництво пам'ятника лідеру ОУН Степану Бандері в Луцьку.

«Уже сьомий рік як Луцька міська рада прийняла рішення про встановлення пам’ятника Степану Бандері в місті Луцьку. На спорудження пам’ятника за проектно-кошторисною документацією необхідно 1 мільйон 656 тисяч гривень», йдеться у зверненні організації.

«На цей момент уже закуплені мармурові східці і плити для облаштування п'єдесталу під стелу пам’ятника. Єдине, що залишилося дозбирати кошти на фігуру Степана Бандери, яка буде заввишки 8 метрів», - розповів «НацАльянсу» голова Крайової управи Братства ветеранів ОУН-УПА Волинського краю Василь Кушнір.

Нині ж на пам’ятник не вистачає мільйона гривень. В громадській організації впевнені, що це – невелика сума.

«І якщо докласти спільні зусилля, цілком реально, що пам’ятник буде споруджено вже в кінці 2013 року. Тому побратими, звертаємося до Вас із проханням допомогти зібрати кошти на спорудження пам’ятника Провіднику української нації Степану Бандері в місті Луцьку, перерахувавши гроші на його будівництво», - пишуть молоді націоналісти.

Тож, вони пропонують благодійниками перераховувати гроші на рахунок для збору пожертв: 26001060515118, МФО 303440, інд. код – 21741686, у Волинському головному регіональному управлінні КБ «ПриватБанк» у місті Луцьку. З приміткою: на пам’ятник Степанові Бандері. Рахунок для перерахування коштів у валюті:
26009055500679
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ви що здуріли 8 МЕТРІВ?
Поставте мені бюст такий як комуністу Бойку на вул. Л.Українки.
На нього треба 100-150 тис.грн. Але гарно облаштуйте територію, посадіть калину, поставте лавки, щоб людям приємно було.
А те, що залишиться не вкрадіть а роздайте бідним сім’ям з малими дітьми.
Плити, що вже купили, придержіть. Вони підуть на надгробки тим, що розкрали нашу Україну!
Відповісти
Сапсем балной нАЦальянс.
На это таньга купить барашка -сделай шашлык.
Відповісти
Я тільки за.Памятник має бути.
Відповісти
Будет,что обсикать и вандалить!УРА! А то доски слишком мелко!
Відповісти
лице собі обісси, тварино!
Відповісти
я так понял возле ЗАГСа будет памятник? другого места придумать не могли? однозначно провокаторы
Відповісти
не надо нам в Луцке памятников бандитам...
и вместо денег вам, того что не тонет цистерну,из него свои статуи и лепите...
8-мь метров,ухахаха
Відповісти
Краще б ви за той кошторис поліпшили життя ветеранам ОУН-УПА яких залишилося не так вже й багато.
Відповісти
Чого розхрюкались як свині ?!
Пора б вже зрозуміти вам, -
Степан Бандера коло РАГсу
Назло жлобам-полішукам.
Відповісти
Не місце Степанові Бандері коло РАЦСу! Скільки разів вже можна повторювати? Є сквер перед Палацом учнівської молоді, є площадка біля міської бібліотеки для дітей, є "кільця" на перетині автострад, звідки прибрано давним-давно "пушки" та "літаки"...
Та й навіщо така грандіозна фігура? Пам"ятник Святому Миколаю і то меншої висоти. Що, Бандера - святіший?
Відповісти
Люди добрі та що ж ви робите?З нас сміються Львів та Тернопіль!Пам*ятник Л.Українки біля театру Шевченка, Шевченко біля університету Л.Українки, давайте хоч пам*ятник Бандері поставим без посміховиська! А то і будуть казати "дурні хохли"!
Відповісти
вже давно кажуть...та і потім, знайшли на кого рівнятись... Львів, Тернопіль - колгоспи.
Відповісти
Я завжди пісяю на бюст леніна,але сьогодні я перший раз його шніп шнап шнаппі)
Відповісти
комуністи лохі
Відповісти
НацАлянс кончаний бабкі ще хочуть, скажіть свому Гузю хай спонсорне з виборів в Ковелі зі взятки.
Відповісти
Ага Гузю тре ще собі тачку купити жінці купив вже за 30 штук зелених.
Відповісти
Праклятым биндеровцам ниместа в славнам руССкам горадє Луцкє , но єслі памятнік ставіть , то жилательна на одноимьонной уліце ілі в сквєрє на мєстє бюста Бойко , вєрнага лєнінца. Там єму будєт лучше , а пока что Слава КПСС , слава Путину , всем Зик Халь !
Відповісти
Чому саме Бандерi?

Чому не засновнику УПА, яка зродилась на Волинi Тарасу Бульбi-Боровцю???
Відповісти
ЗГОДЕН Я ЗА БУЛЬБУ-БОРОВЦЯ
Відповісти
Пташник прокинувся
Відповісти
хай самі полішуки собі і ставлять дибілоіди
Відповісти
Если поставят возле ЗАГСа, то это будет слишком тупо и незрело. Там должен стоять памятник какому-нибудь писателю или поэту,но никак не Бандере.
Відповісти
Хай ставлять памятник недалеко від місця засідання комуняк)
Відповісти
бандеру нужно поставить на место тоисть нахрен он нам нужен
Відповісти
А давайте ліквідуємо РАЦС, поселимо туди братство ОУН-УПА (ви їхніми біографіями доречі поцікавтеся - во сміху), Свободу, Гузя з підгузками, Фронт Змін (ну бо Гузь зараз з ліберастами) у підвал обовязково комуністів, щоб плани перевороту готувати могли і до памятника недалеко бігати було по великому і малому. І ВУАЛЯ ЧИКІ ПІКІ - все готово. Я саерйозно ану голосування на Волиньпості організуємо. Давайте відгуки.
Відповісти
дурдом! 8 метровий, більше мільйона!!!ЛЮДИ, ВИ ЩО, ПОДУРІЛИ? скільки дитячих життів можна було б врятувати! скількох людей повернути до нормального життя! для чого пам'ятник новому ідолу???схаменіться, людиськи!
Відповісти
Хай Вітів з Києва грошиками забезпечить будівництво памятника його ідея хай сам і дупу рве а не за наші гроші себе потім прославляти буде. з грошима дармовими і дурень збудує, ану свобода продемонструйте, що не дурні і крім бюджетних і людських випрошувати можете своїми забезпечити ви ж ідейні ну давайте коли вийде то від мене буде вам шана а так дурні дурнями базікали як каже східна молодша сестра пустабрьохі.
Відповісти
ахаха ))) Памятник Бандере ахаха)))))))))))))))))))))))
Відповісти