«НацАльянс» закликає лучан «скинутися» на пам'ятник Бандері

«НацАльянс» закликає лучан «скинутися» на пам'ятник Бандері
Громадська організація «Національний Альянс» пропонує лучанам пожертвувати гроші на будівництво пам'ятника лідеру ОУН Степану Бандері в Луцьку.

«Уже сьомий рік як Луцька міська рада прийняла рішення про встановлення пам’ятника Степану Бандері в місті Луцьку. На спорудження пам’ятника за проектно-кошторисною документацією необхідно 1 мільйон 656 тисяч гривень», йдеться у зверненні організації.

«На цей момент уже закуплені мармурові східці і плити для облаштування п'єдесталу під стелу пам’ятника. Єдине, що залишилося дозбирати кошти на фігуру Степана Бандери, яка буде заввишки 8 метрів», - розповів «НацАльянсу» голова Крайової управи Братства ветеранів ОУН-УПА Волинського краю Василь Кушнір.

Нині ж на пам’ятник не вистачає мільйона гривень. В громадській організації впевнені, що це – невелика сума.

«І якщо докласти спільні зусилля, цілком реально, що пам’ятник буде споруджено вже в кінці 2013 року. Тому побратими, звертаємося до Вас із проханням допомогти зібрати кошти на спорудження пам’ятника Провіднику української нації Степану Бандері в місті Луцьку, перерахувавши гроші на його будівництво», - пишуть молоді націоналісти.

Тож, вони пропонують благодійниками перераховувати гроші на рахунок для збору пожертв: 26001060515118, МФО 303440, інд. код – 21741686, у Волинському головному регіональному управлінні КБ «ПриватБанк» у місті Луцьку. З приміткою: на пам’ятник Степанові Бандері. Рахунок для перерахування коштів у валюті:
26009055500679

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ви що здуріли 8 МЕТРІВ?
Поставте мені бюст такий як комуністу Бойку на вул. Л.Українки.
На нього треба 100-150 тис.грн. Але гарно облаштуйте територію, посадіть калину, поставте лавки, щоб людям приємно було.
А те, що залишиться не вкрадіть а роздайте бідним сім’ям з малими дітьми.
Плити, що вже купили, придержіть. Вони підуть на надгробки тим, що розкрали нашу Україну!
Відповісти
Сапсем балной нАЦальянс.
На это таньга купить барашка -сделай шашлык.
Відповісти
Я тільки за.Памятник має бути.
Відповісти
Будет,что обсикать и вандалить!УРА! А то доски слишком мелко!
Відповісти
лице собі обісси, тварино!
Відповісти
я так понял возле ЗАГСа будет памятник? другого места придумать не могли? однозначно провокаторы
Відповісти
не надо нам в Луцке памятников бандитам...
и вместо денег вам, того что не тонет цистерну,из него свои статуи и лепите...
8-мь метров,ухахаха
Відповісти
Краще б ви за той кошторис поліпшили життя ветеранам ОУН-УПА яких залишилося не так вже й багато.
Відповісти
Чого розхрюкались як свині ?!
Пора б вже зрозуміти вам, -
Степан Бандера коло РАГсу
Назло жлобам-полішукам.
Відповісти
Не місце Степанові Бандері коло РАЦСу! Скільки разів вже можна повторювати? Є сквер перед Палацом учнівської молоді, є площадка біля міської бібліотеки для дітей, є "кільця" на перетині автострад, звідки прибрано давним-давно "пушки" та "літаки"...
Та й навіщо така грандіозна фігура? Пам"ятник Святому Миколаю і то меншої висоти. Що, Бандера - святіший?
Відповісти
Люди добрі та що ж ви робите?З нас сміються Львів та Тернопіль!Пам*ятник Л.Українки біля театру Шевченка, Шевченко біля університету Л.Українки, давайте хоч пам*ятник Бандері поставим без посміховиська! А то і будуть казати "дурні хохли"!
Відповісти
вже давно кажуть...та і потім, знайшли на кого рівнятись... Львів, Тернопіль - колгоспи.
Відповісти
Я завжди пісяю на бюст леніна,але сьогодні я перший раз його шніп шнап шнаппі)
Відповісти
комуністи лохі
Відповісти
НацАлянс кончаний бабкі ще хочуть, скажіть свому Гузю хай спонсорне з виборів в Ковелі зі взятки.
Відповісти
Ага Гузю тре ще собі тачку купити жінці купив вже за 30 штук зелених.
Відповісти
Праклятым биндеровцам ниместа в славнам руССкам горадє Луцкє , но єслі памятнік ставіть , то жилательна на одноимьонной уліце ілі в сквєрє на мєстє бюста Бойко , вєрнага лєнінца. Там єму будєт лучше , а пока что Слава КПСС , слава Путину , всем Зик Халь !
Відповісти
Чому саме Бандерi?

Чому не засновнику УПА, яка зродилась на Волинi Тарасу Бульбi-Боровцю???
Відповісти
ЗГОДЕН Я ЗА БУЛЬБУ-БОРОВЦЯ
Відповісти
Пташник прокинувся
Відповісти
хай самі полішуки собі і ставлять дибілоіди
Відповісти
Если поставят возле ЗАГСа, то это будет слишком тупо и незрело. Там должен стоять памятник какому-нибудь писателю или поэту,но никак не Бандере.
Відповісти
Хай ставлять памятник недалеко від місця засідання комуняк)
Відповісти
бандеру нужно поставить на место тоисть нахрен он нам нужен
Відповісти
А давайте ліквідуємо РАЦС, поселимо туди братство ОУН-УПА (ви їхніми біографіями доречі поцікавтеся - во сміху), Свободу, Гузя з підгузками, Фронт Змін (ну бо Гузь зараз з ліберастами) у підвал обовязково комуністів, щоб плани перевороту готувати могли і до памятника недалеко бігати було по великому і малому. І ВУАЛЯ ЧИКІ ПІКІ - все готово. Я саерйозно ану голосування на Волиньпості організуємо. Давайте відгуки.
Відповісти
дурдом! 8 метровий, більше мільйона!!!ЛЮДИ, ВИ ЩО, ПОДУРІЛИ? скільки дитячих життів можна було б врятувати! скількох людей повернути до нормального життя! для чого пам'ятник новому ідолу???схаменіться, людиськи!
Відповісти
Хай Вітів з Києва грошиками забезпечить будівництво памятника його ідея хай сам і дупу рве а не за наші гроші себе потім прославляти буде. з грошима дармовими і дурень збудує, ану свобода продемонструйте, що не дурні і крім бюджетних і людських випрошувати можете своїми забезпечити ви ж ідейні ну давайте коли вийде то від мене буде вам шана а так дурні дурнями базікали як каже східна молодша сестра пустабрьохі.
Відповісти
ахаха ))) Памятник Бандере ахаха)))))))))))))))))))))))
Відповісти