У драматичному протистоянні луцькі баскетболісти пройшли у чвертьфінал

У першій лізі з баскетболу завершилися серії плей-оф 1/8 фіналу у п’яти парах. Зокрема «Старий Луцьк» здолав запеклий опір тернополян і вийшов у чвертьфінал.

Про це повідомили у Федерації баскетболу України.

Хоча упродовж майже всієї гри із «Тернополем-ТНЕУ» домінували лучани, поєдинок виявився вельми драматичним. У першій чверті «Старий Луцьк» забезпечив собі гандикап у 10 очок, у другій – наростив перевагу до 13.

Однак після перерви ситуація на майданчику змінилася. Після третьої чверті «Тернопіль-ТНЕУ» скоротив відставання до семи очок. У заключній чверті тернополяни навіть спромоглися зрівняти рахунок: 67:67, але фінальний ривок лучан приніс їм перемогу – 83:79 (2:1 у серії).

Таким чином, 10 квітня до чвертьфіналу пробилися «Металург» (Запоріжжя), «Миколаїв-2», «Золотий Вєк-2», «Калуш-ПНУ» і «Старий Луцьк-Університет». Вони склали компанію «Вінницьким Зубрам», «ДіДіБао» (Кам’янець-Подільський) і КДПУ (Кривий Ріг).