Луцька «Волинь» мінімально поступилася «Миколаєву»

ФК «Волинь» програла МФК «Миколаїв» у Луцьку із рахунком 0:1.

Про це пише Вісник.

Матч команди розпочали дуже жваво, і вже на старті кожен із суперників міг повести у рахунку. Так, уже на третій хвилині голкіпер «Волині» Богдан Когут змушений був вступити у гру на повну. Це Ігор Семенина несподівано наважився на дальній удар зльоту.

Воротар «дістав» м’яча у верхньому куті і перевів його на кутовий. Цей епізод додав азарту гостям, і «корабели» заробили ще кілька стандартів поблизу воріт Когута, проте витиснути з них нічого не змогли.

Та дуже скоро лучани охолодили запал миколаївців. Андрій Яковлєв дуже вдало зіграв на фланзі і виконав подачу у штрафний майданчик гостей, де Василь Курко виграв «повітря» і потужно пробив головою – поперечина!

Втім швидкий старт не отримав подальшого розвитку. Гра перейшла у позиційну боротьбу. Якщо у першому таймі ще виникали якісь напівмоменти, то у другому уболівальники нудьгували.

Потроху почали «засинати» й самі футболісти. Тож коли гості заробили у штрафний за метрів 30-35 від воріт «Волині», в Ігоря Семенини вийшов доволі несильний «сонний» удар, м’яч ще зачепив когось і застав зненацька не менш сонного Богдана Когута. Круглий просто закотився у нижній кут воріт.

ФК «Волинь»-МФК «Миколаїв» – 0:1
Гол: 0:1 – Семенина (80).

«Волинь»: 47. Когут, 18. Сухомлинов, 32. Петько, 28. Гордійчук, 68. Чорноморець, 95. Курко (17. Сафонов, 52), 7. Герасимюк – к (20. Герасимюк, 59), 77. Зарічнюк (34. Климець, 55), 16. Коробка (9. Страшкевич, 75), 10. Яковлєв, 40. Хагназарі.

МФК «Миколаїв»: 75. Попович, 7. Берко (17. Мартян, 70), 10. Попов, 13. Герасимець (19. Шарабура, 72), 14. Цебро, 22. Семенина, 23. Ковальов (50. Бондаренко, 87), 40. Дмитренко, 70. Сікорський (24. Авраменко), 77. Чучман – к, 78. Рогозинський.