У Луцьку помер доцент університету

У Луцьку помер доцент університету
У п'ятницю, 8 лютого, помер волинський науковець, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Східноєвропейського університету імені Лесі Українки Йосип Надольський.

Він помер від обширного інфаркту неочікувано для всіх, повідомив колега Надольського, політолог Тарас Літковець.

Прощання з Йосипом Надольським відбудеться у суботу, 9 лютого, о 13:00 на другому поверсі приміщення історичного факультету СНУ (Луцьк, вул.Шопена, 24).

Поховають Йосипа Надольського на кладовищі в Гаразджі.

Довідка

Йосип Емілович Надольський народився 15-го серпня 1960-го року в селі Ясіня Рахівського району Закарпатської області. Після закінчення середньої школи працював різчиком по дереву в лісокомбінаті „«Радянські Карпати»”. З 1978-го по 1980-ий роки служив у Радянської Армії.

У 1983-го року став студентом історичного факультету Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка. Після закінчення навчання у 1988-му році направлений на роботу до Луцького педагогічного інституту імені Лесі Українки, де займав посади старшого лаборанта, асистента, старшого викладача,доцента.

У 2001-му закінчив аспірантуру за спеціальністю «Політичні інститути та процеси».

У 2007-му у Львівському національному університеті імені І. Франка захистив дисертацію “Депортаційна політика сталінського тоталітарного режиму в західних областях України (1939-1953 рр.)”, здобувши науковий ступінь кандидата політичних наук.

У 2011-му Йосипу Надольському присвоєно вчене звання доцента кафедри політології ВНУ імені Лесі Українки.

Йосип Надольський - автор понад 50-ти наукових та навчально-методичних публікацій.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
прощання в університеті?це щось дивно...
Відповісти
це нормально, коли і студенти, і колеги можуть попрощатися з викладачем там, де він працював. Не всі можуть організувати прощання вдома!
Відповісти
Дуже шкода. Викладав у мене. Веселий був дядько.
Відповісти
жаль, коли люди в молодому віці помирають, але "зверху" все видно. Хабарник ще той!!!
Відповісти
Земля пухом, хорошій людині, яка давала знання все новим і новим поколінням студентів...
Відповісти
ВІЧНА ПАМ*ЯТЬ
Відповісти
Хай земля буде йому пухом...
Він був не однозначною людиною у всіх ракурсах...,як доброю, так і не дуже, часом його ніхто не розумів та й не намагався,бо він студентів взагалі не намагався зрозуміти та сприйняти, але у будь-якому разі-родині співчуваю...
Відповісти
шок для студентів історичного
Відповісти
Вічна пам'ять
Відповісти
Вічна пам'ять(
Відповісти
що дивного в тому, що прощання із доцентом відбудеться у стінах рідного факультету? дивує ваша подивованість студенте...
Відповісти
світла пам'ять...для чоловіка це взагалі не вік...дуже шкода людини!
Відповісти
Вічна пам'ять Вам, Йосипе Еміловичу! Ви були хорошою людиною!
Відповісти
Вічна пам"ять! Ми усі шоковані...
Відповісти
Шкода. Він був у мене на ефірі на радіо. Фахівець з політології,і я так розумію, хороша і щира людина...

Відповісти
хороший був чоловік. вічна память
Відповісти
Дуже шкода...
не очіковано...
вічна пам"ять!
завжди буду пам"ятати!!!!!
Відповісти
Дуже жаль,хороша людина була...Вічно будемо пам*ятати....
Рано ви, Йосипе Еміловичу, нас покинуло....
Відповісти
Дуже хороша і добра людина. Від нього віяло позитивом(((( Навіть і не віриться що він помер...
Відповісти
блін, ще слова такі пишуть, він був людиною не доброю, хабарник... особисто в нас він не брав ніякі хабарі! як вам не соромно таке говорити!
Відповісти
Коли ви тупіші за середньостатистичного студента не компрометуйте тих хто не лінувався здобувати знання тих кого ця людина поважала і при всіх неоднозначностях стимулював думати та аналізувати самостійно
Від імені студентів що здобули знання, визначились у напрямку роботи ВЕЛИЧЕЗНА ШАНА та ЩЕ БІЛЬШИЙ ЖАЛЬ. Вічна Пам'ять
Відповісти
Я не хочу тут зараз сперичатися, цієї людини вже нема, тому це не культурно!!!
Але дам пораду - всіх по собі не суди, добре? Не знаєш ти хто тупіший, а хто ні, хто як вчився і яке в кого відношення до нього та взагалі до цього "ун-тету" було, ніхто не лінився, повір..., те кого він стимулював і до чого не знаю, навіть, сина свого так "стимулював", що я не знаю...
Погоджуюсь,що шана та вічна пам'ять, але без образ, осікльки, це моя думка, я по собі лише не суджу, на відміну від тебе, є багато причин так вважати, нажаль, він таки не ідеальний як Ви тут розписуєте,багато мав гріхів,багато, через нього досить багато хто наплакався,навіть, ті,які старалися, а була команда "фас" і все, його думка особиста не хвилювала..., такщо не знаю...може у Вашому корпусі він таки такий класний і був, а в інших...-це вже зовсім інша точка зору!!!
Відповісти
Вмієте поспівчувати ...
Всі ми не без гріхів.Ідеальних людей немає...
Відповісти
Не треба судити всіх по одній ланці! Таких Людей як він - треба пошукати ще добре. І не всі вміють так провести пари як Він умів і мав датність до цього. До Нього на пари хотілось іти, і будь-що, хай навіть нуль за пару,-але його жарти, слова і дотепні вислови .."блеснуть умом", "..як ви там поживаєте..." дуже багато значили на парах і перекривали цю оцінку. Дуже жаль, він був знавцем своєї справи!!!!!!!Справжнім Політологом!!!! А ті, хто кажуть про нього погане-не вірте. Ось це була хороша ЛЮДИНА!!!!
Відповісти
Навчальний заклад втратив справжнього вченого, який повністю віддавав себе професії, намагався навчити студентів правильно мислити, бачити ті малопомітні проте дуже важливі процеси, які протікають щодня. Я особисто знав цю людину з 2007 року і можу з певненністю сказати, напреведикий жаль не стало хорошої людини...Вічна йому пам"ять...
Відповісти
Хороша людина і дуже хороший позитивний викладач! Вчив правильно мислити, заохочував до навчання, навіть якщо не хотілось, а це важливо!

Шкода, що такі люди так рано нас покидають!! не віриться...
Відповісти
людина з Великої літери! ще в середу був на його парі...
Вічна пам'ять!
Відповісти
багато про нього чула, хоч і не була з ним знайома.
але й мені сумно :(
Відповісти
З БОГДАНОМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ ВІДІЙШЛА ЦІЛА ЕПОХА, А З ЙОСИПОМ ЕМІЛОВИЧЕМ ВІДІЙШЛИ ТРАДИЦІЇ....Я ВТРАТИВ КОЛЕГУ, ДРУГА, НАСТАВНИКА....ДОСІ УСВІДОМИТИ ТЯЖКО
Відповісти
а як же "будете в Луцьку ,заходьте"?!не встигли,спізнились....
Вічна пам*ять!Господь забирає кращих....
Відповісти
Найкращий викладач!!Вічна вам пам"ять Йосип Емілович!!!!Ви назавжди в наших серцях!!
Відповісти
Більше ніколи не почуємо його веселих жартів... Спочивайте з миром!
Відповісти
Це дійсно один з тих викладачів, та й людей, які запам"ятовуються на все життя. З хорошої сторони.
Відповісти
Дуже важко усвідомлювати, що його більше немає серед живих.
Відповісти
Вогонь життя раптово згас,
печаль і смуток серце ранить.
Низький уклін ВАМ від нас
і вічна пам"ять(((((((((((

на факультеті міжнародних відносин Він був улюбленим викладачем ( з тих хто був не наш не факультетський)..самій перший свій екзамен я здавала в нього...... Був веселою та гарною людиною!
Відповісти
Може у твоїй групі чи в тебе був улюбленим він, але в нас, наприклад, Колесник був улюбленим викладачем-такщо багато кому до знань тієї людини, такщо за весь фа-тет розписуватися не треба, в нас відверто скажу-сміялися з його "жартів", які дуже часто були зрозумілі лише йому, але боялися, та коли бачили у розкладі, що буде пари вести Йосип Емілович, то всі не раділи,а навпаки,бо знали вже наперед,що це буде важко, хоча часом він, дуже рідко, вдавався до добрих дій...,але,шкода, щотце було рідко, принаймі в нас, в кожного своє,повтрюся...,згадайте лише Помаранчеву революцію..., що він "доброго робив"?!
Все, далі більше нічого не хочу писати,адже, так не можна, вічна пам'ять!
Відповісти
Думайте трохи , що Ви говорите, він був чудовою людиною, і принаймі завжди намагався допомогти коли в нього просили! Якщо Ви такі розумні , потрібно було на парах "блістати своїм розумом", а не тут обговорюючи померлу людину, - це низько!
Він був як розумним викладачем так і хорошою людиною!
Відповісти
Погане про Йосипа Еміловича може сказати лише та людина, яка його погано знала. Йосип Емілович - чудова Людина.
Відповісти
Хай земля буде пухом...
Відповісти
ВІЧНА ПАМЯТЬ!Низький уклін!Ви завжди будете у наших серцях!
Відповісти
просто не віриться і все....дуже жаль...((((ВІчна йому пам'ять!!!!
Відповісти
Дуже шкода що так рано обірвалося його життя.Мені прийшлось колись працювати з Йосипом. Дуже добра й весела людина він був,ніколи нікого не ображав,завжди був життєрадісним. Нещодавно буквально в минулу суботу з ним зустрілися на ринку.А вчора був шокований новиною що його вже нема.Вічна пам"ять тобі колего.Щире співчуття Валентині Василівні та родині.Нажаль прийти не зможу бо сам переніс нещодавно два похорони після чого і сам був попав в лікарню.Хай волинська земля Йосипу Еміловичу буде пухом.
Відповісти
Як важко, коли відходять у вічність хороші люди
Як важко, коли здавалось, що завтра ще буде.
Як важко, бо сьогодні нема і більше не буде.
Приємно пам'ятати про тих, хто був з нами
Веселим, щасливим і просто із нами..
Хто вмів жартувати і любов свою справу.
На життя хто дививсь як на велику забаву!
П. с. Хай Вам земля буде пухом!!!
Відповісти
нам буде бракувати Вас і ваших жартів (((
Відповісти
ховали під "Чардаш" Монті і "Мелодію" Скорика...грала скрипка, як і хотів у своєму заповіті Йосип Емілович...Нехай спочиває з Богом! Пам'ятаємо хороших людей і їхні посмішки!
Відповісти
Йосип Емілович - дуже хороша і чуйна людина. Пам"ять про його назавжди залишиться у наших серцях. Він - золоте серце історичного, яке перестало битися. Його жарти, влучні слова і особистий приклад для нас значить дуже багато. Дуже сумуємо за Вами. Сім"я тримайтеся і прийміть наші щиросердечні співчуття. Вічна пам"ять. Нехай земля йому буде пухом.
Відповісти
Йосип Емілович був чудовою людиною! Нехай земля йому буде пухом!
Відповісти
Що пов'язано з Йосипом Емійловичом викликає тільки позитивні емоції. Дуже важко усвідомлювати, що я його ніколи не побачу. Для мене це особиста втрата. Я втратила наставника, кумира і хорошу, позитивну людину. Я ніколи його не забуду,його влучних жартів, ці чорні вуса і ясний розум. Люблю і пам'ятаю.

Відповісти
Ej Zironka, na takuh jak tu Nadolskuj plyvatu hotiv, zberewu svoji emociji i slova, vonu tyt nikomy ne potribni. Lyduna pomerla a tu tyt syd ystrojila!!! Vi4na pamjat Nadolskomy Josupy Emilovu4y! Z povagajy i vdia4nistiy! Studentu
Відповісти
Viczna pamiat!A dlia mene vin byv dyze dobrojy,veselojy,vidkrurojy,pozutuvnojy ljydunojy,vin zavszu dopomagav stydentam jaki do uogo zvertalusia ta prosulu poradu ,dopomogu v czomys!!!!Szkoda ta symno meni!!!!!!
Viczna pamiat
Відповісти