«Волинь» викарабкалася із зони вильоту

Луцька «Волинь» перемогла харківський «Геліос» із рахунком 2:0 і наразі посідає 14 місце в турнірній таблиці, яке дозволяє зберегти прописку в першій лізі.

Про перебіг матчу йдеться в онлайн-трансляції на сайті клубу.

Зокрема на 41-й хвилині Яковлєв отримав м’яч на правому краю штрафного. Він обіграв гравця «Геліоса», змістився ближче до центру і ударом лівою з 10-ти метрів влучив у ближню шістку воріт гостей - 1:0

Відразу після перерви волиняни спіймали гостей на контратаці і Яковлєв, увійшовши в штрафний майданчик, обіграв захисника і ударом лівою ногою робить дубль у грі - 2:0.

Наразі «Волинь» із 30 очками посідає 14 місце в турнірній таблиці, яке дозволяє зберегти прописку в першій лізі.