вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти

Луцькі хокеїсти втратили шанс на золоті медалі

ХК «Луцьк» фактично втратив шанс здобути звання чемпіона Західноукраїнської аматорської хокейної ліги.

У матчі проти лідера чемпіонату - «Явора» з Львівщини - лучани спромоглися лише на нічию. Враховуючи, що «Явору» залишилося зіграти двічі з аутсайдерами ліги, то «Луцьк» навряд може сподіватися на поразку конкурентів, повідомили у прес-службі хокейного клубу.

Взагалі матч проти «Явора», попри нічийний результат, видався справді бойовим. Хвиля атак однієї команди змінювалася хвилею іншої.

В першому періоді наша команда двічі виходила вперед після точних кидків Дмитра Цимбала та Івана Лапченко. Але Роман Кравців та Сергій Русанов двічі зрівнювали рахунок.

Після безрезультатного другого періоду в заключній третині матчу лучани знову двічі виходять вперед - ще дві шайби на свій рахунок записав Дмитро Цимбал.

Проте Ігор Паляниця і той же Кравців за три хвилини до завершення поєдинку знову встановлюють рівновагу. Між тим, при рахунку 4:3 лучани мали декілька чудових нагод закріпити перевагу.

«Явір» Яворівський р-н - ХК «Луцьк» - 4:4 (2:2, 0:0, 2:2)