У Луцьку водій-порушник утік від патрульних

У Луцьку водій-порушник утік від патрульних
У Луцьку водій втік від патрульних у той момент, коли на нього оформлювали протокол.

Це сталося у середу, 9 травня, - пише на своїй сторінці у Facebook речниця патрульних поліцейських Ольга Бузулук.

Білий день. Він паркується під знаком «зупинку заборонено». Патрульні все це бачать, підходять, озвучують, що виноситимуть постанову. І все було б нормально. 255 гривень – і сім'я поїхала далі. Але ні.

Водій та його дружина починають чіплятись до патрульних, говорити про Європу, вибірковість…», - зазначає Ольга.

Ольга Бузулук зауважила, що чоловік повністю проігнорував дії правоохоронців та рушив у той момент, коли патрульні складали протокол.

«А далі – все, як завжди. Збираються люди, які репетують про «перевищення», «відпустіть його», «ви ідіоти» і т.д. Емоцій додає жінка, яка бігає, дзвонить на 102, просить викликати швидку.
Не обходиться і без дітей, які все це бачать…», — пише речниця патрульних.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що за гоп-стоп? 250 гривень, і сім'я поїхала дальше! ))
Відповісти
Як були Ло...ми так і залишились!!
Відповісти
Це такий гоп-стоп. Ти тільки прокинувся?
Відповісти
Був свідком, поліція просто перевищила службові повноваження...адже розбризгувала газом(тереном) з право на ліво не ігноруючи дітей!
Відповісти
Це ті що біля 5-ї школи?
Відповісти
Хотів написати петицію, але передумав. Ви мля з того з євро візьміть приклад, тебе там зупинили і ти язик в дупу. Так як там не тільки на працівниках є реєстратори, а також на авто ,як с переді, так само і в заді! І водія запрошують у своє авто, де показують його порушення (камера також є і в середині авто, щоб не було взяток).
P.S. Якого ж ви Х** за кордоном пристібаєтесь і дотримуєтесь правил, а в Україні на це кладете Х**???
Відповісти
усіх недополіцейських у турму разом з їхньою бузулук
Відповісти
Ты действительно олень ! Что было не так в действиях патрульных ? Поведение водилы можно инкриминировать как нападение на патрульных при исполнении. В цивилизованых странах - это криминал. Из-за таких полишуков нам не быть в Европе !
Відповісти
В розвинутих країнах цього недоводія в кращому випадку електрошокером би полоскотали, а в гіршому - пристрелили.
Впевнений, що навіть в Польщі воно сидить тихо і не бикує до поліцейського, бо знає, що панькатись не будуть.
Відповісти
А може годі поліції працювати формально і ганятись по зупинках !!! Водій однозначно не правий і має бути покараний ! Але ці КОПИ також штучки постійно чіпляються за дрібниці, можливо інколи слід просто зробити зауваження через малозначність ?
Відповісти
Поліція виконувала свою роботу ,а дебільних водіів в нас неміряно ,та ще й ця коза почала своі закони качати ,треба було палицею по спинах цих придурків приласкати надіти наручники і в відділок завезти .
Відповісти
Дія знаку починається за знаком і якщо стояти прямо під тим стовбом де він висить то нічого ти не порушуєш)
Відповісти