вхід реєстрація

За кого і де голосуватимуть волиняни 17 лютого

За кого і де голосуватимуть волиняни 17 лютого
У неділю, 17 лютого, відбудуться проміжні вибори до Волинської обласної ради.

Після обрання депутатів обласної ради Анатолія Вітіва та Сергія Мартиняка депутатами Верховної Ради їхні місця в облраді стали вакантними. Оскільки депутати виграли вибори до облради в одномандатних округах №29 (Турійський район) та №37 (Луцьк), то згідно із законом у цих округах пройдуть проміжні вибори.

Виборці у Турійському районі матимуть нагоду проголосувати за одного з чотирьох кандидатів:
Анатолій Бубенщиков (партія Українська платформа «Собор»),
Анатолій Маткобожик (Комуністична партія України),
Валерій Міщук («Фронт Змін»),
Роман Микитюк (Партія регіонів).

Луцькі виборці обиратимуть з-поміж семи кандидатів:
Святослав Боруцький (ВО «Свобода»),
Дмитро Глазунов («Зелена планета»),
Геннадій Кожевніков (Українська платформа «Собор»),
Віталій Криворучко («Україна вперед!»),
Олександр Лазорко («УДАР»),
Віктор Пащук (Комуністична партія України),
В’ячеслав Теліцин (Патріотична партія України).

До складу Турійського районного одномандатного мажоритарного виборчого округу з виборів депутатів Волинської обласної ради №29 входять:

смт Турійськ,
села Турійського району Соловичі,
Кустичі,
Обенижі,
Клюськ,
Волиця,
Груша,
Тагачин,
Туличів,
Молодіївка,
Серебряниця,
Вербичне,
Літин,
Радовичі,
Купичів,
Нири,
Свинарин,
Чорніїв,
Озеряни,
Пересіка,
Сушибаба,
Новий Двір,
Олександрівка,
Поляна,
Дажва,
Ловище,
Осьмиговичі,
Синявка,
Маковичі,
Серкизів,
Липа,
Мочалки,
Осетрів.

До складу Луцького міського одномандатного мажоритарного виборчого округу з виборів депутатів Волинської обласної ради №37 входять такі дільниці та вулиці:

Дільниця № 19001
вул.Корольова, 10, Будинок культури мікрорайону Вересневе


вул.Агрономічна, вул.Дачна, вул.Довженка, вул.Комка, вул.Корольова, вул.Ландау, вул.Невського, вул.Олега Ольжича, вул.Олени Теліги, вул.Ольги Бесараб, вул.Полонківська, вул.Рильського, вул.Спортивна, вул.Театральна, вул.Туполєва

Дільниця № 19002
вул.Корольова, 7, Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16


вул.Ванди Василевської, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Далека, вул.Корнійчука, вул.Коротченка, вул.Крушельницької, вул.Мамсурова: 7–9А; вул.Молодогвардійська, вул.Нова, вул.Польова, вул.Ранкова, вул.Рахманінова, вул.Свердлова, вул.станція Гнідава, вул.Стрельникова, вул.Трудова

Дільниця № 19003
вул. Шота Руставелі, 11, Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20


вул.Боженка, вул.Гостинна, вул.Грабовського: 7Б; вул.Ковпака, вул.Мамсурова: 1–6; вул.Окружна, вул.Прасолів, вул.Станіславського: 74–78А; вул.Стара Дорога, вул.Фільваркова, вул.Шота Руставелі: 1–9 пр, 10А–49

Дільниця № 19004
бульв. Дружби Народів, 13А, спортивний клуб "Стріла"


бульв. Дружби Народів: 4–4А, 6, 13А; вул.Грабовського: 3, 7–7А, 9–11; вул.Шота Руставелі: 10

Дільниця № 19005
вул.Бенделіані, 3, Луцьке вище професійне училище


бульв.Дружби Народів: 1, 2–3, 5, 7, 9; вул.Бенделіані: 1, 3 к.ГУРТ

Дільниця № 19006
вул.Станіславського, 52А, Луцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 — технологічний ліцей”


бульв.Дружби Народів: 1А, 11; вул.Бенделіані: 1А, 3А–7; вул.Макаревича, вул.Станіславського: 1–1А, 3А, 13–48Г, 52

Дільниця № 19007
вул.Станіславського, 52А, Луцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 — технологічний ліцей”


бульв.Дружби Народів: 13, 15; вул.Гнідавська: 63Б, 65; вул.Марка Вовчка: 2–16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Станіславського: 11–11Д, 50

Дільниця № 19008
вул.Черняховського, 8, Комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14” Луцької міської ради”


бульв.Дружби Народів: 8–8А, 10, 12; вул.Гнідавська: 20–20А, 24–28, 30–55, 59, 61; вул.Грабовського: 4–6, 8; вул.Гречана, вул.Даньшина: 1А, 3–7, 9, 11, 25–84А; вул.Марка Вовчка: 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33Б, 35–72; вул.Нагірна, вул.Південна, вул.Потебні: 58, 60–60А, 66–102; вул.Черняховського, пров.Шота Руставелі

Дільниця № 19009
вул.Потебні, 52, ДПТНЗ “Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури”


вул.Докучаєва, вул.Львівська: 37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61–61Б; вул.Потебні: 31, 33–57, 59, 61–65; вул.Супутника, вул.Тимірязєва, вул.Цегельна, вул.Чекаліна

Дільниця № 19010
вул.Даньшина, 8, Гуртожиток Луцького національного технічного університету


вул.Гнідавська: 56–58, 60, 62–63А, 63В–64, 66–96; вул.Даньшина: 1, 2–2А, 8 к.ГУРТ, 10, 12–24; вул.Коцько, вул.Львівська: 63–63Б; вул.Софії Перовської, пров.Гнідавський

Дільниця № 19011
вул.Львівська, 75, Луцький національний технічний університет


вул.Баранова: 43, 45, 47, 49, 51–126А; вул.Вересая, вул.Вериківського, вул.Вишенського, вул.Вільямса, вул.Гончарівка, вул.Городецька, вул.Дмитра Донцова, вул.Левітана, вул.Лермонтова, вул.Лисенка: 43–57; вул.Львівська: 71, 73–73А, 86–150; вул.Маковського, вул.Малоомелянівська: 83, 85–91; вул.Мечникова: 16–25; вул.Мурашка, вул.Олени Кульчицької: 1–14, 16; вул.Павлова, вул.Смирнова: 1А, 3–3А, 4А, 5А, 6–6А, 8А; вул.Станіславського: 2–2Г, 4–10, 12; вул.Степова: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–91, 93–152; вул.Трутовського, вул.Ярослава Стецька, пров.Грінченка, пров.Дмитра Донцова, пров.1-й Малоомелянівський, пров.1-й Степовий, пров.1-й Трутовського, пров.2-й Малоомелянівський, пров.2-й Степовий, пров.2-й Трутовського, пров.3-й Степовий, пров.3-й Трутовського

Дільниця № 19012
вул.Львівська, 28, Комунальний заклад “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Луцької міської ради Волинської області”


вул.Бабушкіна, вул.Баранова: 10, 12, 14–42, 44, 46, 48, 50; вул.Боткіна, вул.Вербова, вул.Гастелло, вул.Гірна: 2А–2В, 4, 6, 8, 10–12А, 14–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–57; вул.Грабова, вул.Івана Богуна, вул.Каштанова, вул.Квітова, вул.Кірова, вул.Красовського, вул.Лисенка: 19, 21, 23, 25, 27–42А; вул.Львівська: 1–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 64–70, 72, 74–84; вул.Малинова, вул.Малоомелянівська: 57–59, 65, 67, 69, 71–82, 84; вул.Мечникова: 1–15; вул.Наталії Ужвій, вул.Олени Кульчицької: 15, 17–21; вул.Партизанська, вул.Патона, вул.Пирогова: 17–48; вул.Потебні: 1–30, 32; вул.Революційна, вул.Сєченова, вул.Смирнова: 1, 2, 4, 5, 5Б–5В, 7–8, 9–31А; вул.Степова: 11, 13, 15, 17–17А, 19–19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92; вул.Тарасова: 1–18, 20, 22; вул.Тополева, вул.Філатова, пров.Красовського, пров.3-й Малоомелянівський, пров.4-й Малоомелянівський, пров.4-й Степовий, пров.5-й Малоомелянівський

Дільниця № 19013
вул.Баранова, 2, Житлово-комунальне підприємство №2


вул.Айвазовського, вул.Балтійська, вул.Баранова: 1–9, 11, 13; вул.Березова, вул.Берестечківська, вул.Ватутіна, вул.Вільхова, вул.Вітковського, вул.Волинська, вул.Володимирська: 1 к.ГУРТ–73, 75–89; вул.Горіхова, вул.Дубова, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Кленова, вул.Колгоспна, вул.Котовського, вул.Курська, вул.Липова, вул.Лисенка: 1–18, 20–20А, 22, 24, 26; вул.Малоомелянівська: 1–56, 60–64, 66–66А, 68, 70; вул.Мінська, вул.Нахімова: 1–8, 10; вул.Пархоменка, вул.Педагогічна, вул.Пирогова: 1–16; вул.Путінцева, вул.Рєпіна, вул.Соснова: 12–18; вул.Старосільська, вул.Степова: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–28А, 30, 32–32А; вул.Тарасова: 19, 21, 23–86; вул.Тургенєва, вул.Фрунзе: 1–8, 10, 12; вул.Челюскіна, вул.Шишкіна, вул.Ясенова: 13, 15–17А; пров.Колгоспний, пров.6-й Малоомелянівський, пров.7-й Малоомелянівський, пров.8-й Малоомелянівський

Дільниця № 19014
вул.Володимирська, 106, Дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти Луцької райдержадміністрації


вул.Володимирська: 74, 95–116

Дільниця № 19015
вул.Чернишевського, 29, Комунальний заклад “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Луцької міської ради”


вул.Боровиковського, вул.Добролюбова, вул.Журавлина, вул.Зарічна, вул.Качалова, вул.Ковельська: 129–129А, 131–181; вул.Ланова, вул.Левадна, вул.Лєскова, вул.Макаренка, вул.Микулицька, вул.Надозерна, вул.Новочерчицька, вул.Поштова, вул.Симиренка, вул.Стефаника, вул.Тиха, вул.Чернишевського, вул.Черчицька, вул.Юрія Тютюнника, пров.Качалова, пров.Надозерний

Дільниця № 19016
вул.Ковельська, 41, ДП “Волинський облавтодор” ВАТ ДАК “Автомобільні дороги України”


вул.Берестова, вул.Гірна: 1–2, 3, 5, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Глинки, вул.Застав’я, вул.Кічкарівська, вул.Ковельська: 25, 31–128В, 130–130А; вул.Копачівська, вул.Матросова, вул.Менделєєва, вул.Милуська, вул.Нахімова: 9, 11–26; вул.Нестерова, вул.Попова, вул.Пролетарська, вул.Севастопольська, вул.Соснова: 2–10; вул.Старицького, вул.Фабрична, вул.Фрунзе: 9, 11, 13–41; вул.Хотимська, вул.Червоного Хреста, вул.Шкільна, вул.Ясенова: 1–12, 14; пров.Старицького

Дільниця № 19017
вул.Шевченка, 50, Волинське державне училище культури і мистецтв ім.І.Ф.Стравінського


вул.Волгоградська, вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Залізна, вул.Ломоносова, вул.Макарова, вул.Механічна, вул.Миру, вул.Міліційна, вул.Проектувальна, вул.Радгоспна, вул.Рилєєва, вул.Товарова, вул.Ушинського, вул.Фурманова, вул.Шевцової, вул.Шевченка: 13А–17, 19, 23–88; вул.Янки Купали

Дільниця № 19018
вул.Даргомижського, 5, Комунальний заклад “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Луцької міської ради Волинської області”


вул.Богдана Хмельницького: 8, 11–60; вул.Даргомижського, вул.Заповітна, вул.Затишна, вул.Іова Кондзелевича, вул.Ковельська: 1 к.ГУРТ–24А, 26–28; вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Кривий Вал: 1–27; вул.Романюка, вул.Франка: 1–8А; вул.Чайковського, вул.Шевченка: 5, 7–9, 18, 20

Дільниця № 19019
вул.Лесі Українки, 20, Комунальний заклад “Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради”


вул.Базарна, вул.Братковського, вул.Гаврилюка, вул.Галшки Гулевичівни, вул.Глушець: 3–25А; вул.Гнідавська: 1–19, 21, 29; вул.Горького, вул.Данила Галицького, вул.Драгоманова, вул.Замкова, вул.Караїмська, вул.Кафедральна, вул.Кочерги, вул.Кривий Вал: 37–45; вул.Лесі Українки: 6–49; вул.Лютеранська, вул.Петрусенко, вул.Плитниця, вул.Руська, вул.Сенаторки Левчанівської, вул.Хакімова

Дільниця № 19020
вул.Винниченка, 30, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки


вул.Винниченка, вул.Гайдамацька, вул.Гребінки, вул.Залізняка, вул.Кооперативна, вул.Прогресу, вул.Сільська, вул.Словацького, вул.Стрілецька: 1, 3–5, 9–11, 13–19; вул.Тесленка, вул.Учительська, вул.Франка: 10–59; вул.Шевченка: 4, 6, 10; вул.Яровиця, просп.Перемоги: 4

Дільниця № 19021
вул.Стрілецька, 49, Клуб залізничної станції Луцьк


вул.Глібова, вул.Залізнична, вул.Кольцова, вул.Кондратюка, вул.Котляревського, вул.Набережна, вул.Офіцерська, вул.Стрілецька: 6 к.ГУРТ–8, 12, 21–77

Дільниця № 19022
пл.Київський майдан, 13, Бібліотека-філія №10 комунального закладу “Луцька міська централізована бібліотечна система”


вул.Кременецька, вул.Олицька, вул.Острозька, вул.Чехова, пл.Київський майдан: 6–13; просп.Волі: 43, 45–45А, 49–51А, 57–74

Дільниця № 19023
вул.Дубнівська, 14, Комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7- природничий ліцей”


вул.Бринського, вул.Дубнівська: 12–29А, 31–33, 35, 37–39; вул.Костопільська, вул.Рівненська: 1–39; пл.Київський майдан: 1–5

Дільниця № 19024
вул.Дубнівська, 32, Комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області”


вул.Вишнева, вул.Дубнівська: 30А, 34, 36А, 40–63Б, 65–97; вул.Заводська, вул.Коротка, вул.Лопатіна, вул.Профспілкова, вул.Робітнича, вул.Садовського, вул.Ставки, вул.Фестивальна

Дільниця № 19025
вул.Дубнівська, 66, ЗАТ "ЛуцькАвтоДор"


вул.Балакирева, вул.Бородіна, вул.Вишнівецька, вул.Говорова, вул.Грекова, вул.Дубнівська: 64А, 99–127; вул.Збаразька, вул.Ізмайлова, вул.Калинова, вул.Млинівська, вул.Надрічна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Нікішева, вул.Панаса Мирного, вул.Паторжинського, вул.Привітна, вул.Прилуцька, вул.Скрябіна, вул.Сонячна, вул.Східна, пров.Прилуцький, пров.1-й Збаразький, пров.2-й Збаразький

Дільниця № 19026
вул.Рівненська, 52А, Філія “Луцька ДЕД” ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» ДП "Волинський облавтодор"


вул.Декабристів: 31, 50–74; вул.Електроапаратна, вул.Казакова: 1–2, 4, 6; вул.Московська: 41–69; вул.Рівненська: 50, 56, 58, 81–87

Дільниця № 19027
просп.Відродження, 22А, Комунальне підприємство “Естет”


просп.Відродження: 11, 13, 15–25, 27, 29А, 31–35

Дільниця № 19028
просп.Відродження, 26Б, Бібліотека-філіал №5 комунального закладу “Луцька міська централізована бібліотечна система”


вул.Гнатюка, вул.Загородня, вул.Струтинської, пров.Струтинської, просп.Відродження: 26–26Б, 28–28А, 30, 39; просп.Молоді: 1–1А

Дільниця № 19029
вул.Кравчука, 14, Комунальний заклад “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”


вул.Гордіюк: 37–47; вул.Кравчука: 2, 4, 12; вул.Федорова, 6

Дільниця № 19030
вул.Федорова, 9, Житлово-комунальне підприємство №11


вул.Кравчука: 1, 3, 5–11; вул.Федорова: 4-5

Дільниця № 19031
вул.Федорова, 7, Комунальний заклад “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради Волинської області”


вул.Конякіна: 7, 9–9Б, 11–11А, 15–17, 19; вул.Федорова: 1, 3

Дільниця № 19032
вул.Карбишева, 2, Луцький інститут відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”


вул.Гордіюк: 14–35; вул.Григорія Андрузького, вул.Гущанська, вул.Карбишева: 2–2А; вул.Конякіна: 12; вул.Миколи Міхновського, вул.Станіслава Дністрянського, пров.Гущанський

Дільниця № 19033
вул.Конякіна, 5, Технічний коледж Луцького національного технічного університету


вул.Гордіюк: 2–8; вул.Карбишева: 2Б; вул.Наливайка: 1, 3–3Б, 5–72

Дільниця № 19034
вул.Наливайка, 10Б, Комунальне підприємство “Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11 – колегіум Луцької міської ради”


вул.Гордіюк: 10–12А; вул.Конякіна: 6–6А, 8–8/5, 10–10А, 12А–14В, 18А

Дільниця № 19035
вул.Ківерцівська, 7А, ПАТ “Мостобуд” Мостобудівельний загін №60”


вул.Василя Стуса, вул.Жуковського, вул.Ківерцівська, вул.Липовецька, вул.Лідавська, вул.Наливайка: 2, 4; вул.Озерецька, вул.Петрова, вул.Сосюри, вул.Тухачевського, вул.Чкалова, пров.Дорожний, пров.Комунальний

Дільниця № 19036
вул.Салтикова-Щедріна, 1, Комунальний заклад “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Луцької міської ради Волинської області”


вул.Безіменна, вул.Вахтангова, вул.Вишківська, вул.Героїв УПА, вул.Глибока, вул.Заньковецької, вул.Липлянська, вул.Можайського, вул.Руданського, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Селищна, вул.Ціолковського, пров.Червоноармійський
Теги: вибори
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На жаль"СВОБОДА" ці вибори програла!Так виглядає Що свободівець домовився з Лазорком.Котрий ,догадайтесь самі.Виборча компанія на рівні Сільради.Гірко і соромно пане Вітів)))
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час